Jump to content

Elton John в София13.06.2010г. - стадион "Локомотив"


56 replies to this topic

#21 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 08 декември 2009 - 12:27

Ти се смееш, защото виждаш, че човека явно има психични проблеми, а здравната система у нас не работи и не може да му се помогне. Ама хората в чужбина не го знаят това и съответно четат неща от сорта на:

"this is a communist scoundrel country"
"SME, the company doing the concerts, is also of the same type"
"If you read this, you will know that this is not a place to go"
"This country hasn't grown up for this kind of concerts unless you like some of the fans arrested for no reason."

и с пълно право могат да решат, че тук си е е*ало майката! Което, поне що се отнася до концертния живот у нас, категорично не е вярно.
I don't know how I managed it...

#22 Ugly

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted 08 декември 2009 - 12:37

"и с пълно право могат да решат, че тук си е е*ало майката! Което, поне що се отнася до концертния живот у нас, категорично не е вярно."

За съжаление си много прав. И докато надали това може да повлияе на концерта с Елтън Дон, но ако така пише и по форума на U2, вероятността да се появят в България съвсем се стопява (не че вярвам, че ще стане и без такива изцепки).

Иначе и сам война е войн. Фен клуб от един човек, много яко.

#23 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 08 декември 2009 - 12:47

View PostUgly, on Dec 8 2009, 12:37, said:

Иначе и сам война е войн. Фен клуб от един човек, много яко.
Eдин, ама какъв!!!

"Мадона не само, че е чувала за мен и ме познава, но е и правила доста неща по начина, по който аз съм и внушавал и, както аз съм писал. Проблемът е, че от един момент нататък аз бях цензуриран и съответно не можех повече да и предавам съобщенията си.
.................................
Аз съм много повече от фен, който или купува, или не купува - аз имам позиция и глас, с който я изразявам и и помагам да взима по-добри решения.
.................................
Защо не съм се отказал от нея - ами аз на някакъв процент съм се отказал след второто осиновяване. Но тъй като това отдавна е цел на моите врагове да ме отдалечат максимално от Мадона, аз няма да се откажа толкова лесно. Освен това имаме много сериозен обрат - Celebration напълно отговаря и надхвърля всички мои очаквания от нея - и макар, че песента е правена преди второто осиновяване, тя излезе след него, така че аз смятам, че не всичко е тотално загубено и, че това е бил само временен период, който "странно" съвпада с периода, в който аз бях тотално цензуриран и смятам, че надежда има.
Но аз действително като форма на протест не отидох на първата част на турнето и!
.................................
Колкото до обявяването, че не съм фен на Мадона, аз ясно съм обявил още при второто осиновяване някои неща:
Че свалям всичките и снимки (направени лично от мен от първи ред) от стените си. Че е време фенската ера да приключи. Но нещата не станаха по-добри - нито за нея, нито за мен, нито за музиката изобщо. Насочи се доста негативна енергия към нея. Майкъл Джексън беше убит. Още двама загинаха при строежа на сцената на Мадона. Цялата тази енергия беше насочена към нея. Мисля, че беше в повече, въпреки, че все още не виждам да е върнала осиновените обратно в Африка и да е разпознала знаците, дадени и свише. Стана ясно, че като не се подкрепя Мадона, светът може да остане без нея така, както остана без Майкъл Джексън и тогава какво ще слушаме - Лейди Гага ли? Да, тя има един хит, но това е всичко и мен даже не ме и кефи като визия. Това добре ли ще е за музикалния свят? Да не говорим, че това отношение, което съм имал към нея и тя към мен, и което съм го усетил и видял, не може просто така да се заличи и да кажа, че не ми пука за нея - колкото и да съм афектиран от тези осиновявания, не може просто така да зарежа всичко и да се "наслаждавам" на това как вие от първи ред и се кефите на циганиите. Тук вече даже идва момента на това, че даже и да не съм фен, аз ще заема позиция по тези въпроси и пак ще съм на първи ред, както бях почти най-отпред на всички по-значителни концерти в София - Кайли Миноуг, Джордж Майкъл и мн. др.
....................................
Нямам представа дали ще разбереш това, което написах, но така или иначе така мисля. Ако се сетя нещо, ще допълня - въпросът е важен."

