Jump to content

Sonisphere Festival 2011 - ОТМЕНЕН!21.06.2011г. - Хиподрум "Банкя"


1563 replies to this topic

#61 Джуджето_GIMLY

    анонимен човеколюбец

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1378 posts
  • Gender:Male

Posted 03 декември 2010 - 18:06

View PostJavor, on Dec 3 2010, 13:57, said:

Браво браво. Не че ги харесвам чак толкова много, но са забавни на концерт. А и ако те са хедлайнер може целият ден да е ориентиран към подобни "модерни" групи. Вземат да докарат едни Disturbed, Godsmack и Machine Head <_< Макар че последните би трябва да записват албум по това време.
Айде да е DevilDriver, Trivium, Machine Head :harhar:
Кироо, бегай оттука, оти че те изпапурчим с копачо!

#62 Abadon

    приятел на Чубака

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 577 posts

Posted 03 декември 2010 - 18:10

ааа чакай малко `Hatebreed` и `Lamb of God са били в България
Систем оф дъ Даун се бяха разпаднали последните години
нали знаeш кога е било последното европейско турне на Годсмак
това дали харесвам Слипнот или не няма нищо общо с това че с мъка ще напълнят и Академик
Знаете ли че ...

Мириса на пламъка от запалката мирише на изгорели косми от носа.

#63 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 03 декември 2010 - 18:16

View PostEmperor, on Dec 3 2010, 15:39, said:

Пууу.... един път да сме на едно мнение.
Време беше :harhar:

View Postgarigazari, on Dec 3 2010, 16:12, said:

Как пък всеобщо отхвърлихте тоя първи ден, малко ми се струва, че натягате лошо настроение с мненията си. Просто определени имена на групи не виреят в тоя форум. И цялото това настроение от 5-6 екземпляра.
Пак ли ти бе... екземпляр... ми ходи в някой по-широкоскроен форум да пишеш. Кво да направя, като не ми харесват? Да се подложа на мозъчна операция ли?

Как да ги поканят, като няколко години никви ги нямаше? Лимп Бизкит се събраха и веднага ги поканиха тук. Сега тия се събират и веднага се появяват слухове за тяхно участие в България. Или искаш и без да съществуват да ги канят, само и само да докажеш безумната си теза, че са много харесвани у нас.

Edited by Svil, 03 декември 2010 - 18:18 .


#64 garigazari

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 138 posts

Posted 03 декември 2010 - 18:31

View PostSvil, on Dec 3 2010, 18:16, said:

Как да ги поканят, като няколко години никви ги нямаше? Лимп Бизкит се събраха и веднага ги поканиха тук. Сега тия се събират и веднага се появяват слухове за тяхно участие в България. Или искаш и без да съществуват да ги канят, само и само да докажеш безумната си теза, че са много харесвани у нас.
А ти защо по-добре не престанеш да коментираш групи, за които не си и минимално наясно със състоянието им. Това "няколко години никви ги нямаше" поне можеше да прочетеш в гугъл преди да го изпляскаш. Ще ни се, не ще американския шоубизнес казва тежката си дума дори и в рок музиката, през 2008 групата издава нов албум, от който последва мащабна PR кампания, а след това 157 шоута, включително бяха и хедлайнери на Rock am ring и Download. Колко ми е безумна тезата ще се докаже единствено ако дойдат. Тая практика с коментирането на абсолютно всички групи, за които излязат новини ми прилича на нашите общопрактикуващи лекари, които разбират и лекуват всичко от хемороиди до множествена склероза.

Edited by garigazari, 03 декември 2010 - 18:46 .


#65 Джуджето_GIMLY

    анонимен човеколюбец

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1378 posts
  • Gender:Male

Posted 03 декември 2010 - 18:31

View PostAbadon, on Dec 3 2010, 18:10, said:

ааа чакай малко `Hatebreed` и `Lamb of God са били в България
Lamb Of God никога не са били в България.

View PostSvil, on Dec 3 2010, 18:16, said:

Време беше <_<


Пак ли ти бе... екземпляр... ми ходи в някой по-широкоскроен форум да пишеш. Кво да направя, като не ми харесват? Да се подложа на мозъчна операция ли?

Как да ги поканят, като няколко години никви ги нямаше? Лимп Бизкит се събраха и веднага ги поканиха тук. Сега тия се събират и веднага се появяват слухове за тяхно участие в България. Или искаш и без да съществуват да ги канят, само и само да докажеш безумната си теза, че са много харесвани у нас.
Ако говориш за Слипнот те миналата година и албум издадоха и не са били много разпаднати :harhar:
Виж ако говориш за System Of A Down е друго...
Кироо, бегай оттука, оти че те изпапурчим с копачо!

