Jump to content

Manowar - The Lord Of Steel2012


426 replies to this topic

#41 Тигър

    кардинал

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1990 posts
  • Gender:Male

Posted 15 юни 2009 - 10:04

View PostSatyr, on Jun 14 2009, 19:06, said:

Не точно. Могат да оценят по-добре песента само хора, чиито бащи са загинали в епична битка с хладно оръжие тип началото на "Конан Варварина" :D
Честно казано, не бих се учудил, ако идеята е такава. Нали ще има книга...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

#42 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 15 юни 2009 - 10:19

View PostSatyr, on Jun 15 2009, 08:04, said:

Добре, де. При репетициите като са видяли, че не му се отдава "л"-то на Е. Адамас, що не са пренаписали текста и да сложат "у" вместо "л". По-добре да пее "суова" с лек перниш аксънт, отколкото "сльова". И посмъртно е трябвало да няма дума с "л" в последната строфа. Точно за завършек този "пляааммм" адски скапва и без това неблестящата с особени качества песен.
Мда, това "пляаам" накрая звучи даже "пльом" :D Би било хубаво да отдели малко повече време за упражняване на думите и произношението, не предполагам това, че го чакат още 14 чужди езика му е попречил.

Тенкс за предупреждението. На колко такива имам право преди да си ходя? :D

#43 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 15 юни 2009 - 10:25

View PostNosferatu, on Jun 15 2009, 11:19, said:

Тенкс за предупреждението. На колко такива имам право преди да си ходя? :D
Зависи. Тук е съвсем като във футбола. Можеш да получиш червен картон и директно за грубо и непредизвикано нарушение. Или да трупаш с времето по-малки. Но колко точно са допустими - няма правило :D
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#44 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 15 юни 2009 - 10:36

View PostSatyr, on Jun 15 2009, 10:25, said:

Зависи. Тук е съвсем като във футбола. Можеш да получиш червен картон и директно за грубо и непредизвикано нарушение. Или да трупаш с времето по-малки. Но колко точно са допустими - няма правило :D
Питам, защото ми показва Warn 10% и има още 4 слота. А премахват ли се с времето по някакъв начин? Сори за последния офф.

#45 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 15 юни 2009 - 10:45

Такава е системата. По 10% можем да даваме до 10 пъти, докато станат 100% (визуално се изобразява с 5 квадрачета, обаче).
Но това не значи, че за да баннем някого, трябва 10 пъти да е предупреден по-малко. Напротив, знаеш, че най-често нарушителите/дразнителите си заминават директно или почти директно :blink:
Иначе, да - с времето, ако нямаш други прегрешения, може предупреждението да се заличи. Но и за това няма правило колко да се чака :unsure:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#46 Blacky

    Дунавски вълк

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1005 posts

Posted 15 юни 2009 - 12:02

БГ песента няма да я компентирам много, коментирахте я достатъчно, аз се посмях искрено на нея и на прословутото "ЛЬЪ". Толкова.
От първия диск доста ми допадна последната - God Or Man, доста добре звучат и останалите нови песни, само Father ми е малко ... наникъде, обаче очаквам доста от албума, тук се загатва нещо, което, надявам се, няма да си остане само загатнато и само тук.
Оптимист съм, предвид последните албуми, след 96-та...включително.
...I can hear the silence,
see invisible emptiness...
Pasi Koskinen

#47 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 15 юни 2009 - 13:18

На мен също до този момент God Or Man ми е любима. Дълго ги преценявах, но тази си ми е фаворит. Thunder in the Sky е много добра също де :> A Father наистина е малко наникъде. в смисъл, няква баладичка там, не че е лоша, но просто имам чувството, че такива песни не са като за Manowar. Също както и An American Trilogy не трябваше да бъде включван, баси пошлия кавър. Едва ли ще направят втора Heart Of Steel или Master Of The Wind.

#48 Hard rock fan

    Self Portrait

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1036 posts
  • Location:The land of no tomorrow

Posted 15 юни 2009 - 15:11

View PostMartinOwaR, on Jun 14 2009, 17:08, said:


Thunder In The Room - живнах в тоя мъртвешки следобед.


:blink: Много съм доволна и аз.
За него необходимото и достатъчно доказателство за съществуването на Бог беше музиката.

#49 spiritt1974

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 149 posts

Posted 15 юни 2009 - 20:03

ЕР-то е добро. Тъкмо се бях отказал от Букурещ, но явно ще се ходи :blink:

#50 Evil14

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 113 posts

Posted 16 юни 2009 - 00:48

Много е яко Ep,фаворит ми е Let The Gods Decide :metal: :metal:

#51 cygnusx86

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 323 posts

Posted 16 юни 2009 - 11:00

Е не мога да се сдържа...тва новото албумче(или там квото е) е много зле. И четирите песни са потресаващо неоригинални. Музика в тях няма! Аз чух само някакви елементарни рифчета които ги има във всяка втора хеви метъл/хардрок песен. Баладката пък е супер лигава и тъпа! Кой каза, че подобни песни не били за мановар? Те всичките им балади(около 20!!!) са лигави, факт! Смешна група, но поне вокала им е добър. Имат и яки песни - Warriors Of The World United, I Believe, Hail And Kill и максимум още 2-3.

