Jump to content

"Spirit of Burgas - 2012"03-05.08.2012г. - Централен плаж


51 replies to this topic

#21 Envy

    Not Telling

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 2409 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 March 2012 - 13:22 PM

Като гледам, еднодневни билети няма. Надявам се все пак да пуснат в един момент... Ако не - вече сме гледали Корн преди 7 години, в крайна сметка, така че Бургас спокойно ще мине и без скръндзи като мен. :)

#22 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 16 March 2012 - 14:17 PM

Писаха на профила си във фейса, че ще пуснат еднодневни билети на по-късен етап.
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#23 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 17 March 2012 - 23:16 PM

Вече и официално на сайта на Korn:

Quote


New summer shows announced : 8/5 - Burgas, Bulgaria @ Spirit of Burgas
А който иска да види какво се очаква тогава в Бургас, може да гледа на профила на групата във Facebook
EXCLUSIVE KORN CONCERT VIDEO LIVE STREAM FROM AMSTERDAM ON 03/20/2012 :metal:
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#24 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 28 March 2012 - 13:02 PM

Днес обявиха и цената на еднодневните билети:

SPIRIT of Burgas ONLY: 1-day Pass - 60 BGN

Пускат ги на 1 април.

Тридневните пък поскъпват от другия месец от 120 на 130 лв.
Тези цени ще важат до 1 май.

Edited by Metal Heart, 28 March 2012 - 13:25 PM.

It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#25 alarmapunk

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 168 posts
  • Gender:Male

Posted 29 March 2012 - 13:15 PM

чудесно

#26 Dart Marty Rocks!!!

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 293 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Posted 30 March 2012 - 21:23 PM

В Eventim пише:


Потвърдили артисти до момента:


Главна сцена:

4 август - Chase & Status LIVE

5 август – Korn


#27 jasta

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 260 posts
  • Gender:Male

Posted 08 May 2012 - 15:15 PM

Май верно ще си останем само с един ден рок/метъл:

Бъста Раймс и Тайни Темпа откриват SPIRIT of Burgas

Американска класика срещу лондонския съвременен рап на 3 август

Жалко,тея новите организатори май ще прецакат феста :( Поне Cypress Hill да бяха докарали този път...

#28 violator

    Malloy

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2234 posts
  • Gender:Male
  • Location:Brickleberry

Posted 08 May 2012 - 16:50 PM

View Postjasta, on 08 May 2012 - 15:15 PM, said:

Бъста Раймс и Тайни Темпа


Безмерна радост е това,
не просто блек, а цели два! :mamba: :mamba:
-----------------------------------------
Слушай силно!

#29 jasta

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 260 posts
  • Gender:Male

Posted 08 May 2012 - 19:14 PM

Мани мани :shout: Ако не се уредя да бачкам бек стейдж тази година,май ще се ходи само на Корн

#30 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 08 May 2012 - 22:47 PM

Ако не друго, поне са запазили цените на билетите и след 1-ви май...
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#31 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 20 June 2012 - 15:33 PM

THE PRODIGY и SUM 41 ще свирят на втория ден - 4 август. За третия остават KORN и CHASE AND STATUS LIVE.
THE PRODIGY най-после ще ги видя за първи път :)

Edited by Metal Heart, 20 June 2012 - 16:15 PM.

It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#32 jasta

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 260 posts
  • Gender:Male

Posted 20 June 2012 - 16:12 PM

Така вече съм доволен.Само първия ден ще ми е скука,но пак ще е як фест като цяло.

#33 jasta

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 260 posts
  • Gender:Male

Posted 20 July 2012 - 10:20 AM

По-колко пъти може да пращаме е-мейли?Само по 1,по един на ден или неограничен брой?

