Jump to content

Сами ш'са унищожим.Бум. [:


31 replies to this topic

#1 Guest_Regen_*

  • Гости

Posted 03 July 2008 - 07:56 AM

Добро утро, София. [:
http://dnes.dir.bg/2...ews3159674.html

#2 Blacky

    Дунавски вълк

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1005 posts

Posted 03 July 2008 - 08:25 AM

Някой днес май са станали по-рано от предвиденото :metal:
...I can hear the silence,
see invisible emptiness...
Pasi Koskinen

#3 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 03 July 2008 - 08:33 AM

Живея в "Белите брези", но се събудих от тътена. Представям си какво им е на хората в североизточна София. Казват, че тепърва започвали големите гърмежи... :metal:
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#4 Guest_Regen_*

  • Гости

Posted 03 July 2008 - 08:58 AM

{: При първия взрив помислих, че съквартиранта е прекалил с химията която пи вчера.
На втория, обаче бяхме принудени да излезнем на терасата и да се наслаждаваме на гъбата от дим.
Красота. [:
Новия албум на Ърт беше много подходящо допълнение към създалата се обстановка.

Edited by Regen, 03 July 2008 - 08:58 AM.


#5 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 03 July 2008 - 08:59 AM

Хихи, като започнаха гърмежите (в Хаджи Димитър съм, по-близичко), се събуждам, решавам, че са ни нападнали, замислям се как да се спасявам, решавам, че не ми се спасява и си заспивам наново. :metal:

абе защо като кажат "По данни на АЯР няма източници на радиоактивно и йонизиращо лъчение и радиационният фон в района е в нормални граници след взривовете. " и нещо ми се свива...
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#6 Blackiel

    Bastard

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 755 posts
  • Gender:Male
  • Location:Düsseldorf, DE

Posted 03 July 2008 - 09:02 AM

Спокойствие да има. Ще погърми, ще погърми и ще спре е като изключим тротила, който тепърва ще гърми :wub: Според мен всичко е долна лъжа. Просто Manowar са дошли по-рано и правят саундчек и за да не се разбере че са в България е измислено всичко :metal:
\m/

#7 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 03 July 2008 - 09:03 AM

Абе не знам за София, но в Ямбол от 2-3 седмици почти всеки ден изнасят танкове и бронирана техника с влекачи :metal: Няколко взрива въобще нямаше да ми направят впечатление при това яко разчистване на военните в района. Знам ли ги дали са ни разчистили ракетното :wub: Явно обаче в София са решили проблема с разчистването по-кардинално...

#8 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 03 July 2008 - 09:06 AM

След като отхвърлих очевидно невъзможните варианти да е започнала война или да ни надапат извънземни, стигнах до най-логичния останал извод - най-накрая някой генерал прави военен преврат.
Но, уви, вместо да направи преврат, някой генерал е ходил за риба и е оставил някакви си 2500 тона боеприпаси и 15 тона тротил да се взривят :metal:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#9 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 03 July 2008 - 09:09 AM

View PostBlackiel, on Jul 3 2008, 10:02, said:

Просто Manowar са дошли по-рано и правят саундчек и за да не се разбере че са в България е измислено всичко :wub:
В последните години състоянието на Manowar е такова, че ако решат да пуцат, ше се получи нещо като в "Под игото" при прострелването на черешовото топче. Хората ше решат, че Боримечката подпръцква :metal:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#10 Blackiel

    Bastard

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 755 posts
  • Gender:Male
  • Location:Düsseldorf, DE

Posted 03 July 2008 - 09:10 AM

За какво му е на генерала преврат? Всички са комунисти :wub: :metal:
\m/

#11 Lazy

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 22 posts

Posted 03 July 2008 - 09:19 AM

Ей, тия само да не ни провалят концерта, че тогава вече ще има преврат! :metal:

#12 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 03 July 2008 - 10:36 AM

Бойко Борисов: "I love the smell of Kremikovtzi in the morning"

Pramod Mital: "Thank god it exploded"
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#13 Guest_Regen_*

  • Гости

Posted 03 July 2008 - 10:50 AM

View PostJavor, on Jul 3 2008, 10:03, said:

Явно обаче в София са решили проблема с разчистването по-кардинално...
{: Taка се прави.
Трябваше да го направят на някой военен празник и да замаскират с грандиозна заря.

