Jump to content

"Kavarna Rock 2012"13-15.07.2012 г.


451 replies to this topic

#41 Dimi

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 47 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pernik

Posted 01 February 2012 - 12:10 PM

Жалък си. Сигурно си на годините на дъщеря ми.

#42 violator

    Malloy

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2234 posts
  • Gender:Male
  • Location:Brickleberry

Posted 01 February 2012 - 12:13 PM

View PostDimi, on Feb 1 2012, 12:10, said:

Жалък си. Сигурно си на годините на дъщеря ми.

Вероятно работата, която имаше, се е отложила. :yes:

"Жалък" може да бъде наречен човек, който започва да използва обидни квалификации с персонален характер в подобна ситуация. B)

И понеже това в нашия форум е забранено, получаваш предупреждение! :)
-----------------------------------------
Слушай силно!

#43 Dimi

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 47 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pernik

Posted 01 February 2012 - 12:20 PM

По - добре да приключим - използвай всичките предупреждения и ме изтрийте, като потребител или нещо такова. С глупости не мога да се занимавам, затова имам малко мнения и случващото се го доказва.
Като се върне вкъщи и дъщеря ми и нея ще я предупредя да има едно наум и с какви хора общува в пространството. Не мога да й кажа какво да прави, но да си преценява, а е от толкова време във форума.

#44 Digger

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 430 posts

Posted 01 February 2012 - 13:04 PM

View PostOzzy, on Feb 1 2012, 11:54, said:

Напротив. Объркани сте онези, които бихте си сложили за 22 март друг подпис B) :)


...аааа, то нищо не се знае :yes:

#45 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 01 February 2012 - 13:06 PM

^
Да видим :yes: B)
I don't know how I managed it...

#46 Digger

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 430 posts

Posted 01 February 2012 - 13:10 PM

View PostDigger, on Feb 1 2012, 11:26, said:

Я ми припомни кой беше Добротица (чийто паметник краси центъра на Каварна)? Феодал, който откъсва Добруджа от България, когато тя е в криза, доколкото помня. Само, че когато София е в (концертен) подем, да се опиташ да изтъкваш Каварна, която е в криза, е кауза пердута B)


Момчето изказва мнение - грешно или не според останалите, си е негово. И други биха го припознали. Не видях да сравнява историята на двата града. И аз предпочитам Каварна пред София, като концертна дестинация. И не само Каварна - всичко, що е извън София като фестивали и концерти. Само че не се изразявам като него :yes:

#47 Digger

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 430 posts

Posted 01 February 2012 - 13:16 PM

View PostDimi, on Feb 1 2012, 12:20, said:

По - добре да приключим - използвай всичките предупреждения и ме изтрийте, като потребител или нещо такова. С глупости не мога да се занимавам, затова имам малко мнения и случващото се го доказва.
Като се върне вкъщи и дъщеря ми и нея ще я предупредя да има едно наум и с какви хора общува в пространството. Не мога да й кажа какво да прави, но да си преценява, а е от толкова време във форума.


Мисля, че дъщеря ти, както и ти, сте попаднали на едно от най-читавите места в нета!

Edited by Digger, 01 February 2012 - 13:23 PM.


#48 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 01 February 2012 - 13:21 PM

А аз се притеснявам къде е дъщеря му сега... Дали не прави забранени неща, дали не другарува с нежелани хора и така нататък :yes:
Но се радвам, че като се прибере, ще бъде вкарана в правия път по отношение на форума! B)
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#49 BeerMe

    бирена фея

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 863 posts
  • Gender:Female

Posted 01 February 2012 - 13:23 PM

Стана традиция първите 10 страници от темите за КРФ да са бла бла! Честит юбилей B)

А по темата...

View PostSatyr, on Feb 1 2012, 11:56, said:

Я ми припомни кой беше Добротица (чийто паметник краси центъра на Каварна)? :)

Квартал на Добрич:yes:

Edited by BeerMe, 01 February 2012 - 13:44 PM.


#50 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 01 February 2012 - 13:25 PM

View PostDigger, on Feb 1 2012, 13:10, said:

Само че не се изразявам като него :yes:
Нали за това говорим B) Ако някой започне безогледно да напада Каварна и (примерно) да я нарича кРаварна, мислиш ли, че ще го подмина? За правописа изобщо не искам да започвам да говоря :)
I don't know how I managed it...

#51 Digger

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 430 posts

Posted 01 February 2012 - 13:25 PM

View PostBeerMe, on Feb 1 2012, 13:23, said:

Стана традиция първите 10 страници от темите за КРФ да са бла бла! Честит юбилей B)
...я виж, ква яка дискусия се заформи... и то по темата :yes:)))

Edited by Digger, 01 February 2012 - 13:33 PM.


#52 Jurisprudent

    Joydivisionist.

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 2374 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Land of Bittersweet Symphonies
  • Interests:- progressive rock, hardrock, heavy metal, thrash&death metal, alternative, wave/darkwave, gothic, post-punk, industrial, jazz, jazz rock, fusion, blues

Posted 01 February 2012 - 13:28 PM

ба каква добра тема стана, чета и мислено люпя семки
Plus Ultra.

"This world is totally fugazi."

"We will always be so much more human than we wish to be."