Знам, че попрекалих с офтопика, но този е ТОЛКОВА ГОЛЯМ, че ме оставя просто без думи... :D
I don't know how I managed it...

#24 Ugly

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted 08 декември 2009 - 13:30

Поправям се този не е сам

#25 deluxworld

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 152 posts
  • Gender:Male

Posted 08 декември 2009 - 14:21

По яко нещо, не бях гледал от много отдавна:D
. . . And Justice For All

#26 Jimmy Pop

    пишман-естет

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1122 posts
  • Gender:Male

Posted 08 декември 2009 - 14:58

View PostOzzy, on Dec 8 2009, 12:47, said:


Леле, каква любов се е разгоряла между двамата. :lol2: Аз се чудя след като и двамата (поне според него) толкова много се харесват, защо не вземат да се вземат, аджеба... :D
Само Кайли Миноуг да не изревнува, че пак ще има плакати и спрейове. :lol2:

А и какво ще слушаме, ако Мадона я няма, по дяволите?! :D Лейди Гага? Та тя има само един хит и дори няма сносна визия... Моля ви, не допускайте подобно нещо.

Edited by Jimmy Pop, 08 декември 2009 - 15:02 .


#27 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 08 декември 2009 - 16:12

Това вече се нарича истински фен... :D

Неговата изповед ме накара да си спомня за сторито на любмата си песен на Елтън Джон, която искрено ви желая да чуете по време на концерта му догодина в София...

Bennie and the Jets

Hey kids, shake it loose together
The spotlight's hitting something

18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#28 Sailing Ships

    Soldier Of Fortune

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1423 posts
  • Gender:Male
  • Location:Center Of The Universe

Posted 08 декември 2009 - 16:34

:D :D :lol2:

Това да не е Гай Ричи?! :lol2:
So, take me with you,
Take me far away,
We'll ride the wind across the sky...
Spread your wings and you will see,
You control your destiny,
So Sailing Ships
Don't pass you by ...

#29 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 09 декември 2009 - 13:01

Абе какви са тия дивотии бе?? Събуждам се (което си беше трудно само по себе си) и чета - Ерик Клептън и Стив Уинууд в Белград, българин личен гуру на Мадона...Какво ще последва??? :D :D :D

Ъм...гледах и клипа от "Здравей, България"...на пръв поглед хич не му личи колко е недобре, обезпокоена съм - с какви се сблъсквам ежедневно, без да знам! :worship: Еле пък по първите редове :D

Edited by foreigner, 09 декември 2009 - 13:18 .

А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#30 Тигър

    кардинал

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1987 posts
  • Gender:Male

Posted 09 декември 2009 - 18:16

Добре де, що за слабоумен идиот трябва да си, за да заявиш в национален ефир "Държах се като олигофрен и не ме пуснаха на първия ред, затова организацията на концерта смърди"? В национален ефир. Милен Цветков трябваше да му се подиграва повече.

Edited by Тигър, 09 декември 2009 - 18:17 .

Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

#31 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 12 декември 2009 - 00:21

Днес най-сетне си стиснах в ръка билетите и съм много доволна :drinks: Ако преди 1 седмица някой ми беше казал, че първите билети за 2010-та, които купувам, ще са за Елтън Джон, щях да му се смея дълго и напоително :)
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#32 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 19 януари 2010 - 18:35

Концертът ще бъде на 13 юни

http://www.katehizis...ws.php?id=13877
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#33 wiktory

    empathy

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1079 posts

Posted 19 януари 2010 - 19:01

View Postforeigner, on Dec 12 2009, 00:21, said:

Днес най-сетне си стиснах в ръка билетите и съм много доволна :angry3: Ако преди 1 седмица някой ми беше казал, че първите билети за 2010-та, които купувам, ще са за Елтън Джон, щях да му се смея дълго и напоително -_-

две сме, а това вече си е организация и заслужава поливане. напоително. привет! :D
благодаря за поздрава на Мерилиън и а дано чуем доста любими парчета освен Bennie and the Jets)

#34 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 19 януари 2010 - 21:57

View Postwiktory, on Jan 19 2010, 19:01, said:

две сме, а това вече си е организация и заслужава поливане. напоително. привет! :angry3:
благодаря за поздрава на Мерилиън и а дано чуем доста любими парчета освен Bennie and the Jets)
Казваш къде и кога, и поливаме!!

