Jump to content

Sonisphere - Букурещ


63 replies to this topic

#41 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 29 June 2010 - 13:37 PM

Не ми казвай, че това на втората снимка е снимано на оградата пред самата сцена...
I don't know how I managed it...

#42 hendy

    manowarrior

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 530 posts
  • Gender:Female

Posted 29 June 2010 - 13:41 PM

точно там е B) първия и третия ден можеше да се разхождаш спокойно и направо да си лежиш във "голдън съркъла"
само по време на рамщайн стана малко по-задушевно, но пак се стигаше до втория ред без проблем

#43 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 29 June 2010 - 13:42 PM

Да, преди началото на Антракс, обилно наяли се с кебапи и доволно пиещи бира.Намираме се между левите тонколони и лявата видеостена. После аз се боднах в средата в скромното пого (защото някак си като ми пеят Caught In A Mosh и не ми се стои на едно място :) ) и след това не се върнах на същото място ами се наредих зад една мацка на оградата срещу левия микрофон на Metallica, демек почти в средата на сцената. Ситуацията беше също толкова миролюбива между групите. Спокойно отидох до тоалетната и после се върнах пак - дори ми отстъпиха мястото, явно решили, че съм си го заплюл.

А дървото пред сцената беше най-якото нещо - имаш си дори и сянка ако пече слънце B) :)

Edited by Javor, 29 June 2010 - 13:43 PM.


#44 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 29 June 2010 - 13:43 PM

Искате да ми кажете, че на три метра пред сцената има дърво?! B)
I don't know how I managed it...

#45 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 29 June 2010 - 13:45 PM

View PostOzzy, on Jun 29 2010, 14:43, said:

Искате да ми кажете, че на три метра пред сцената има дърво?! B)
Ами да - срещу лявата видеостена и пречещо на видимостта на тия във "ВИП" сектора с трибунката може би. Идилия. Не знам Rammstein как са били с пироефектите, но при Metallica липсваха огнените стълбове отстрани на сцената, защото десния и край си беше направо в малка горичка :)
Абе доста абсурдна работа беше този фест на това място...

#46 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 29 June 2010 - 13:47 PM

Че то това като мащаб по никакъв начин не може да се сравнява с нашия фестивал...
I don't know how I managed it...

#47 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 29 June 2010 - 13:49 PM

View PostOzzy, on Jun 29 2010, 14:47, said:

Че то това като мащаб по никакъв начин не може да се сравнява с нашия фестивал...
Не е вярно - количеството на кебапчийниците, местата за бира и тоалетните далеч надхвърляше мащабите на нашия фестивал B)

#48 hendy

    manowarrior

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 530 posts
  • Gender:Female

Posted 29 June 2010 - 13:52 PM

View PostOzzy, on Jun 29 2010, 14:47, said:

Че то това като мащаб по никакъв начин не може да се сравнява с нашия фестивал...

аз чух някакви абсурдни цифри за посещаемост, неща от рода на 60 хиляди човека за втория ден, които няма как да са вярни, при положение, че това място има само една малка трибуна
но хората бяха доволни, това е важното



Явор - ефектите на рамщайн бяха 1-1 с тези тук, нищо не изпуснаха

View PostOzzy, on Jun 29 2010, 14:43, said:

Искате да ми кажете, че на три метра пред сцената има дърво?! :D

не само че имаше дърво, а имаше и охрана, която го пазеше! как съжалявам, че не го снимах това B) :) :)

Edited by hendy, 29 June 2010 - 13:53 PM.


#49 whiplash159

    The Grim Squeaker

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2592 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ankh-Morpork

Posted 29 June 2010 - 13:54 PM

View PostJavor, on Jun 29 2010, 14:45, said:

Абе доста абсурдна работа беше този фест на това място...
Знаеш ли кое е единственото нещо, за което ви завиждам, че сте били там? Заради перцата B) (явно не е имало голяма конкуренция за набарването им).
ПИСУК!

#50 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 29 June 2010 - 13:54 PM

Според тая схема, мястото повече прилича на площадка за пикник, не и на концертно мероприятие B)

#51 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 29 June 2010 - 13:56 PM

60 000 може да е имало в трите дни общо. Нормално да има охрана - кой знае колко маймуни щеше да има накачулени на него иначе. Онзи с лодката от Rammstein е можел да катастрофира в него :D

View Postwhiplash159, on Jun 29 2010, 14:54, said:

Знаеш ли кое е единственото нещо, за което ви завиждам, че сте били там? За перцата B)
В това отношение едно голямо ЕВАЛА на румънските охранители. Раздаваха с шепи перца на Metallica, които попаднаха в зоната пред публиката. Никой не видях да пъхне едно в джоба си. А те перцата на Metallica след още 2-3 такива концерта ще се обезценят :) :)

#52 hendy

    manowarrior

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 530 posts
  • Gender:Female

