Jump to content

ЧРД, iilnd,!


55 replies to this topic

#1 Hard rock fan

    Self Portrait

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1036 posts
  • Location:The land of no tomorrow

Posted 22 януари 2008 - 09:55

Риков, ЧРД :)

Бъди здрав и щастлив!

Всичко най-добро ти желая, сполука, пари, любов!

:wub:
За него необходимото и достатъчно доказателство за съществуването на Бог беше музиката.

#2 Tejuk Metalist

    Angel Of Death

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 552 posts
  • Location:South Of Heaven

Posted 22 януари 2008 - 10:06

ЧРД!
Тя(^^^) ти ги пожела нещата,аз съм тъп,не мога да измисля друго,така че... :wub:
:)

#3 Geddy

    Спасителя в RUSH-та

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1053 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock, Progressive Metal, Heavy Metal, Hard Rock, Jazz, Jazz-Rock, Prog-Folk, Folk-Rock...

Posted 22 януари 2008 - 10:38

Голям да пораснеш, брадъре :wub:
Жив и здрав и наздраве :)

View PostHeathenHeart, on 28 януари 2013 - 13:29 , said:

Бира, водка и прогресив са вредни за здравето. В най-добрия случай водят до тенис. :harhar:

#4 violator

    Malloy

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2234 posts
  • Gender:Male
  • Location:Brickleberry

Posted 22 януари 2008 - 10:40

Я, Риков и той роден в студ и мъгли, пък инак толкоз приятен и възторжен човек! :)

Жив и здрав! Много качествена музика да мине през ушите ти през новата лична годинка и винаги да си на гребена на вълните, а не под тях!
-----------------------------------------
Слушай силно!

#5 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 22 януари 2008 - 10:40

А! Честит Риков Ден! :)
Докато България става трета родина на Джоуи ДеМайо, все ще се засичаме насам-натам :wub:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#6 feather

    пер(к)о

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 272 posts

Posted 22 януари 2008 - 11:28

Честито! Желая всичко най-здраво! :blush:
What you feel is what you are.
And what you are is beautiful.

#7 iilnd

    поручик Гешанов

  • Енориаши
  • PipPip
  • 111 posts

Posted 22 януари 2008 - 11:35

Благодаря много на всички ви!

Чубака явно ме е проклел на по-предишния ми рожден ден. Откакто ми заля главата и тлефона с една тенджера вода, на всеки мой рожден ден заливам себе си и телефона си. Преди 10 минути разлях чая си върху себе си и върху същия многострадален телефон.

@ Фенката: много мерси, ти си човекът с най-точния ник, който винаги носи настроение с коментарите си :blush:
@ Tejuk Metalist: никво мислене, братле, важното е довечера безсмислено и безпаметно да се направя. няма умно, няма тъпо.
@Geddy: мерси, ти кажи Лотлориен какво ще искате, за да ми свирите на ушенце :)
@ Violator: мерси за интресното пожелание, супер клип е тоя - струвало си е да го правят близо половин година :)
@ Satyr: да, ще се засичаме. остава да го питаме кое му е по на сърце - Катехизис или Про-Рок ;)
@ Feather: много благодаря. остава да си признаеш, че Seven Tears не струва, и ще те черпя :)
"но май църквата трябва да не търси врагове само в официално регистрираните сатанински секти"

#8 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 22 януари 2008 - 11:41

View Postiilnd, on Jan 22 2008, 11:35, said:

@ Satyr: да, ще се засичаме. остава да го питаме кое му е по на сърце - Катехизис или Про-Рок :)
Той с нас не се познава още, де :blush: Но ш'се запознаем - ей го къде е :)
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#9 MartinOwaR

    TrueInside

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts
  • Interests:True, trueeeeee

Posted 22 януари 2008 - 11:47

Епична честитка, Илъндчо :blush:
Редовно те засичам по местата, където се подвизава Джоуи. А защо него не го виждам в Борисова? Да го вземеш другия път :)

#10 iilnd

    поручик Гешанов

  • Енориаши
  • PipPip
  • 111 posts

Posted 22 януари 2008 - 11:59

много дървета и малко стомана има там, няма да иска. иначе не е придирчив, освен това още търси мадама с цел необвързващо съешаване :blush:
"но май църквата трябва да не търси врагове само в официално регистрираните сатанински секти"

#11 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 22 януари 2008 - 12:36

Хайде чесит ти рожден ден, па дано тази година успеем да се засечем покрай някой концерт / фестивал :blush: Да полеем многото поводи с обилно количество бира. Иначе жив и здрав да си ти и бъбреците ти, че да прокарват безпроблемно бирите още много години напред.

