Jump to content

Happy Birthday Marillion!


44 replies to this topic

#1 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 22 март 2008 - 10:26

Честит рожден ден!
Здраве и късмет, успехи на всички фронтове и много лично щастие!
Дай боже и повече концерти от нашите :D :haha:
Наздраве! :fool:

#2 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 22 март 2008 - 11:10

Ч.Р.Д. и скоро да открие прелестта на ска музиката! :haha:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#3 violator

    Malloy

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2234 posts
  • Gender:Male
  • Location:Brickleberry

Posted 22 март 2008 - 12:36

Честито, Жорж!

Бъди жив и здрав. Нека през новата ти лична годинка много повече хора разберат и оценят джентълменската ти същност.

Когато се случи да срещнеш по пътя си изгубена душа - безвъзмездно й покажи правилната посока, а в двора си пускай само качествени и непродажни хора! :haha:
-----------------------------------------
Слушай силно!

#4 Rebel

    Dein Negativ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 745 posts
  • Gender:Female

Posted 22 март 2008 - 13:03

Честит рожден ден и от мен, много здраве, късмет и ползотворни форумски спорове! :fool:
Всичко най-хубаво и наздраве! :haha:
The mind is its own place, and in itself
Can make a Heav'n of Hell, a Hell of Heav'n
What matter where, if I be still the same?

#5 wiktory

    empathy

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1079 posts

Posted 22 март 2008 - 13:11

Честит Рожден Ден, Жоре!
към чудесните пожелания нека добавя да се радваме още дълго и си пазим този прекрасен свят, който един с друг градим тук приятелю, наздраве :haha:

I see trees of green, red roses too
I see them bloom for me and you
And I think to myself, what a wonderful world

I see skies of blue and clouds of white
The bright blessed day, the dark sacred night
And I think to myself, what a wonderful world

The colours of the rainbow, so pretty in the sky
Are also on the faces of people going by
I see friends shakin' hands, sayin' "How do you do?"
They're really saying "I love you"

I hear babies cryin', I watch them grow
They'll learn much more than I'll ever know
And I think to myself, what a wonderful world
Yes, I think to myself, what a wonderful world

*личните ще ги прошепна на чешка бира и Лориени в съвсем скоро време! :fool: :D

#6 Pinky

    a pig

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 365 posts
  • Gender:Female

Posted 22 март 2008 - 13:56

чрд и от моа на Marillion :angry3: знам, че не се познаваме, но какво пък :D
нека музиката да е с теб :haha: и вдъхновение да черпиш от всичко за всичко ! :angry3: :fool: приятно изкарване ;)
walk into the jaws of hell.

#7 cadaurus

    мелоФройд

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 494 posts
  • Location:A Sceptic's Universe

Posted 22 март 2008 - 13:58

И от мен честито на един от хората, които отстояват наЩа обща кауза със зъби и нокти, каквото и да му коства това. Дано доживееш да видиш една трю прог реюниън вечер, в която Дженезис с Гейбриъл и Мерилиън с Фиш избичат един общ няколкочасов джем. :haha:

Let there be Prog!
violator: Моите категории са абсолютно обективни. Това е факт.

#8 violator

    Malloy

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2234 posts
  • Gender:Male
  • Location:Brickleberry

Posted 22 март 2008 - 14:25

View Postcadaurus, on Mar 22 2008, 13:58, said:

Дано доживееш да видиш една трю прог реюниън вечер, в която Дженезис с Гейбриъл и Мерилиън с Фиш избичат един общ няколкочасов джем. :fool:

...и това да е част от тридневен фестивал в Монтрьо, на който първата вечер Емерсън, Лейк и Палмър ще се съберат за единствен концерт-реюниън, като за изпълнението на "Tarkus" на сцената ще бъдат поканени четирима специални гости, за да подсилят китарната секция - Робърт Фрип, Стив Хауи, Стив Ротъри и Стив Хакет.
..., а третата вечер Роджър Уотърс, Дейвид Гилмор, Рик Райт и Ник Мейсън ще направят акустичен сет, на който ще изпълняват само парчета отпреди 72-ра.

:haha:
-----------------------------------------
Слушай силно!

