Jump to content

RUSH!Time Machine Tour (Europe 2011)


47 replies to this topic

#1 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 21 December 2010 - 22:39 PM

Явно честта да отворя тема за Rush е моя :)

Мисля, че най-удобната дата е 27-ми май в Ротердам - полетите на Уиз на отиване и връщане са на 26-ти и 28-ми май, а и няма припокриване с Роксет както се получава с датата за Франкфурт (29-ти май). Английските естествено са разпродадени.


----
Та, с току-що поръчания ми билет ( :worship: ) се получава така, че започвам годината с билети за осем (засега) концерта в Холандия и нито един български :D Не само това, ами и ще гледам първите две позиции в извечния ми мечтан концертен топ 5 (Уотърс и Ръш) в рамките на месец и половина :angel: :angel: B) B)

Edited by foreigner, 21 December 2010 - 22:40 PM.

А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#2 gellllle

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 373 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 22 December 2010 - 00:09 AM

Направо си за завиждане - добър спонсор имаш!!!

#3 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 22 December 2010 - 01:16 AM

В интерес на истината, в името на това най-сетне да гледам Rush, реших да отсвиря голяма част от концертите, които ще се проведат тук догодина - сонисфиъри, бон джоувита и т.н. Не че няма да е тежко, но след La Villa Strangiato (свирят си я цялата, а не като част от някакви безумни медлита!! :angel: ) едва ли ще съм много жива, че да ми пука B) Както и да е, да не обръщам темата на автобиография... но пък и няма само Ози да поства ей тия иконки я! ----> :angel:
:)


Ииииии, сет листа от последния проведен засега концерт от турнето:

1. The Spirit Of Radio
2. Time Stand Still
3. Presto
4. Stick It Out
5. Workin' Them Angels
6. Leave That Thing Alone
7. Faithless
8. BU2B
9. Freewill
10. Marathon
11. Subdivisions

Second Part
12. Tom Sawyer
13. Red Barchetta
14. YYZ
15. Limelight
16. The Camera Eye
17. Witch Hunt
18. Vital Signs

19. Caravan
20. Drum Solo
21. Closer To The Heart
22. 2112 Part I: Overture
23. 2112 Part II: The Temples Of Syrinx
24. Far Cry Play Video

Encore:
25. La Villa Strangiato
26. Working Man

:worship:
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#4 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 22 December 2010 - 08:55 AM

View Postforeigner, on Dec 22 2010, 01:16, said:

но пък и няма само Ози да поства ей тия иконки я! ----> :worship:
Ози е призван да види всичко, което ТРЯБВА да се види. И в интерес на истината почти го е постигнал. Още малко остава. :angel: :angel: B)
I don't know how I managed it...

#5 Stavrogin

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 283 posts
  • Gender:Male

Posted 22 December 2010 - 09:13 AM

View Postforeigner, on Dec 21 2010, 22:39, said:

Явно честта да отворя тема за Rush е моя B)

Мисля, че най-удобната дата е 27-ми май в Ротердам - полетите на Уиз на отиване и връщане са на 26-ти и 28-ми май, а и няма припокриване с Роксет както се получава с датата за Франкфурт (29-ти май). Английските естествено са разпродадени.


----
Та, с току-що поръчания ми билет ( :angel: ) се получава така, че започвам годината с билети за осем (засега) концерта в Холандия и нито един български :D Не само това, ами и ще гледам първите две позиции в извечния ми мечтан концертен топ 5 (Уотърс и Ръш) в рамките на месец и половина :angel: B) :) :D

Чудя се на колко ли от феновете на Rush, а и обратно, им е проблем, че датата се припокрива с концерт на Роксет :worship:

#6 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 22 December 2010 - 12:28 PM

Ами аз лично бих ги гледала, но 130 лева за Ръш (толкова излиза билет пред сцената с таксите) в свястна зала при европейска организация ми се нравят много повече отколкото 150 за Роксет тук. :worship:
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#7 Stavrogin

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 283 posts
  • Gender:Male

Posted 22 December 2010 - 14:14 PM

View Postforeigner, on Dec 22 2010, 12:28, said:

Ами аз лично бих ги гледала, но 130 лева за Ръш (толкова излиза билет пред сцената с таксите) в свястна зала при европейска организация ми се нравят много повече отколкото 150 за Роксет тук. :worship:
мисля си, че Rush дори при такава цена на билета ще съберат публика в БГ, сещам се за само две други групи, за които бих дал толкова пари!

