Jump to content

Slash в София04.02.2013 г. - зала "Фестивална"


83 replies to this topic

#61 Envy

    Not Telling

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 2409 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 February 2013 - 15:13 PM

View PostDepositus Cordis, on 29 January 2013 - 10:10 AM, said:

Е добре е този някой ден да е преди концерта, после вече ще сме гледали.

Да, преди концерта е.

#62 Depositus Cordis

    I might be a dog

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 593 posts
  • Gender:Male

Posted 03 February 2013 - 16:41 PM

^^ :clapping:

#63 Essien

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 9 posts
  • Gender:Male

Posted 04 February 2013 - 16:17 PM

В колко часа отварят вратите?

#64 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7523 posts

Posted 05 February 2013 - 10:51 AM

Репортаж
и
Снимки
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#65 Envy

    Not Telling

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 2409 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 February 2013 - 10:53 AM

За пореден път се убеждавам, че човек не бива да отива на концерт "с голямата кошница", ако иска не просто да се изкефи на шоуто, но и да остане приятно изненадан. Лично аз бях скептично настроен за снощи, но не съжалявам ни най-малко, че отидох - тръгнах си предоволен след края на сета. :)

#66 HeathenHeart

    The Art of Lore

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 2134 posts
  • Gender:Female

Posted 05 February 2013 - 11:29 AM

Приятна музика, симпатична група, стегнато представяне, без излишни заигравки с публиката. Вокалистът - добър, басистът - сладур, правеше много приятно шоу. Песните на Гънс ми харесаха повече, отколкото в изпълнение на Аксел. Слаш е ясен, малко ми досадиха солата му в средата на сета, но логично са част от шоуто. Звукът във "Фестивална" си го знаем, но е било и по-зле. Недостатък - в залата беше много студено, вече съм болна. Студът ми попречи да релаксирам тотално блажено, в друго отношение беше перфектно за целта. Като цяло съм доволна.
Hedniska Blod

#67 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7523 posts

Posted 05 February 2013 - 12:02 PM

След този концерт трябва да се ъпдейтне "оня списък":

1. Няма блек
2. Няма еднодневни билети
3. ......
4. ......
5. Беше ми студено
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#68 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 05 February 2013 - 12:32 PM

^ Доколкото разбрах и "Смоука" не са свирили... :shok:
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#69 Edwar_77

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 197 posts
  • Gender:Male

Posted 05 February 2013 - 12:51 PM

Мерилиън, какъв е този Смок дето го гоните във всяка тема, хапе ли, плюе ли !!!!!!!

#70 Envy

    Not Telling

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 2409 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 February 2013 - 12:59 PM

Смоука е религия. Без Смоука нито един концерт няма как да мине за добър.

#71 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 05 February 2013 - 12:59 PM

Сатир се бъзика за студа, но аз на по-студен концерт не съм бил през живота си :lol2: По едно време мислех, че пръстите на краката ми ще се отчупят :( А и не си спомням друг концерт, на който хората да са масово с ушанки, шалове, шапки и ръкавици.
I don't know how I managed it...

#72 HeathenHeart

    The Art of Lore

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 2134 posts
  • Gender:Female

Posted 05 February 2013 - 13:03 PM

^Ужасен студ и течение, даже Смо(у)ка беше умрял от студ и не се показа. :lol2:
Hedniska Blod

#73 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 05 February 2013 - 13:34 PM

^^ При положение, че звездата на вечерта през цялото време стои с цилиндър на главата, не виждам никаква причина хората в залата да не надянат ушанки на главите си... :lol2: :lol2: :lol2:
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#74 Depositus Cordis

    I might be a dog

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 593 posts
  • Gender:Male

Posted 05 February 2013 - 13:46 PM

На мен хладното ми хареса, сред публиката където понякога не се диша беше свежо. Виж на трибуните сигурно е било студено.
И да - залата е гадно хале, на влизане се образуваха опашки неприятни опашки, Слаш много смотано си кривеше лицето.

