Jump to content

Rozanna's Content

There have been 5 items by Rozanna (Search limited from 25-April 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#103754 Bon Jovi в София

Posted by Rozanna on 17 April 2013 - 15:53 PM in Концерти и фестивали в България

Включвам се в темата, за да попитам някой от Бургас ще пътува ли с автомобил за концерта? Търсят се две места.



#97702 Кой видеоклип гледате в момента?

Posted by Rozanna on 08 August 2012 - 19:13 PM in Общ музикален форум




#97642 Кой видеоклип гледате в момента?

Posted by Rozanna on 04 August 2012 - 19:03 PM in Общ музикален форум




#97641 "Metal Hammer" на български език!

Posted by Rozanna on 04 August 2012 - 18:59 PM in Общ музикален форум

Като цяло няма как всички ревюта, статии и интервюта в едно списание да ми харесат. Правилото важи за всяко такова печатно издание и е съвсем в реда на нещата. В този брой имаше три материала, които ми напълниха душата и ги погълнах като топъл хляб. Останалото го четох със сутрешното и следобедното си кафе, като приятно четиво за отмора. То е като албумите на някоя харесвана от мен група - харесвам някои неща повече от други, някои изобщо не харесвам, но това не ме спира да продължавам да си харесвам групата. Ако ме разбрахте какво искам да кажа - това, че част от материалите не са чак толкова интересни за мен и ги прескачам без да ги чета съвсем не значи, че списанието не ми е интересно. Материала за Odd Crew ме зарадва, въпреки че не съм им фен, хората са добри в това което правят и е добре да има повече гласност и подкрепа. Също бих се зарадвала на още материали посветени на родни, млади и талантливи музиканти/групи, които заслужават да бъдат подкрепени.
Засега съм в позиция на събиране на впечатления, но като цяло съм доволна от това което получавам като информация от списанието.



#94844 Steelheart в Бургас 24.06.2012

Posted by Rozanna on 22 April 2012 - 17:16 PM in Концерти и фестивали в България

Еха, това ако излезе вярно и Steelheart наистина дойдат в Бургас, то аз с най-голямо удоволствие ще ги уважа! :no: