Jump to content

Емотаза мен те не са пе***и


97 replies to this topic

#41 REYAV

    Вездесъщо Неприсъщ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 288 posts

Posted 29 August 2007 - 12:28 PM

Нямам и идея какво са това Емотата,а и не ме интересува особено.Вероятно някаква разновидност на сърдитите млади хора ( тези пък са обидени на света ).Не виждам и какво точно сте ги награкали,да си живеят живота.Всички носим или сме носили униформи,поддавали сме се на различни течения и влечения.Кубинки,ластици,тишърти,дълги коси,обици,грвни,нашивки.Тези сега сигурно са нещо подобно,само да не си месят много шапките с метъла и рока.
Туй то.
Еб ендалгс и етиннилтсеч исрубмок
ахялрат ес и ахавцервс в етилп
месвъс инсалко ахяб кут етипрущ
и амто ахавтаспавар исрусарп
.

#42 dave

    Not Knowing

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 505 posts
  • Location:Babylonian Tower
  • Interests:watching different roads and wonder where my own is rolling<br />waiting all day long for a change and it's showing

Posted 29 August 2007 - 12:55 PM

View PostREYAV, on Aug 29 2007, 13:28, said:

Тези сега сигурно са нещо подобно,само да не си месят много шапките с метъла и рока.
Ами те с метъла хич и не щат да си ги месят.
Виж с рока - мчи емото си е стилец от таз голяма джунгла.
Кво ти пука?
Next One Is Real

#43 Pecado

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 156 posts

Posted 29 August 2007 - 12:58 PM

Викерона най-толерантно се изказал, гледам. Накъде върви този свят. :harhar:

#44 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 29 August 2007 - 13:21 PM

View Posttimeout, on Aug 29 2007, 12:26, said:

Честно тези хора 24 часа от денонощието мислят как да си прережат вените.ще кажете,че и метълите сме също депресирани,но не е така!F**K THE EMO!
Честито, печелиш наградата за най-тъпо изказване в раздела. Това е най-разпространеното, погрешно и клиширано изказване относно емотата. Sorry, ама не е така. Както казаха - депресирани има и сред тях, и сред метъли (дуумаджии и тн) и сред чалгаджии. Емотата просто са по-чувсвителни и се опитват поне да се правят на по-емоционални. Това незначи, че емотата си мислят по цял ден за рязане на вени. Ако единственото емо което познаваш ти е казало така, ясно - значи си правиш изводи от единичен случай и от това, което "другите говорят".
ето ви тука едно клипче на една ревлива имо-тийнейджърка, която е ясно, че има още боб да изяде, защото не знае кой знае колко за света...но все пак - Какви са истинските ви причини да ги мразите? Гейове има и сред тях, и сред метълите (роби халфорд на батьо) и сред чалгарите и рапърите и тн. Сериозно - на мен не ми пречат. В моя град напоследък се навъдиха доста имота...повечето са на възраст 14-18 години...Не ми пречат, не ги мразя, нямам причина да го правя. Ако някой ги мрази заради това което са - ми...това прави този някой просто един жалък "хейтър". И оправдава омразата, която не-метълите изпитват към метълиет примерно. Нали сте чували от разни хора как метълите били някакви отрепки, наркомани и пияници, как ходят в кубинките, камуфлажите и с рокериите през най-горещо лято, как имат въшки и се къпят веднъж на две седмици примерно, как от многото клатене на тикви по концерти и последните читави, оцеляли от алкохолния холокоуст, мозъчни клетки умират безславно... сещате ли се колко от тези неща са истина?
Дано бързо отшуми тази имо-мода, че не-емотата ги издигат в някъв култ ебаси...като някви митологични същества станаха вече бе деа :>> Във всеки форум из нета по 3-4-5-6-7-- теми за емотата.
бтв емо идва от emotive или emotional... на различни места различно се среща.
Съгласен съм напълно с Лорд Викерон
едит: накратко..в заключение кхъ-кхъ . : имотата не са нищо по-различно от обикновени тийнейджъри, които са ядосани на целия свят, че не ги разбират, гневни бля-бла...сещате се какво имам предвид. единствената разлика е, че са си измислили някви прически и дрешки, заради които са направили впечатление на останалата част от света. Много от които сега ги мразят без ясна мотивираност...

