Jump to content

Левски vs. ЦСКАВечното дерби...


655 replies to this topic

#61 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 22 май 2009 - 08:27

Че някъде там (2005) пък "Левски" отстрани отбор, спечелил ШЛ, както и други разни, съвсем неслучайни, и стана първият български представител в Шампионската лига, ако става въпрос за оставане в историята.
Всеки, който има история, има славни, както и позорни моменти. Ако тръгнем "да си ги мерим" можем да продължаваме безкрай.

Да направим един сравнителен анализ:

Евротурнири:

Най-славните моменти на ЦСКА в историята - Преди 1989 г.
След 1989 г. - много малки, частични успехи.

Най-славните моменти на "Левски" в историята - След 1989 г.
Преди 1989 г. - не много големи, но не и малки успехи


Българско първенство и турнири:

Най-славните моменти на ЦСКА в историята...
Трябва да помислим какви са те, освен голям брой титли и едно 5:0 с/у "Левски" (около 1988 г.).

Най-славните моменти на "Левски" в историята:
Голям брой титли и едно 7:2 с/у ЦСКА през 70-те, едно 7:1 през 90-те, 5:0, пак през 90-те.
Да се върнем това 7:1. Защо? Защото тогава "Левски" смачка и другите основни конкуренти за титлата с 6 гола ("Ботев" - Пловдив) и 8:0 ("Локо" - София). При това тези тимове тогава съвсем не бяха слаби, за разлика от ЦСКА в момента.
Пак тогава по сравнителната таблица на УЕФА "Левски" завърши есенния полусезон като най-успешният клубен отбор в Европа (!!!).

И понеже правим сравнителен анализ - няколко години по-късно ЦСКА инкасира 0:8 от "Литекс" по време, когато треньор беше "великият" мировянски селянин Д. Пенев.


До около 1990 ЦСКА водеше "Левски" по общи статистически показатели на срещи помежду двата отбора, както и по общ брой републикански титли.
След това "Левски" изравни и поведе по статистически показатели на срещи помежду двата отбора, за общия брой републикански титли не съм сигурен.

И накрая, но не на последно място - "Левски" направи убийствена серия от девет поредни победи с/у ЦСКА.


За да завърша - не ми отговаряйте сега пак с "Олимпия", "Антверпен", "Бате Борисов" или с победите на ЦСКА над "Ливърпул". Те се изтъркват след 18-ата употреба в подобен спор :harhar:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#62 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 22 май 2009 - 11:00

Защо ти трябваше и на теб Сатире, да се месиш в тази хейтърска тема - ЦСКА върсис Левски... :harhar:

View PostSatyr, on May 22 2009, 09:27, said:

Че някъде там (2005) пък "Левски" отстрани отбор, спечелил ШЛ,

Припомни ми, моля те, за кой отбор става дума?

View PostSatyr, on May 22 2009, 09:27, said:


Да направим един сравнителен анализ:


Съгласен, но по кои критерии ще сравняваме - твоите (изцяло субективни) или ще се доверим на чистата статистика?

View PostSatyr, on May 22 2009, 09:27, said:


Евротурнири:

Най-славните моменти на ЦСКА в историята - Преди 1989 г.
След 1989 г. - много малки, частични успехи.


За теб отстраняване на италиански отбор (Парма), украински гранд (Шахтьор), германски финалист в ШЛ (Байер Л), победи над Ливърпул като гост, победа над Ювентус и отстраняване на попринцип "невъзможни" за отбора на Левски противници от класата на Сервет Женева, може и да означава "частични успехи", но за футболната статистика и история, това съвсем не е така.

View PostSatyr, on May 22 2009, 09:27, said:

Най-славните моменти на "Левски" в историята - След 1989 г.
Преди 1989 г. - не много големи, но не и малки успехи

Кои точно са "най-славните моменти на Левски в историята след 1989г.?

Отстраняване на Глазгоу Рейнджърс, Оксер, Удинезе и Киево. Може и да пропускам някой отбор, но все пак става дума за противници от абсолютно същата черга, като тези отстранени от ЦСКА в същия период от време.

