Jump to content

Най-дебилните филми ЕВЪР!изреждайте, да се предпазваме от дебилщината един друг.


110 replies to this topic

#61 Tejuk Metalist

    Angel Of Death

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 552 posts
  • Location:South Of Heaven

Posted 31 October 2007 - 06:48 AM

View Postduende, on Oct 30 2007, 14:16, said:

Вече мислех, че никой няма да пофали Вендетата освен нас тримцата...
Онзи ден го гледах! Много як! :huh:

#62 olala

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 8 posts

Posted 31 October 2007 - 08:45 AM

Вендетата е едно мн добро попадение на фона на многото малоумни филми, които напоследък излизат :huh:

#63 Tejuk Metalist

    Angel Of Death

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 552 posts
  • Location:South Of Heaven

Posted 02 November 2007 - 09:42 AM

BloodRayne II: Deliverance :harhar: :D :D В пъти по-добър от първия,но все така тъп,безмислен и посрамващ иначе размазващо добрата игра!


P.S. Ще има и трети филм! :D

Edited by Tejuk Metalist, 02 November 2007 - 09:43 AM.


#64 mitaka

    Juventus fan

  • Енориаши
  • PipPip
  • 57 posts

Posted 20 June 2008 - 15:31 PM

Iron man.Ефектите наистина са доста добри, обаче тоя филм си е чисто и просто реклама на Audi.
Иначе доста се посмях на репликата:
-Тони, ти не си войник.
-Така е.Аз съм цяла армия

И последната част на Индиана Джоунс е супер идиотска

Edited by mitaka, 20 June 2008 - 15:31 PM.

Аndrea Fortunato: I never thought walking around could be so great.

#65 little'circle

    Bacchante

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 252 posts
  • Location:in the most vicious part of a human mind

Posted 20 June 2008 - 21:57 PM

View Postmitaka, on Jun 20 2008, 16:31, said:


И последната част на Индиана Джоунс е супер идиотска

Невероятно съгласна съм! Не че съм очаквала нещо друго, но когато ми се наложи да го гледам за втори път, оцених точно колко скучен е... :dntknw:

#66 Guest_Regen_*

  • Гости

Posted 20 June 2008 - 22:50 PM

View Postlittle'circle, on Jun 20 2008, 22:57, said:

Невероятно съгласна съм! Не че съм очаквала нещо друго, но когато ми се наложи да го гледам за втори път, оцених точно колко скучен е... :angry3:
Това беше написано само и само да ме провокира. :dntknw:
1. Нямаше Билети за Хортън и Кунг Фу Панда, така че гледай си работата..
2. Ти не го гледа хич, беше заета да ми пречиш да го гледам. [:
3. Хиндиана Жонс си е пичарски филм отсекъде, ти си хормонално дисбалансирана и това пречи на преценката ти.

Edited by Regen, 20 June 2008 - 23:14 PM.


#67 Guest_Regen_*

  • Гости

Posted 20 June 2008 - 23:13 PM

По темата: Фет Пица! [[:

Edited by Regen, 20 June 2008 - 23:14 PM.


#68 little'circle

    Bacchante

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 252 posts
  • Location:in the most vicious part of a human mind

Posted 22 June 2008 - 23:05 PM

View PostRegen, on Jun 20 2008, 23:50, said:

Това беше написано само и само да ме провокира. :D
1. Нямаше Билети за Хортън и Кунг Фу Панда, така че гледай си работата..
2. Ти не го гледа хич, беше заета да ми пречиш да го гледам. [:
3. Хиндиана Жонс си е пичарски филм отсекъде, ти си хормонално дисбалансирана и това пречи на преценката ти.

Ооо, хайде хайде! Много лично приемаш ти моите невинни опити да спася някого от приспиващото заклинание на Инди :D

Edited by little'circle, 22 June 2008 - 23:05 PM.


