Jump to content

ferari359's Content

There have been 11 items by ferari359 (Search limited from 24-April 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#92399 "Kavarna Rock 2012"

Posted by ferari359 on 02 February 2012 - 18:31 PM in Концерти и фестивали в България

View PostYanni, on Feb 2 2012, 18:26, said:

С Тетевен шега не бива, имам много авери там и съм добре запознат тези люде какви количества сливова поглъщат. Обичам този град! :rolleyes:

По отношение на Каварненските въпроси: бил съм на три фестивала и един самостоятелен концерт въпреки Каварна. Винаги съм си изкарвал гот, но това е било така заради групите и заради хората, с които се виждам/пия/куфея и т.н. Мястото е ужасно неудобно. Не искам да обидя никой, но каварненци не заслужават този фестивал. Не е нормално за толкова години да не са се научили, че концертите са до късно и след тях хората са гладни, че в Неделя няколко хиляди ще се чудят къде да намерят отворен магазин, за да си купят това-онова... За мен това означава, че местните хора просто не искат тези неща да се случват там и нямат абсолютно никакво желание ние да си похарчим парите в техния град.

За да направя що годе прилично сравнение ще дам за пример друг тридневен фестивал край морето: Spirit Of Burgas. Не само, че фестивалът предлага стабилна програма, а и самият град има всички условия да си изкараш супер, а не да се чудиш в 23:30 ч. примерно къде можете да седнете с компания да обсъдите концертите, да хапнете и да пийнете... Щото нека не се заблуждаваме - псевдо-кръчметата пред каварненския стадион са ужасяващи...

И за да не ме обвините, че съм някакъв Каварна-хейтър ще кажа, че ако в Каварна за напред има концерти на групи, които искам да видя - ще отида. Но на черното бяло не мога да кажа...
Не съм защитник на Каварна но Каварна не почва и не свършва със стадиона на 150 метра от него има поне 2 кръчми за които се сещам а долу на плажа има поне 10 които работят до зори



#92397 "Kavarna Rock 2012"

Posted by ferari359 on 02 February 2012 - 18:27 PM in Концерти и фестивали в България

View PostТигър, on Feb 2 2012, 18:25, said:

Ъъ, много трудно те разбирам, честно казано.
Това, че не си попаднал в литературен форум, не означава, че трябва да пишеш по този начин. И в математически форум не си, обаче ако те попитам колко прави две плюс две, ще знаеш.
Спирам ,излизаме твърдо извън темата а колко прави 2+2 зависи от това дали купуваш или продаваш!!!!!!!!!!!!!! ИЗВИНЯВАМ СЕ за накърнените ви души с моя правопис !!!!!!



#92394 "Kavarna Rock 2012"

Posted by ferari359 on 02 February 2012 - 18:19 PM in Концерти и фестивали в България

View PostТигър, on Feb 2 2012, 18:18, said:

Не искам да звуча гадно, но може ли да те помоля да слагаш малко повече точки и запетаи на нужните места?
Мисля че и така ме разбираш или съм попаднал в литературен форум
:rolleyes:



#92391 "Kavarna Rock 2012"

Posted by ferari359 on 02 February 2012 - 18:14 PM in Концерти и фестивали в България

Сега понеже сте много обидчиви не се заяждам вече 7 година Каварна събира сумати младежи на така наречен рокфест ,да кажеш че няма инфраструктура е направо смешно, има хотели и квартири БОЛ,има перфектен път първокласен , има летище на 20км ИМА МОРЕ .Незнам какво има на летище софия но със сигурност е по малко от колкото в Каварна ,същото мога да кажа и за концертите организирани и провалени по софийските стадиони ИЗВИННЯВАМ се много но 120лв за двойна стая в софия си е направо престъпление Да разбирам столица е хора много пари също но когато Цонко почна да парви фестове в софия слушахте на Митко пайнера мероприятията Евала на новата ви кметица че ги забрани Пак казвам не се заяждам но недейте да плюете там където сте близали. Когато направите 7 години подред фестивали в софия и направите езерото Ариана да става за плуване МОЛЯ сравнявайте но сега си мълчете АЗ на летището на концерт няма да ходя нищо че фествала се казва КАварна рок И от мен да го чуете още един път спрете да мислите че светът се върти около софия Ако сте истински рокери и българи трябва да се адмирират такива малки градчета като Каварна , Ловеч защо не и така нататък ................ Ай сполай ви !!!!!!!!!!!