Edited by Nosferatu, 29 August 2007 - 13:29 PM.


#45 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 29 August 2007 - 14:23 PM

View PostNosferatu, on Aug 29 2007, 14:21, said:

Уау!!! :blush: До сега не знаех, сега вече знам! Ма много емоционални тез бе... Поне почерпихме информация директно от извора де. Иначе може да си говорим тука и два месеца, а момичето от клипа ни го обясни за някакви си 3-4 минути :harhar:
I don't know how I managed it...

#46 CORPUS VILI

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 60 posts
  • Location:...in the middle of nowhere

Posted 29 August 2007 - 14:37 PM

мен не ми пречат... познавам 2 емота и са си съвсем нормални момичета... btw на български е "ИМО"
Bikkja bit, og ormen sting,
og stuten stend og stangar -
de slepp ingjen ivi Gjallarbrui
som feller domane vrange.
For manen skin'e,
og vegjine falle so vie.


#47 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 29 August 2007 - 15:38 PM

На мен пък са ми адски противни чисто визуално :dance:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#48 mutant

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 71 posts

Posted 29 August 2007 - 15:59 PM

Тоочно така :> шибан хейтър съм.
Това за "Anti emo death squad" ми хареса.
Щом на тях може да им е крив целия свят на мене що да не може да са ми криви те. :>

#49 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 29 August 2007 - 16:19 PM

Вече са направили дори и играчка "Имо". Досущ като истинските Имота е :dance:
I don't know how I managed it...

#50 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 29 August 2007 - 16:25 PM

View PostOzzy, on Aug 29 2007, 17:19, said:

Вече са направили дори и играчка "Имо". Досущ като истинските Имота е :neo:

:o :D :lol: :dance: :( :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#51 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 29 August 2007 - 16:29 PM

Между другото, доста е неприятно за Имотата да срещнат някой металяга... Ако пък срещнат викинг, нещата стават доста крайни :dance:
I don't know how I managed it...

#52 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 29 August 2007 - 16:31 PM

View Postmutant, on Aug 29 2007, 16:59, said:

Тоочно така :> шибан хейтър съм.
Това за "Anti emo death squad" ми хареса.
Щом на тях може да им е крив целия свят на мене що да не може да са ми криви те. :>
ми...ок :> значи имаш основателна причина да пребиеш някое имо? като си толкова безгрешен, хвърли първи камъка...
на мен противни като визия са ми само емо-момчетата... момичките са екстра :dance:
a това за имо-играчката...старо забавно клипче хехе... я вижте едно много прочуто EMO KID
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Edited by Nosferatu, 29 August 2007 - 17:01 PM.


#53 Rebel

    Dein Negativ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 745 posts
  • Gender:Female

Posted 29 August 2007 - 16:38 PM

Quote

Вече са направили дори и играчка "Имо". Досущ като истинските Имота е


Quote

Между другото, доста е неприятно за Имотата да срещнат някой металяга... Ако пък срещнат викинг, нещата стават доста крайни


:lol2: :lol2: :dance: :neo: :( :lol2:

Edited by Rebel, 29 August 2007 - 16:42 PM.

The mind is its own place, and in itself
Can make a Heav'n of Hell, a Hell of Heav'n
What matter where, if I be still the same?