#12 iilnd

    поручик Гешанов

  • Енориаши
  • PipPip
  • 111 posts

Posted 22 януари 2008 - 12:44

Мерси, Яворе! Време е да замислим нещо съвместно и на дълъг път. оставяй детето на бабите и да хукваме.
"но май църквата трябва да не търси врагове само в официално регистрираните сатанински секти"

#13 Geddy

    Спасителя в RUSH-та

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1053 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock, Progressive Metal, Heavy Metal, Hard Rock, Jazz, Jazz-Rock, Prog-Folk, Folk-Rock...

Posted 22 януари 2008 - 12:44

View Postiilnd, on Jan 22 2008, 11:35, said:

@Geddy: мерси, ти кажи Лотлориен какво ще искате, за да ми свирите на ушенце :)
ше стане работата...само Джоуи да ни покани да открием на Magic Circle Festival :) :)

View PostJavor, on Jan 22 2008, 12:36, said:

Иначе жив и здрав да си ти и бъбреците ти, че да прокарват безпроблемно бирите още много години напред.
Зодия Биролей ;) (мнозина и викат Водолей поради грешка в превода)

:blush:

View PostHeathenHeart, on 28 януари 2013 - 13:29 , said:

Бира, водка и прогресив са вредни за здравето. В най-добрия случай водят до тенис. :harhar:

#14 wiktory

    empathy

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1079 posts

Posted 22 януари 2008 - 12:55

View Postiilnd, on Jan 22 2008, 11:35, said:

Чубака явно ме е проклел на по-предишния ми рожден ден. Откакто ми заля главата и тлефона с една тенджера вода, на всеки мой рожден ден заливам себе си и телефона си. Преди 10 минути разлях чая си върху себе си и върху същия многострадален телефон.


явно и мен, тъй като за втори път в съвсем близко разстояние от време ми се разваля софтуера на телефона и така изгубих и последната си част от контактната мрежа... вече нямам нито един телефон, приятели, блях! :)
Чуииииииии :blush: ;)


Честит ти празник Мите! :)
пожелавам ти цялото щастие на света! здраве, късмет, успех... и любов най-вече (водолейчета сме с теб, знаеш как е) ;)
на милата половинка и пожелавам дълго време - радостта, да има такъв човек до себе си :)
наздраве :P


п.п. пък хайде пак да го замислим отново отпразнуването ?! 14 срещу 15ти не е толкова далеч, пък и освен като мой си ден Ден съвпада и със свети Зарезан, Трифон и Валентин, хаха, т.е. за всеки по повод, така де :D

Edited by wiktory, 22 януари 2008 - 13:04 .


#15 clear

    калпазанка

  • Енориаши
  • PipPip
  • 118 posts

Posted 22 януари 2008 - 13:22

View Postwiktory, on Jan 22 2008, 12:55, said:

пак да го замислим отново отпразнуването

този път тортата ще бъде от мен! с надпис - на любимите ми водолейчета :blush: )

наздраве и честит празник, Мите:-
)

#16 whiplash159

    The Grim Squeaker

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2590 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ankh-Morpork

Posted 22 януари 2008 - 13:32

Айде, машино, честит рожден ден и тука. Останалото вече ти го казах.

P.S. Да добавя и един поздрав: клик. С пожелание да го видиш на живо това лято. Ти си знаеш къде :blush:
ПИСУК!

