Jump to content

BART's Content

There have been 3 items by BART (Search limited from 21-април 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#107905 Nickelback

Posted by BART on 13 ноември 2013 - 22:48 in Концерти и фестивали в чужбина

Аз се отчетох с концерт на групата в Прага на 7 ноември като част от серия концерти, които бях наредил един след друг миналата седмица. Не съм някакъв огромен фен на Nickelback, но определено успяха да ме впечатлят с мащабната си сценична продукция. О2 Арена в чешката столица беше пълна почти на 100%, а организацията по влизане, излизане, намиране на места, купуване на бира и прочие беше безупречна. Хората очевидно знаят как да направят от един концерт истински безоблачно забавление за феновете. Тук едва ли скоро ще ги настигнем в това отношение, но пък това е добър стимул човек да се разходи до близки държави и да комбинира екскурзия и концерт.



#107601 METALLICA THROUGH THE NEVER 3D IMAX

Posted by BART on 28 септември 2013 - 16:09 in Кино

Определено ми хареса и наистина го препоръчвам не само за феновете на METALLICA, но и за всички фенове на рок музиката. Повече за мнението ми по въпроса тук: http://operationkino...B0%D1%80%D0%B8/



#101122 The Cranberries в Белград

Posted by BART on 29 ноември 2012 - 20:10 in Концерти и фестивали в чужбина

Някой случайно дали ще ходи от София с кола и има място за един човек? И дали ще се връща веднага след концерта? Знам, че има и варианти за организиран транспорт, но не съм голям фен на ранното ставане. Готов съм да участвам с колкото е необходимо за транспорта.