Да, Левски има участие в ШЛ, но нека да не забравяме изключително щастливите обстоятелства благодарение на които отбора попадна в групите на този турнир.

Да, Левски игра на четвъртфинал в турнира за купата на УЕФА, но нека да не забравяме изключително щастливите обстоятелства благодарение на които отбора се класира за тази фаза от турнира.

View PostSatyr, on May 22 2009, 09:27, said:

Българско първенство и турнири:

Тук вече съвсем си се престарал. Всъщност, единственият читав критерий по който ти си се опитал да сравниш двата отбора са мачовете помежду им. Да, така е. Левски има превес и това никой не го отрича. Само, че по този начин ти на практика още веднъж потвърждаваш правилото, че най-важните мачове на отбора на Левски през годината, са тези изиграни срещу ЦСКА. Това и безумните, бих казал оскърбителни за българския клубен футбол прояви в международен план на "сините", е валидното основание на привържениците на ЦСКА да наричат Левски - отбор за вътрешна консумация.

Статистиката сочи, че ЦСКА има повече републикански титли и има далеч по-големи международни успехи от Левски. Статистиката не се интересува от времето в което тези успехи са постигнати. Статистиката е статистика - безпристрастна и основаваща се на цифри. Останалото са празни приказки на феновете. ЦСКА е най-успешният български клубен отбор и това ще бъде така, поне докато Левски или някой друг отбор, не постигне същите или по-големи успехи.
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#63 man on a mission

    Sixx

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 963 posts
  • Gender:Male
  • Location:This World

Posted 22 май 2009 - 11:09

Обидно е че ЦСКА все още съществува.Обидно е турски отбор да играе в българското първенство.Изцяло субективно мнение...
What we need right now, is a miracle on earth
Let out hearts cry out, so our voices can be heard
Let us walk away together
From the never ending rain,
'Til the sun will shine for all of us again

#64 StormWarrior

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 143 posts
  • Gender:Male
  • Location:London

Posted 22 май 2009 - 12:24

View PostSatyr, on May 22 2009, 09:27, said:


За да завърша - не ми отговаряйте сега пак с "Олимпия", "Антверпен", "Бате Борисов" или с победите на ЦСКА над "Ливърпул". Те се изтъркват след 18-ата употреба в подобен спор :harhar:

Значи тези мачове не съществуват за теб??? Странно, ние като отпадаме от Торпедо и МТК е срам, а за вас подобни отпадания са успехи или неслучили се събития ... Кой е носителят на купата на ШЛ когото сте отстранили? Сравнението с победата над Ливърпул - може да не сме имали особени шансове за класиране и те да са подценили мача, но при вашето участие в групите на ШЛ имаше подобни мачове а на всички е ясно какво се случи - ходом всеки ви помля. Е - аз не искам да имам такива "евроуспехи" :)

Това че Лефски имаше по-добър отбор от нас през 90-те е факт и никой не го отрича, заради този период ни настигнахте и обърнахте съотношението на победите. За титлите мисля е доста смешно да се говори при положение че имате доста по-дълга история от нашата.

Относно турските отбори - това вече е тотално смешно, погледнете си легендата която се кандидатира от листата на ДПС ...

Няма никакъв смисал да споря с хора които не са свалили сините очила, затова нямам намерение да го правя повече.
IF YOU CHOOSE TO PICK A FIGHT, THE PRICE MIGHT WELL BE YOUR LIFE

#65 MartinOwaR

    TrueInside

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts
  • Interests:True, trueeeeee

Posted 22 май 2009 - 12:24

View Postmarillion, on May 22 2009, 12:00, said:


Хубаво е да имаш адвокати на своя страна :harhar:
А левскарите ни изкарват турци, за да се брои мачът за международен :)

#66 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 22 май 2009 - 12:40

View Postmarillion, on May 22 2009, 12:00, said:

Припомни ми, моля те, за кой отбор става дума?
"Олимпик" - Марсилия, който печели ШЛ 1993 г. Но това вероятно не може да влезе в червен мозък :huh: Че имат и един финал 1991-ва.

