Jump to content

Spirit Of Burgas festival15.-17.08.2008г. - Централен плаж


120 replies to this topic

#81 EnergY

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 38 posts

Posted 11 август 2008 - 17:27

Някой ще бъде ли тъй добър да постави нов сетлист на Cradle of Filth? След часове търсене намерих само от 2006 и 2007, но там свирят 5-6 песни от последния си албум защото е пролмоционално турне. Предполагам, че тук няма да имат такъв сетлист, та затова, някой ако може да сподели какво са свирили в последните си участия. Мерси!

Edited by EnergY, 11 август 2008 - 17:34 .


#82 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 11 август 2008 - 19:17

Някой беше споменал, че нямало печатна реклама на феста. Е, днес във Варна са разлепили плакати, на които най-много се набива името на спонсора (марка кафе). Не пише кои групи ще свирят, но е посочен сайта на фестивала за справка :angry3:
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#83 Нещото което вие в нощта

    Принц

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 689 posts
  • Gender:Male

Posted 11 август 2008 - 20:07

Май ще се гледа Systers of Mercy...

Edited by Нещото което вие в нощта, 11 август 2008 - 20:48 .

Ние ще влезем в забравата
с поредния номер и код.

#84 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 12 август 2008 - 09:24

View PostMetal Heart, on Aug 11 2008, 20:17, said:

Някой беше споменал, че нямало печатна реклама на феста. Е, днес във Варна са разлепили плакати, на които най-много се набива името на спонсора (марка кафе). Не пише кои групи ще свирят, но е посочен сайта на фестивала за справка :)
Днес е реално 2 дни преди фестивала.Малко късничко ми се чини. А в неделя още нямаше нищо на терена. Да не говорим, че самият централен плаж е пълен с чадъри и т.н. Изобщо слаба организация. Иначе билети продаваха в центъра на Бургас.

#85 EnergY

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 38 posts

Posted 12 август 2008 - 19:07

Дори и никой да не помогне със стлист на Крейдъл, имам един практичен въпрос, предимно към бургазлии - значи, идваме с един приятел и искаме да си разпънем палатка. Къде ни предлагата да направим това? Ще бъде добре ако мястото е подходящо за две вечери, ще стоим и на слдващия ден.

#86 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 12 август 2008 - 20:19

View PostEnergY, on Aug 12 2008, 20:07, said:

Дори и никой да не помогне със стлист на Крейдъл, имам един практичен въпрос, предимно към бургазлии - значи, идваме с един приятел и искаме да си разпънем палатка. Къде ни предлагата да направим това? Ще бъде добре ако мястото е подходящо за две вечери, ще стоим и на слдващия ден.
В града такова място няма. :)

#87 EnergY

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 38 posts

Posted 12 август 2008 - 20:32

Е поне в близост до града? И не е нужно да е точно при фестивала.

#88 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 12 август 2008 - 21:26

View PostEnergY, on Aug 12 2008, 21:32, said:

Е поне в близост до града? И не е нужно да е точно при фестивала.
Човече, това не е Каварна, във всички посоки извън града на километри се строи, няма полянки, няма горички. Има промишлени зони и т.н. Трябва да отиеш към къмпингите на юг, за да намериш място за палатка.

#89 Blackiel

    Bastard

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 755 posts
  • Gender:Male
  • Location:Düsseldorf, DE

Posted 12 август 2008 - 21:43

Как да няма място. Да си ги разпънат в парка :P Нека някои да им каже нещо. Може и на плажа :D Иначе в неделя минах от там и още нищо няма. Ама едни симпатични девойки по центъра надъхват за феста.
\m/

#90 Abadon

    приятел на Чубака

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 577 posts

Posted 12 август 2008 - 22:29

Quote

Да си ги разпънат в парка
едно време когато имаше Блус фест в Бургас не правеха проблеми за палатки
Знаете ли че ...

Мириса на пламъка от запалката мирише на изгорели косми от носа.

