Jump to content

foreigner's Content

There have been 9 items by foreigner (Search limited from 19-април 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#112535 ОЧИНБДБИ в София

Posted by foreigner on 27 септември 2015 - 16:57 in Концерти и фестивали в България

Да, и моят... Не съм и мечтала да чуя тази песен на живо, удар право в сърцето беше :D



#112533 ОЧИНБДБИ в София

Posted by foreigner on 27 септември 2015 - 16:50 in Концерти и фестивали в България

Концертът беше чудесен, на Us and Them, Sorrow и Run Like Hell аз бях в гореописаното състояние, светлинното шоу беше супер... но като цяло аз съм в лагера на Уотърс и соловите дивотии на Гилмор не ме впечатляват особено (а от тях имаше твърде много в сетлиста), пък и Кримсън пометоха като товарен влак всякакви други впечатления от всякакви други концерти, та...
Сега чакам Жорж да се върне от Лондон и да ме порицае :D



#112531 ОЧИНБДБИ в София

Posted by foreigner on 27 септември 2015 - 16:27 in Концерти и фестивали в България

И на мен много ми липсваше материал специално от Discipline (и Islands), но фокусът беше върху 70-тарските албуми, а нещата с Belew от 80-те бяха тактично пропуснати... Всъщност, като казвам, че ми липсваше, това беше преди концерта (бях гледала сетлиста предварително), на самия концерт единственият ми проблем беше, че свърши :D Излязоха, нагласиха се, без екрани, без банер, без светлинно шоу дори (ако не броим притъмняването на светлините по време на Starless), но като започнаха да свирят... целия следващ ден съм ходила като цапната по главата. Това слага в джоба си почти всички концерти, на които съм ходила до момента, включително класически концерти и оперни постановки. Размазаха тотално... По време на The Court of the Crimson King до мен един мъж се разплака със сълзи :D
А специално синхронът между Харисън и Мастелото беше впечатляващ, неслучайно барабаните бяха изнесени отпред на сцената.

Абе след тоя концерт вече не ми се гледа нищо друго (изключая Stick Men). Мисля, че оттук няма накъде повече да се надгражда.



#112528 ОЧИНБДБИ в София

Posted by foreigner on 27 септември 2015 - 14:22 in Концерти и фестивали в България

Днес се връщам от Холандия, където в петък гледах King Crimson. Няма измислени думи на нито един от езиците, с които съм запозната, за да опиша колко чудовищен концерт изнесоха... Това не беше концерт. Това беше отдалечено с десет галактики от понятието концерт. Около 95% от изпълнителите, които съм гледала на живо до момента, не могат да се доближат и с малко до това, което 6-те старчета плюс Харисън сътвориха. Ако концертът на Stick Men е и 5% от това, което ми се случи в петък, мога да ви обещая, че няма да си съберете ума цяла седмица после :)



#111725 David Gilmour

Posted by foreigner on 06 март 2015 - 15:23 in Концерти и фестивали в чужбина

Жорж, вече имаш възможност да гледаш Гилмор от по-близо, 6600 паунда, колко му е...

http://www.getmein.c...don-271593.html



#111723 David Gilmour

Posted by foreigner on 06 март 2015 - 13:08 in Концерти и фестивали в чужбина

Обявиха нови дати за Ройъл Албърт Хол и настана голяма веселба в сайта. Това е съобщението, което изписва при зареждане:

"WAITING ROOM
Due to high demand, you are being queued into the Royal Albert Hall's website.

You are currently number 3026 in the queue.

Please do not refresh this page or try to open the site in a new browser window as you may lose your connection to the site.

This waiting room requires a continuous connection between your computer and our website to maintain your place in the queue. We would suggest that you use a computer rather than a mobile device or tablet to queue in the waiting room.

Thank you for your patience during this time."



#111716 David Gilmour

Posted by foreigner on 06 март 2015 - 10:10 in Концерти и фестивали в чужбина

Присъединявам се към благодарностите - датата за Верона беше напълно разпродадена още снощи (като допълнително бяха пуснати някакви правостоящи билети, които също са изчерпани), а ми е най-удобната от всички. Ако трябваше да чакам до днес, щях да се изненадам доста неприятно... Жорж, имаш една бира от мен в Порт Зилънд :D



#111705 David Gilmour

Posted by foreigner on 05 март 2015 - 13:21 in Концерти и фестивали в чужбина

Аз се вредих за Верона... сега се опитвам да се концентрирам достатъчно, че да свърша някаква работа :D



#111433 TOTO в София

Posted by foreigner on 03 декември 2014 - 11:35 in Концерти и фестивали в България

Тия не можаха да ги поканят за втори път, когато 2011-та бяха с Кимбал и Филипс в състава, ами чак сега, че ги сложили и на една дата с Каварна и с билети на цени колкото за Роджър Уотърс.
Posted Image