View Postmarillion, on May 22 2009, 12:00, said:

Съгласен, но по кои критерии ще сравняваме - твоите (изцяло субективни) или ще се доверим на чистата статистика?
За теб отстраняване на италиански отбор (Парма), украински гранд (Шахтьор), германски финалист в ШЛ (Байер Л), победи над Ливърпул като гост, победа над Ювентус и отстраняване на попринцип "невъзможни" за отбора на Левски противници от класата на Сервет Женева, може и да означава "частични успехи", но за футболната статистика и история, това съвсем не е така.
Кои точно са "най-славните моменти на Левски в историята след 1989г.?
Ами, да - победа над чужд отбор, но без той да бъде отстранен ("Ливърпул" и "Ювентус"), не го броя за голям успех. Нали ти казваш от какво се интересува статистиката. Тя не се интересува от отделните мачове, а от крайния резултат :)
Остават един сериозен успех - "Байер" - Леверкузен и частично сериозен - "Шахтьор". Какво значи "невзъможни" за отбора на "Левски" противници, след като "Левски" е отстранявал бивш шампион, а вие само с някакви финалисти се хвалите :D

View Postmarillion, on May 22 2009, 12:00, said:

Да, Левски има участие в ШЛ, но нека да не забравяме изключително щастливите обстоятелства благодарение на които отбора попадна в групите на този турнир.

Да, Левски игра на четвъртфинал в турнира за купата на УЕФА, но нека да не забравяме изключително щастливите обстоятелства благодарение на които отбора се класира за тази фаза от турнира.
Все едно пък ЦСКА или който и да е друг отбор е постигал велики успехи при "нещастни" обстоятелства. Представям си - Аржентина на световните първенства 1986 и 1990 да беше постигнала каквото постигна без Марадона. Ето ти на "нещастни" обстоятелства.

View Postmarillion, on May 22 2009, 12:00, said:

Тук вече съвсем си се престарал. Всъщност, единственият читав критерий по който ти си се опитал да сравниш двата отбора са мачовете помежду им. Да, така е. Левски има превес и това никой не го отрича. Само, че по този начин ти на практика още веднъж потвърждаваш правилото, че най-важните мачове на отбора на Левски през годината, са тези изиграни срещу ЦСКА. Това и безумните, бих казал оскърбителни за българския клубен футбол прояви в международен план на "сините", е валидното основание на привържениците на ЦСКА да наричат Левски - отбор за вътрешна консумация.
Че ако спорим Майк Тайсън или Ленъкс Люис е по-добър боксьор, какво да сравним първо, ако не срещите помежду им?
И освен това съвсем не сравнявам само мачове помежду им, но червените мозъци и това не виждат.
Давам за пример разгромни победи на "Левски" над ЦСКА, "Ботев" и "Локомотив" - София, с каквито ЦСКА не може да се похвали. Давам пример и 0:8, инкасирано от ЦСКА, каквото "Левски" никога с/у никого не е инкасирал (или може да е имало нещо подобно към 1920 г. примерно)

View Postmarillion, on May 22 2009, 12:00, said:

Статистиката сочи, че ЦСКА има повече републикански титли и има далеч по-големи международни успехи от Левски. Статистиката не се интересува от времето в което тези успехи са постигнати. Статистиката е статистика - безпристрастна и основаваща се на цифри. Останалото са празни приказки на феновете. ЦСКА е най-успешният български клубен отбор и това ще бъде така, поне докато Левски или някой друг отбор, не постигне същите или по-големи успехи.
Колко повече републикански титли от "Левски" има ЦСКА? А Купи на България (Съветската армия) Статистиката е отделна за вътрешни и за външни мачове. ЦСКА е най-успешният български клубен отбор навън, но това не съвсем го прави "най-успешният" български отбор изобщо.