#14 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 03 July 2008 - 12:44 PM

Агенция "Фокус" дава обзорна хроника на подобни взривове в последните години. Да видим къде са ставали те:
15 март 2008 г. - Албания
23 март 2007 г. - Мозамбик
14 януари 2006 г. - Индия
6 май 2005 г. - Украйна
2 февруари 2004 г. - Ирак
27 март 2003 г. - Франция
28 януари 2002 г - Нигерия

Аз Франция не бих я броил, защото там става дума за пожар в завод, произвеждащ взривни материали. Всички други случаи са със складове с боеприпаси.
Какъв извод можем да направим - това се случва в държави, където най-вероятно не се спазват много-много нормите на безопасност и цари безхаберие в някаква степен.
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#15 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 03 July 2008 - 12:49 PM

Posted Image
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#16 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 03 July 2008 - 12:58 PM

Горната статистика може да се разгледа и като списък на единствените държави в които все още се произвеждат, обезвреждат и съхраняват взривни вещества в близост до големи населени места... :metal:
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#17 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 03 July 2008 - 13:21 PM

цитат от netinfo.bg:
"Граждани, които са служили неотдавна като резервисти в това поделение, твърдят в обаждания до медиите, че в района има всякакви складове за много стари вещи на армията, но също и за химически вещества."
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#18 Code187

    Средник!

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 344 posts

Posted 03 July 2008 - 14:49 PM

"Представители на щаба, аз, като кмет на Столична община, кметът на район "Кремиковци" и директорът на Столичния инспекторат бяхме още в 6.40 ч. на мястото на взривовете и точно ние взехме решение хората там да бъдат евакуирани", допълни Борисов.


Добре, че не е бил половин час по-рано. Явно е стоял подготвен за да тръгне към взрива!


"Бойко Борисов заяви от района на инцидента, че са организирани автобуси за желаещите да се евакуират. От Противопожарна служба са му казали, че няма опасности във въздуха. Той също не е информиран какво има във въздуха."

Господ ще го отнесе, как може да не знае Бойко какво има във въздуха. Птички пчелички самолети, кислород, азот. Господ, ще е следващия удар на Бойко в неговата кариера като кмет.



P.S. Коментарите по този случай само ме карат да се смея. А хората са такива параноици, че нямам думи.

Edited by Code187, 03 July 2008 - 14:53 PM.

Rock n' Roll

#19 Code187

    Средник!

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 344 posts

Posted 03 July 2008 - 15:01 PM

Във връзка със заглавието! Някой усети ли земетресението преди около половин час. Аз съм на първия етаж и ми разтърси стола. Природата ще ни унищожи много по-ефикасно от нас самите. Тя го прави откакто ни е създала и ще го прави докато вида ни загине.


P.S. Продължавам да чета статийките из интернет и продължавам да се заливам от смях с коментарите за взрива :metal:
Rock n' Roll

#20 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 03 July 2008 - 15:16 PM

Аз не усетих земетресението. Но насам идвали три чудодейни икони. Две вече удариха - боеприпасите и земетресението. Чакаме третата.

А преди няколко дни една баба на улицата ме убеждаваше как Гей парада ще докара греха на Содом и Гомор над София и центъра на града ще се продъни. Още повече, че София била върху минерално езеро :wub: :metal:
Аз казах на бабата, че с тези непрекъснато променящи се крайни квартали вече и Господ не знае къде е точно центъра на София и ето на - той тръгна да продънва Челопечене :wub:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users