Jump to content

Minstrel in the Gallery's Content

There have been 9 items by Minstrel in the Gallery (Search limited from 25-April 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#113190 Kavarna Rock Fest 2016

Posted by Minstrel in the Gallery on 03 May 2016 - 23:00 PM in Концерти и фестивали в България

60% от въпроса беше това :spiteful:
Но все пак има и още 40% - просто за да видя кои вокалисти ще вземе Самет със себе си .. :)



#113188 Kavarna Rock Fest 2016

Posted by Minstrel in the Gallery on 03 May 2016 - 18:30 PM in Концерти и фестивали в България

Никъде не мога да намеря точна информация в какъв състав ще дойдат Аvantasia? Някой може ли да подскаже, защото за мен е важно групата в какъв състав ще посети Каварна-та ... :)
Благодаря предварително на помогналите с информация ...



#113187 Ian Anderson

Posted by Minstrel in the Gallery on 03 May 2016 - 18:26 PM in Концерти и фестивали в България

Вече съм се обзавел с билети ...
Желаещи за групово посещение, бира и т.н. преди или след концерта има ли? Все пак на дядо Йън това вероятно ще му е последно гостуване, преди да се оттегли в шотландския си замък с около 280 лева пенсийка .... :russian:



#112798 Queen + Adam Lambert в София

Posted by Minstrel in the Gallery on 01 December 2015 - 16:37 PM in Концерти и фестивали в България

С две думи - на концерта догодина ще се радвам да се видим с Виолатора /не съм виждал групата от сайта вече не-знам-си-колко-си години .../ и с Ози, пък marillion ако дойде - много ще се радвам и с него да се видя, пък да видим той как ще възприеме концерта :P



#112797 Queen + Adam Lambert в София

Posted by Minstrel in the Gallery on 01 December 2015 - 16:34 PM in Концерти и фестивали в България

В интерес на истината болшинството от познатите ми, с които съм обсъждал темата Queen след Фреди смятат, че най-неуспешната колаборация всъщност е тази с Пол Роджърс, пък дори и ако щете защото той не е гей :) А явно на групата и отива да пее в нея гей :) Това в кръга на шегата, но другото е истина ... Аз също смятам, че колаборацията с Пол Роджърс бе всичко друго, но не и Queen, нямаше нищо общо с групата, освен Мей и Тейлър, не звучеше като групата, не изглеждаше като групата и с две думи - това бе всичко друго, но не и Queen. Вокалните качества на Пол Роджърс не коментирам, харесвам и Free & Bad Company :)
А и продължавам да подкрепям Виолатора - изцяло зад него съм :) :) Но съм съгласен и с Ози, че Ламбърт не е приет от най-старите фенове на групата, дори и отчасти заради възрастовата разлика, а не заради музикалните му качества. Като дори не искам да посочвам и като пример разпродадените концерти на колаборацията и наистина предимно младежката аудитория на супер готиния концерт Live at Big Benn 31.12.2014г. :)



#112763 Kavarna Rock Fest 2016

Posted by Minstrel in the Gallery on 30 November 2015 - 16:00 PM in Концерти и фестивали в България

Упппсссс, моя грешка - отряза Новогодишния концерт на Ланде, за фестивала още не е обявила официално, но по думите й пред Нова Телевизия, тя не вижда смисъл от това общината да участва като спонсор и организатор на този фестивал и той не подпомагал по никакъв начин града. Де юре още нищо не е ясно :)



#112762 Queen + Adam Lambert в София

Posted by Minstrel in the Gallery on 30 November 2015 - 15:56 PM in Концерти и фестивали в България

Да, дразни ги това, че не е Фреди. :) Но то това няма как и да стане, но въпреки това момчета /което харесва момчета/ пее страхотно, преживява песните и като емоция, и като усет и се справя блестящо като елемент от машината - не машината Куин, а машината Мей-Тейлър-Ламбърт :) И пак казвам - никак не съм съгласен с определения, че пеел без душа. Гледал съм самостоятелни изяви на Ламбърт и изявите му с Мей и Тейър - на концертите с последните двама пее с много повече чувство и емоция дори от самостоятелните си концерти :)



#112759 Kavarna Rock Fest 2016

Posted by Minstrel in the Gallery on 30 November 2015 - 15:51 PM in Концерти и фестивали в България

Новата кметица отряза фестивала. Бях тази година на Unisonic - кошмарен звук на микрофона на Киске, заради когото основно бях отишъл на фестивала :), Twisted бяха страхотни, дедо Снайдър е невероятна фурия със страхотно чувство за хумор, размазах се от кеф и смятам, че хората там наистина печелят от този фестивал. Но кметицата не смята явно така, а и да не забравяме политическия оттенък на ситуацията - винаги предишните са лоши и техните действия не са били полезни за града ... :)



#112757 Queen + Adam Lambert в София

Posted by Minstrel in the Gallery on 30 November 2015 - 15:34 PM in Концерти и фестивали в България

Аз пък ще отида на концерта, при това за нищо на света не бих го пропуснал! :)

Музиката с главно "М" е това, заради което ще посетя този концерт - за качествата на Браян Мей и Роджър Тейлър няма въобще смисъл да говорим, аз лично съм очарован от класата и на Адам Ламбърт /дори имах билети и за концерта им в Брюксел, но Ламбърт се разболя тогава и отложиха концерта .../. Да, гей е /дори на моменти дразнещо парадира с това!/, но това не му пречи да пее като "дзвер"! И аз не гледам на това като концерт на Куин, а точно на концерт на хора, част от които са писали тези песни, и заедно с тях ще пее един певец, на който идола му е самия Фреди, но певец, които НЕ ГО имитира. Фреди няма как да бъде заменен /лично мнение - варианта с Пол Роджърс е само около 10000000 класи под варианта с Адам Ламбърт, без да сравнявам качествата им като музиканти, а само симбиозата им като вариант на Куин!/, но пак казвам - тук музиката е важната! Двама от членовете на Куин, двама от писалите песните на тази група ще дойдат тук, ще свирят тяхната музика, ще може да се докоснем до тяхното изкуство и да усетим част от духа на тази велика група. И въобще не приемам лафовете, че Ламбърт пеел без душа - напротив, точно обратното - на моменти се вживява твърде много в изпълненията на песните, но не мисля,че е лесно да пееш песните на един от най-великите музиканти, раждали се някога, който освен това е и твой идол!
Аз ще отида на концерта заради Музиката! :)