#54 mutant

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 71 posts

Posted 29 August 2007 - 16:58 PM

За пребиване незнам - ще е смешна работа. Просто не ме кефят тия :> треа ли да има причина.


http://www.vbox7.com/play:5a630bd9

ОБЯВА: Правя ЕМО грим за две секунди...
Само си затворете очите и си пригответе лед

#55 little'circle

    Bacchante

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 252 posts
  • Location:in the most vicious part of a human mind

Posted 29 August 2007 - 17:19 PM

Не може да им се отрече на имотата (ама каква думичка :( ), че са прекрасен материал за обсъждане (респективно- оплюване). Само дето някак си наистина май е малко прекалено врявата дето се вдига покрай тях. Странни са, различни са, музиката дето се пише,че слушат, не е от най-добрите, ама какво толкова. Не са първите, няма да са и последните. Тъжната истина е, че не всичко е метъл :neo:

П.С. Имаше време, когато има куртурата ми тровеше душата... Някъде 2-3 седмици след като един приятел си отряза косата, боядиса я черна и си проби още веднъж устната... Ама като мине шока (особено следкато получи уверение, че косата ще бъде въстановена и човека още слуша хубава музика) си свиква. :dance:

#56 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 29 August 2007 - 18:04 PM

Не ми се превежда:

Quote

Emo Outrage Over MACHINE HEAD Win Boils Over - Aug. 29, 2007

MACHINE HEAD's official web site has been updated with the following message:

"MACHINE HEAD's 'Best Album' win at last Thursday's Kerrang! Awards over pop-rock powerhouses MY CHEMICAL ROMANCE and FALL OUT BOY has apparently cut deep with fans of both bands, prompting a flood of angry whining and sad-faced emoticons on the Kerrang! message boards. MACHINE HEAD's upset victory over the multi-platinum softcore acts sent their inherently sensitive fans into an emotional frenzy, building into a tizzy of unparalleled proportions. Wrought with dismay, polished fingernails the world over lashed out at the band and metal as a whole with diatribes the likes of 'MCR really should have won!!! I'm mad now!!!!' 'What a load of shit, who the fuck listens to them?' and "Stupid MACHINE HEAD!!' at times stooping so low as to say the competition was fixed, and often gravely endangering the integrity of their carefully sideswept hair with posts like 'I H8 METAL, I H8 METAL, I H8 METAL, I H8 METAL, I H8 METAL, I H8 METAL, I H8 METAL.'

"Not surprisingly, MACHINE HEAD fans responded en masse to the tirades, lashing back in defense of the band and the undisputed quality of the album, citing critical praise, technicality, songwriting and fan response to 2007's 'The Blackening', as well as the band's influence on and history within their genre, with the occasional 'MACHINE HEAD piss all over anything MCR have ever done" thrown in for good measure.

:dance: :neo: :( :lol2: :lol2:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#57 Guest_Regen_*

  • Гости

Posted 29 August 2007 - 18:13 PM

View PostNosferatu, on Aug 29 2007, 17:31, said:

на мен противни като визия са ми само емо-момчетата... момичките са екстра

:dance:

Дай рецепта за разграничаване нъ мъжки ут женски, и ще те номинираме за нобелова награда за счетоводителство! [[:

Edited by Regen, 29 August 2007 - 18:13 PM.


#58 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 29 August 2007 - 18:21 PM

View PostRegen, on Aug 29 2007, 19:13, said:

:worship:

Дай рецепта за разграничаване нъ мъжки ут женски, и ще те номинираме за нобелова награда за счетоводителство! [[:
ее..айде стига, малко прекаляваш...повечето не са чак толкова травеститски изглеждащи, момчетата.. а момичетата си изглеждат съвсем прилично...да поствам снимки за доказателство ли са деа? :rolleyes:

#59 Guest_RocknRollNigger_*

  • Гости

Posted 29 August 2007 - 18:37 PM

Емо и метъл - Bullet For My Valentine. И пак е метъл, бахти, и то какъв! :rolleyes:

#60 the_mess

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 228 posts
  • Interests:Metal,Computer Games,Art!

Posted 29 August 2007 - 18:38 PM

Абе реално погледнато и на мене не ми пречат ама малко ми е гадно от вида на йимото продаваща пица на центъра...Твърде много обици и а такива места че прилича малко на киборг...или нещо такова...
Don't try to tell us
What is right for us
We don't give a fuck anyway
Don't try to steal
Imagination from us
Things we believe
We will never betray!!!





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users