#34 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 20 July 2012 - 17:25 PM

Един е достатъчен. И 100 да прати някой - ще се броят за един и няма да има по-голям шанс от останалите. Дори, не се сетихме да напишем, че който изпрати повече от един имейл, ще бъде дисквалифициран, така че поне това няма да правим :)

Игрите, които позволяват повече от едно участие и дори подстрекават за повече участия, са или със смс-и и/или трябва да изконсумираш нещо, за да участваш :)
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#35 jasta

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 260 posts
  • Gender:Male

Posted 20 July 2012 - 17:58 PM

Значи аз съм дискфалифициран :russian_roulette:

#36 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 20 July 2012 - 18:05 PM

Не, не се ли разбира - пратените повече от един имейл, когато започне "джуркането" ще бъдат сведени до един. Няма да е коректно да дисквалифицираме, тъй като не сме задали това условие предварително. Следващия път вече или ще дисквалифицираме, или ще направим играта със смс-и и ще кажем - колкото повече участвате, толкова по-вероятно е да спечелите :)
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#37 Valtyr

    Artisan ov War

  • Отлъчени
  • PipPipPip
  • 380 posts
  • Gender:Male
  • Location:At The Left Hand Ov God

Posted 07 August 2012 - 17:57 PM

Виждам, че все още няма отзиви за Spirit-a. Явно ще ми се наложи да съм първият. На първия ден разбираемо не присъствах, така че не мога да дам мнение. Ето и какво ми направи впечатление от съботния ден:
SUM 41- едно време харесвах много това звучене на купонджийски гимназиален пънк. Даже като се прибрах, гледах Американски пай по Нова. :D

The Prodigy- Ненормална работа. Буквално. Чух повечето песни, които исках да чуя, размазах се, заредих се с менталните проблеми на Keith Flint и Maxim. Жалко само, че не чух Girls и Start the dance. Но много останах доволен от тях.

Респект и за българските групи Vendetta и Last Hope. Малко беше рехаво пред сцената, но на подобен фестивал не е чак толкова зле. Много се изкефих, даже небрежно се включих в Wall of death при изпълнението на Last Hope. Hе слушам хардкор от години, но винаги ще изпитвам уважение към тези групи и по-специално към българските банди.

В неделя мога да кажа, че онези реге пичове тотално ме изгубиха като зяпач дори, след като призоваха да се легализира марихуаната и да се противопоставим на фашизма. Затова отидох да хапна, а на мястото, от където си купих пица, попаднах на един пичага, който много се изкефи, че съм с тениска на Satyricon. :)

Chase & Status може и да са направили невероятно шоу и да са много голямо име на dnb/dubstep сцената в момента, но мен не успяват да ме грабнат. Все пак от обща музикална култура не е лошо да ги чуе и види човек.

KOЯN- групата, която основно ме мотивира да си купя билет за феста. Една от първите групи, които съм започнал да слушам. Само че вече на сцената няма разгневени хлапета, а по-скоро музиканти. Лично на мен ми хареса сетът, който изпълниха- имаше от всичко. Въпреки че предпочитам старите неща, нямаше как да минем без песните от The Path of Totality- пък и те са си доста размазващи. И все пак, бях в настроение за старитe класики и си ги получих. Много енергично изпълнение, много разнообразно, идейно- нещата не са като през 90-те. Жалко, но няма и как да е иначе. Джонатан Дейвис e вече на 41г.
Munky много ме израдва. Съжалявам, че Fieldy не можа да дойде, но и Ryan Martinieсе справи много добре. Рей Лузиър е фантастичен барабанист. Изобщо като изпълнение нямам никакви забележки. Джонатан се обдишваше с кислород след всяка песен, на моменти гласът му се губеше, но по-скоро го отдавам на звукови проблеми, които според мен в началото имаше. Аз останах доволен, само че The Children of Korn вече изобщо не са деца- нито тези на сцената, нито тези пред нея. :old:

За съжаление, не успях да чуя много от Downslot и Odd Crew. :(

Две неща ми направиха негативно впечатление. Първо, не бях ходил досега на Спирит, но разбрах кое му е кофтито на турлю гювеча- свлечовете. Наистина не мога да понасям надрусани кретенчета. Един от тях се опита да се поблъска първата вечер, но изяде един страхотен лакът в корема. После гаджето му дойде да ми обяснява, че бил напушен и не знаел къде се намира. Изобщо не ме интересува! Знам, че на концерт е тъпканица и бутаница, но не може да ми идва някакво надрусано копеле, което не знае какво прави, да не говорим, че като си запалят ония лайна, които пушат, се чудиш как да останеш необгорен по ръцете или тялото. Неприятни хора, много неприятни хора...