#17 clear

    калпазанка

  • Енориаши
  • PipPip
  • 118 posts

Posted 22 януари 2008 - 13:34

View PostGeddy, on Jan 22 2008, 12:44, said:

Зодия Биролей :blush: (мнозина и викат Водолей поради грешка в превода)

))))



подарък - един истински текст за същността на водолеите!

Много ми трудно за пиша за Водолей. Адски трудно проумявам тези хора. Почти винаги, когато някой извади от равновесие моите нерви и подреденост или ме доведе до отчаяние заради неговата вятърничавост или непостоянство, то той се оказва Водолей (към 75% от случаите).
При това го прави разумно, интелигентно и с добронамереност, която никак не би оправдала желанието ми да му извия врата. Но това е нищо.
Абе хипитата са нещо като Водолея. Интересно дали е имало изследване какво е било съотношението на тази зодия в онази общност. Водолеят като един типичен въздушен знак е завеян и летящ в облаците мечтател със силно изразена вятърничавост. Нещо като Близнаци. Даже подобно на Близнаци, който винаги е няколко души в една опаковка, и Водолей си има дилема. За характер така чувствителен и възвишен е много лесно да се предположи, че емоцията е водещата сила на Водолея, истината е наопаки - въпреки лакътушенето (спомнете си колебливата Везна) Водолей слуша приоритетно гласа на разума си. Ако някой открие как го прави да ми прати поща, ще го спомена в мемоарите си, но аз до днес не съм проумял.

Водолеят се разпознавал по особения и малко отнесен поглед, в който уж нещо трябва да прочетете, но някак си не успявате. Не се комплексирайте, нормално е един Водолей да е по-умен от вас - една от отличителните му черти е абсурдната интелигентност.

Урановите хора са и чувствително свободолюбиви - те са бунтари по природа - тези хора непрекъснато живеят с усещането, че старото е изживяло времето си и светът трябва да бъде побутнат към резки революционни промени. Но понеже е умен като го изказва на глас ще подмени революцията с еволюция. Е, дипломацията не е първата им сила, но не е и като да не я владеят.

Водолей са забавни, оригинални и независми характери. Около тях е интересно и шарено, но могат да бъдат и надменни и вироглави. Принципно предпочита шумните и многолюдни компании, но често има нужда и от своята си глътка самота и спокойствие.

Водолей непрекъснато анализира ситуациите и хората около себе си. Умее да задава и доста недвусмислени въпроси, когато му е нужно да изясни нещата. Интересни са му загадките и тайнствените хора.
Ако не намери у вас причина да проведе невидимото си микроскопско изследване бързо се отегчава и ви изоставя.
И въпреки, че приятелите са нещо важно за него той често не може да надмогне природата си да търси нови и нови интересни запознанства и да позабравя старите приятелства, когато те се изхабят и не искрят с предишния блясък.

И в интимния си свят Водолей трудно подарява сърцето си. Истината е че като млад изпитва панически страх от обвързване и предпочита кратките връзки, свободната любов и съжителство. Въпреки, че доста Водолеи се женят и твърде млади (вероятно когато все още успяват да подтискат разума си) - друга тема е колко са щастливи след това.

Над Водолей има някаква странна орисия за самота. Дали защото дори приятелите не винаги разбират утопичните му мечти, дали защото единствено той сам успява да се разбере напълно (с известни уговорки), но това е факт. Водолей често остава сам по две причини. Другите го оставят да се рее в облаците или той ги е зарязал посред пътя, защото са скучни и шаблонни типове.

Водолей сякаш вечно живее някъде там утре, вгледан в неща, които още не са се случили. Само отвреме на време може да го уловите тук в настоящето.

Мирогледът на Водолей е толкова широк, че трудно се побира в тесногръдието на ежедневните хора. Водолей няма никакви предразсъдъци. Склонен е да приема всички за приятели (след обстоен pre-check test), обича да посреща гости и в сърцето му има място за кого ли не. Това обаче съвсем не означава, че някой друг може да се разпорежда с живота му. Неговото мислене не приема съвети - Водолеят мисли, че вътрешният свят на всеки е нещо лично и не позволява някой да му се меси. Индивидуалността му не търпи неуважение.

