Jump to content

С какъв спорт се занимавате през свободното си време


83 replies to this topic

#61 Cradle-a

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 34 posts
  • Gender:Male
  • Interests:666

Posted 21 април 2008 - 15:39

http://www.vbox7.com/play:e6ddd00a

От вчера B).
Torment raging through my veins
While the sun is shining - I decay
You will die by my teeth, for I am your reaper
In eternal night, in eternal winter

#62 fantucho_

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 474 posts

Posted 19 август 2008 - 11:01

Когато съм свободен отивам в кварталното училище и цъкам баскетбол. Просто няма спорт, който да ми доставя такова удоволствие! :harhar:

#63 Fist

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 17 posts

Posted 29 август 2008 - 17:40

По принцип маам сандвичи :yes:, а когато не практикувам това, се занимавам с тенис на маса :fool:

#64 Ahriman

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 14 posts

Posted 21 декември 2008 - 03:45

View PostFist, on Aug 29 2008, 17:40, said:

По принцип маам сандвичи :ninja:, а когато не практикувам това, се занимавам с тенис на маса :rolleyes:

И аз тенис на маса цъкам постоянно. И футбол като се съберем повече кочове :blink:

#65 cliffburton

    Високо в небесата

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 534 posts
  • Gender:Male

Posted 14 май 2009 - 10:54

Футбол,тенис на маса,волейбол,ама все по-рядко.Напоследък билярд разцъквам повече. :D
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен и най-злочест от парещите въглени на мъката
си направи стълба и излез.
САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!



#66 stalkera

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 21 posts

Posted 24 май 2009 - 20:40

В свободното си време наблягам на футбола с приятели,а на училище-волейбол и баскетбол.

#67 9TEEN8T9

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 8 posts

Posted 17 юни 2009 - 18:43

Обичам да играя Баскетбол. Даже когато бях юноша го тренирах професионално в клуб Спартак Евроинс (незнам дали вече се казва така и дали съществува)

#68 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 18 юни 2009 - 08:16

Надявам се да обърнеш внимание от тази част от Правилата на форума :metal:

Quote

Забранява се на потребителите да ползват непрекъснато текст с определен цвят или вид шрифт, в т. ч. болд, италик и т. н.

WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#69 ~Frozen Angel~

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 31 posts

Posted 18 юни 2009 - 20:26

Тренирам си волейбол, иначе всяка зима на ски, в последно време ми се върна манията по тениса на маса, отвреме на време футбол в училище
"- Какво ще правиш сега - попита го Мормон, - след като си копеле?
- Ще се самосъжалявам - отговори Джон. - И ще спазвам клетвите си!"
Дж.Р.Р.Мартин, "Песен за огън и лед"

#70 Minstrel in the Gallery

    Too Old To Rock'N'Roll, Too Young To Die!

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 592 posts
  • Gender:Male

Posted 17 август 2009 - 15:55

Хайде и дъртото да се разпише :wacko:
Тренирал съм тенис на корт точно 9 години, бях в разширения отбор на "Олимпийските надежди" по Татово време. След това, по време на следването си трябваше да избирам - или Правото или тениса и незнайно защо избрах Правото. Та сега, ако ми се отдаде, ходя на тенис, за да се опитам да влезна във форма отново /след прекратяване на тренировките по тенис преди 10 години качих точно 34 килца отгоре ;) / и да смъкна малко килца. Търся си партньор за игра /може и да го уча, не е проблем, преподавал съм тенис преди време като допълнителен доход по време на студентските ми години/, с който да си делим таксата за корта и да играем за кеф /може и да се учим за кеф, важното е да ни доставя удоволствие!/, така че приемам предложения за ходете до кортовете, изпотяване за час-два и после час-два по биричка и вечерта преминава :D

П.С: Сладкото същество feather e с предимство пред всички останали, ако тя желае :no:

#71 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 29 август 2009 - 09:34

View PostMinstrel in the Gallery, on Aug 17 2009, 16:55, said:


П.С: Сладкото същество feather e с предимство пред всички останали, ако тя желае :yes:
Това направо на свалка прилича :harhar:

