Jump to content

Svil's Content

There have been 915 items by Svil (Search limited from 27-April 23)


By content type

See this member's


Sort by                Order  

#65144 Тренирате ли?

Posted by Svil on 06 June 2010 - 20:02 PM in Бодибилдинг и фитнес

View PostBarbarian_Brothers, on Jun 6 2010, 17:24, said:

Виждам, че си от Бургас, залата на Киборга не е ли в Созопол ?
Да, преди 2 седмици я премести на ново място е Созопол, отново е в Новият град. Но отвори и зала в Бургас. Опитва човека да се разраства ;)



#65109 Тренирате ли?

Posted by Svil on 06 June 2010 - 15:23 PM in Бодибилдинг и фитнес

Добро представяне момчета ;)
Е ние тук май всичките сме аматьори по отношение на фитнеса и нямаме вашите резултати :)
Аз лично от 2 месеца смених залата и съм много доволен. Новата зала е по-малка и не толкова добра, като предишната. За сметка на това треньора е номер едно :)
Залата е на небезизвестния Иван Милков - Киборга. Той ми е съученик и личен приятел, да се изфукам аз ;)
За два месеца почти не съм повторил тренировка, всеки път е различна и съм доста доволен от резултатите. Най-важното, че почнах да се чистя по-малко, че наистина много се омазах последната една година.



#65107 Световно първенство по футбол 2010

Posted by Svil on 06 June 2010 - 15:10 PM in Футбол

View PostSatyr, on Jun 5 2010, 11:31, said:

Апропо - някой да се е вързал на офертата на "Blizoo"? Ще се разбере колко е читава чак като започне първенството, нека тогава сподели доволен ли е.
Много им е дебела офертата според мен. Още повече пък за някой като мене, който не гледа и спорт. За какво са ми HD канали, които никога няма да си пусна ;)



#65103 Малоумието на "Facebook"

Posted by Svil on 06 June 2010 - 14:00 PM in Общ форум

Всъщност от всичко изписано ми се налага един извод. А именно: не е малоумен фейсбука, малоумни са потребителите му. Собствениците сигурно скоро ще са милиардери, ако още не са станали. Опциите му са направени, за да са удобни за тях и админите. А който от нас се излъже да си даде личните данни, то си е за негова сметка.
Дай боже, да се окаже наистина само мода и малко по малко да затихне.



#65101 Sonisphere Festival в София

Posted by Svil on 06 June 2010 - 13:57 PM in Концерти и фестивали в България

View PostUnreal, on Jun 6 2010, 07:01, said:

ако пък беше 5 дни ..... еха.... лично аз първият ден ще го уважа с тениска на Dio един лаптоп и пакетче семки и много ровене из интернет ако този път успеятда го нагласят че на AC/DC за нищо не ставаше
Да, 3-ма човека го тествахме и на тримата ни даде невалиден MAC адрес, къв е тоя пишман администратор дето го е настройвал тоя нет. За чий ти е проверка по MAC адрес, при положение, че пускаш нещо free????

View PostOliver, on Jun 6 2010, 11:29, said:

Здравейте, случайно да има някой, който веднага след фестивала (през нощта) ще пътува към Варна?
Аз се замислям на варианта, да се прибирам веднага след втората вечер, но към Бургас. Зависи от това как ще се разбера с приятели от тука. Че иначе губя целия четвъртък в път, а не ми се иска да отсъствам толкова дълго от работа.



#65087 Туй, що трещи...

Posted by Svil on 05 June 2010 - 21:21 PM in Общ музикален форум

View PostStavrogin, on Jun 5 2010, 20:11, said:

Aми аз не успях да устискам, албумът.... ами лично мен ме вкарва в "еуфория", това не ми се е случвало в последната една година! Албумът надмина всякакви мои очаквания, Щефан Лил както винаги е в стихията си, това е може би най-твърдият албум на групата, а същевременно и най-нежната и топла музика, която са правили!
Супер, чакам с нетърпение...



#65084 Малоумието на "Facebook"

Posted by Svil on 05 June 2010 - 18:31 PM in Общ форум

View PostSailing Ships, on Jun 4 2010, 22:41, said:

Има e-mail, skype, телефони и т.н.
Проблемът е в съответните приятели, които както ти се изрази са залитнали по Facebook. Не им се поддържа друг контакт и това е. Кумецът е в щатите и години наред бях загубил връзка с него, въпреки че му имам мейл и дори телефон. Е на нито един мейл не е отговорил, телефона му сменил номера и т.н. Ама ела да видиш, ако му пиша във фацебука, колко бързо отговаря ;)



#65083 Любима траш-метъл група

Posted by Svil on 05 June 2010 - 18:23 PM in Общ музикален форум

Рече и отсече началника ;)



#65082 Туй, що трещи...

Posted by Svil on 05 June 2010 - 18:18 PM in Общ музикален форум

View PostStavrogin, on Jun 5 2010, 16:27, said:

VANDEN PLAS - 2010! Вози по-добре от Ягуар!
Как е? Нямам търпение да го чуя? Но ми се иска да устискам, докато ми дойде оригиналния диск...
По темата:

Posted Image

Shadow Gallery - Digital Ghosts ;)



#65058 Честит рожден ден, Svil!

Posted by Svil on 04 June 2010 - 20:13 PM in Поздравления

View Postduende, on Jun 4 2010, 17:54, said:

Ай честито, все така железен довод и пестник! :metal:

Мерси баце ;)



#65057 Най-слабият дебютен албум :D

Posted by Svil on 04 June 2010 - 20:11 PM in Общ музикален форум

И аз като един нефен на Джудас да се включа, дето не ми е работа. Ram it down е великолепен албум. Няма слаба песен просто, включително и кавърът Johnny B. Good ;)



#65056 Туй, що трещи...

Posted by Svil on 04 June 2010 - 19:58 PM in Общ музикален форум

View Postjugulator, on Jun 4 2010, 18:52, said:

Ха, баце не се познаваме лично ма от разни твои мнения, които съм засичал по форума не бих предположил, че можеш да си го пуснеш т'ва и да се кефиш. Евалата, респект! Много от феновете го отричат този албум, ма за мен всяка песен там си е резачка :metal:
Хаха, пълен съм с изненади :)
Албума е страхотен, музикантски, разчупен. Има послание, има и агресия, на места звучи много прог. Кефи ме. А и след като го чух и посетих концерта им във Варна, определено си заслужаваше ;)



#65015 Туй, що трещи...

Posted by Svil on 04 June 2010 - 10:54 AM in Общ музикален форум

Posted Image

Kreator - Renewal :angry2:



#65008 Най-силния дебютен албум

Posted by Svil on 04 June 2010 - 08:19 AM in Общ музикален форум

Прав е Змея :angry2:



#65003 Най-силния дебютен албум

Posted by Svil on 04 June 2010 - 07:05 AM in Общ музикален форум

View Postris83, on Jun 4 2010, 00:14, said:

Те са фондамента на метала, но за тях можем да изкоментираме хиляди теми... :) ;) :lol:
фУндамент