#8 gellllle

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 373 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 22 December 2010 - 19:22 PM

Аз Бих отишъл на RUSH с най голям кеф дори билета да е над 100 лева,но не познавам много хора които да ги харесват камо ли да дадат по над 100 кинта,а наистина са велики и си заслужава да се видят на живо!!

#9 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 23 December 2010 - 00:34 AM

Изключено е RUSH да свирят в България. Като оставим настрана факта, че все още нямаме подходяща зала, гледам, че винаги имат малко европейски дати и винаги - в Западна Европа. Обикновено късмет вадят Великобритания, Италия, Холандия (и то точно Ротердам и Ahoy, където ще свирят и на 27-ми май), Франция и скандинавските държави. Чехия също са имали дата преди десетина години. Съмнявам се дори и в Будапеща да са свирили. Така че начинът е с екскурзийка B)

Билетът за концерта е 130 лева, самолетният няма да надхвърли 200, двупосочният билет за влак от Айндховен до Ротердам е 60 лева (16 евро в посока). Ще трябват и две нощувки, както и някакви джобни за храна... Значи за концерта отива едно кръгло 500. Аз лично мисля да си реша проблема с couchsurfing и сандвичи, да не говорим, че преди концерт точно на RUSH едва ли ще ми се яде особено :) Каквото успея да спестя автоматично отива за мърч :angel: Та - някой навит да се размажем заедно? Ози, и те са в графата "ТРЯБВА" :angel: :worship:

Edited by foreigner, 23 December 2010 - 00:36 AM.

А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#10 Stavrogin

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 283 posts
  • Gender:Male

Posted 23 December 2010 - 09:03 AM

View Postforeigner, on Dec 23 2010, 00:34, said:

Изключено е RUSH да свирят в България. Като оставим настрана факта, че все още нямаме подходяща зала, гледам, че винаги имат малко европейски дати и винаги - в Западна Европа. Обикновено късмет вадят Великобритания, Италия, Холандия (и то точно Ротердам и Ahoy, където ще свирят и на 27-ми май), Франция и скандинавските държави. Чехия също са имали дата преди десетина години. Съмнявам се дори и в Будапеща да са свирили. Така че начинът е с екскурзийка B)

Билетът за концерта е 130 лева, самолетният няма да надхвърли 200, двупосочният билет за влак от Айндховен до Ротердам е 60 лева (16 евро в посока). Ще трябват и две нощувки, както и някакви джобни за храна... Значи за концерта отива едно кръгло 500. Аз лично мисля да си реша проблема с couchsurfing и сандвичи, да не говорим, че преди концерт точно на RUSH едва ли ще ми се яде особено :) Каквото успея да спестя автоматично отива за мърч :angel: Та - някой навит да се размажем заедно? Ози, и те са в графата "ТРЯБВА" :angel: :worship:
За съжаление си права, няма да дойдат, особено като се има впредвид, че отказват концерти при слаба посещаемост, единственият начин е някакъв фест, но Rush на фест, някак.....не става работата!

#11 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 23 December 2010 - 09:33 AM

View Postforeigner, on Dec 23 2010, 00:34, said:

Ози, и те са в графата "ТРЯБВА" :angel: :worship:
Знам много добре. Само дето графата "ТРЯБВА" се разделя на няколко подграфи. И Rush не попадат в подграфата "ТРЯБВА СПЕШНО!". Има други неща, които са по-важни и попадат в тази графа. За Rush има време. Ще дойде и тяхният ред. :angel:
I don't know how I managed it...

#12 gellllle

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 373 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 23 December 2010 - 09:35 AM

Доколкото знам никога не са свирили на Балканите,а нямат и намерение,познавам приятел който ги гледа преди 2 години и каза че се е размазал на техен концерт.Аз оставам да мечтая- и да си чакам новия албум!!Иначе за екскурзийка е супер предложение само че за съжаление пари няма както винаги!!

#13 Gillan

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 66 posts
  • Location:Plovdiv

Posted 23 December 2010 - 21:44 PM

И Лондон 25.05 не е лош вариант,взех да се замислям.... :)

Edited by Gillan, 23 December 2010 - 21:52 PM.

A bout of deep depression.
Can't seem to move it forward.
My lying eyes lie awake.
Not sure what I am after.
I never died before.
Can't live what happened yesterday.
I never stoned the crow, no.

#14 Jurisprudent

    Joydivisionist.