#92365 "Kavarna Rock 2012"

Posted by ferari359 on 02 February 2012 - 12:32 PM in Концерти и фестивали в България

От цялата врява разбрах само едно Каварна не ви допада ,гадно е ,групите са гадни ,бирата е топла не ви подхожда на софийския имдж АМИ СТОЙТЕ СИ В софия :rolleyes:



#92234 "Kavarna Rock 2012"

Posted by ferari359 on 01 February 2012 - 07:41 AM in Концерти и фестивали в България

Ами хора човекът който възроди рокфестивалите в България сигурно знае кого да покани и колко може да струва билета така че да е поносим за нас и да оправдава очакванията за групите Ако някъде в България има по безрезервна подкрепа за РОКЪТ моля поправете ме ,а това че софия се мъчи да открадне всичко що е стойностно и да го превърне във фарс просто се сете те за миналата година аз така не отидох да слушам Мейдън И името на наща селска столица го пиша нарочно с малка буква защото амбицийте и са големи но там живеят дребни душички виж Каварна ще напиша с главна буква там хората се мъчат да оцеляват и успяват въпреки напъните на държавата!!!!! :) Кметъла нека да продължава все така аз с кеф посещавам този малък град и на 6 май пак ще бъда там Дерзайте !!! :P



#83519 Sonisphere Festival 2011 - ОТМЕНЕН!

Posted by ferari359 on 14 June 2011 - 12:41 PM in Концерти и фестивали в България

Повече едвали ще има Sonisphere Bulgaria. Ама нека пак да го направят на някоя поляна тоз път в Драгалевци или пък можеби във Владая .Хора разберете фестивалите са бизнес и ако се правят по Черноморието ще има посещаемост 1. Защото има туристи и има условия за туризъм 2. Човек ще съчетае фестивала с почивка така хем туризма ще върви хем концертите това разбра Цонко и го направи , а София завидя и стана като в поговорката видяла жабата че подковават коня и тя дигнала плавника .



#83493 Sonisphere Festival 2011 - ОТМЕНЕН!

Posted by ferari359 on 14 June 2011 - 11:52 AM in Концерти и фестивали в България

Тез няма ли да кажат нещо за концерта ве . Баси лудата работа . :angry2:



#83485 Sonisphere Festival 2011 - ОТМЕНЕН!

Posted by ferari359 on 14 June 2011 - 11:27 AM in Концерти и фестивали в България

View Postdani1948, on Jun 14 2011, 12:23, said:

Аз подкрепям... Срамно е до голяма степен и за феновете ако този фест падне. Продължавам да твърдя, че 90 лева за тези 5 групи си е ОК.
Прав си нормално беше !!!!!!!! Мястото не беше аи се заиграха и с други групи ,хората са раздвоени неможе да си позволим повече от 1-2 концерта



#83483 Sonisphere Festival 2011 - ОТМЕНЕН!

Posted by ferari359 on 14 June 2011 - 11:23 AM in Концерти и фестивали в България

Уффффффффф дано не сте прави ,а фенове на Мейдън има колкото щеш ,според мен мястото не допадна .Първо трябваше да се направи нещо родно да се пробва че става и тогава .А за Мейдън според мен винаги 20000 човека ще се намерят .Щом за Металика и ДИСИ събрахме повече не подценявайте Мейдън :angry2:



#83480 Sonisphere Festival 2011 - ОТМЕНЕН!

Posted by ferari359 on 14 June 2011 - 10:49 AM in Концерти и фестивали в България

БАх мамаму докога ще чакаме ве ,трябва днес да си пусна молба за отпуск :angry2: