Jump to content

Deep Purple в София01.11.2007, зала "Фестивална"


117 replies to this topic

#41 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 11 September 2007 - 14:08 PM

View PostMetal Heart, on Sep 11 2007, 14:43, said:

Преди малко ми казаха, че Ивентим не продавали билети за концерта :huh:
https://www.eventim.bg/index.asp?page=perfo...rformance=31090

Quote


Тикетстрийм пък промениха правилата на промоцията в движение :shout: Има цели 20 дни до края на септември, а онези обявиха нови цени :P
Тикетстрийм правят това, което им кажат организаторите. И дават информация, получена от организаторите. В случая си мисля, че Тикетстрийм нямат вина за объркването. Дори точно преди 5 минути чух рекламата за концерта по ЗиРок - и там ясно се казва - по 30 лв. до края на септември. Значи въпреки, че са променили условията, организаторите не са се сетили поне да си сменят рекламата. :metal:
I don't know how I managed it...

#42 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 11 September 2007 - 14:11 PM

View Postdav, on Sep 11 2007, 14:55, said:

Ще се чуе ли нещо в тазо зала?
Може ли някой , който е бил на концерт там да сподели впечатления?
Това е залата с традиционно най-лош звук в България. Другото характерно нещо за нея е, че може да побере най-много хора - 6 500 - 7 000 максимум.
I don't know how I managed it...

#43 little'circle

    Bacchante

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 252 posts
  • Location:in the most vicious part of a human mind

Posted 11 September 2007 - 14:11 PM

Леле, толкова скоростно закупуване на билети май не съм осъществявала досега! :P Вчера се вайках, че са останали само 270 билета, днеска ги гледам 114... :shout:
Обаче имам едно такова подозрение: след като един приятел ми се оплаква, че не може да се справи с резервацията на билет, на мен ми просветна, че може би не всеки "запазен" билет ще бъде реално закупен по-късно. Та... бройката на запазените си намалява застрашително, но изкуствено.

#44 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 11 September 2007 - 14:16 PM

View Postlittle'circle, on Sep 11 2007, 15:11, said:

може би не всеки "запазен" билет ще бъде реално закупен по-късно.
Просто е: ако запазените билети не бъдат купени в следващите 24 или 48 часа след резервацията /не съм сигурен кое от двете е/, резервацията отпада и съответната бройка билети се връща към общата бройка на билетите продавани за този концерт от Тикетстрийм.
I don't know how I managed it...

#45 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 11 September 2007 - 14:21 PM

View PostOzzy, on Sep 11 2007, 14:08, said:

На този адрес ми излиза следното:

Quote

There is a problem with this website's security certificate.
The security certificate presented by this website has expired or is not yet valid.

Security certificate problems may indicate an attempt to fool you or intercept any data you send to the server.
We recommend that you close this webpage and do not continue to this website.



Ако все пак продължа:

Quote

Error

Sorry, an error has accrued.
За HELLOWEEN & GAMMA RAY няма такъв проблем.
А от касата в бюрото на "24 часа" и "Труд", откъдето винаги си купувам билети, ми казаха, че Ивентим не продавали билети за концерта, само Тикетстрийм :shout:
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#46 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 11 September 2007 - 14:31 PM

View PostMetal Heart, on Sep 11 2007, 15:21, said:

За HELLOWEEN & GAMMA RAY няма такъв проблем.
На HELLOWEEN & GAMMA RAY днес не са сменяли цената от 30 на 40 лева. Предполагам, че е възникнал някакъв технически проблем, който ще бъде оправен.

Quote

А от касата в бюрото на "24 часа" и "Труд", откъдето винаги си купувам билети, ми казаха, че Ивентим не продавали билети за концерта, само Тикетстрийм :shout:
И това е вариант. Може и така да е. Но за какво ще си слагат линк на страницата, ако не продават билети?
I don't know how I managed it...

#47 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 11 September 2007 - 14:32 PM

А защо не отидеш просто на Eventim.bg? На първа страница още има Пърпъл.

На лелки, продаващи билети за концерти по вестникарски будки - вяра не фащай :shout:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#48 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 11 September 2007 - 14:35 PM

Ето и официално изявление от ЗиРок:
"Квотата от билети на цена 30 лв. беше изкупена от фенове, нетърпеливи да видят рок божествата Deep Purple и да отпразнуват първия рожден ден на Z-rock! В момента са в продажба билети по 40 лв., а седмица преди 1 ноември, цената ще бъде 50 лв. Поздравления, рок бойци! Както се очакваше, ще бъдем многобройни на концерта на Deep Purple!"
http://www.zrockbg.com
I don't know how I managed it...

#49 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 11 September 2007 - 14:38 PM

View PostSatyr, on Sep 11 2007, 14:32, said:

А защо не отидеш просто на Eventim.bg? На първа страница още има Пърпъл.
Ами той линкът е оттам :P Можеш да прочетеш инфото за концерта, но ако пробваш да видиш цените на билетите, дава тази грешка.
Сигурно е заради скорострелната промяна в цените, както писа Ozzy.
А лелката в бюрото е компютърно грамотна, това е сигурно :shout:
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#50 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 11 September 2007 - 14:40 PM

Хубаво - но някаква грешка не означава, че Евентим не продават билети, все пак :shout:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#51 Blacky

    Дунавски вълк

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1005 posts

Posted 11 September 2007 - 14:49 PM

View PostOzzy, on Sep 11 2007, 14:34, said:

Кой град?
Белене :shout:
...I can hear the silence,
see invisible emptiness...
Pasi Koskinen

#52 violator

    Malloy

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2234 posts
  • Gender:Male
  • Location:Brickleberry

Posted 11 September 2007 - 15:24 PM

View PostOzzy, on Sep 11 2007, 15:35, said:

Ето и официално изявление от ЗиРок:
"Квотата от билети на цена 30 лв. беше изкупена от фенове, нетърпеливи да видят рок божествата Deep Purple и да отпразнуват първия рожден ден на Z-rock! В момента са в продажба билети по 40 лв., а седмица преди 1 ноември, цената ще бъде 50 лв. Поздравления, рок бойци! Както се очакваше, ще бъдем многобройни на концерта на Deep Purple!"
http://www.zrockbg.com

А ето моето официално изявление към Организаторите /Болкан Ентъртейнмънт, З-рок/:

Мили ми печалбари! Дупета шарени! Другари!
Рекламата на концерта, в която изрично се казва, че промоционалните билети на цена от 30 лв. "ще се продават до края на септември", вървя до днес по радио "З-рок"! /Докато писах я промениха - вече казват "40 лв." :lol: /
Видяхте че търговийката върви и решихте да промените правилата в движение, за да напълните по-сериозно джобовете, а!? Защото очевидно не сте очаквали чак такъв интерес, преди да се "набутате" с кирливата си промоцийка?
Намерихте на кого да извивате ръцете - на основните слушатели на "З-рок". На рок/метъл феновете. Които и безтуй са на изчезване, не са от най-богатите и се задъхват финансово от концертите на килограм, които се случиха тази година.
Знаете ли, кой постъпва така, юнаци!? Кой не държи на думата си и едно казва, друго върши? Курвите! :yes:
Яжте бу*и и дано ви излезат криви сметките, та никой не ви купи въшливите билети от по 40 и 50 лв. :yes: Аз мога да гледам Deep Purple и сам, удоволствието няма да е по-малко.

Не ми е за 10 лв., а и вече съм се снабдил с билет от "евтините"..., но винаги се вбесявам, когато ми играят номера от селски вечеринки! :(
-----------------------------------------
Слушай силно!

#53 Hard rock fan

    Self Portrait

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1036 posts
  • Location:The land of no tomorrow

Posted 11 September 2007 - 16:15 PM

View Postviolator, on Sep 11 2007, 16:24, said:

А ето моето официално изявление към Организаторите /Болкан Ентъртейнмънт, З-рок/:

Мили ми печалбари! Дупета шарени! Другари!
Рекламата на концерта, в която изрично се казва, че промоционалните билети на цена от 30 лв. "ще се продават до края на септември", вървя до днес по радио "З-рок"! /Докато писах я промениха - вече казват "40 лв." :lol: /
Видяхте че търговийката върви и решихте да промените правилата в движение, за да напълните по-сериозно джобовете, а!? Защото очевидно не сте очаквали чак такъв интерес, преди да се "набутате" с кирливата си промоцийка?
Намерихте на кого да извивате ръцете - на основните слушатели на "З-рок". На рок/метъл феновете. Които и безтуй са на изчезване, не са от най-богатите и се задъхват финансово от концертите на килограм, които се случиха тази година.
Знаете ли, кой постъпва така, юнаци!? Кой не държи на думата си и едно казва, друго върши? Курвите! :yes:
Яжте бу*и и дано ви излезат криви сметките, та никой не ви купи въшливите билети от по 40 и 50 лв. :lol: Аз мога да гледам Deep Purple и сам, удоволствието няма да е по-малко.

Не ми е за 10 лв., а и вече съм се снабдил с билет от "евтините"..., но винаги се вбесявам, когато ми играят номера от селски вечеринки! :(

Подписвам и аз изявлението ти. Аз така и не съм се снабдила с "евтин билет", понеже си мислех, че до края на септември - време бол.
Организаторите да МВЛ! :yes:

Edited by Hard rock fan, 11 September 2007 - 16:16 PM.

За него необходимото и достатъчно доказателство за съществуването на Бог беше музиката.

#54 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 11 September 2007 - 16:53 PM

И без това се чудих дали да ходя, а пък този стратегически ход с цените съвсем ме замисли :yes:
P.S. От www.avtora.com:

Quote

Първите 3000 фена вече са закупили билети за гостуването на легендарните рокаджии в София на преференциална цена от 30 лв. От днес билетите са на стойност 40 лв., а от 22 септември ще струват 50 лв.
От www.ticketstream.bg:

Quote

Предварителна продажба до 21.10.2007 BGN 40
от 22.10.2007 BGN 50
Открийте разликите :(

Edited by Metal Heart, 11 September 2007 - 17:14 PM.

It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#55 Abadon

    приятел на Чубака

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 577 posts

Posted 11 September 2007 - 19:30 PM

View Postviolator, on Sep 11 2007, 16:24, said:

А ето моето официално изявление към Организаторите /Болкан Ентъртейнмънт, З-рок/:

Мили ми печалбари! Дупета шарени! Другари!
Рекламата на концерта, в която изрично се казва, че промоционалните билети на цена от 30 лв. "ще се продават до края на септември", вървя до днес по радио "З-рок"! /Докато писах я промениха - вече казват "40 лв." :lol: /
Видяхте че търговийката върви и решихте да промените правилата в движение, за да напълните по-сериозно джобовете, а!? Защото очевидно не сте очаквали чак такъв интерес, преди да се "набутате" с кирливата си промоцийка?
Намерихте на кого да извивате ръцете - на основните слушатели на "З-рок". На рок/метъл феновете. Които и безтуй са на изчезване, не са от най-богатите и се задъхват финансово от концертите на килограм, които се случиха тази година.
Знаете ли, кой постъпва така, юнаци!? Кой не държи на думата си и едно казва, друго върши? Курвите! :yes:
Яжте бу*и и дано ви излезат криви сметките, та никой не ви купи въшливите билети от по 40 и 50 лв. :yes: Аз мога да гледам Deep Purple и сам, удоволствието няма да е по-малко.

Не ми е за 10 лв., а и вече съм се снабдил с билет от "евтините"..., но винаги се вбесявам, когато ми играят номера от селски вечеринки! :(
40 цифки на гъза да им излезнат заради тази алчност
почвам да се чудя дали до края на септември билетите няма да станат по 60лв.
Знаете ли че ...

Мириса на пламъка от запалката мирише на изгорели косми от носа.

#56 Rebel

    Dein Negativ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 745 posts
  • Gender:Female

Posted 11 September 2007 - 20:41 PM

Уф, аз също дадох 40 лв. вчера....И аз мислех, че има време до края на септември, но не...Честно казано, не ми пука за парите, но ме е яд заради принципа...Да бяха си казали като хората цената и условията отначало, кви са тези к****енски номера??? Само ще загубят феновете така.....
The mind is its own place, and in itself
Can make a Heav'n of Hell, a Hell of Heav'n
What matter where, if I be still the same?

#57 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 11 September 2007 - 21:40 PM

View PostSatyr, on Sep 11 2007, 14:40, said:

Хубаво - но някаква грешка не означава, че Евентим не продават билети, все пак :yes:
Така е, явно жената е имала предвид, че в момента няма как да продаде билет на Eventim заради грешката. Би трябвало вече да може, защото на линка се мъдри цената от 40 лв, а в текста още си стои промоционалната цена до края на септември. К`во повече да си говорим... Да подаваме жалба за подвеждаща реклама :( Току виж организаторите се стреснали и вземат, че извадят изпод тезгяха билетите по 30 лв и след 30 септември :yes:
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#58 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 11 September 2007 - 21:52 PM

View PostMetal Heart, on Sep 11 2007, 21:40, said:

организаторите се стреснали и вземат, че извадят изпод тезгяха билетите по 30 лв и след 30 септември :D
От умрял писмо получавала ли си? ;)
I don't know how I managed it...

#59 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 11 September 2007 - 22:01 PM

View PostOzzy, on Sep 11 2007, 22:52, said:

От умрял писмо получавала ли си? ;)
Не, но губя надежда само в краен случай :P Доколкото знам, тук пишат и адвокати, нека бъдат така добри да ни светнат дали нещо може да се направи :D Както се пее в една моя любима песен: You and I must fight for our rights ;) (най-после да включа този як емотикон)
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#60 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 11 September 2007 - 22:12 PM

View PostMetal Heart, on Sep 11 2007, 23:01, said:

Доколкото знам, тук пишат и адвокати, нека бъдат така добри да ни светнат дали нещо може да се направи :D

Като начало пусни жалба ЕТО ТУК под формата на сигнал на посочения телефон или писмено.

Аргументът за жалбата: чрез подвеждаща реклама е нарушено правото на защита на икономическите интереси при придобиване на стоки и услуги.

Те са длъжни да реагират и ще го направят...

View PostMetal Heart, on Sep 11 2007, 23:01, said:

Както се пее в една моя любима песен: You and I must fight for our rights ;) (най-после да включа този як емотикон)

Харесвам я тази песен, има много истина в нея... :P
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users