Ако спечелите за приятел Водолей той ще бъде лоялен, изобщо няма да се интересува, как ви оценяват другите или какво говорят за вас. За него важна е неговата собствена преценка. Не си правете илюзии, че вече не ви е анализирал подобаващо.

Водолей е умен, притежава абсурно умение да се концентрира, попива много информация, която някак си синтезира и забравя в последствие с изключение на някаква есенция, която навярно останалите наричат мъдрост. В периодите си на разсеяност обаче, които като че ли не са малко може и да е тотално непълноценен - ще предпочита да се самосъзерцава, да търси себе си, да гледа небето - докато не се развихри отново с пълна сила и за отрицателно време да работи по-прецизно и читаво от всеки друг. При това с мощта на развилнял се тайфун.

Водолей никога няма да направи извод или заключение, което не е прекарано през проверката на разума му. Но веднъж направил това, трудно някой може да промени позицията му. И нещо важно, което може да ви спести много нерви, време и усилия - Водолей обича да променя света, но не и себе си. Това са широко-скроени хора за всички световни проблеми, но вече ви казах как гледат на вътрешния си мир. Не пипайте там!

Мъжете са сложни характери - ако сте твърде романтична девойка трябва да приемете факта, че мъжете трудно показват чувствата си и без да са зодия Водолей, а той е. Едно от любимите му занимания е именно да надзърта с рентгеновия си поглед в душите на околните, но трудно ще погледнете през неговата.

В леглото е чудесен любовник, но не и най-прекрасния любим. Той е само ваш, умен и интересен, обича ви, но… докато не измъкнете от него клетви за вечна любов, колкото и да ви е неприятно… вие сте просто поредният опит дали нещо ще се получи. И преди, а навярно и след вас, ще има неуспели експерименти и вие сте просто поредния. Съжалявам! И Водолей не прави драми от това. Той е честен и няма да ви лъже - ако довечера реши да е с друга, още сутринта ще ви каже, че вашата връзка е приключила и двамата сте свободни един от друг. И повярвайте ми, това няма да е повърхностно решение - взел го след поне две седмици умуване и със сигурност е прегледал няколко пъти всички детайли на вашата връзка от първият и ден насам.

За да го спечелите завинаги трябва да сте му интересна. Водолей обича разнообразието, многопластовите хора, тези които не се откриват изцяло. Мъжът Водолей може и да бъде нежен, покорен и да ви гледа влюбено, но само не си мислете, че можете да го манипулирате или използвате ако не искате всичката магия да се изпари на секундата. Вече ви казах, кой е по-умен и перманентно анализиращ…

Не няма да ви е лесно да го заведете под венчилото. Забравете за това. Помислете дали ви е нужно. Това няма да го спре ако един ден реши да отлети в посока, която не искате да го следвате. Може би е ако забравите за оковите на брака и му оставите свободата имате повече шанс да сте завинаги негова. Те търсят приятелство в интимната си връзка - споделяне на общи хобита и интереси, политически схващания. Водолей винаги гради приятелство - при това прекрасно и истинско (естествено, че за да се измъкне по-лесно и да ви запази наблизо в последствие)… Ако бракът е толкова важен за вас - сбъркали сте - потърсете си някой Рак или Козирог.

Не се правете и на незаменим - това не работи - ефектът ако си тръгнете с трясък на вратата ще е, че ще подсмърча объркано около 2 минути и 17 секунди и ще започне следващото си романтично проучване. Затова приемете приятелството му - това е вярната първа крачка - след това всичко зависи от вас…

Жената Водолей е навярно най-странната жена в зодиака. Парадокс от върха на носа, до ноктите на краката и. Ще ви замае главата за отрицателно време - привлекателна е, абсолютна шматка, очите и са живи и някак замайващи и докато се усетите ще ви е завела да се реете заедно в облаците. Гледайте да не объркате нещо, че да не ви пусне да се прибирате сам към Земята под силата на естествената гравитация. Да, да - знам, че боли… Всъщност и тя го знае… Ама някой да ви крив като сте отворили приказка за кухнята и печката.