#9 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 22 март 2008 - 14:28

О, някой се е сетил за мен? :huh:
Трогнат съм, абсолютно сериозно, не съм очаквал такова внимание!!
Използвам случая, за да благодаря на всички ви за прекрасните дискусии през последните месеци. Много интелигентни хора са събрани тук и аз съм щастлив да бъда част от тази весела рокаджийска тайфа... ;)

@Svil, щастлив съм когато знам, че някъде там в родния ми град с неподражаемия ритъм на ник-баретовата китара тупти още едно непокорно прог сърце. Благодаря ти, че те има и е крайно време да се видим на по бира(и)... :fool:

@Satyr, не ми пожелавай подобни неща, защото не се намират и в твоя магазин... :angry3:

@violator, особено приятно ме изненада втория поздрав, което ме кара да се чувствам оптимист за една реална пражка вечер през октомври с теб, Дуенде, Свил, Виктори и останалите деградирали прогъри от форума. Организатор на пътуването и престоя то се знай ще бъде бате Ози, аз пък ще почерпя всички с бира, а Ник Барет ще ни пее и свири на уше... Само кажи, да! :D

@Rebel, прекрасен поздрав, напипал си същността ми. Като явен представител на зодия Овен обичам да споря, а професията ми допълнително ме деформира и предначертава бъдещето ми, като подобие на някое от "Сърдитите старчета" :lol2:

@wiktory, за личните прошепнати и аз съвсем скоро ти обещавам чаровнице... :angry3:

@Pinky, ето това вече е нещо друго. Все пак в училище ви учат и на хубави неща. :D

@cadaurus, макар и няколко дни след смъртта на любимия ми Артър Кларк, ти ме накара да помечтая наяве, за което ти се покланям до земи. Но за мен далеч по-ценно би било да изпия една бира в твоята компания, защото по някакъв особен начин разговорите на тема прог с теб ме зареждат с положителна енергия... :haha:
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#10 Димо

    The Green Reaper

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 248 posts

Posted 22 март 2008 - 14:39

Честит рожден ден! :fool: Желая ти много свободно време и все хубава музика (ти знаеш каква) :D
Наздраве! :haha:

#11 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 22 март 2008 - 14:49

View Postviolator, on Mar 22 2008, 14:25, said:

...и това да е част от тридневен фестивал в Монтрьо, на който първата вечер Емерсън, Лейк и Палмър ще се съберат за единствен концерт-реюниън, като за изпълнението на "Tarkus" на сцената ще бъдат поканени четрима специални гости, за да подсилят китарната секция - Робърт Фрип, Стив Хауи, Стив Ротъри и Стив Хакет.
..., а третата вечер Роджър Уотърс, Дейвид Гилмор, Рик Райт и Ник Мейсън ще направят акустичен сет, на който ще изпълняват само парчета отпреди 72-ра.

:D


Прочетох го веднъж, но за да го осмисля го прочетох още веднъж. :fool: След третото прочитане започнах да си го представям, а след четвъртото реших, че е възможно и да се случи някога :angry3: . Сега го чета за пети път и право да ти кажа, без майтап, давам пет години от живота си, ако е възможно всичко това по-горе (в допълнение на казанато вече от Кадауруса) да се случи пред очите ми... Няма такова чудо! Няма!! :haha: А пък ти много внимателно си следял и запомнял постингите ми, за да напипаш възможно най-любимите ми музиканти и да ги качиш заедно на една сцена... :angry3:

@Димо, благодаря ти за пожеланията. Лошото е, че първото никога не достига, а второто е винаги в изобилие... ;)

Edited by marillion, 22 март 2008 - 14:51 .

18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#12 Hard rock fan

    Self Portrait

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1036 posts
  • Location:The land of no tomorrow

Posted 22 март 2008 - 16:06

:metal:

Честито Мерилиънски!

Сега си обяснявам защо тъй качествени ни се получават дърлянията форумски, колега по зодия!

Да си жив и здрав! Много щастие и сполука ти желая, много концерти, много хубави мигове!

:drinks:

Edited by Hard rock fan, 22 март 2008 - 16:09 .

За него необходимото и достатъчно доказателство за съществуването на Бог беше музиката.

#13 Roy

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 705 posts
  • Gender:Male

Posted 22 март 2008 - 16:41

честит рожден ден Жорж

поради преходният характер на материалните ценности,мисля че няма нужда да ти ги пожелавам

най-важното естествено е здравето и дълголетие за теб,семейството ти и близките ти хора

и макар да не се познаваме лично,нека не остане място за съмнения в искреността на пожеланията ми

бъди все така интересен съфорумник и доказателство,че прогресар освен диагноза,е и едно по-различно отношение към света,живота и хората

пожелавам ти днешния ден да бъде един перфектен ден за теб

Наздраве :metal:
By and large, jazz has always been like the kind of a man you wouldn't want your daughter to associate with.

