Jump to content

Новогодишно надприказване на тема "Коя група е по-влиятелна/велика и чии фенове са най-предани и верни"......докато останалите (групи и фенове) сму*ат


114 replies to this topic

#41 Overhate

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 508 posts
  • Gender:Male

Posted 29 декември 2010 - 11:12

Споменах ли, че единствената група, която ме дразни повече от Депеш заради феновете си, е точно Пинк Флойд. :yes:
Симпатична музичка и добри музиканти, ма чак върха на сладоледа - аре молим ви са :yes:
Останал сам, прегърнах здрача
Изгубил се, открих нощта
На твоя гроб не ще да плача
Пред твоя кръст не ще скърбя

#42 gellllle

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 373 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 29 декември 2010 - 11:15

Ха Ха ХА - По голяма глупост не бях чувал досега!!!

#43 Agent Orange

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 254 posts
  • Gender:Male

Posted 29 декември 2010 - 11:23

View PostOverhate, on Dec 29 2010, 11:12, said:

Споменах ли, че единствената група, която ме дразни повече от Депеш заради феновете си, е точно Пинк Флойд. :yes:
Симпатична музичка и добри музиканти, ма чак върха на сладоледа - аре молим ви са :worship:


Абе Флойд не заслужават даже и тези комплименти, които им правиш хахахахахахахахахах :yes: :worship:

#44 Davidian

    епископ

  • Тамплиeри
  • PipPipPip
  • 361 posts
  • Gender:Male

Posted 29 декември 2010 - 11:35

View PostOverhate, on Dec 29 2010, 11:12, said:

Споменах ли, че единствената група, която ме дразни повече от Депеш заради феновете си, е точно Пинк Флойд. :yes:
Симпатична музичка и добри музиканти, ма чак върха на сладоледа - аре молим ви са :yes:

Оо, моля ти се, не преиначавай думите ми. Никъде не съм споменал, че Флойд са "връх на сладоледа", а че отговарят на всички условия за велика група, които бяха дадени по-назад. Включително и непоносимостта на някои фенове към тях, нещо, което току-що ти показа и което само затвърждава думите ми.

Самият аз не обичам те да се споменават като най-величавата музика на света, но погледнато именно обективно, така излиза :worship:

Edited by Davidian, 29 декември 2010 - 11:37 .


#45 gellllle

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 373 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 29 декември 2010 - 11:36

Oтносно феновете на Слеяр и мановар се видя кви фенове са на Сонисфиъра,по заспали не бях виждал!!А за музиката им просто без думи-трагични!!

#46 Тигър

    кардинал

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1990 posts
  • Gender:Male

Posted 29 декември 2010 - 11:44

View PostStavrogin, on Dec 29 2010, 09:56, said:

Тигър:
"За щастие повечето хора, които познавам и ги харесват, са всъщност доста интелигентни типове"

Аз пък точно обратното, не познавам интелигентни типове, които да не се срамуват, когато слушат и, особено, когато гледат Manowar!
Уфф, хвани се гръмни, а? Писна ми от псевдоинтелектуалната ти простотия, сериозно. И говоря за целия ти пост, не само за това изречение. Група, която имала еди-какъв-си комерсиален успех, нямало как да е чистоплътна. Ха-ха-ха. Не че харесвам Бръмбарите, дори обратното, ама... `айде по-леко с изхвърлянията, снобарията, директните обиди и налагането на своя вкус, а?

Прочее, ВСЯКА група, стигнала до определени върхове, е и социално явление - независимо дали е Led Zeppelin, The Beatles, Deep Purple, Metallica, Pink Floyd, Manowar, Iron Maiden или която там... Това е комерсиалният успех.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

#47 whiplash159

    The Grim Squeaker

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2592 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ankh-Morpork

Posted 29 декември 2010 - 11:51

Posted Image
ПИСУК!