А относно датата - да го местят, колкото си искат, само да не го пляснат на 9-ти, че тогава окапахме -_-
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#35 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 19 януари 2010 - 21:59

View Postforeigner, on Jan 19 2010, 21:57, said:

А относно датата - да го местят, колкото си искат, само да не го пляснат на 9-ти, че тогава окапахме -_-
Това не трябваше дори да го изричаш :angry3:
I don't know how I managed it...

#36 mrblond

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 8 posts

Posted 23 януари 2010 - 11:46

Все още обмислям дали да се включа за Елтън Джон...

Някакси ми се иска да посетя концерта... Но ще изчакам още месец-два...

#37 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 17 април 2010 - 13:27

Elton John
Live In Austin, USA
10.04.2010 - Frank Erwin Center


1. Funeral for a Friend / Love Lies Bleeding
2. Saturday Night's Alright (For Fighting)
3. Levon
4. Madman Across the Water
5. Tiny Dancer
6. Philadelphia Freedom
7. Goodbye Yellow Brick Road
8. Daniel
9. Rocket Man
10. I Guess That's Why They Call It the Blues
11. Sad Songs (Say So Much)
12. Take Me to the Pilot
13. Something About the Way You Look Tonight
14. Don't Let the Sun Go Down on Me
15. Sorry Seems to Be the Hardest Word
16. Candle in the Wind
17. You're Never Too Old To Love Somebody (from an upcoming album with Leon Russell due out in October)
18. Honky Cat
19. Burn Down the Mission
20. Bennie and the Jets
21. The Bitch Is Back
22. Crocodile Rock
Encore:
23. Your Song
24. Circle Of Life


Elton John
Live In Des Moines, USA
16.04.2010 - Wells Fargo Arena


1. Funeral For A Friend / Love Lies Bleeding
2. Saturday Night’s Alright (For Fighting)
3. Levon
4. Madman Across the Water
5. Tiny Dancer
6. Philadelphia Freedom
7. Goodbye Yellow Brick Road
8. Daniel
9. Rocket Man
10. I Guess That’s Why They Call It The Blues
11. Sad Songs (Say So Much)
12. Take Me To the Pilot
13. Something About the Way You Look Tonight
14. Don’t Let The Sun Go Down On Me
15. Sorry Seems to be the Hardest Word
16. Candle in the Wind
17. You're Never Too Old To Love Somebody (from an upcoming album with Leon Russell due out in October)
18. Honky Cat
19. Burn Down the Mission
20. Bennie and the Jets
21. The Bitch is Back
22. I’m Still Standing
Encore:
23. Crocodile Rock
24. Your Song
I don't know how I managed it...

#38 Minstrel in the Gallery

    Too Old To Rock'N'Roll, Too Young To Die!

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 592 posts
  • Gender:Male

Posted 20 април 2010 - 09:18

Ози, благодарности за сетлиста, изглежда впечатляващ!!! Дано и при нас е подобен! Там съм! :worship:

#39 Estranged

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 8 posts
  • Location:The Garden Of Eden

Posted 12 юни 2010 - 12:47

Знае ли се евентуален сетлист?

Edited by Estranged, 12 юни 2010 - 12:48 .


#40 violator

    Malloy

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2234 posts
  • Gender:Male
  • Location:Brickleberry

Posted 12 юни 2010 - 13:04

Продава се един билет за концерта на Elton John утре на стадион Локомотив.

Билетът е за централните трибуни в дясно срещу сцената. Вход 3 на схемата. Редове и места в случая няма.

Номиналната му цена е 120 лв., но се продава за 100 лв.

За контакт: лична бележка
-----------------------------------------
Слушай силно!





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users