Jump to content

AC/DCТурне 2009/2010


176 replies to this topic

#21 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 17 February 2009 - 21:42 PM

Проблеми нема :)

http://www.katehizis...ws.php?id=10493
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#22 dani1948

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 421 posts
  • Gender:Male

Posted 17 February 2009 - 23:07 PM

Имам един въпрос/проблем. Поръчах си от ticketpro.gr 4 билета за AC/DC в Атина още същия ден на пускането им. Предупредиха ме, че може да има забавяне, ама ми се струва, че мина доста време. Може ли някой да ми каже как стои въпросът и колко време е нормално да се забавят билетите. Thanks!
When a Man Lies He Murders
Some Part of the World
These Are the Pale Deaths Which
Men Miscall Their Lives
All this I Cannot Bear
to Witness Any Longer
Cannot the Kingdom of Salvation
Take Me Home

#23 Ugly

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted 18 February 2009 - 07:57 AM

Ми не е нормално да се бавят толкова (ако не се лъжа трябва да пристигнат до седмица), но не се притеснявай още никой не си е получил билета за Атина. Ако се свържете с гърците те любезно ви отговарят, че поради повече заявки доставката ще се забави и ще ги пратят утре. До 28 май има време ще дойдат.

Edited by Ugly, 18 February 2009 - 08:15 AM.


#24 dqdo

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 70 posts

Posted 18 February 2009 - 08:48 AM

Утре 19.02.тръгвам за Каварна в 07,15 часа. Ако някой желае имам 2 свободни места в колата. GSM - 0886/705 169 :)

#25 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 18 February 2009 - 08:55 AM

View Postdqdo, on Feb 18 2009, 08:48, said:

Утре 19.02.тръгвам за Каварна в 07,15 часа. Ако някой желае имам 2 свободни места в колата. GSM - 0886/705 169 :)
Ако това ти отиване до Каварна е за да си купиш билети за концерта, аз на твое място не бих бързал толкова... Първо се УВЕРИ, че утре със сигурност в Каварна билети ще се продават, а чак след това тръгвай за натам ;)
I don't know how I managed it...

#26 dqdo

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 70 posts

Posted 18 February 2009 - 08:59 AM

View PostOzzy, on Feb 18 2009, 08:55, said:

Ако това ти отиване до Каварна е за да си купиш билети за концерта, аз на твое място не бих бързал толкова... Първо се УВЕРИ, че утре със сигурност в Каварна билети ще се продават, а чак след това тръгвай за натам :)
Имаш ли идея как да се уверя?

#27 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 18 February 2009 - 09:39 AM

View Postdqdo, on Feb 18 2009, 08:59, said:

Имаш ли идея как да се уверя?
Разбира се, че имам. :) В Каварна ще се продават в самата Община, нали? Звънни там и питай ;)
I don't know how I managed it...

#28 U.D.O.

    Bulgarian LionHeart

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 325 posts

Posted 18 February 2009 - 09:52 AM

Аве хора,не можах да схвана каква е схемата на стадиона?Също така какво е по особеното на ВИП билетите?И накрая - има ли билети за пред сцената или само правостоящи,защото няма смисъл от България да ходя в Сърбия и накрая групата да е на 50 м от мен
"It's your problem if you can't accept ACCEPT, not mine." (Joe Schlared, 1993)

#29 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 18 February 2009 - 10:04 AM

На всички тези въпроси СИЛНО СЕ НАДЯВАМЕ да получим отговори днес.
I don't know how I managed it...

#30 Ugly

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted 18 February 2009 - 13:23 PM

:)

Attached Files


Edited by Ugly, 18 February 2009 - 13:23 PM.


#31 hendy

    manowarrior

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 530 posts
  • Gender:Female

Posted 18 February 2009 - 13:33 PM

View Postdqdo, on Feb 18 2009, 08:48, said:

Утре 19.02.тръгвам за Каварна в 07,15 часа. Ако някой желае имам 2 свободни места в колата. GSM - 0886/705 169 :)

не си написал откъде тръгваш ;)

#32 dqdo

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 70 posts

Posted 18 February 2009 - 13:46 PM

View Posthendy, on Feb 18 2009, 14:33, said:

не си написал откъде тръгваш :)
Еми то си пише, че съм от Варна. Имам благи новини - пиара на Каварна потвърди, че утре ще има билети в продажба. Сямо не се знае дали в 9,00 ще са налични. Засега ги няма. Останали са само терен и седалки. Изготвят и списъци на пътуващите. Ето и телефона 0570 / 8 57 30. Жената е много любезна и подробна. Хвала на такива чиновници.

