Jump to content

Sofia Rocks, powered by Sonisphere Festival22-23.06.2010, ст. "Васил Левски"


592 replies to this topic

#61 Joey

    Psychosocial

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 868 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Posted 23 June 2010 - 10:25 AM

View PostOzzy, on Jun 23 2010, 10:28, said:

Доживях да чуя/видя на живо и тази песен! Откъртих се на нея!!! :D :blush:

К'во говориш, замалко да си откача главата! :metal: А за изпълнението на Am I Evil :metal: :metal:, As I watched my mother die, I lost my head. Revenge now I sought, to break with my breaaaaaaaad. :metal: :bomb:

Insane in my brain

#62 BeerMe

    бирена фея

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 863 posts
  • Gender:Female

Posted 23 June 2010 - 10:49 AM

Много яко, че сте снимали моя милост с шапката докато чакахме да влезем :D Днес се чувствам като звезда, сред останалите снимки :blush:

#63 jugulator

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 165 posts
  • Gender:Male

Posted 23 June 2010 - 10:54 AM

Джеймс и Мъстейн да забиват заедно един до друг!!! И то само и единствено в София!!! Просто все още не го осъзнавам. България вече е част от световната метъл история. Няма такъф кеф :)

#64 Carlsberg

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 219 posts
  • Gender:Male

Posted 23 June 2010 - 11:54 AM

*

Edited by Ozzy, 23 June 2010 - 13:07 PM.
Не е написано на български език.


#65 TEMPOS

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 59 posts

Posted 23 June 2010 - 12:25 PM

И аз поддържам за Антракс- справиха се супер и според мен ни липсваше известен ентусиазъм (което е нормално донякъде, много хора започнаха да идват тепърва в 6-7), иначе за Слеър и Мегадет имам известни резерви, но като цяло добре се представиха (по мое мнение малко го изкараха протоколно, но всеки си преценява за себе си), накрая обаче беше турбоизкъртването, просто не очаквах, че Металика могат да направят такова страхотно шоу, даже ми хареса повече от миналия концерт през 2008. :)

Edited by TEMPOS, 23 June 2010 - 12:27 PM.


#66 Carlsberg

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 219 posts
  • Gender:Male

Posted 23 June 2010 - 12:35 PM

Искам Антрах на соло концерт.Немога да се задоволя с тия жалки 30-40 минутки...

Незнам защо,ама като прочета коментари от сорта на "аз бях на тия на концерт преди ....години сега няма да ходя"изпадам в ужасТ.Всеки месец да ми идват любимите ми групи,пак ще съм там.

Да видим днес Рама-та как ще се представят :))

#67 Тигър

    кардинал

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1990 posts
  • Gender:Male

Posted 23 June 2010 - 12:52 PM

View PostCarlsberg, on Jun 23 2010, 13:35, said:

Незнам защо,ама като прочета коментари от сорта на "аз бях на тия на концерт преди ....години сега няма да ходя"изпадам в ужасТ.Всеки месец да ми идват любимите ми групи,пак ще съм там.
Защото като съм бил на размазващ хедлайнерски концерт на Manowar с публика, отишла специално за тях, и с подгряващи, които им пасват точно, не бих отишъл да ги гледам как свирят съкратен сет помежду групи, с които нямат нищо общо стилово, особено пък при положение, че повече от половината хора ще са там заради Rammstein и надали ще търпят много останалите.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

#68 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 23 June 2010 - 14:51 PM

Тиля продължава да вилнее из нощна София!!!
http://www.blife.bg/article-3226
:)
I don't know how I managed it...

#69 Тигър

    кардинал

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1990 posts
  • Gender:Male

Posted 23 June 2010 - 15:18 PM

:) :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

#70 metalu

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 51 posts

Posted 23 June 2010 - 16:02 PM

Нямам думи велико беше!!!
НО - за ВБЪДЕЩЕ НЕ СИ ВЗЕМАЙТЕ БИЛИТЕ ОТ МАГАЗИНИТЕ НА ТЪМНО.
дадох 120 лв за билет и на касата ми казаха че вече някой влезнал с моя билет.
1-час убеждавах хората отговарящи за настоящата продажба на билетите и ме пуснаха.
Най вероятно билета ми е бил преснет и е използван водния знак -от готови празни билети за да продадат билета два пъти(така ми обесниха от офиса на SONI...) Kak e sстанало незнам но факта си е факт.
Показах касовата билежка - но ми казаха че и за нея нее проблем да се фалюифицира.
Имаше и други мочета като мене, на касите.
Кат ми казаха по едно време че нищо не може да се направи и че трябва да пусна жалба в полицията но друг билет не могат да ми дадът(и естественно изгарям с концерта - парите ги остави)
Евала на хората от офиса че излязоха ЧОВЕЦИ!!!