:metal:
"9.29. Сражавайте се с онези от дарените с Писанието, които не вярват в Аллах и в Сетния ден, и не възбраняват онова, което Аллах и Неговият Пратеник са възбранили, и не изповядват правата вяра докато не дадат налога безусловно и с покорство."

#52 MartinOwaR

    TrueInside

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts
  • Interests:True, trueeeeee

Posted 16 юни 2009 - 11:06

Абе ти нормален ли си?!?!?! Ще ти оскубя брадата :metal:

Шегувам се. И аз като теб :metal:

#53 Joey

    Psychosocial

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 868 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Posted 16 юни 2009 - 12:31

View Postcygnusx86, on Jun 16 2009, 12:00, said:

Е не мога да се сдържа...тва новото албумче(или там квото е) е много зле. И четирите песни са потресаващо неоригинални. Музика в тях няма! Аз чух само някакви елементарни рифчета които ги има във всяка втора хеви метъл/хардрок песен. Баладката пък е супер лигава и тъпа! Кой каза, че подобни песни не били за мановар? Те всичките им балади(около 20!!!) са лигави, факт! Смешна група, но поне вокала им е добър. Имат и яки песни - Warriors Of The World United, I Believe, Hail And Kill и максимум още 2-3.

:bomb:


:metal: :metal: :metal: Yes, yes правилно думаш. :metal:

Insane in my brain

#54 Blackiel

    Bastard

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 755 posts
  • Gender:Male
  • Location:Düsseldorf, DE

Posted 16 юни 2009 - 14:33

View Postspiritt1974, on Jun 15 2009, 20:03, said:

ЕР-то е добро. Тъкмо се бях отказал от Букурещ, но явно ще се ходи :metal:
Според първоначалната информация няма да се свирят нови песни там, но кой знае. Може да има изненади.
Официално новите песни за първи път ще бъдат изсвирени на MCF 3 :metal:
\m/

#55 Hard rock fan

    Self Portrait

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1036 posts
  • Location:The land of no tomorrow

Posted 16 юни 2009 - 19:57

От вчера та и днес ката ден си го въртя EP-то и с всяко слушане ме радва все повече.
Фаворит ми е Let the Gods decide, но не само.
A Father е балада, която ми е много на сърцето (кефя се и на "Татко", разбира се, както и на немската версия).
За него необходимото и достатъчно доказателство за съществуването на Бог беше музиката.

#56 whiplash159

    The Grim Squeaker

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2592 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ankh-Morpork

Posted 16 юни 2009 - 22:25

Едно ревю от мен. Ако има недоволни да се обърнат към Джоуи Де Майо :) :no:
ПИСУК!

#57 Warlord

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 181 posts

Posted 16 юни 2009 - 22:31

Quote

Те всичките им балади(около 20!!!) са лигави, факт!

Добре, че само с факти се говори в тоя форум иначе кво щехме да правиме

#58 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 16 юни 2009 - 22:38

Че нали "Fade to Black", "Sanitarium" и "One" са балади :)
То значи на Мановар са балади "Battle Hymn", "Dark Avenger", "Mountains", "Carry On", "Hail and Kill" и др. подобни :no:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#59 Warlord

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 181 posts

Posted 16 юни 2009 - 22:53

Ами ето пак опираме до субективност, вкусове, персонални възприятия и гледни точки. Щом става въпрос за изкуство няма и как иначе да е, ако някой се опита да го опровергае това значи е прекалено зле или е просто хейтър или и двете (по-често срещаната форма)

На мен ми е интересно друго. Защо точно Меноуор са мишена №1 Каквото и да направят се юрват тълпи от подивели хейтъри, които при всеки възможен случай по всяко време и на всяко място бълват тонове лайна против тях ??? И мен ме дразнят купища идиотски, безполезни и бездарни (според мен) групи, ама нямам нито желанието, нито времето, нито какъвто и да било стимул да тръгна по форуми и паланки да ги оплювам при всеки възможен случай!!!

Някой може ли да ми го обясни тоя феномен. Благодаря за вниманието, ще се радвам да чуя поне един коментар по въпроса различаващ се от предубедена хейтърска дришня.

#60 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 17 юни 2009 - 08:50

View PostWarlord, on Jun 16 2009, 23:53, said:

На мен ми е интересно друго. Защо точно Меноуор са мишена №1 Каквото и да направят се юрват тълпи от подивели хейтъри, които при всеки възможен случай по всяко време и на всяко място бълват тонове лайна против тях ???
Това изобщо не отговаря на истината. Дори и тук те не са номер 1. Каквото се е изляло (и продължава да се излива със страшна сила) върху Metallica, заради три техни поредни албума, не се е изливало върху всички останали групи във вселената накуп, барабар с Manowar :no:
I don't know how I managed it...





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users