Второто нещо, което не ми се понрави, беше поливането на зеленчуците от страна на охраната. Лято е, жега е, обаче не може през 5 минути (особено на Prodigy) да си заливан от вода до кръста. Да не говорим, че бях почти до оградата и онзи идиот ми напълни ухото с вода 2 пъти! :D Добре, че си носех уиндстопера на кръста, та да си го облека след концерта, защото тениската ми беше изпрана буквално. Не е никак яко това. Амо хората, които остават до сутринта? Те трябва да зъзнат и да се разболеят ли? То хубаво да се пръска, но да се пръска през половин час и то само по веднъж, вместо да се превръща фронт стейджа в обществена баня.

Но цялостната ми оценка е положителна. Догодина, при интересни имена, пак.

Edited by Valtyr, 07 August 2012 - 18:06 PM.

NO SINGLE BOOK WERE BEHELDEN BY ME
OH, NO QUESTION I CANNOT DO ANSWER
ONLY ONE SINGLE LAMP DO SHOW ME THIS WAY
AND THAT IS THE EYE OF SATAN!

#38 ping_pong_bitches

    star sucker

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 270 posts
  • Gender:Male

Posted 08 August 2012 - 09:36 AM

Не знам ти къде беше на The Prodigy и Korn, но аз и на двата концерта бях отпред, в мелето - на мен човекът с маркуча (хаха как звучи) ми спаси живота, буквално. Перфектно решение, дори ако водата беше по-начесто, щеше да е още по-добре. Странно, че ти приемаш това, като нещо негативно. Много странно.

По въпроса с тревата - нито пия алкохол, нито пуша цигари, нито пуша трева, но от трите най-логично, като употреба, ми се струва третото.

Edited by ping_pong_bitches, 08 August 2012 - 09:37 AM.


#39 stormbringer

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 535 posts
  • Gender:Male

Posted 08 August 2012 - 11:33 AM

за другите групи не знам, но по време на Gentleman пред сцената си беше като в кофишоп ... но предполагам, че до голяма степен и посланието на музиката беше такова ... иначе напушени, пияни, надрусани и неадекватни има по всякакви концери .. е предполагам, че на опера или на симфоничен концерт шансът е минимален, но все пак
Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner.

#40 Valtyr

    Artisan ov War

  • Отлъчени
  • PipPipPip
  • 380 posts
  • Gender:Male
  • Location:At The Left Hand Ov God

Posted 08 August 2012 - 14:19 PM

View Postping_pong_bitches, on 08 August 2012 - 09:36 AM, said:

Странно, че ти приемаш това, като нещо негативно. Много странно.

Извинявай, но в момента вирусно заболяване е последното нещо, което искам. Просто ми е необходимо да не боледувам и не мисля, че това е странно.

Колкото до въпроса с наркозите- те са ми изключителни неприятни, независимо къде и кога се срещам с тях. Свлечовете са ми особено противни като субкултура и винаги затвърждавам негативното си мнение за тях на подобни общи мероприятия. Но да не се занимаваме с подобни глупости.

Колко хора е имало? Някаква информация намира ли се? Аз чух за нещо от сорта на 10,000.
NO SINGLE BOOK WERE BEHELDEN BY ME
OH, NO QUESTION I CANNOT DO ANSWER
ONLY ONE SINGLE LAMP DO SHOW ME THIS WAY
AND THAT IS THE EYE OF SATAN!





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users