#48 Overhate

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 508 posts
  • Gender:Male

Posted 29 декември 2010 - 11:57

View PostDavidian, on Dec 29 2010, 11:35, said:

Оо, моля ти се, не преиначавай думите ми. Никъде не съм споменал, че Флойд са "връх на сладоледа", а че отговарят на всички условия за велика група, които бяха дадени по-назад. Включително и непоносимостта на някои фенове към тях, нещо, което току-що ти показа и което само затвърждава думите ми.

Самият аз не обичам те да се споменават като най-величавата музика на света, но погледнато именно обективно, така излиза :D

Т'ва само показва колко си чел. :harhar:
Аз нямам непоносимост към Флойд (тях си ги понасям ок), а към злостните им фенове, които се опитват да ме убедят, че без Флойд няма музика, че Флойд са постигнали всички граници в музиката и тям подобни.
В интерес на истината, точно това и коментирах сега с един приятел, феновете на Флойд като цяло са по-злостни от тези на Маньовър. Маньовърските фенове скачат само и основно в защита на любимата си група. Тоест, с тях, ако не нападаш Маньовър, си ок. Докато Флойдските фенове сами ти тикат "величието" на Флойд в носа и едва ли не те обявяват за някакъв катил, ако не можеш да го "усетиш".

Уиплаш, рупай, рупай :harhar:
Останал сам, прегърнах здрача
Изгубил се, открих нощта
На твоя гроб не ще да плача
Пред твоя кръст не ще скърбя

#49 Joey

    Psychosocial

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 868 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Posted 29 декември 2010 - 12:00

View Postwhiplash159, on Dec 29 2010, 11:51, said:

Posted Image

Е искам и аз такЪФ емотикон, бряяяя :harhar: :harhar: :D

Insane in my brain

#50 whiplash159

    The Grim Squeaker

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2592 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ankh-Morpork

Posted 29 декември 2010 - 12:10

View PostOverhate, on Dec 29 2010, 11:57, said:

Уиплаш, рупай, рупай :harhar:
О, в тази тема тепърва ще става интересно, така че:
Posted Image :harhar:
ПИСУК!

#51 Overhate

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 508 posts
  • Gender:Male

Posted 29 декември 2010 - 12:12

View Postwhiplash159, on Dec 29 2010, 12:10, said:

О, в тази тема тепърва ще става интересно, така че:
Posted Image :harhar:


Posted Image
Останал сам, прегърнах здрача
Изгубил се, открих нощта
На твоя гроб не ще да плача
Пред твоя кръст не ще скърбя

#52 Davidian

    епископ

  • Тамплиeри
  • PipPipPip
  • 361 posts
  • Gender:Male

Posted 29 декември 2010 - 12:19

View PostOverhate, on Dec 29 2010, 11:57, said:

Т'ва само показва колко си чел. :harhar:
Аз нямам непоносимост към Флойд (тях си ги понасям ок), а към злостните им фенове, които се опитват да ме убедят, че без Флойд няма музика, че Флойд са постигнали всички граници в музиката и тям подобни.
В интерес на истината, точно това и коментирах сега с един приятел, феновете на Флойд като цяло са по-злостни от тези на Маньовър. Маньовърските фенове скачат само и основно в защита на любимата си група. Тоест, с тях, ако не нападаш Маньовър, си ок. Докато Флойдските фенове сами ти тикат "величието" на Флойд в носа и едва ли не те обявяват за някакъв катил, ако не можеш да го "усетиш".

Уиплаш, рупай, рупай :harhar:

Е, виж, това съм го прочел, но не съм го разбрал, да. Моя грешка :D
Иначе, както казах и в предишния пост, се съгласявам с това, че е досадно, когато кажеш нещо против Флойд да те гледат като човек наплюл икона.