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 2374 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Land of Bittersweet Symphonies
  • Interests:- progressive rock, hardrock, heavy metal, thrash&death metal, alternative, wave/darkwave, gothic, post-punk, industrial, jazz, jazz rock, fusion, blues

Posted 23 December 2010 - 22:30 PM

Rush е от групите, които бих нарекъл "Господ на Земята". Ще ги гледам в UK.
Plus Ultra.

"This world is totally fugazi."

"We will always be so much more human than we wish to be."

"From the Stars back to our Cities"


Jazz fusion audio centre

1001 albums online

#15 Black Art

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 73 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia, Bulgaria

Posted 06 March 2011 - 14:43 PM

Rush пред Roxette, Разбира се. Аз се замислих за датата им във Франкфурт.

#16 Geddy

    Спасителя в RUSH-та

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1053 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock, Progressive Metal, Heavy Metal, Hard Rock, Jazz, Jazz-Rock, Prog-Folk, Folk-Rock...

Posted 24 April 2011 - 15:21 PM

Една голяма мечта ще се случи след около месец :worship:
22 май-Бирмингам
25 май-Лондон

Nice, a? :yes:

билетчета за концерта-ок
билетчета за самолета-ок
сън, храна-ок

остава да избягам от работа...или да напусна :rolleyes:

някой ще посети ли тези дати?

/офтопик/ Мда, заради кризата в собствения ми джоб, пропуснах чичко Роджър, но пък жертвата си заслужава 1000% (поне за мен де), макар че като ви чета коментарите за "Стената" турнето ми се реве, ама...както и да е...

View PostHeathenHeart, on 28 January 2013 - 13:29 PM, said:

Бира, водка и прогресив са вредни за здравето. В най-добрия случай водят до тенис. :harhar:

#17 Jurisprudent

    Joydivisionist.

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 2374 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Land of Bittersweet Symphonies
  • Interests:- progressive rock, hardrock, heavy metal, thrash&death metal, alternative, wave/darkwave, gothic, post-punk, industrial, jazz, jazz rock, fusion, blues

Posted 24 April 2011 - 15:26 PM

View PostGeddy, on Apr 24 2011, 16:21, said:

Една голяма мечта ще се случи след около месец :yes:
22 май-Бирмингам
25 май-Лондон

Аз съм малко преди това, на 19 май
Plus Ultra.

"This world is totally fugazi."

"We will always be so much more human than we wish to be."

"From the Stars back to our Cities"


Jazz fusion audio centre

1001 albums online

#18 Geddy

    Спасителя в RUSH-та

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1053 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock, Progressive Metal, Heavy Metal, Hard Rock, Jazz, Jazz-Rock, Prog-Folk, Folk-Rock...

Posted 18 May 2011 - 21:49 PM

View PostJurisprudent, on Apr 24 2011, 16:26, said:

Аз съм малко преди това, на 19 май
приятно изкарване утре! ;)

аз съм след 3 дни (айде не остана, уррраааааааа!!!!!!!!!!!)

View PostHeathenHeart, on 28 January 2013 - 13:29 PM, said:

Бира, водка и прогресив са вредни за здравето. В най-добрия случай водят до тенис. :harhar:

#19 Jurisprudent

    Joydivisionist.

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 2374 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Land of Bittersweet Symphonies
  • Interests:- progressive rock, hardrock, heavy metal, thrash&death metal, alternative, wave/darkwave, gothic, post-punk, industrial, jazz, jazz rock, fusion, blues

Posted 18 May 2011 - 21:57 PM

View PostGeddy, on May 18 2011, 21:49, said:

приятно изкарване утре! ;)

аз съм след 3 дни (айде не остана, уррраааааааа!!!!!!!!!!!)

Мда, аз верно съм утре.
Plus Ultra.

"This world is totally fugazi."

"We will always be so much more human than we wish to be."

"From the Stars back to our Cities"


Jazz fusion audio centre

1001 albums online

#20 Geddy

    Спасителя в RUSH-та

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1053 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock, Progressive Metal, Heavy Metal, Hard Rock, Jazz, Jazz-Rock, Prog-Folk, Folk-Rock...

Posted 18 May 2011 - 23:38 PM

View PostJurisprudent, on May 18 2011, 22:57, said:

Мда, аз верно съм утре.
ти не си ли там вече бре?
(отпивайки Гинес и зяпайки някой мач на МЮ ;) )

View PostHeathenHeart, on 28 January 2013 - 13:29 PM, said:

Бира, водка и прогресив са вредни за здравето. В най-добрия случай водят до тенис. :harhar:





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users