И субективността в моето изказване е, че аз говоря за нещата, на които съм съвременник. Съвременник съм на 9 поредни победи, над 7:1 и 5:0, на влизането на "Левски" в Шампионската лига.
На което вие вадите някакви неща от преди 30-40-50 години.
Ами, ОК, нека сте прави на ниво от преди 40 години, а пък аз да съм прав на ниво "съвремие" :)
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#67 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 22 май 2009 - 12:42

View PostMartinOwaR, on May 22 2009, 13:24, said:

А левскарите ни изкарват турци, за да се брои мачът за международен :huh:

Спомняш ли си какво възкликна синята легенда Димитър Иванков, след един мач на клубния си отбор Кайзериспор в турското първенство?

Не, не помниш?!

Аз ще ти помогна:

"35 000 турци крещяха името ми от трибуните - почувствах се като на "Герена"!"

Дотук с петъчните усмивки и закачки с отбора на народа, нека още веднъж припомним историята - тя помни и не забравя нищо и никого!
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#68 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 22 май 2009 - 12:48

View PostStormWarrior, on May 22 2009, 13:24, said:

Значи тези мачове не съществуват за теб??? Странно, ние като отпадаме от Торпедо и МТК е срам, а за вас подобни отпадания са успехи или неслучили се събития ...
Не, напротив - за мен съществуват мачовете с "Антверпен", "Олимпия", "Бате Борисов". Мисълта ми беше, че след 18-ото им повторение в подобен спор те се изтъркват. Или на червените мозъци им трябват по хикс на брой повторения, за да розумеят нещо :huh:

View Postmarillion, on May 22 2009, 13:42, said:


Сега, ако ще се замеряме с вицове като по трибуните - един от 1994 г.

- Каква е разликата между калинтака и ЦСКА?
- Че калинката има повече точки.


И т. н.

Но ако тази тема ще се превръща в "трибунна", няма да я бъде.


Адвокати, неадвокати, помнете, че не сте на трибуната :)
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#69 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 22 май 2009 - 12:55

View PostSatyr, on May 22 2009, 13:40, said:

"Олимпик" - Марсилия, който печели ШЛ 1993 г. Но това вероятно не може да влезе в червен мозък :) Че имат и един финал 1991-ва.

Победата над ОМ в груповата фаза на турнира с фамозния гол на "Бижутера" не означава отстраняване на този противник... :D

След горната констатация на неоспорим факт, останалите изречения, които си написал се превръщат в абсолютно безсмислени по темата. Всъщност ти затвърждаваш тезата ми - Левски е отбор за вътрешна консумация! И преди и сега, първа радост за всеки левскар е да кресне "бий чорбата по главата" поне два пъти в годината, а през останалото време основното занимание на този фен, е съсредоточено върху нестихващите от години географски открития на любимия му отбор, осъществени на европейския футболен глобус - от Антверпен до Братислава, от Любляна до Борисов! :)

Хвала вам, сини герои!! :huh:
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#70 StormWarrior

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 143 posts
  • Gender:Male
  • Location:London

Posted 22 май 2009 - 13:02

View Postmarillion, on May 22 2009, 13:55, said:

Победата над ОМ в груповата фаза на турнира с фамозния гол на "Бижутера" не означава отстраняване на този противник... :huh:


Абсолютно. Олимпик вече се беше класирал, да не говорим че те не са печелили ШЛ защото им отнеха купата заради купени мачове. Освен това тези събития са се случили преди повече от 15 години, след това отбора изпада във втора лига и т.н. а аз исках да дам сравнение с ОРСТРАНЯВАНЕ на отбор, който е все още в зенита си и е бил до върха на Европа преди 2 сезона.
IF YOU CHOOSE TO PICK A FIGHT, THE PRICE MIGHT WELL BE YOUR LIFE

#71 StormWarrior

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 143 posts
  • Gender:Male
  • Location:London

Posted 22 май 2009 - 13:09

View PostSatyr, on May 22 2009, 13:40, said:


И субективността в моето изказване е, че аз говоря за нещата, на които съм съвременник. Съвременник съм на 9 поредни победи, над 7:1 и 5:0, на влизането на "Левски" в Шампионската лига.