И, ей, сеирджиите! Влизайте и вие в мелето бе! Никой не обича публиката от балконите :D

#53 Joey

    Psychosocial

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 868 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Posted 29 декември 2010 - 12:28

View Postgellllle, on Dec 29 2010, 11:36, said:

Oтносно феновете на Слеяр и мановар се видя кви фенове са на Сонисфиъра,по заспали не бях виждал!!А за музиката им просто без думи-трагични!!

А това е толкова детска нападка от твоя страна, че немай къде!

Както и да е, аз пък мисля че едни от най-преданите и искрени фенове са тези на Metallica. Такива неща съм виждал по meet&greet срещите, че просто не могат да се опишат с думи.

Insane in my brain

#54 BeerMe

    бирена фея

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 863 posts
  • Gender:Female

Posted 29 декември 2010 - 12:35

Ей докато кажа да не намествате Меновете, че Тигъра ще скочи и........Не знам кои фенове са по бесни, но тази снимка е показателна(след Сонисфиър я бях пускала ама я изтриха). За Металика колкото и да се говори всички видяхме как целокупния стадион пя и вика с тях. Между другото от познатите и приятелите ми не мисля, че има хора, които слушат Manowar, да се чуди човек от къде вадят толкова фенове.

За всички, които са пропуснали този шедьовър на фотографското изкуство, ето я пак :harhar: :

Posted Image

#55 Тигър

    кардинал

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1990 posts
  • Gender:Male

Posted 29 декември 2010 - 12:40

Какъв е проблемът със снимката и хората на нея, по-точно?

Освен, че този най-вдясно на първия ред е практически навсякъде около Manowar в последните пет години, поне.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

#56 Joey

    Psychosocial

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 868 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Posted 29 декември 2010 - 12:42

View PostBeerMe, on Dec 29 2010, 12:35, said:

Ей докато кажа да не намествате Меновете, че Тигъра ще скочи и........Не знам кои фенове са по бесни, но тази снимка е показателна(след Сонисфиър я бях пускала ама я изтриха). За Металика колкото и да се говори всички видяхме как целокупния стадион пя и вика с тях. Между другото от познатите и приятелите ми не мисля, че има хора, които слушат Manowar, да се чуди човек от къде вадят толкова фенове.

За всички, които са пропуснали този шедьовър на фотографското изкуство, ето я пак :harhar: :

Posted Image

Джои Де Майо ги ражда, той е Кралицата-майка на метъл Уоъриърите............... :harhar:

Не, съжалявам, просто не можах да се сдържа..... :D :D

Insane in my brain

#57 BeerMe

    бирена фея

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 863 posts
  • Gender:Female

Posted 29 декември 2010 - 12:44

View PostТигър, on Dec 29 2010, 12:40, said:

Какъв е проблемът със снимката и хората на нея, по-точно?

Ако ти отговоря ще обърнем пак темата на Manowar vs. света, затова само ще посоча стойката, която са заели всички. Posted Image

#58 Тигър

    кардинал

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1990 posts
  • Gender:Male

Posted 29 декември 2010 - 12:49

И какъв е проблемът със стойката?

Традиция си е. Освен това са я заели пет-шест човека на тая снимка. Останалите са вдигнали по един юмрук.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

#59 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 29 декември 2010 - 12:51

View PostBeerMe, on Dec 29 2010, 12:44, said:

Ако ти отговоря ще обърнем пак темата на Manowar vs. света, затова само ще посоча стойката, която са заели всички. Posted Image
То по време на изпълнението на Manowar така или иначе друго освен чупене на стойки нямаше :harhar:

#60 BeerMe

    бирена фея

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 863 posts
  • Gender:Female

Posted 29 декември 2010 - 12:54

View PostТигър, on Dec 29 2010, 12:49, said:

Традиция си е.

Аз мисля да направим нова традиция и на концерта на Хелоуин всички да отидем с по една каруца тикви в залата :harhar:

P.S Е той Свил го написа вместо мен :harhar:

Edited by BeerMe, 29 декември 2010 - 12:54 .






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users