Jump to content

Danielle Bp's Content

There have been 2 items by Danielle Bp (Search limited from 26-April 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#62595 Представи се...

Posted by Danielle Bp on 30 March 2010 - 22:48 PM in Общ форум

„Лични” въпроси:
1. Даниела
2. Дани. Прякор никога не съм имала.
3. 12 юли, рак
4. Елин Пелин
5. НГДЕК
6. Не, само дете съм :Р
7. Да, спортувам
8. Спорт, възстановки, четене... при повече време и безцелно виждане с приятели
9. Никът ми е името ми. Малко по френски, но си остава името ми. Просто някакъв друг ник казва много повече за човека от името му.
10. Не пуша.
11. Орлите живеят или нависоко, или в клетка
12. Няколко човека, кучето, книгите, пещерите, историята, изкуствата, спокойствието, личното си пространство
13. Май вмомента не мразя. Но презирам безпринципността, относителността, наглостта... И не понасям да не контролирам каквото и да е в живота си.
14. Стрхувам се постоянно в спорта, който съм избрала и преодолявам тези страхове. Иначе-от огън доста често.
15. Почти всички почивни дни прекарвам доста активно.
16. Хм... някои персонажи от любими книги.
17. Май нямам талисман. Почти винаги нося един пръстен, но не влагам нищо в носенето му освен изглед.
18. Мнителна, принципен, но не особено морален човек, непоправима идеалистка, книжен плъх, уверена и спокойна.

Любими неща:
1. Морган Фрийман и "Изкуплението Шоушенк"... Жените са твърде много и твърде красиви, че да посоча една любима актриса.
2. Харесвам много мъжки и женски гласове. Например Леонард Коен и Долорес О'Райдън или както там се казваше... Групи също имам доста предпочитани, но първо ми хрумва Slayer.
3. За литература също ми е трудно да посочвам заглавие и име, но да кажем "Играта на Ендър" за книга и... нека и за автор- Кард, защото ме мързи да изброявам.
4. Не играя компютърни игри, но харесвам Heroes
5. Не гледам много телевизия.
6. Харесвам всички цветове.
7. Конкретно животно- кучето ми, Азирафел. Иначе намирам комодските варани за пленителни. Харесвам и всякакви птици.
8. Учебен предмет ми е трудно да посоча. При мен любимите са доста свързани: Латински, история, старобългарски, култура, литература... о, и биология и химия, въпреки че не ги уча.
9. Място... Може би едно място по брега на язовир Голям Беглик. По-точно сутрините там.
10. Секс, книги
11. Нощ



#62594 С какъв спорт се занимавате през свободното си време

Posted by Danielle Bp on 30 March 2010 - 21:39 PM in Други

Аз преди време се занимавах няколко години с тае куон-до, но отнемаше твърде много време. Също със спортна гимнастика, която ми отнемаше още повече време, но беше прекрасен мазохизъм. След това поддържах форма само с плуване.

От известно време се захванах с пещерно дело и съм невероятно доволна. Всъщност мисля, че си намерих своя наркотик. Вълнуващо е, поддържа страхотна форма, интересно е, трудно е и се практикува на тихи, тъмни, хладни и влажни места предимно. Нищо по-хубаво за мен.