Jump to content

група търси вокал-софия


11 replies to this topic

#1 ogun4o

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 11 posts

Posted 15 July 2010 - 20:47 PM

ЗДРАВЕЙТЕ групата е от софия свириме в квартал Свобода в наш репетиционна -търсиме вокал да пее на англииски и да пише текстове че имам материал ама няма текст!!свириме кво ли не но твърдо вървим към класически хеви метъл или нещо подобно с модерни елементи ..... :yes: фенове сме на мейдън по принцип....имаме много наши си парчета които по мнениена фенове са доста добри но без вокал не става .....

на скайп ogy4a442 предимно вечер до малките часове съм на линия !!

#2 ogun4o

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 11 posts

Posted 19 July 2010 - 17:40 PM

ае стига бе нее истина тва........!!нема толко умрела ситуация....!!

#3 ogun4o

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 11 posts

Posted 01 August 2010 - 21:41 PM

и все още си го търсиме вокала!!!! много мераклии с малки възможности .................. :yes:

#4 ogun4o

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 11 posts

Posted 06 August 2010 - 12:33 PM

съжалявам но временно съм без нет ако някой се интересува може на мобилен 0877006468 оги !!!така щее поне до 10-ти :crying:или на скайп dreamhunter!!!!!

Edited by ogun4o, 06 August 2010 - 12:35 PM.


#5 ogun4o

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 11 posts

Posted 18 October 2010 - 22:30 PM

продължаваме с търсенето на вокал- тук може да се види едно участие наскоро

#6 ogun4o

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 11 posts

Posted 16 November 2010 - 20:59 PM

:D ТЪРСИМЕ ................НО НЕ НАМИРАМЕ :metal:

#7 Кико

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 81 posts

Posted 16 November 2010 - 21:35 PM

Момчета,един приятелкси и добронамерен съвет от мен.

Качете някое видео с ваша песен. Също така е по-добре да няма вокал ,отколкото да е някой, който не е подходящ за тази работа, както се е получило на качения от вас кавър.

Второ. Разбирам ,че сте фенове на Мейдън, лошо няма, но се съсредоточете в това да не свирите предимно, песни на групи групи ,чийто зенит е бил преди 30 години.
The Trooper вече и аз не я слушам, когато шъфъла ми я пусне, просто я сменям. Даже, на последното турне Мейдън също решиха да я подминат в сета си, за сметка на новия материал.

Не искам да звуча негативно или да мислите, че съм хейтър. Нищо подобно. Просто като качвате/изпълнявате банална песен, изпълнена от неподходящ вокалист, няма как да постигнете нещо градивно.

Мейдън ги знаем кои са. Нека чуем вас :metal:

Успех!

#8 ogun4o

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 11 posts

Posted 09 December 2010 - 13:59 PM

View PostКико, on Nov 16 2010, 21:35, said:

Момчета,един приятелкси и добронамерен съвет от мен.

Качете някое видео с ваша песен. Също така е по-добре да няма вокал ,отколкото да е някой, който не е подходящ за тази работа, както се е получило на качения от вас кавър.

Второ. Разбирам ,че сте фенове на Мейдън, лошо няма, но се съсредоточете в това да не свирите предимно, песни на групи групи ,чийто зенит е бил преди 30 години.
The Trooper вече и аз не я слушам, когато шъфъла ми я пусне, просто я сменям. Даже, на последното турне Мейдън също решиха да я подминат в сета си, за сметка на новия материал.

Не искам да звуча негативно или да мислите, че съм хейтър. Нищо подобно. Просто като качвате/изпълнявате банална песен, изпълнена от неподходящ вокалист, няма как да постигнете нещо градивно.

Мейдън ги знаем кои са. Нека чуем вас :rolleyes:

Успех!

а какво градивно може да се случи ми е мн интересно, без вокал пък и в наште чалгаджииски условия .на мейдън сме направили 2 парчета, 3 на мегадет ,останалите 15 са си наши но както казах без вокал не става нищо .

#9 AngelFrost

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 92 posts

Posted 09 December 2010 - 15:07 PM

Хаха вие както сте от Свобода да и сте ми наблизо да зема да се пробвам :harhar: Само дето нямам особен талант да не казвам никакъв почти. :rolleyes:

#10 ogun4o

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 11 posts

Posted 09 December 2010 - 21:16 PM

View PostAngelFrost, on Dec 9 2010, 15:07, said:

Хаха вие както сте от Свобода да и сте ми наблизо да зема да се пробвам :harhar: Само дето нямам особен талант да не казвам никакъв почти. :rolleyes:

e тихо........половин година никой не се обади, сега ти дето си нямал талант, е мерси еба.......си и късмета пълен смех......

#11 Abadon

    приятел на Чубака

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 577 posts

Posted 10 December 2010 - 07:22 AM

View Postogun4o, on Dec 9 2010, 21:16, said:

e тихо........половин година никой не се обади, сега ти дето си нямал талант, е мерси еба.......си и късмета пълен смех......
ти какво искаш, Пенчо Мейдъна от Надежда 2, същия тоя дето е завърши консерваторията с рок пеене отдавна си намери група. и ти сега се дърпаш на Блейз Бейли от Толстой. пробвайте го момчето. дори и да не може да пее сигурно умее нещо друго. човека иска да се движи с рок звезди. като станете известни може да ви намира наркотици или развратни жени
Знаете ли че ...

Мириса на пламъка от запалката мирише на изгорели косми от носа.

#12 ogun4o

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 11 posts

Posted 10 December 2010 - 15:33 PM

да ти кажа успешно си намирам и наркотици и жени ,може и развратни а иначе скромно си търся вокал дето със сигурност няма да е като .............Мейдъна но поне да пее вярно и да може да пише текстове и въобще там квото прай един вокал...... :harhar:





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users