Jump to content

Търся си сериозни хора за мачLast Hope


3 replies to this topic

#1 Змей Горянин

    стъписващо зъл

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 892 posts
  • Gender:Male

Posted 31 July 2007 - 12:36 PM

Момчета, отчаян съм вече. Станах на възраст и моите набори вече не можеш да ги събереш за един мач. Пробвах с различни формации, навсякъде цари несериозно отношение. И така, стигнах до там да си пусна тука обявата "търси се". Търся някой кален отбор(и), който да играе по веднъж на седмица на някое сносно игрище (не на асфалта в училище - стар съм вече, както казах) и да има нужда от солидно ентусиазирано и сериозно попълнение с малко техника, повечко физика и достатъчно мозък. Ако някой си търси 6-ти играч, на който да може да се разчита нека пише, че ми писна вече да линея. :D
... Through dreams I influence mankind...

#2 Scavenger

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 14 posts

Posted 02 August 2007 - 09:24 AM

Ами дайте да се организираме нещо, поне хората от София. Сигурен съм, че ще има бая навитаци.
Всъщност да си признаят веднага кои са!

#3 Змей Горянин

    стъписващо зъл

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 892 posts
  • Gender:Male

Posted 02 August 2007 - 16:52 PM

View PostScavenger, on Aug 2 2007, 10:24 AM, said:

Ами дайте да се организираме нещо, поне хората от София. Сигурен съм, че ще има бая навитаци.
Всъщност да си признаят веднага кои са!
Не можем да се организираме от тук, нито има достатъчно хора, нито са достатъчно сериозни. Дори в миналия форум, където имаше къде къде повече хора и трябваше да се събере само един отбор за участие в някакъв турнир между форумите пак не успяхме да се съберем. Идеята ми беше да се изтреса някъде наготово :paladin:
... Through dreams I influence mankind...

#4 ArthurDent

    епископ

  • Отлъчени
  • PipPipPip
  • 245 posts

Posted 09 August 2007 - 08:58 AM

Офф, принципно и на мен ми се рита много. Едно време редовно го правех, а сега не помня от кога не съм :acute:
Но и аз нямам познати и не знам къде може да се включа(м). Па и аз съм като Змея на годинки :P :no:





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users