#71 Ice-9

    Леко со секирата како

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 190 posts
  • Gender:Male
  • Location:Somewhere in the Heart of the Summer

Posted 23 June 2010 - 16:02 PM

Ареее.. пожелавам на феновете подобно изживяване като на 22-ри. Подобно, щото няма как да е същото :) :worship: :worship:

#72 Тигър

    кардинал

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1990 posts
  • Gender:Male

Posted 23 June 2010 - 18:36 PM

Преди няколко минути публиката като че ЕКСПЛОДИРА. Пък и подът ми се затресе като при земетресение. Какво стана?
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

#73 Overhate

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 508 posts
  • Gender:Male

Posted 23 June 2010 - 22:36 PM

Сигурно са тествали пироефектите :)
Майтапа настрана, днеска стана добър концерт, особено последните две групи (то аз преди т'ва и не бях, де) :worship:
Останал сам, прегърнах здрача
Изгубил се, открих нощта
На твоя гроб не ще да плача
Пред твоя кръст не ще скърбя

#74 Barbarian_Brothers

    послушник

  • Отлъчени
  • Pip
  • 42 posts
  • Gender:Male

Posted 23 June 2010 - 22:56 PM

Мanowar буквално убиха.

#75 violator

    Malloy

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2234 posts
  • Gender:Male
  • Location:Brickleberry

Posted 23 June 2010 - 23:08 PM

По-впечатляваща сценография от Rammstein са имали, имат и ще имат само Бедствен Район от "Пътеводител на галактическия стопаджия"!!!

Хау! :worship:

Инак - лично моят най-качествен спомен от Sonisphere определено ще бъде свързан с Alice In Chains. Добре, че бяха в селекцията, за да чуем освен всичко друго и музика. Разкошен е новият фронтмен. Убийствен вокал и пич.
Пък и готин на всичкото отгоре. Ето защо няма нищо учудващо във факта, че някой от по-буйните фенове на Manowar искаха да правят секс с него. Защо иначе ще го сочат със средни пръсти в паузите, ревейки "да ти го начукам, мръсен негър"!?!? :worship:

Eх, да беше жив Елин Пелин! Щеше да пише, да пише... :)
-----------------------------------------
Слушай силно!

#76 Overhate

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 508 posts
  • Gender:Male

Posted 23 June 2010 - 23:18 PM

Негърът наистина пееше добре като за тия грънджарските стилове, ма все пак си остава негър :)
Останал сам, прегърнах здрача
Изгубил се, открих нощта
На твоя гроб не ще да плача
Пред твоя кръст не ще скърбя

#77 Ugly

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted 23 June 2010 - 23:32 PM

:) :worship: :worship:

#78 Carlsberg

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 219 posts
  • Gender:Male

Posted 23 June 2010 - 23:46 PM

Така.Смачкан съммм,ох май това е нормално,но да продължа.Скромното ми впечатление ще надраскам малко по-долу.Неискам никой да се съгласява с мен,все пак това си е МОЕТО мнение!

Stone Sour:Добро шоу,но не ми харесва този стил,затова и няма да ги коментирам :)
Alice in Chains:Много добра група,определено ми харесаха много.
Мanowar:Добър сет лист,ама чак пък толкоз къс не го очаквах.Останах доста изумен а и не само аз.
Rammstein:Шоуто ясно,но не ми хареса че бяха наблегнали твърде много на последния им албум.Очаквах по добър сет лист определено.Иначе си имаше и готините моменти,произнасянето на думички "аз имам **** а ти имаш *****" на български беше доста смешен момент.Имаше и не много хубави моменти,а именно онзи момент с арианата докато човека си "плуваше",но поне направи шоуто.

Звук много зле,то да кажем че беше тихо ще излъжа,направо беше ужасТ!Чувах хората до мен как си приказваха без проблем....
Проблеми и нерви на входа още преди влизането,но поне има и пичове!Евалата на началника от никор секюрити на 6-то кпп.

#79 The Dragon

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 62 posts

Posted 23 June 2010 - 23:50 PM

Страхотна вечер, макар и малко в сянката на предната. Stone Sour забиха много приятно и се представиха на ниво. За мен групата на вечерта бяха Alice in Chains, невероятно изпълнение, ще ме вълнува още дълго време. Изключително искрено и музикантско изпълнение, а като затворих очи сякаш слушах Лейн. Дано да успеем да ги видим и като хедлайнери. :) :worship: :worship:
Меноуор бяха издънката на вечерта за мен, да изпълниш за час и малко 6 песни могат да си позволят само Дрийм Тиътър. Повече приказки отколкото свирене, а пък то едно свирене беше... Dio се е обърнал в гроба като е чул толкова фалшиво изпълнение на Heaven and Hell
За Рамщайн няма какво да говорим, истински зрелищен спектакъл. Не съм фен, но ме изпълниха с енергия и настроение. Така се прави! :worship:

#80 Jorko_Beliata

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 132 posts

Posted 23 June 2010 - 23:57 PM

Quote

You have a П*тка!
Ich habe К*р!

Е, сега знам какво е правил Тил по чалгарските дупки! :)

Няма кво да си говорим - вчера беше Денят, днес просто се накефих много здраво! :worship:

Голям надървен палец за Меноуор - ей така трябва да се почете Дио! Не знам и чия е заслугата за посмъртната почест на Arioch, но го поздравявам - един такъв приял да има човек, не е живял напразно!
Има нещо, заради което всички биографици на Блек Сабат заслужават да бъдат побити на колове, оставени докато гаргите им гризат карантиите:
Защо всички говорят за "Времето с Ози" и "Времето след Ози"?! В историята на Сабат съществува времето "Преди ДИО" и "Времето след ДИО". Самия ДИО е безпрецедентен и вечен.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users