Jump to content

Търси се клавирист/каТърсим човек с желание да заеме посоченото място


2 replies to this topic

#1 GoddesS

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 4 posts
  • Location:Sofia
  • Interests:Muzika :)

Posted 30 November 2009 - 17:45 PM

Здравейте,

Групата се казва Winternity и търсим клавирист/клавиристка. Като стил групата е ориентирана към power/symphonic метъл с женски вокал, но като цяло не се наемаме да определяме точно какъв стил сме. Занимаваме се почти изцяло с авторска музика (имаме 2 кавъра и едва ли ще станат повече :blink: ). В случай, че има желаещи да попълнят липсващото място, моля да пишат тук в темата или да изпратят лично съобщение. За съжаление нямаме аудио материал, който да предоставим, за да може да добиете предварителна представа, тъй като групата претърпя "радикални" промени и всички песни направени до момента са променени почти изцяло, като не разполагаме с актуални записи. Имаме и няколко елементарни изисквания към бъдещият/бъдещата клавирист/ка , които са :

1. Да има възможност да присъства на репетиции минимум 1 път седмично (репетираме на удобно и добре обурудвано място).
2. Възрастова граница няма, но в случай, че желаещият е на възсраст под 18 години е желателно да може да поема отговорност към групата и да не се случват разни ситуации от сорта "майка ми не ми дава".
3.От желаещият да заеме мястото не се изисква да е кой знае колко напред в нещата. Най - важното за нас е човека да има въображение и желание за композиране на авторска музика.

Надяваме се да има желаещи, тъй като тази "професия" клавирист/ка явно е доста рядка :D

Поздрави и наздраве
paranoia, n.: A healthy understanding of the way the universe works.
friends, n.: People who know you well, but like you anyway.
fairy tale, n.: A horror story to prepare children for the newspapers.

#2 Scardust

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 623 posts
  • Gender:Male

Posted 11 February 2010 - 14:17 PM

Криси, човек ще каже, че не ми знаете телефона с Александър ! :worship:
What am i supposed to do when the sky begins to fall ?

#3 GoddesS

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 4 posts
  • Location:Sofia
  • Interests:Muzika :)

Posted 04 March 2010 - 16:01 PM

Никът ти нищо не ми говори, ако има нещо пиши едно ЛС :unsure:

Все още си търсим клавирист/ка :unsure:
paranoia, n.: A healthy understanding of the way the universe works.
friends, n.: People who know you well, but like you anyway.
fairy tale, n.: A horror story to prepare children for the newspapers.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users