Jump to content

NOFX в София10.09.2007, клуб "Black Box"


13 replies to this topic

#1 reader

    s'duh

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 226 posts

Posted 25 July 2007 - 12:16 PM

Разбрах, че има подобна новина.

Моля, ако някой разбере нещо по-официално, да пише :no:

Edited by Ozzy, 10 September 2007 - 08:19 AM.

Someone's gonna love me...

#2 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 25 July 2007 - 12:20 PM

http://www.pro-rock....ct.php?nid=4320
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#3 Scavenger

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 14 posts

Posted 26 July 2007 - 13:20 PM

Пънку нема зайде!

#4 StreetSoldier

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 7 posts

Posted 26 July 2007 - 19:22 PM

Ще е як концерт ама едва ли ще ида,щото неща някой надрусан скинар да ме тупа безпричинно

Edited by StreetSoldier, 26 July 2007 - 19:22 PM.


#5 Sw1tched

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 1 posts

Posted 27 July 2007 - 16:05 PM

Подгряващи ще са Empty Face :no:

http://www.myspace.com/emptyfacebg

#6 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 10 September 2007 - 08:19 AM

Концертът се мести в клуб "Black Box". Повече инфо тук.
I don't know how I managed it...

#7 dave

    Not Knowing

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 505 posts
  • Location:Babylonian Tower
  • Interests:watching different roads and wonder where my own is rolling<br />waiting all day long for a change and it's showing

Posted 10 September 2007 - 12:45 PM

View PostOzzy, on Sep 10 2007, 09:19, said:

Концертът се мести в клуб "Black Box". Повече инфо тук.
Хубу, че беше рийдърчето да ме светне...
И имам един билет без човек, мамка му.
Има ли някой, който ще ходи и си няма билет?
Next One Is Real

#8 reader

    s'duh

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 226 posts

Posted 11 September 2007 - 08:30 AM

И така :D

Хора, няма такава група! Тъкмо, когато вече мислех, че умирам от обезвъздушаване и заливах околните с жални погледи от сорта "Искаааамммм вкъъъщииииии", излязоха ТЕ и ми отнесоха главата :no: :D

Това е най-забавният, смешен, весел и готин концерт, на който някога съм била. Два часа, през които нито за секунда (!) не спрях да се хиля. :metal: Беше неописуемо и даже в момента, като се сетя за хилядите простотии, които младежите* надрънкаха между песните, започвам да се смея отново. :D

Честно ви казвам, бях забравила какво значи музиката да е цял спектакъл и да ти носи такова огромно удовлетворение и забава. Омръзнало ми е явно от прекалената сериозност и многословие, която залива дори и форума напоследък.

Който не дойдЕ - да започва да съжалява веднага. :D

------
*Младежи - май към 65-ти набор? :P
п.с. Предлагам да не пускаме отделна тема, и без друго срещнах един клубар само ( :huh: :P ) и поради тази причина предполагам, че и без друго няма да има особено много мнения. Кой знае, де... :wub:
Someone's gonna love me...

#9 dave

    Not Knowing

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 505 posts
  • Location:Babylonian Tower
  • Interests:watching different roads and wonder where my own is rolling<br />waiting all day long for a change and it's showing

Posted 12 September 2007 - 10:42 AM

View Postreader, on Sep 11 2007, 09:30, said:

Кой знае, де... ;)
Който е бил, знае какво са изпуснали тези, които не са били!
Този концерт надмина всичките ми очаквания.
1. Мислих, че ще бъдем аз (всъщност в това не бях сигурен) и група съветски учени. -> Нъцки! Black Box-а беше пълен до пръсване. Страшно много публика. Спокойно можеше да си е и в Христо Ботев.
2. Българските банди бяха на супер ниво. Попи забежките на Empty Face и на Spot не са ме кефили никога, но са страхотни на живо. За C4 да не говорим - все по-добри и по завладяващи!
3. Мислех, че Ignite ще са гвоздея на вечерта. Минималистичният им прочит на Райз Агеенст и Бед Релиджън също не ми е любим, но сякаш го предпочитах пред NOFX. Бяха гвоздея, ама до преди да излязат NOFX :P.
4. Никога не съм си падал особено по NOFX. След 92 нещо спряха да ме кефят. Обаче това, на което бях свидетел просто ме размаза. Тези момчета трябва да си записват албумите на живо! Звучат страхотно, пък и шоуто им е страхотно. Да не говорим, че енергията и веселбата, която изляха от сцената беше подплатена със завидно владеене на инструментите. За радост не виждам начин да започнат да се занимават със глупости (като последствията от At The Drive In примерно :bomb:) : ;)
5. Няма да забравя и доволно ухилената физиономия на Рийдърчето. Рийдър, колкото и да обясняваш, че не си падаш по тая музиката, вече си си парче пънкарче - малко остана и в погото да се метнеш, ама го очаквам следващия път :D :D

Едит: Ето едно клипче на NOFX - верно доста са млади там, ама настроението си го има :

Edited by dave, 12 September 2007 - 10:51 AM.

Next One Is Real

#10 mutant

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 71 posts

Posted 12 September 2007 - 14:53 PM

У вестник труд пишеше че nofx нещо се ебавали с публиката щото била много малко и имало замеряне на с неща и псуване и заплахи за избиване на зъб:>

#11 dave

    Not Knowing

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 505 posts
  • Location:Babylonian Tower
  • Interests:watching different roads and wonder where my own is rolling<br />waiting all day long for a change and it's showing

Posted 12 September 2007 - 15:17 PM

View Postmutant, on Sep 12 2007, 15:53, said:

У вестник труд пишеше че nofx нещо се ебавали с публиката щото била много малко и имало замеряне на с неща и псуване и заплахи за избиване на зъб:>
У вестник труд може да е пишело много неща.

Истината е, че на NOFX едва ли им се случва често да свирят пред толкова публика.
А че си имаше ебавки - имаше си, но при всички случаи с много усмивка.
Всъщност, хора с малко чувство за хумор можеха да си помислят много неща.
На кой му пука?
Особено пък за вестни Труд?
Next One Is Real

#12 cadaurus

    мелоФройд

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 494 posts
  • Location:A Sceptic's Universe

Posted 12 September 2007 - 17:20 PM

View Postdave, on Sep 12 2007, 11:42, said:

За радост не виждам начин да започнат да се занимават със глупости (като последствията от At The Drive In примерно ;)) : :no:

:worship:
Ще се направя, че не съм го прочел това, иначе ще се наложи Озката да трие следващите амнайсе мнения. :blink:
violator: Моите категории са абсолютно обективни. Това е факт.

#13 mutant

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 71 posts

Posted 12 September 2007 - 17:23 PM

:> на никой просто споделям информация

#14 dave

    Not Knowing

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 505 posts
  • Location:Babylonian Tower
  • Interests:watching different roads and wonder where my own is rolling<br />waiting all day long for a change and it's showing

Posted 12 September 2007 - 21:21 PM

View Postcadaurus, on Sep 12 2007, 18:20, said:

:worship:
Ще се направя, че не съм го прочел това, иначе ще се наложи Озката да трие следващите амнайсе мнения. ;)
Споко ве!
Всеки има право да харесва глупости.
И аз харесвам Марс Волта :no: .
Next One Is Real





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users