#66 Abadon

    приятел на Чубака

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 577 posts

Posted 03 декември 2010 - 18:37

View PostДжуджето_GIMLY, on Dec 3 2010, 18:31, said:

Lamb Of God никога не са били в България.
обърках ги с GOD FORBID
Знаете ли че ...

Мириса на пламъка от запалката мирише на изгорели косми от носа.

#67 Joey

    Psychosocial

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 868 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Posted 03 декември 2010 - 19:20

View PostAbadon, on Dec 3 2010, 18:37, said:

обърках ги с GOD FORBID

Които също не са били в България, май.

А относно хедлайнерството на Слипнот на феста, аз лично много ще се радвам да ги видя в комбинация с Devildriver, Trivium, Sick of it all или нещо подобно. Но е факт, че Слипнот като хедлайнер могат да привлекат 20-25 хиляди души максимум. Но пък и не става да подгряват Iron Maiden, така че едва ли ще ги видим тук.

Комбинацията SOAD и Slipknot в един ден ми изглежда невъзможна. Просто и двете групи са доста големи!

Insane in my brain

#68 Joey

    Psychosocial

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 868 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Posted 03 декември 2010 - 19:23

View PostBeerMe, on Dec 3 2010, 16:27, said:

Прави си за децата и като добавим, че ще им трябва по един придружител, за да влязат на стадиона - хоп, стадиона се напълни. :(

:harhar: <_< :(

Insane in my brain

#69 Envy

    Not Telling

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 2409 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 декември 2010 - 19:26

View PostJoey, on Dec 3 2010, 19:20, said:

Но пък и не става да подгряват Iron Maiden...
Защо реши така?
Не се заяждам ни най-малко (хиляди пъти предпочитам Слипнот пред Мейдън) - просто наистина ми е интересно защо мислиш така и изключваш подобен вариант.

#70 Тракторист-камикадзе

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 44 posts
  • Gender:Male

Posted 03 декември 2010 - 20:02

View PostJoey, on Dec 3 2010, 19:20, said:

Които също не са били в България, май.

God Forbid подгряваха Machine Head.

#71 Inflicted

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 91 posts
  • Gender:Male

Posted 03 декември 2010 - 20:07

..в момента съм в повече от прекрасно състояние на духа-запалил съм си нергилето-пия си виски с ядки-пуснал съм си `Lamb of God` и техният запомнящ се албум от 2006 година-`SACRAMENT` и акцентирам специално на `Pathetic` и `Walk With Me In Hell`-чета и естествено в момента пиша(защо ЛИ?) в този `ПРЕКРАСЕН` Форум и се чудя естествено що за скапаняци го посещаватт..!!?.. .,..НЕ Разбрахте ли,че музиката представлява едно прекрасно съчетание от звуци,текст,в случая и сценично поведение(шоу ако не се лъжа)-и естествено на едни люде им допада-`Manowar`,на други-`Slipknot`,на трети-`Iron Maiden`.,..така че не спорете и НЕ показвайте шибаните си привичкИи.!!.

#72 Dart Marty Rocks!!!

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 293 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Posted 03 декември 2010 - 20:11

View PostJoey, on Dec 3 2010, 19:20, said:

Които също не са били в България, май.

А относно хедлайнерството на Слипнот на феста, аз лично много ще се радвам да ги видя в комбинация с Devildriver, Trivium, Sick of it all или нещо подобно. Но е факт, че Слипнот като хедлайнер могат да привлекат 20-25 хиляди души максимум. Но пък и не става да подгряват Iron Maiden, така че едва ли ще ги видим тук.

Комбинацията SOAD и Slipknot в един ден ми изглежда невъзможна. Просто и двете групи са доста големи!

Е, има решение - тридневен фестивал <_< :( Ще видим на шести...дано :harhar:

#73 deather

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 11 posts

Posted 03 декември 2010 - 21:13

Най-много се надявам да дойдат Bon Jovi и Judas Priest. Бих отишъл ако дойдат и Whitesnake, Deff Leppard, Dream Theater, Nightwish може и Kiss дори и ако другите групи в същия ден не ме кефят, като например споменатите Slipknot. Също ще се изкефя ако дойдат отново Sabaton...

The Big 4 също е добър вариант, но едва ли биха се събрали пак толкова хора...