Освен това вярно е била малка фензоната, за пръв път си намирам перце стигнало до втора ограда :harhar:

#75 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7523 posts

Posted 05 February 2013 - 13:47 PM

View PostNovak Djokovic, on 05 February 2013 - 12:59 PM, said:

По едно време мислех, че пръстите на краката ми ще се отчупят :(
Сериозно ли? Тови би значело, че в залата е по-студено, отколкото отвън. Защото аз прекарах над 30-40 минути отвън и, да, беше хладно, но не са ми замръзвали пръстите на кратака, а бях обут с маратонки. През около 20-те минути, които прекарах в залата, студ не усетих. От служебните лица, които видях - охрана, най-вече, които стояха на ключови места по коридорите, никой не беше с шапка, шал и ръкавици, даже бяха с разкопчани якета. Може би тази зала пък има нянаква сранна температурна аномалия...
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#76 Scardust

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 623 posts
  • Gender:Male

Posted 05 February 2013 - 16:08 PM

Майлс си е слабичък...квото и да си говорим, гласовите му данни стигат до високито крещене.
В първите минути на подгряващите, а и в някои моменти от шоуто на шапкаря звукът наподобяваше ранния Бурзум.
Първо бях отзад, после на скамейките, единствено като отидох на фронта реално не беше студено.
Цигарения дим беше толкова дразнещ, ама толкова дразнещ, че даже накрая щех да зашлефя едно приятно момиче дето си драпаше фазомер зад мене.
Ужасно много ме дразнят суперлативи като - виртуоз, майстор, господ, азис и тн за Слаш...пича просто знае как да свири тва дето го свири...ако имаше повече неща като Анастейжията можеше и друго да си говорим :)
Ииии мен ъф дъ мач - барабаниста, извинявам се че не си направих труда да му запомня името, но за момент ми се прииска да скачам за палката му...lol...това не прозвуча много хетеро, ноооо...

П.п. Да отбележим че концерта все пак вървеше точно на време!!! 0.о
What am i supposed to do when the sky begins to fall ?

#77 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 05 February 2013 - 16:13 PM

View PostScardust, on 05 February 2013 - 16:08 PM, said:

за момент ми се прииска да скачам за палката му

Човек, сигурен ли си, че ТОЧНО ТОВА ти се е приискало? :shok:

Между другото, в първия момент го прочетох като "за момент ми се прииска да скачам НА палката му" :lol2:
I don't know how I managed it...

#78 HeathenHeart

    The Art of Lore

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 2134 posts
  • Gender:Female

Posted 05 February 2013 - 16:30 PM

View PostSatyr, on 05 February 2013 - 13:47 PM, said:

Сериозно ли? Тови би значело, че в залата е по-студено, отколкото отвън. Защото аз прекарах над 30-40 минути отвън и, да, беше хладно, но не са ми замръзвали пръстите на кратака, а бях обут с маратонки. През около 20-те минути, които прекарах в залата, студ не усетих. От служебните лица, които видях - охрана, най-вече, които стояха на ключови места по коридорите, никой не беше с шапка, шал и ръкавици, даже бяха с разкопчани якета. Може би тази зала пък има нянаква сранна температурна аномалия...
На влизане, около 20.00 ч., в залата ми се стори по-студено, отколкото навън. Долу, между фен-пита и редовите правостоящи, имаше едно служебно лице дори по тениска, нямам идея откакво се беше разгорещил, но по разкази на хора, които са били там, не е било студено. На трибуните беше адски студ и народа беше с шапки и качулки. Някои сте ме виждали как бягам далече от всякакви отоплителни тела и не обичам задух и жега, за да пиша, че е било много студено, няма шега.
Hedniska Blod

#79 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 05 February 2013 - 16:32 PM

View PostNovak Djokovic, on 05 February 2013 - 12:59 PM, said:

Сатир се бъзика за студа, но аз на по-студен концерт не съм бил през живота си :lol2: По едно време мислех, че пръстите на краката ми ще се отчупят :( А и не си спомням друг концерт, на който хората да са масово с ушанки, шалове, шапки и ръкавици.
Мдам, аз като пълен идиот седях с ръкавици на целия концерт, но пък Майлс съчувствено ми хвърли перце, така че май не трябва да се оплаквам :D
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#80 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7523 posts

Posted 05 February 2013 - 18:37 PM

Тогава долу, пред сцената и известно разстояние навътре е било, да речем, топло - до приемливо хладно, а в далечните краища на залата и най-вече по седалките - студ.
Е, това си е температурна аномалия.
WeRock.bg - сайт за Праведна музика





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users