Това се е случило преди ПОВЕЧЕ от 10 години, което си е преди доста време :huh: Аз не отричам, че бяхте по-добри тогава, имаше такъв период от няколко години. При победи в преки двубои сте по-напред от нас, но при шампионатните титли? При положение, че ЦСКА има по-къса история мисля няма за какво да се говори. И да се спори - моето дете ли е по-красиво или твоето няма смисъл защото всеки ще си казва че неговият отбор е по-велик. Жалкото е когато единият носи срам на България, хората да се гордеят. Може би това е защото те са всъщност турците :)
IF YOU CHOOSE TO PICK A FIGHT, THE PRICE MIGHT WELL BE YOUR LIFE

#72 wolfy

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1086 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Mother Nature

Posted 22 май 2009 - 13:33

Като стана дума защо на някои им викали турци, ето тук една много интересна снимка. :huh:

Posted Image
Non Nobis Domine, Non Nobis... Sed Nomini Tuo Da Gloriam!

#73 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 22 май 2009 - 13:34

ОК, не съм бил прав за "Олимпик", грешно съм запомнил.

Все таки, "Левски" има разгромни победи и над ЦСКА, и над други противници в България, а ЦСКА има разгромни загуби.

Но да видим как е зададена темата - "Левски vs. ЦСКА" (Вечното дерби).
Това предполага директен спор между двата тима. И като става въпрос за директни двубои, да се минава веднага на темата "ЦСКА е по-добър навън" не е по темата :huh:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#74 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 22 май 2009 - 13:45

View PostSatyr, on May 22 2009, 14:34, said:

И като става въпрос за директни двубои, да се минава веднага на темата "ЦСКА е по-добър навън" не е по темата :)

При цялото ми уважение Сатире, но изопачаваш фактите. Директните двубои отдавна спряха да бъдат тема на темата. Самата тема следва естественият ход на всяка подобна "върсис" тема. Рано или късно започва сравнение между основните герои на темата. А, когато става дума за футбол, нещата добиват още по-емоционално зареден вид. :)

Никой от феновете на ЦСКА в темата не отрече превъзходството на Левски в преките двубои през последните години, но никой и няма да се съгласи с граничещата с научна фантастика теза - Левски е по-добрия отбор от ЦСКА в България. :huh: Поради което се използват факти и се прибягва до статистика. Там нещата са очевАдни, няма нужда да се водят тези безсмислени спорове. А за Европа..........по-добре да помълчим, сравнение там по положителни показатели е малко вероятно - по отрицателни показатели /срамни загуби/ също. :D

Иначе си прав, като привърженик на ЦСКА, аз се гордея преди всичко с международните успехи на отбора. Лично мен победите над Левски никога не са ме блазнили повече от победа над някой силен европейски отбор. Жалко е, че тези успехи избледняват все повече и от тях остава само спомен. В този смисъл, феновете на ЦСКА сме прекалено сантиментално настроени и наистина трябва да спрем да изтъкваме отминалите успехи на отбора в подобни спорове, а да започнем да вярваме в бъдещи такива, които неминуемо ще дойдат отново.
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#75 StormWarrior

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 143 posts
  • Gender:Male
  • Location:London

Posted 22 май 2009 - 13:47

View PostSatyr, on May 22 2009, 14:34, said:


Все таки, "Левски" има разгромни победи и над ЦСКА, и над други противници в България, а ЦСКА има разгромни загуби.