Duke Ellington

#14 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 22 март 2008 - 18:12

@Hard rock fan, едно от нещата, които все още ме задържа тук, е да видя един ден в поредната тема "Какво звучи в момента?", под твое мнение някой прог албум... :drinks: На всичкото отгоре знам, че изборът ти ще бъде възможно най-добър, защото през цялото това време неусетно и (на подсъзнателно прогресарско ниво) неуморно работя за това!! :metal:

@Rob Roy, благодаря за прекрасните думи, изборът ти на песен ме просълзи - едно от най-любимите ми рийдови бисерчета си избрал... :wub: А за диагнозата не се притеснявай, защото всеки уважаващ себе си прогресар се гордее с подобна и я счита за неизменна част от собствената си имунна система... ;)
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#15 Hard rock fan

    Self Portrait

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1036 posts
  • Location:The land of no tomorrow

Posted 22 март 2008 - 18:24

View Postmarillion, on Mar 22 2008, 18:12, said:

@Hard rock fan, едно от нещата, които все още ме задържа тук, е да видя един ден в поредната тема "Какво звучи в момента?", под твое мнение някой прог албум... :drinks: На всичкото отгоре знам, че изборът ти ще бъде възможно най-добър, защото през цялото това време неусетно и (на подсъзнателно прогресарско ниво) неуморно работя за това!! :metal:


О, драго ми е тогава да те зарадвам: имам си аз един любим прог албум и те поздравявам, пускайки си го в твоя чест: Misplaced Childhood :wub:
За него необходимото и достатъчно доказателство за съществуването на Бог беше музиката.

#16 Abadon

    приятел на Чубака

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 577 posts

Posted 22 март 2008 - 18:37

Ч.Р.Д. и от мене
да си жив, здрав, щастлив и винаги усмихнат
винаги предан на любимата музика и дано тя те радва още много дълги години
и приеми мойте извинения за дребните заяждания, но приеми че след всеки твой пост научавам по нещо ново така че ;) :metal: :metal: и :metal: :drinks: :wub:
Знаете ли че ...

Мириса на пламъка от запалката мирише на изгорели косми от носа.

#17 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 22 март 2008 - 20:30

Честито и от мен, prog brother!!! пожелавам ти да продължиш да откриваш нови измерения в прог вселената :metal: и благодаря, че ме отвори за Пендрагон, от 3 дни само това се слуша! :drinks: в твоя чест пускам KOWTOW за 4-ти път :wub:

Edited by foreigner, 22 март 2008 - 20:31 .

А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#18 Tejuk Metalist

    Angel Of Death

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 552 posts
  • Location:South Of Heaven

Posted 22 март 2008 - 21:09

ЧРД! Жив и здрав! :drinks: Пожелавам ти много хубави дискусии и много хуууубави и дъъъълги концерти през тази (и не само)година! И за твое здраве сега ще извъртя 1 'убав и мой много любим Dream Theater! :wub: Наздраве! :metal:

#19 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 23 март 2008 - 00:03

@Abadon, няма причина да се извиняваш за нищо. Макар и прогресар, дори и аз познавам тънкото ти чувство за хумор и го ценя високо, а допълнението към извинението звучи като комплимент за мен и аз го приемам именно като такъв... ;)

@foreigner, благодаря за пожеланията, а за останалото нали помниш, че те предупредих? Не се гмуркай надълбоко там, че после трудно се намира път назад сред толкова красиви корали, миди, риби и водорасли. А, както знаем най-красивите са най-отдолу и пусто все ни се иска да ги разгледаме колкото се може по-отблизо. :metal: Така, че бъди внимателна, а за Пендис все ще намерим място в колата и за теб като отпрашваме за пражко по време на октомврийската бира... :wub:

@Tejuk Metalist, благодя и на теб метални братко. Честно да ти кажа едва наскоро разбрах (прочетох) правилно никнейма ти... :drinks:
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#20 hendy

    manowarrior

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 530 posts
  • Gender:Female

Posted 23 март 2008 - 12:24

Честит рожден ден, марче!
аз пък ти пожелавам концерт на ac/dc :drinks:
:metal:





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users