"From the Stars back to our Cities"


Jazz fusion audio centre

1001 albums online

#53 HeathenHeart

    The Art of Lore

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 2134 posts
  • Gender:Female

Posted 01 February 2012 - 13:46 PM

View PostDigger, on Feb 1 2012, 13:10, said:

Момчето изказва мнение - грешно или не според останалите, си е негово. И други биха го припознали. Не видях да сравнява историята на двата града. И аз предпочитам Каварна пред София, като концертна дестинация. И не само Каварна - всичко, що е извън София като фестивали и концерти. Само че не се изразявам като него :yes:
Именно в начина на изразяване е проблемът. Нека изкаже мнение, но грамотно, културно и без обиди.
В първите години на Каварненския фестивал се канеха само утвърдени групи, главно от хард-хеви стила. От каквото съм чела, тогава е имало повече посетители, отколкото през последните две години, освен това през последните две години посетителите били около 70% от София. Спорем мен, в такъв случай е логично, да се направи в София фестивал от по-новия формат, а в Каварна отново да се наблегне на предишната практика.

Edited by HeathenHeart, 01 February 2012 - 13:47 PM.

Hedniska Blod

#54 BeerMe

    бирена фея

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 863 posts
  • Gender:Female

Posted 01 February 2012 - 13:52 PM

View PostHeathenHeart, on Feb 1 2012, 13:46, said:

От каквото съм чела, тогава е имало повече посетители, отколкото през последните две години, освен това през последните две години посетителите били около 70% от София.

Освен това май посетителите, които са извън стадиона са доста повече.

#55 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 01 February 2012 - 13:59 PM

View PostBeerMe, on Feb 1 2012, 13:52, said:

Освен това май посетителите, които са извън стадиона са доста повече.
На това станах свидетел миналата година. В предишни години не ми е правило впечатление, защото съм бил вътре на стадиона. Но миналата година жена ми ме чакаше отвън с едното дете и между групите излизах. Направо бях шокиран - отвън имаше повече хора, отколкотко вътре :yes:
I don't know how I managed it...

#56 Digger

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 430 posts

Posted 01 February 2012 - 14:01 PM

View PostHeathenHeart, on Feb 1 2012, 13:46, said:

Именно в начина на изразяване е проблемът. Нека изкаже мнение, но грамотно, културно и без обиди.
В първите години на Каварненския фестивал се канеха само утвърдени групи, главно от хард-хеви стила. От каквото съм чела, тогава е имало повече посетители, отколкото през последните две години, освен това през последните две години посетителите били около 70% от София. Спорем мен, в такъв случай е логично, да се направи в София фестивал от по-новия формат, а в Каварна отново да се наблегне на предишната практика.


Малко уточнение - посетителите от София никога не са били по-малко и хората, които са посещавали фестивала в началото, са били повече, защото групите, които тогава се канеха, са по-широко слушаеми. Не можеш да сравняваш по фенска маса Motley Crue, Scorpions или Alice Cooper с групи като Opeth, KataЛonia (както се изрази един телевизионен водещ) и Kreator. (Избрах групите на прима-виста). Друго е характерно за феста в Каварна - огромна част от хората ходят там не заради групите.

View PostOzzy, on Feb 1 2012, 13:59, said:

На това станах свидетел миналата година. В предишни години не ми е правило впечатление, защото съм бил вътре на стадиона. Но миналата година жена ми ме чакаше отвън с едното дете и между групите излизах. Направо бях шокиран - отвън имаше повече хора, отколкотко вътре :yes:

Ако си забелязал - вътре бяха феновете, а отвън - всички отнези, за които групите нямаха значение. Значението за тях беше, че са в Каварна по време на феситвала.

#57 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 01 February 2012 - 14:01 PM

View PostDigger, on Feb 1 2012, 14:00, said:

KataЛonia (както се изрази един телевизионен водещ)
:yes:
I don't know how I managed it...

#58 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 01 February 2012 - 14:03 PM

View PostDigger, on Feb 1 2012, 14:01, said:

Ако си забелязал - вътре бяха феновете, а отвън - всички отнези, за които групите нямаха значение. Значението за тях беше, че са в Каварна по време на феситвала.
Абе... Не съм много съгласен тук. В смисъл - да, така беше миналата година, защото групите бяха............ по-особени. Не бяха тези, които принципно ходят в Каварна.
По никакъв начин никой не може да ме убеди, че предишните години е било по същия начин. Да, хора отвън е имало, но те са били малцинство. Да не вадим сега числа за посещаемостта на концертите отпреди последните година-две :yes:
I don't know how I managed it...

#59 BeerMe

    бирена фея

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 863 posts
  • Gender:Female

Posted 01 February 2012 - 14:09 PM

View PostOzzy, on Feb 1 2012, 13:59, said:

На това станах свидетел миналата година.

И на мен ми направи впечатление точно мин. година, защото за пръв път излязох от стадиона преди края на цялата тубма-лумба :yes: и направо се втрещих, че навън имаше сигурно 2 пъти повече хора от колкото в самия стадион.

#60 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 01 February 2012 - 14:10 PM

Така беше, факт, но малко по-горе написах защо според мен е така. В предишни години това не е било изобщо в такава степен.
I don't know how I managed it...





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users