Не занимавайте това момиче с ежедневни теми - трябва да я вдъхновите с нещо възвишено. Не с тъпо розово бельо, глупак такъв! Какво като е ефирно?… Тя е непредсказуема, не я вкарвайте в клишета. Вероятно обича да рисува или да танцува. Подарете и билет за виенско колело или пък книга за звездите. Не се опитвайте да я укротите или да я уловите в мрежата си. Тя е като пеперудка - принадлежи на всички и на никого. Не - не ме разбирайте погрешно - въпреки, че нейните етични норми и морал може да са доста странни на пръв поглед - тя със сигурност е едно от най-верните момичета в зодиака. Докато е с вас няма никакви причини да мислите, че не можете да и вярвате напълно. Да, знам, че най-добрата и приятелка е болна от СПИН лесбийка, а онзи приятел от детските и години вече живее при вас повече от три месеца и нито се изнася, нито си намира друго жилище или работа. На всичко отгоре ползва хавлията ви и се разхожда гол по терасата без да му пука, че всички му виждат срамотиите. Тя ви е вярна, повярвайте - и ако реши да предпочете друг мъж ще ви го каже преди да вкара друг мъж в леглото си. Просто сърцето и не би предало приятелите и, каквито и да са те. А тя е грижовен човек. Не сте ли го забелязали?

Типичната водолейка е истинско съкровище за останалите - изискана, духовита, жизнерадостна, контактна. Само не и отнемяйте волността. Оставете я да лети ако я искате такава. Най-бързия начин да я загубите е да я изревнувате. Около един път може и да ви се размине… Не повече…

В леглото ще направи всичко за вас - сексуалните ви желания няма да я разтревожат - каквито и да са те. Тя е там в леглото ви за вас - дори лесно би загърбила себе си и своите желания. Нали ви казах, че няма предразсъдъци. Няма начин да не ви харесва така, нали?

Не я лъжете, така както и тя не ви лъже. Освен това ако не ви е хванала досега със секретарката то е, защото или ви чака да ви дойде ума или защото не е стигнала до този пункт в дневния ред. Тя вече знае - не се заблуждавайте. Това, че сте заедно от сто години не означава, че е престанала да ви анализира. Просто един ден ще си тръгне дори без “Сбогом!”. Тя знае цената си…

Ами хайде стига толкова за Водолей, че то за тях можеш ли да кажеш всичко…

А да, пропуснах да кажа, че представителите на тази зодия са екстравагантни хора… Е, всъщност не говорих ли за това през цялото време…

))

#18 wiktory

    empathy

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1079 posts

Posted 22 януари 2008 - 14:11

View Postclear, on Jan 22 2008, 13:34, said:

))))
текст за същността на водолеите


не съм чела по-достоверен анализ на зодията, само мога да кажа - Браво! на автора :blush:
точен е до запетайките, просто

#19 iilnd

    поручик Гешанов

  • Енориаши
  • PipPip
  • 111 posts

Posted 22 януари 2008 - 14:28

@ Geddy: надали ще иска Джоуи - трябва да вкарате дистери поне ;)

@ Whiplash: мерси за поздрава. дано си прав :) :) :)

@Wiktory: слънце, със сигурност ще го измислим за тогава. направо нещо форумно ще заформим - като предишния път (за който още се носят легенди)

@ Clear: хубавице, тортата, ако може (скромно) направо с обложката на Ayreon да бъде. а това за винолеите съм го чел някъде - много е вярно :blush:

Edited by iilnd, 22 януари 2008 - 14:29 .

"но май църквата трябва да не търси врагове само в официално регистрираните сатанински секти"

#20 Abadon

    приятел на Чубака

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 577 posts

Posted 22 януари 2008 - 14:54

ЧРД и от мен
жив и здрав и само хубави работи да ти се стоварят на главата
и да си пазаиш телефона да не ти го залее Чубака(който между другото е много свестен тип, само такова име му е излезнало от форумите :blush: :) :) )
и главата от препиване

Edited by Abadon, 22 януари 2008 - 14:55 .

Знаете ли че ...

Мириса на пламъка от запалката мирише на изгорели косми от носа.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users