Jump to content

The Big 4: Live from Sofia, Bulgaria DVDsКоментари и отзиви


49 replies to this topic

#41 BeerMe

    бирена фея

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 863 posts
  • Gender:Female

Posted 22 ноември 2010 - 20:43

Убиваш ме човек, аз съм икономист! Ето затова имам кой да се занимава с тия неща, аз само сядам и гледам. Иначе този модел го знам, като наближи коледа и редовно ми го показват. :lol:

#42 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 22 ноември 2010 - 21:24

View PostBeerMe, on Nov 22 2010, 20:43, said:

Убиваш ме човек, аз съм икономист! Ето затова имам кой да се занимава с тия неща, аз само сядам и гледам. Иначе този модел го знам, като наближи коледа и редовно ми го показват. :D
Е в нашата къща аз го играя човекът, който си играе с тези неща, па жената е икономист :lol:

#43 Handagote

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 2 posts
  • Gender:Female

Posted 26 ноември 2010 - 21:10

Последния брой на EMP беше със снимка от този концерт на корицата. Даже си пишеше. че е от София

#44 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9473 posts
  • Gender:Male

Posted 13 декември 2010 - 16:48

Ето и ревю на ДВД-то, което се и явява нещо като дебют за Javor на страниците на Katehizis.com :rabbi:
I don't know how I managed it...

#45 BeerMe

    бирена фея

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 863 posts
  • Gender:Female

Posted 13 декември 2010 - 18:19

Честито на Явор за първото му ревю! Харесва ми, че е написано на разбираем език, а не все едно ми обясняват урок по ядрена физика :rabbi: Успех и се надяваме по-често да го четем!

#46 Blackiel

    Bastard

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 755 posts
  • Gender:Male
  • Location:Düsseldorf, DE

Posted 27 декември 2010 - 22:22

Страхотно ДВД! Днес си го взех. 2 минуса според скромното ми мнение: Nothing Else Matters и A Tout Le Monde. Все пак си говорим за голямата четворка на траша, а двете песни според мен нямат общо със стила, колкото и да са приятни :D
\m/

#47 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9473 posts
  • Gender:Male

Posted 27 декември 2010 - 23:36

View PostBlackiel, on Dec 27 2010, 22:22, said:

а двете песни според мен нямат общо със стила
Това спокойно може да се каже за половината песни от ДВД-то :D
I don't know how I managed it...

#48 Тигър

    кардинал

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1994 posts
  • Gender:Male

Posted 27 декември 2010 - 23:41

Абе не знам... На мен Anthrax - група, която изобщо не бях слушал, честно казано, ми се видяха горе-долу толкова траш, колкото Accept, бтв. `ма пък и аз к`во ли разбирам от траш?

Иначе да не изпълнят "Nothing Else Matters" би било странно. Да разочароват двайсетината хиляди хора там, които друга тяхна песен трудно ще познаят, имам предвид...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

#49 Blackiel

    Bastard

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 755 posts
  • Gender:Male
  • Location:Düsseldorf, DE

Posted 28 декември 2010 - 13:08

View PostOzzy, on Dec 27 2010, 23:36, said:

Това спокойно може да се каже за половината песни от ДВД-то :yes:
Е да, но там поне има стърганье, :yes: докато тези двете идват доста лирични, поне за мен :worship:

Също сега след второто прослушване на сета на Slayer не ми хареса представянето на Арая. Липсва ми злобата в много от песните. Имаше едно друго ДВД, War at the Warfield се казваше май, и там наистина се усеща мощта на гласа му.
Никой за съжаление не може да се бори с влиянието на годините върху гласа.
\m/

#50 jugulator

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 165 posts
  • Gender:Male

Posted 28 декември 2010 - 14:12

Нека не забравяме, че Арая изкара тежка година - след смъртта на сестра му (ако не се лъжа), изкара операция на гърба и все пак продължи с концертните изяви. Няма как да е толко злобен демек. :yes:
Сега коагто не може вече да куфее ще се съсредоточи върху вокалите и догодина ще е перфектен.

Иначе ми звучи малко странно Металика да си порменят сетлиста и да не свирят NEM, която е включена в почти всеки техен концерт от турнето, само защото се води, че са траш група.

А с това, че песните на Антракс не звучели траш, имайки предвид , че 99% от сетлиста им си беше точно от класическия им траш период, също не мога да се съглася.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users