Jump to content

Xristo666's Content

There have been 7 items by Xristo666 (Search limited from 28-April 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#39001 HammerFall и Sabaton в София

Posted by Xristo666 on 25 November 2008 - 18:38 PM in Концерти и фестивали в България

Тва ще бъде най-якият концерт!!!Направо немога да повярвам :) HammerFall ще гостуват в България!!!! Няма начин да го пропусна!!! :bomb: :angry2: :worship: :)



#37748 Мeтъл група - представител

Posted by Xristo666 on 03 November 2008 - 19:53 PM in Общ музикален форум

View PostТигър, on Nov 3 2008, 19:37, said:

Тук нещо ми се струва, че хората се опитват да си мерят музикалната култура. Не видам голям свисъл...

Що се отнася до мен - ако трябва да запозная някой "неправеден" с метъла, бих посочил Hammerfall. Да, знам, че не са най-големите, но все пак са достатъчно кадърни музиканти, освен това почти няма шанс точно техните песни да подразнят слуха на незапознатия слушател.


Зад теб съм, братко! :dwarf: Hammerfall наистина са една чудесна група и се радвам, че някой ги е посочил. :D



#37063 За да остане природа в България

Posted by Xristo666 on 19 October 2008 - 15:26 PM in Общ форум

Идеята е добре, ще ми е интересно какво ще публикувате :wub:



#36795 AC/DC концерт, май месец?!

Posted by Xristo666 on 13 October 2008 - 17:15 PM in Концерти и фестивали в България

Силно се надявам AC/DC да дойдат!!!Ще трябва да спестявам кинти ;)



#36381 Америка с/у Европа

Posted by Xristo666 on 04 October 2008 - 21:00 PM in Общ музикален форум

И аз избирам Европа!Все пак любимата ми банда Hammerfall са шведи, пък и има много други невероятни групи от Великобритания, Германия и както вече споменах разбиващия метъл от скандинавските страни, естествено и България в Европа, така че... избора не е толкова труден. :)



#36209 Коя книга прочетохте последно?

Posted by Xristo666 on 01 October 2008 - 17:27 PM in Литература

Abschied von Bob: Am Ende der Nacht - нещо не ми хареса много :harhar:

Иначе в момента чета Стивън Кинг "Живата факла" супер книга ;) :angry3:



#36207 Извратена толерантност

Posted by Xristo666 on 01 October 2008 - 16:34 PM in Общ форум

По въпроса за хомосексуалистите и до колко трябваа да сме толерантни към тях мисля, че трябва ад приемаме тези хора, такива каквито са, защото те не са виновни за това, че са такива, хомосексуалността е генетично заложена още с раждането (поне така съм чул де).Но наистина не съм съгласен с това тя да се натрапва на нормалните хора, все пак всеки е такъв какъвто си иска и другите трябва да го приемат, но не и ако започва да го натрапва и да парадира с това (както прави един тлъст ром в родината ни :harhar: )Аз уча немски вече от около три години и това лято трявбаше да прочетем едан книга.Историята беше за негър, който е с хомосексуални наклонности и освен всичко е болен от спин.Та в тази книга доста добре беше описана ситуацията в Германия, как приемат хората там по-различните и нещата не са много по-различни от тук.

За въпроса дали трябва всички, които не са родени в София да се върнат по родните си места мисля, че нетрябва.Все пак живеем в една демократична страна и всеки има право да живее където си поиска и е много глупаво да има изказваня от рода, че в София трябва да живеят само родените в града.Друг е въпроса, че някои хора нямат елементарни ценности и възпитание и се държат по най-просташкия начин, но това е проблем на цялата ни нация без значение кой къде е роден, всичко е въпрос на възпитание и начин на мислене.Това, че населението на града разсте също е нормално, в момента столицата ни се развива в един голям европейски град и в реда на нещата да разсте, това че има некадърници в общината, всичко в родината ни става бавно и мъчително и всеки иска да припечели колкото може повече за себе си е отделен въпрос.А през 1879, когато София е обявена за столица е била с население едва 18 000 души

П.С. В Самоков наистина взе да става много зле, колите сякаш се увеличават всеки ден пък и ПТП-тата ;)