Така е, това е в следствие на прекалено многото катаклизми през които мина отбора и всичко даде отражение и се стигна до срамни за нас резултати. Ако трябва да бъдем коректни - трябва да се добави и разгромната ни загуба от Локо СФ с 5-1 през 95-та мисля беше. Признавам че и в глупавата реалност на бг отборите и тоталната закостенелост на "управлението" им, вие имате много по-сериозна организация и хора, които знаят по-добре как да движат един отбор. Изцепките на човекът, когото ме е срам да нарека колега са отделен въпрос :huh:
IF YOU CHOOSE TO PICK A FIGHT, THE PRICE MIGHT WELL BE YOUR LIFE

#76 cliffburton

    Високо в небесата

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 534 posts
  • Gender:Male

Posted 23 май 2009 - 22:13

Левски и цска победиха с по 1-0 в столичните дербита и разликата от 2 точки между тях се запази.Остават 2 кръга до края. :harhar:
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен и най-злочест от парещите въглени на мъката
си направи стълба и излез.
САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!



#77 StormWarrior

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 143 posts
  • Gender:Male
  • Location:London

Posted 23 май 2009 - 22:54

Така е, но каквото и да стане ще имаме много слаб шампоан. Ние днес трябваше да инкасираме поне един гол, а и повече - поне настанат по-сериозни катаклизми и махнат това недоразумение Л. Пенев. Вие си победихте със случаен гол, но не съм гледал мача за да видя каква игра е имало. Чух обаче, че евреите се оправдават с жегата :harhar:
IF YOU CHOOSE TO PICK A FIGHT, THE PRICE MIGHT WELL BE YOUR LIFE

#78 man on a mission

    Sixx

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 963 posts
  • Gender:Male
  • Location:This World

Posted 24 май 2009 - 07:29

View PostStormWarrior, on May 23 2009, 23:54, said:

Така е, но каквото и да стане ще имаме много слаб шампоан. Ние днес трябваше да инкасираме поне един гол, а и повече - поне настанат по-сериозни катаклизми и махнат това недоразумение Л. Пенев. Вие си победихте със случаен гол, но не съм гледал мача за да видя каква игра е имало. Чух обаче, че евреите се оправдават с жегата :harhar:
Изключително слаб мач и за двата отбора.Пияндето Кокала се счупи да хвали Славия преди мача,а те нищо не показаха.А за Левски думи нямам.Така ли се става шампион бе,левчовци? С максимално пестене,никаква идея,никаква мисъл,без голово положение,а? Само Зе Соарес и Дарко бяха на ниво,ама то това си е през целия сезон.Напълно случаен гол, а иначе мачът си отиваше към заслужено нулево реми.
Не знам от какво се успокоиха наш'те.Че ЦСКА загуби два мача или че нищо не играят.До кога ще гледаме в съседната градина и ще се надяваме на грешки? Ми така футбол не се играе.Не.
What we need right now, is a miracle on earth
Let out hearts cry out, so our voices can be heard
Let us walk away together
From the never ending rain,
'Til the sun will shine for all of us again

#79 cliffburton

    Високо в небесата

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 534 posts
  • Gender:Male

Posted 24 май 2009 - 09:15

Напълно те подкрепям.Много слаб мач за Левски. :angry2: Не знам от жегата ли (макар че тя не е оправдание) или вече се смятат за шампиони,но сините играха много зле,с малки проблясъци.То целият сезон все така играят-на приливи и отливи.Хубавото е ,че взеха 3-те точки.Освен това видяхме титулярни централни защитници Рабех и Генев-те трябва да бъдат винаги. :yes: Бистоен може да е висок,но е толкова муден,че и мравка ще го мине. :D За мен чехът е едно от недоразуменията в селекцията,макар и да е правил добри мачове. -_- САМО ЛЕВСКО ОЛЕ ОЛЕ :harhar:
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен и най-злочест от парещите въглени на мъката
си направи стълба и излез.
САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!



#80 stalkera

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 21 posts

Posted 24 май 2009 - 20:43

По принцип съм за ЦСКА.Казвам по принцип по една проста причина-Сливен влязоха в "А" група и подкрепата ми към "червените" вече е по-умерена...Иначе в последния кръг и двата български гранда изиграха ужасно слаби мачове и вкараха ужасно каръшки голове-просто не ни виждам в евротурнирите.Надеждата ми е в Черно море,но да видим!





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users