#91 tormentor

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 90 posts

Posted 13 август 2008 - 08:42

View PostBlackiel, on Aug 12 2008, 22:43, said:

Как да няма място. Да си ги разпънат в парка :P Нека някои да им каже нещо. Може и на плажа :D

Преди години, 92-93 май беше, Първа Частна Милиция, яко раздаваше бухалки на спящите из парка, плажа и т.н. места из Бургас. Та от тогава винаги имам едно наум за Бургас и морето !

#92 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 13 август 2008 - 10:53

Тук е излязла пълната програма на фестивала. От нея става ясно, че хедлайнерите на главната сцена в неделя ще свирят по час, като на Cradle of Filth е отредено времето от 23,30 до 00,30 ч. The Sisters of Mercy ще са от 23,00 до 00,15 ч в петък.
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#93 hendy

    manowarrior

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 530 posts
  • Gender:Female

Posted 13 август 2008 - 14:44

View PostMetal Heart, on Aug 8 2008, 09:36, said:

В 3 след полунощ :D

От avtora.com

мамка му
тамън да не ме е яд :P

#94 EnergY

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 38 posts

Posted 13 август 2008 - 15:12

Еми моя приятел тъкмо за плажа предлагаше. Все пак, дали е още опасно, това което казваш е от преди 15 години?

#95 Nababatihvyr4iloto

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 14 posts

Posted 13 август 2008 - 16:21

В морската градина и на плажа си е опция, но както казахте и аз не знам дали е позволено.Защо просто не звъннеш няколко телефона и да питаш дали разрешават къмпингуването? Аз лично съм виждала палатки на плажа на July Morning, но става въпрос за плажната ивица след края на охраняемата зона - към солниците чак.Това е на 30мин пеша през морската градина до мястото на фестивала. :D

!!!ВАЖНО!!! Ако в крайна сметка къмпингувате на плажа или където и да е в близост до морето, задължително си носете много топли дрехи щото бризът ще ви разкаже играта дори и да ви се струва топло.Не знам палатката колко изолира ама аз съм длъжна да предупредя....Също така земята е адски влажна и всичко което е в пряк досег с нея също става влажно и студено.

#96 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 13 август 2008 - 19:39

30 минути, а стига ве. С каква скорост се придвижваш???
Сега Първа частна милиция няма, има ощинска полиция и определено не смятам, че ще се радват на лагеруващи в морската градина. Не съм проверявал дали е забранено всъщност.
А относно разписанието и времетраенето на изпълненията: нещо за 45 минути да плащам пълен билет и да седя до среднощ не ме кефи...

#97 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 13 август 2008 - 19:57

View PostSvil, on Aug 13 2008, 20:39, said:


А относно разписанието и времетраенето на изпълненията: нещо за 45 минути да плащам пълен билет и да седя до среднощ не ме кефи...

Разбирам те. Така е на повечето фестивали. За моя радост на този който аз бях в Германия, нямаше нито една група която да свири по-малко от час, а основните хедлайнери си направиха цели концерти от по час и половина - два. Единствено Рей Уилсън и Стилтскин изпраскаха около 50 минути и се прибраха за нерадост на публиката, но това беше по други причини за които ще стане дума и в репортажа ми... :worship:
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#98 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 13 август 2008 - 20:59

Там е работата, че ти си отишъл на фестивал с едностилови групи или поне що годе близки като стил. И сигурно с удоволствие си гледал поне 2/3 от тях. А тук е някаква манджа с грозде. Денс, латино, техно, рок, метъл. И да седя до среднощ гледайки и слушайки някакви наркомани зовящи се DJ, ми не ми се ще :worship:

#99 Nababatihvyr4iloto

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 14 posts

Posted 13 август 2008 - 23:45

View PostSvil, on Aug 13 2008, 20:39, said:

30 минути, а стига ве. С каква скорост се придвижваш???

Що? :worship: Много ли ти се вижда или малко?

#100 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 14 август 2008 - 07:57

View PostNababatihvyr4iloto, on Aug 14 2008, 00:45, said:

Що? :worship: Много ли ти се вижда или малко?
Ми много ми се видят, ама знам ли...





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users