#69 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 22 June 2008 - 23:34 PM

View Postlittle'circle, on Jun 23 2008, 00:05, said:

Ооо, хайде хайде! Много лично приемаш ти моите невинни опити да спася някого от приспиващото заклинание на Инди :D

Всеки уважаващ се пич, израснал с филмите на Инди, би приел лично подобно изказване. :D

Гледах филма миналата седмица и след това написах нещо под което бих се подписал и днес:

Аз съм фен на Индиана Джоунс от дванадесет годишен, когато след повече от три часово чакане на опашка за билети пред кино "Сердика", най-накрая успях да гледам първата част от поредицата. После, всичко е ясно. Инди завинаги влезе в живота ми и наред със Star Wars не ме разочарова никога...

Вчера отидох да гледам филма с чисто сърце. Предварителната ми нагласа беше да видя това, което всъщност видях. Не само, че не съм разочарован, но се вълнувах точно толкова колкото се вълнувах преди четвърт век, когато гледах първата серия. Синът ми, който в момента е дванадесет годишен и е голям фен на поредицата, се вълнува по същия начин и след края на прожекцията видях в очите му онзи блясък, който казва всичко и навява приятното усещане за приемственост...

И накрая нещо, което все още никой не е споменал в темата. Винаги съм се възхищавал на майсторите от Industrial Light & Magic (ILM), които създават еталони във визуалните ефекти присъстващи във филмите на Спилбърг и Лукас. Това, което обаче е "запазена марка" за компанията, характеризираща именно филмите за Инди, са невероятно сложните механизми, присъстващи във всяка една от сериите. Винаги съм се впечатлявал от тяхното съвършенство и загадачно действие...
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#70 Guest_Regen_*

  • Гости

Posted 23 June 2008 - 07:59 AM

View Postlittle'circle, on Jun 23 2008, 00:05, said:

Ооо, хайде хайде! Много лично приемаш ти моите невинни опити да спася някого от приспиващото заклинание на Инди :D

[: Когато и в България дойде време за Дъ Хепънинг, не те ща в моята групичка!

Quote

Това, което обаче е "запазена марка" за компанията, характеризираща именно филмите за Инди, са невероятно сложните механизми, присъстващи във всяка една от сериите. Винаги съм се впечатлявал от тяхното съвършенство и загадачно действие...


[: Като дипломиран мошенен инженер бих казал, че загадъчно е баш думата за тези механизЪми и че се радвам, че поне във филма работят.

Edited by Regen, 23 June 2008 - 08:00 AM.


#71 whiplash159

    The Grim Squeaker

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2592 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ankh-Morpork

Posted 23 June 2008 - 10:59 AM

View Postmarillion, on Jun 23 2008, 00:34, said:

... и наред със Star Wars не ме разочарова никога...

Моля те, кажи ми че това, което си написал не си го мислил сериозно :fans: Нима харесваш Star Wars Епизод 1, 2 и 3???
ПИСУК!

#72 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 23 June 2008 - 11:09 AM

View Postwhiplash159, on Jun 23 2008, 11:59, said:

Моля те, кажи ми че това, което си написал не си го мислил сериозно :fans: Нима харесваш Star Wars Епизод 1, 2 и 3???

Да, харесвам ги. Харесвам ги защото не ги сравнявам с първите. Съветвам всеки да подходи по този начин и към новия Инди. Предразсъдъците са лошо нещо, особено когато говорим за нов прочит на филм свързан с юношеските ти години, защото предразсъдъците унищожавата мечтите ни. Аз лично си ги оставих в къщи и гледах филма с чисто сърце. Така както междувпрочем гледах преди години и всяка една от новите серии на "Звездни войни" и сигурно това е причината да съм доволен от видяното. :ok:
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#73 little'circle

    Bacchante

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 252 posts
  • Location:in the most vicious part of a human mind

Posted 23 June 2008 - 12:54 PM

Хм. Е, горко им на уважаващите се пичове, тъй като аз си поддържам тезата :D Може би новият Инди лъха на спомени от детството на пичовете, ама не и на мене. Значи съм лишена от пристрастия. Значи филма не е шедьовър. Така е то B)

Дъждовния човек за групичките да не се обажда. Колкото по-малко, толкова по-безопасно :fans: :ok:

#74 mitaka

    Juventus fan

  • Енориаши
  • PipPip
  • 57 posts

Posted 24 June 2008 - 18:35 PM

Цялата поредица "Страшен филм" за мен е уникална тъпотия.Повечето(да не кажа всичките) ми връсници смятат че това са едва ли не най-добрите филми изобщо, но според мен са уникално тъпи и нямат никъкъв смисъл(или аз съм супер тъп и не го схващам, което си е съвсем възможно).
Аndrea Fortunato: I never thought walking around could be so great.