#74 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 03 декември 2010 - 21:31

View Postgarigazari, on Dec 3 2010, 18:31, said:

А ти защо по-добре не престанеш да коментираш групи, за които не си и минимално наясно със състоянието им. Това "няколко години никви ги нямаше" поне можеше да прочетеш в гугъл преди да го изпляскаш. Ще ни се, не ще американския шоубизнес казва тежката си дума дори и в рок музиката, през 2008 групата издава нов албум, от който последва мащабна PR кампания, а след това 157 шоута, включително бяха и хедлайнери на Rock am ring и Download. Колко ми е безумна тезата ще се докаже единствено ако дойдат. Тая практика с коментирането на абсолютно всички групи, за които излязат новини ми прилича на нашите общопрактикуващи лекари, които разбират и лекуват всичко от хемороиди до множествена склероза.
Виж какво отворко, точно ти с безумните ти мнения в този форум и под новините в сайта, не можеш изобщо да ми държиш сметка какво пиша. Научи се първо да уважаваш така наречените от теб "пенсионерски групи", благодарение на които съществуват твоите нови и свежи банди.
Току що прочетох историята на групата, където се казва, че след 31 октомври 2009 в дейността на групата има прекъсване. Значи принципно съм прав. Не ми е любима група, не съм се задълбочил да им помня в подробности биографията.
Не знам за каква тежка дума на американския шоу бизнес говориш, но тук сме Европа, ако не ти харесва нали знаеш къде е летище София?

#75 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 03 декември 2010 - 21:35

View PostInflicted, on Dec 3 2010, 20:07, said:

чета и естествено в момента пиша(защо ЛИ?) в този `ПРЕКРАСЕН` Форум и се чудя естествено що за скапаняци го посещаватт..!!?..
Като отрезнееш още ли ще ни наричаш скапаняци? И защо ли наистина пишеш тук тогава?

#76 Inflicted

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 91 posts
  • Gender:Male

Posted 03 декември 2010 - 21:49

View PostSvil, on Dec 3 2010, 21:35, said:

Като отрезнееш още ли ще ни наричаш скапаняци? И защо ли наистина пишеш тук тогава?
...досега се опитвам с едни или други средства да Ви набия в главите да бъдете по-толерантни със заобикалящата Ви действителност,но едни или други от Вас,явно са прекалено първични,за да го оценят,но Нейсе..,.. ...а относно т.нар. `Svil`(по-скоро-ИЗГНИЛ)-:какво да Ви кажа,драги `Фене`-ако бяхте малко по-възпитан и образован-щяхте да разберете за какво иде реч.!. (п.с. Съжалявам искрено,че това подобие на ФОРУМ,става арена на подобни т.нар. междуличностни спорове))..

#77 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 03 декември 2010 - 21:53

Говориш ми за толерантност и възпитание и ме обиждаш директно? Мдам, ясно ми е какво ти е нивото.

#78 Dart Marty Rocks!!!

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 293 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Posted 03 декември 2010 - 21:55

View PostInflicted, on Dec 3 2010, 21:49, said:

...досега се опитвам с едни или други средства да Ви набия в главите да бъдете по-толерантни със заобикалящата Ви действителност,но едни или други от Вас,явно са прекалено първични,за да го оценят,но Нейсе..,.. ...а относно т.нар. `Svil`(по-скоро-ИЗГНИЛ)-:какво да Ви кажа,драги `Фене`-ако бяхте малко по-възпитан и образован-щяхте да разберете за какво иде реч.!. (п.с. Съжалявам искрено,че това подобие на ФОРУМ,става арена на подобни т.нар. междуличностни спорове))..

ее то вече човек никъде не може да си каже мнението дали е за или против някоя група...особено второто...айде по-спокойно, факт е, че тези, които слушат слипнот не пишат в този форум... :harhar:

#79 Inflicted

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 91 posts
  • Gender:Male

Posted 03 декември 2010 - 21:58

View PostSvil, on Dec 3 2010, 21:53, said:

Говориш ми за толерантност и възпитание и ме обиждаш директно? Мдам, ясно ми е какво ти е нивото.
...Да,Нивото ми е доста по-Високо от твоето,защото Аз съм възпитан в духа на Европейската Цивилизационна Общност,а НЕ в духа на `ПРЕКРАСНАТА` Ни държавица...

#80 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 03 декември 2010 - 21:59

View PostInflicted, on Dec 3 2010, 21:58, said:

...Да,Нивото ми е доста по-Високо от твоето,защото Аз съм възпитан в духа на Европейската Цивилизационна Общност,а НЕ в духа на `ПРЕКРАСНАТА` Ни държавица...
:harhar: <_< :(





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users