#72 ИНОПЛАНЕТЯНИН

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 9 posts

Posted 24 ноември 2009 - 01:26

Само и единствено - КОЛЕЗДЕНЕ, не заради спорта, просто си е перфектния начин за придвиждане из града и перфектния начин за придвижване из БАЛКАНА :blush:

#73 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 24 ноември 2009 - 09:48

А като завали дъжд/сняг/градушка и/или настане киша? :blush:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#74 ping_pong_bitches

    star sucker

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 270 posts
  • Gender:Male

Posted 24 ноември 2009 - 14:28

Bodybuilding - Спорт, който ми помогна да науча много (да не казвам "всичко") за храненето и това, което работи най-добре за мен като начин.

Тренирал съм (от 1-ви до 10-ти клас) Шотокан Карате, имам защитена степен 2-ро кю. Моят сенсей възлагаше големи надежди на мен, но го подведох. Нямам обяснение защо прекратих тренировки, но това е едно от нещата в моя живот, за което съжалявам.

Edited by ping_pong_bitches, 24 ноември 2009 - 14:33 .


#75 veli

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 7 posts

Posted 18 януари 2010 - 21:23

Каране на ролери около Гребната база от дъжд на вятър, но преди бяхме редовни.
Волейбол играех, докато все още салонът в училище не беше претъпкан (демек, в старото ми училище) и все пак имаше с кого.
Футбол, котато момчетата ни оставяха топката и си правехме квото искаме с нея. И почти всяка събота в стаята. Много е весело, обаче вече сме съборили две лампи и не знам как ще продължава занапред (;

#76 Depositus Cordis

    I might be a dog

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 593 posts
  • Gender:Male

Posted 28 март 2010 - 19:35

Баскетбола е доста удобен спорт за който трябва само една топка и кош в най-лошия случай. Тази пролет мисля пак да се активизирам. Иначе ако ходенето из планината се счита за спорт, мисля че е много приятно и полезно.

#77 Danielle Bp

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 2 posts

Posted 30 март 2010 - 21:39

Аз преди време се занимавах няколко години с тае куон-до, но отнемаше твърде много време. Също със спортна гимнастика, която ми отнемаше още повече време, но беше прекрасен мазохизъм. След това поддържах форма само с плуване.

От известно време се захванах с пещерно дело и съм невероятно доволна. Всъщност мисля, че си намерих своя наркотик. Вълнуващо е, поддържа страхотна форма, интересно е, трудно е и се практикува на тихи, тъмни, хладни и влажни места предимно. Нищо по-хубаво за мен.
... със грацията
плът... греховна
грях
"грях"
начало
грях
грях
вечен
тяло
тръпне
да видя
да усетя
в копнежа... да изгоря
горчив... мрачен
жена... в здрача.

#78 Depositus Cordis

    I might be a dog

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 593 posts
  • Gender:Male

Posted 19 май 2010 - 14:18

В началото на май си взех трите работни дни отпуск и защъках из Централен Балкан(над Карлово).
Няма по-добро нещо за мен от това, в планината е истината кой каквото ще да ми разправя за тренировки по зали :lol:
Скоро си говорих с един микробиолог за това колко е вредно насилването на организма да прави неестествени движения(упражнения) на закрито. Някак му имам вяра, особено след като накрая се оказа на 43 години, а изглеждаше на не повече от 30 ;)

#79 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 19 май 2010 - 17:23

View PostDepositus Cordis, on May 19 2010, 15:18, said:

Скоро си говорих с един микробиолог за това колко е вредно насилването на организма да прави неестествени движения(упражнения) на закрито.
Колко? Повече от всички други неестествени дейности, извършвани ежедневно на закрито? Като например стоене зад бюро, взиране в компютър и тракане по клавиатура осем часа на ден? Повече от гледане на телевизия на закрито 2-3 и повече часа? И т. н.
А и ми е интересно колко е полезно ходенето в планината при лоши атмосферни условия и/или при минусови температури :crying:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#80 Veron

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 150 posts
  • Gender:Male

Posted 13 март 2011 - 10:24

Спортно катерене ! Иначе преди тренирах волейбол, но сега предпочитам по екстремните спортове :) :yes:
Cannot the Kingdom of Salvation take me home...





3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users