#33 Gillan

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 66 posts
  • Location:Plovdiv

Posted 18 February 2009 - 14:51 PM

Само не разбрах дали ще се продават само билети,без билет за влака?
A bout of deep depression.
Can't seem to move it forward.
My lying eyes lie awake.
Not sure what I am after.
I never died before.
Can't live what happened yesterday.
I never stoned the crow, no.

#34 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 18 February 2009 - 15:32 PM

View PostGillan, on Feb 18 2009, 14:51, said:

Само не разбрах дали ще се продават само билети,без билет за влака?
За момента в България ще се предлагат само пакетни билети - концерт+влак.
I don't know how I managed it...

#35 Ugly

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted 19 February 2009 - 08:02 AM

вижте тук, честно казано нямам представа каква е тази фирма, но ако искате проверете.

#36 dani1948

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 421 posts
  • Gender:Male

Posted 19 February 2009 - 09:45 AM

View PostUgly, on Feb 18 2009, 13:23, said:

:yes:

Пич, това билети за Атина ли са?
When a Man Lies He Murders
Some Part of the World
These Are the Pale Deaths Which
Men Miscall Their Lives
All this I Cannot Bear
to Witness Any Longer
Cannot the Kingdom of Salvation
Take Me Home

#37 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 19 February 2009 - 10:34 AM

Изключително ме радва популистката идея за трена за концерта на AC/DC в Белград :blush: Голяма инициатива, голямо нещо (Цонко президент викат всички) - само дето не разбирам как така билетите за по 60 евро най-отпред на терена, при нас струват пакетно с влака 250 лева - бах тоз влак 130 лева в двете посоки. Далавера си е това, при нормален двупосочен билет 70 лева :D Пък аз винаги съм си мислел, че групови билети за всякакъв вид транспорт са с намаление - голяма моя заблуда.

Естествено отделни билети за концерта не се продават, нищо че в Евентим друго са твърдели преди седмица :D Жалкото е че билетите от чуждия Eventim за терена свършиха бързо бързо. При тази надценка Тикетпро направо изглеждат почтени бизнесмени :D

Не че мрънкам, аз на този концерт няма да ходя, но просто ми стана забавно, защото навсякъде чета за този Kavarna Rock'N'Roll Train и реших все пак да разбера по колко струват билетите за AC/DC в Сърбия всъщност :yes:

Attached Files



#38 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 19 February 2009 - 10:50 AM

Напълно си прав, но в огромната си част българските фенове просто нямат друга възможност. Да не говорим, че въпросните билети в Сърбия са свършили и няма как да се вземат на тази цена.
Сметката, която си направил е абсолютно вярна, но тя е такава само за този вид билети. Виж как стои въпросът с ВИП билетите (примерно), които все още не са пуснати в продажба. Тяхната цена заедно с влака е 270 лева. А колко струва такъв билет, ако си го купиш директно от Сърбия? Струва около 250 лева. Излиза, че влака ще ти струва 20 лева.

Пак казвам - прав си. Но 90% от феновете В МОМЕНТА нямат друг избор. По-нататък може и да се появи. Но може и да не се появи.
I don't know how I managed it...

#39 Ugly

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted 19 February 2009 - 11:09 AM

Ми, честно казано не знам на каква цена са пуснали билетите за терена и дали е 250 лв, но предварителната информация беше, че ще са: "195 лв. - с билет за концерта за терен; 215 лв. - с билет за концерта за трибуна, и ВИП билет с цена 270 лв. - включващ ВИП билет за концерта на AC/DC."

А иначе да, това са билети за Атина. Българите почитатели на ДиСи сме като чергари разпръснахме се по цяла Европа.

#40 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 19 February 2009 - 11:21 AM

Quote

Пакетните билети (двупосочно пътуване плюс билет за концерта) се пускат в продажба от 19.02.09г в 09:00 часа. Теренът на стадиона в Белград е разделен на зони, което добавя още възможности за избор на билет според мястото и цената:

Терен пред сцената: 250лв.
Терен в средата: 195лв.
Терен в задната част: 170лв.
Tрибуни (в задната част): 215лв.

Според тези цени ако желаеш хубаво място за трибуните - глей си работата :D Защото "Трибуни в задната част", предполагам отговарят на цените от 36 евро за най-отдалечените места на трибуните. Интересно защо пакетната цена е по-скъпа от тази за средната част на терена, където билетите са по 48 евро принципно, но неведоми са пътищата на Рок 'Н' Рол трена :blush: Ако пък за 215лв. получаваш билет за нормалните трибуни, които са по 97 евро - бахти далаверата си е - влакът излиза за сметка на тези, взели други билети :yes:





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users