Posted 29 June 2010 - 13:57 PM

View PostOzzy, on Jun 29 2010, 13:33, said:

Така... Понеже наистина взе да става вече досадно, нека да обобщим:

Manowar са мразени от целия свят. Никой не признава тяхното величие. Всеки иска да ги прецака, защото знае, че е 300 нива под тях. Доказателствата за това са хиляди, но нека да споменем поне най-важните и последни по време: българските организатори ги прецакват, защото от една страна не ги канят като хедлайнер и от друга - дават им по-малко време за свирене, отколкото им се полага. Рамщайн също ги прецакват - карат ги да слезнат от сцената преди да са си изсвирили последните две песни, защото искат да гледат второто полувреме на мача. Румънските организатори действат още по зле и от българските - уж Manowar ще са хедлайнер, а после не са. Слагат на тяхно място Accept, а на тях им дава също толкова време, колкото са им дали в София. Manowar от своя страна вече имат опит със софийското прецакване и за това в Букурещ успяват да се вместят по-добре в дадения им един час.
Въпреки мега омразата към Manowar, групата е била, е и винаги ще си остане "Kings of Metal", винаги ще бъде в сърцата на своите фенове и всички, дошли на втория ден на софийския Сонисфиър са дошли единствено и само за тях. Също така и тези, които са дошли на първия ден.

С това признание се надявам феновете на групата най-накрая да бъдат удовлетворени.

От тук нататък всички писания, които не касаят ПРЯКО темата и се опитват да наподобяват писанията от последните няколко дни ще бъдат изтрити. Повтарям - ВСИЧКИ.
B)

Ози, като гледам колко сарказъм ти се е насъбрал, чак ме е страх да отворя темите за бг фестивала и коментарите под новините.................. ба

Аз лично имах 4 невероятни концертни дни и не съжалявам нито за секунда от тях. Хейтъри и мрънкалници, бол.................

#53 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 29 June 2010 - 14:45 PM

View Postwhiplash159, on Jun 29 2010, 14:54, said:

Знаеш ли кое е единственото нещо, за което ви завиждам, че сте били там? Заради перцата :) (явно не е имало голяма конкуренция за набарването им).
И аз... Колкото до БГ охранителите, които си прибраха перца и т.н. - дано ги чума застигне :)

А иначе... събитието, по отношение на организация, посещаемост и ТЕРЕН, ми се вижда да е било яко малоумно (за групите нищо не казвам!!), започвам да се чудя защо наистина не приобщим румънците към нашия фест догодина и да им спестим излишни притеснения за дървото им... B) И защо винаги там привличат повече групи и изпълнители, след като румънските фенове нито са по-цъфнали финансово, нито могат да ни достигнат поне като численост... Реторичен въпрос.

Поздравления за всички, които са ходили и са се накефили :D :)
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#54 Scardust

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 623 posts
  • Gender:Male

Posted 29 June 2010 - 15:08 PM

Пфхахаха хейтърчетата пак захапали Меноуор. Ама трябваше да са хедлайнери - факт :D

А в Румъния винаги е било абсурдно, концерта миналата година също...спиране на тока 3-4 пъти, абсолютно умряла публика.
What am i supposed to do when the sky begins to fall ?

#55 Тигър

    кардинал

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1990 posts
  • Gender:Male

Posted 29 June 2010 - 18:07 PM

Я разкажете нещо за Accept в Румъния по-добре.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

#56 Journeyman

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted 29 June 2010 - 19:18 PM

View PostТигър, on Jun 29 2010, 19:07, said:

Я разкажете нещо за Accept в Румъния по-добре.
Аз ще ти разкажа, като си дойда от Чехия :D
www.etarfans.org

#57 Scardust

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 623 posts
  • Gender:Male

Posted 30 June 2010 - 12:17 PM

View PostJourneyman, on Jun 29 2010, 20:18, said:

Аз ще ти разкажа, като си дойда от Чехия :harhar:

Ти ще идваш ли в крайна сметка?
What am i supposed to do when the sky begins to fall ?

#58 Journeyman

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted 30 June 2010 - 18:22 PM

View PostScardust, on Jun 30 2010, 13:17, said:

Ти ще идваш ли в крайна сметка?
Никога не съм твърдял обратното :harhar:

Edited by Journeyman, 30 June 2010 - 18:23 PM.

www.etarfans.org

#59 ping_pong_bitches

    star sucker

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 270 posts
  • Gender:Male

Posted 01 July 2010 - 08:34 AM

Posted Image

Това ли е Дървото? :rolleyes:

#60 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 01 July 2010 - 09:21 AM

View Postping_pong_bitches, on Jul 1 2010, 09:34, said:

Това ли е Дървото? :rolleyes:
Не, това си е цялата гора, която беше отдясно на сцената :harhar:





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users