#75 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 28 June 2008 - 08:34 AM

View Postmitaka, on Jun 24 2008, 19:35, said:

Цялата поредица "Страшен филм" за мен е уникална тъпотия.Повечето(да не кажа всичките) ми връсници смятат че това са едва ли не най-добрите филми изобщо, но според мен са уникално тъпи и нямат никъкъв смисъл(или аз съм супер тъп и не го схващам, което си е съвсем възможно).
Та този филм е пародия, как може въобще да се възприема откъм страшната му страна???

#76 Digger

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 430 posts

Posted 28 June 2008 - 14:20 PM

View Postmarillion, on Jun 23 2008, 00:34, said:

Всеки уважаващ се пич, израснал с филмите на Инди, би приел лично подобно изказване. :worship:

Гледах филма миналата седмица и след това написах нещо под което бих се подписал и днес:

Аз съм фен на Индиана Джоунс от дванадесет годишен, когато след повече от три часово чакане на опашка за билети пред кино "Сердика", най-накрая успях да гледам първата част от поредицата. После, всичко е ясно. Инди завинаги влезе в живота ми и наред със Star Wars не ме разочарова никога...

Вчера отидох да гледам филма с чисто сърце. Предварителната ми нагласа беше да видя това, което всъщност видях. Не само, че не съм разочарован, но се вълнувах точно толкова колкото се вълнувах преди четвърт век, когато гледах първата серия. Синът ми, който в момента е дванадесет годишен и е голям фен на поредицата, се вълнува по същия начин и след края на прожекцията видях в очите му онзи блясък, който казва всичко и навява приятното усещане за приемственост...

И накрая нещо, което все още никой не е споменал в темата. Винаги съм се възхищавал на майсторите от Industrial Light & Magic (ILM), които създават еталони във визуалните ефекти присъстващи във филмите на Спилбърг и Лукас. Това, което обаче е "запазена марка" за компанията, характеризираща именно филмите за Инди, са невероятно сложните механизми, присъстващи във всяка една от сериите. Винаги съм се впечатлявал от тяхното съвършенство и загадачно действие...


Баси, почувствах се пораснал...

#77 Jim Crow

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 101 posts
  • Gender:Male
  • Location:Transylvania 90210
  • Interests:exotic pets

Posted 23 July 2008 - 13:24 PM

Ей тука вече залагам главата си, няма по-дебилен и луд филм от RRRrrrr!!!!
(баси, само п оимето смятайте за какво иде реч)
"Some people never go crazy, what truly horrible lives they must lead" Ch. Bukowski

#78 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 23 July 2008 - 17:25 PM

View PostJim Crow, on Jul 23 2008, 14:24, said:

Ей тука вече залагам главата си, няма по-дебилен и луд филм от RRRrrrr!!!!
(баси, само п оимето смятайте за какво иде реч)
и аз го гледах,...всъщност пробвах се, ама спрях някъде на средата. Еми...французите също правят дебилии отвреме на време. Но този филм е рядко тъп :/ и все още не може да помести "закуска с извънземно" и "човекът-рак от марс" <_<

#79 Тигър

    кардинал

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1990 posts
  • Gender:Male

Posted 23 July 2008 - 20:43 PM

"Единакът". Онова с Джет Ли. Не го гледайте, ако не ви платят достатъчно.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

#80 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 23 July 2008 - 20:47 PM

View PostТигър, on Jul 23 2008, 21:43, said:

"Единакът". Онова с Джет Ли. Не го гледайте, ако не ви платят достатъчно.
Имаш предвид "The One"? Ако е така, то заглавието се превежда като "Единствен".





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users