Jump to content

king_of_dreams's Content

There have been 9 items by king_of_dreams (Search limited from 29-март 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#109800 Dream Theater в София!

Posted by king_of_dreams on 21 март 2014 - 10:34 in Концерти и фестивали в България

Малко останах разочарован от последния път, когато ги гледах и затова питам за това турне конкретно. Сетлистът е известен, има неща в тубата,но ми се искаше да пия вода от извора и затова попитах дали някой вече не ги е гледал. Личната ми и концертна програма са много натоварени точно в този времеви промеждутък и се чудя все още...Майк го гледах с Вай в "НДК-то на културата" :) и като че ли именно заради него ми се иска да отида най-вече - да видя как са се сработили. Сетът май наистина вещае "нещо свръхестествено"...да видим :)



#109796 Dream Theater в София!

Posted by king_of_dreams on 21 март 2014 - 07:30 in Концерти и фестивали в България

Днес видях,че ДТ имат концерт в махалата на 6 април. Обмислям посещение,но не съм решил още. Някой от форума да ги е гледал вече, да изкаже мнение?

Малко офтопик - Ако има фенове на музиката на Хендрикс, могат да се заинтересуват от това турне: Experience Hendrix Tour 2014 - преди няколко дни ми попадна в полезрението - Billy Cox (Band of Gypsys), Buddy Guy, Zakk Wylde, Jonny Lang, Kenny Wayne Shepherd, Dweezil Zappa, Brad Whitford (Aerosmith), Eric Johnson, Doyle Bramhall II (Waters, Clapton), Chris Layton (Double Trouble) , Eric Gales, Mato Nanji, Dani Robinson, and Stan Skibby. Не знам кога и къде ще е в Европа все още. Аз ще ги гледам в петък на 4-и Април и музикантите са леко променени: Billy Cox, Kenny Wayne Shepherd, Brad Whitford, Rich Robinson, Doyle Bramhall II, Robby Krieger, Dweezil Zappa, Chris Layton, Mato Nanji, Eric Johnson, Henri Brown, Dani Robinson, Stan Skibby, Robert Fortune, and Taj Mahal.



#109544 Кой видеоклип гледате в момента?

Posted by king_of_dreams on 27 февруари 2014 - 19:28 in Общ музикален форум

View Postincarnate, on 20 февруари 2014 - 11:16 , said:

2 Guys In A Pizza Shop Perform The Best Cover of 'Africa' by Toto:

http://www.ktrh.com/...heard-12046680/

Ееех, как пеят тези пичове :)

Останах без дъх...Наистина невероятно, сега ще погледна и останалите им клипчета. Интересното е ,че тази пицария е само на 20 мили от работата ми :)) Трябва да проверя дали не мога да ги гледам там на живо.

По темата:


Онзи ден го пуснаха по радиото и сега реших да го преслушам отново.



#108807 Кой къде беше през...2013...

Posted by king_of_dreams on 02 февруари 2014 - 18:35 in Концерти и фестивали в България

06.04.2013 - Bob Seger and The Silver Bullet Band / Joe Walsh

13.04.2013 - Fleetwood Mac

24.07.2013 - Slash

07.08.2013 - Steve Miller Band

01.09.2013 - Black Sabbath

02.09.2013 - The Beach Boys

19.10.2013 - The Eagles



#104851 Bon Jovi в София

Posted by king_of_dreams on 26 май 2013 - 08:36 in Концерти и фестивали в България

View Poststormbringer, on 23 май 2013 - 16:41 , said:

Май се повтарям ... но езиково отново е above & beyond средностатистическия филолог

Май само аз и ти обръщаме внимание на това :))) Наистина знанията му по английски език са по-лоши и от тези на мексикански разбойник някъде в Оахака или Гереро :) Childs - само това ми стига :)))



#103967 SPIRIT of Burgas 2013

Posted by king_of_dreams on 30 април 2013 - 06:45 in Концерти и фестивали в България

Много носталгичен взе да ми става този разговор - почвам да се ядосвам, че все още не са измислили телепорта :) Да ви поканя целия форум на капани за един "спортен полуден" :) После вече може да посетим и живата бира, а за десерт да направим един хор "Бодра смяна" в Караоке :) Ехххх, бяха години....:)



#103965 Mark Knopfler в София

Posted by king_of_dreams on 30 април 2013 - 06:30 in Концерти и фестивали в България

Някой добър съфорумник ще качи ли сетлиста от концерта? Интересно ми е да видя какво точно е свирил при вас, защото тук при мен наблегна само и единствено на шотландски частушки, които накрая ми дойдоха малко в повече, макар да го обожавам като музикант и изпълнител.



#103960 SPIRIT of Burgas 2013

Posted by king_of_dreams on 29 април 2013 - 21:29 in Концерти и фестивали в България

Срам ме хваща като ви чета - знаете повече от мен за родния град :) Аз на "Адонис" ходих през 90-те, скоро не съм го уважавал с присъствието си,ама явно трябва да се провери емпирично тази бира, жива ли е ,умряла ли е...:) Само да видим кога ще мога да се върна отново на бургаския бряг...На мен спирит-а си ми харесва, има за всекиго по нещо и атмосферата е супер. Помагах при организацията на една от сцените 2009 година и си изкарах жестоко, отделно се запознах и с много музиканти. Жалко, че ще пропусна тазгодишното му издания по обективни причини. На всички,които ще ходят - да се забавлявате и за мен :)



#103959 RUSH! Clockwork Angels Tour (Europe 2013)

Posted by king_of_dreams on 29 април 2013 - 21:23 in Концерти и фестивали в чужбина

Да си изкараш подобаващо както на концерта, така и на тура из Берлин. Ще чакаме после очерк и подробен репортаж от събитието:)

Да ти отговоря на въпроса от януари месец - хаха - в щатско ги гледах, да. Юнайтед Сентър в Чикаго. Щом са около мен винаги ходя :) Всеки път е различен сет, това ми харесва наистина много при тях.