Jump to content

Muse в Източна Европада се надяваме, че и у нас...


17 replies to this topic

#1 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 13 August 2007 - 12:52 PM

4th October - Terravibe, Athens, Greece
6th October - Arc de Triumf, Bucharest, Romania
7th October - Belgrade Sports Hall, Belgrade, Serbia
9th October - Cibona Hall, Zagreb, Croatia
10th October - Budapest Arena, Budapest, Hungary

Слуховете се потвърдиха :ninja: Засега се стягаме за датата в Букурещ, която се пада в събота, пък ако обявят и концерт в София (което нещо ме съмнява, не се сещам за подходящо място за тяхната сцена), още по-добре :blink: Muse още по-отблизо :clapping:

Edited by Metal Heart, 13 August 2007 - 12:55 PM.

It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#2 ArthurDent

    епископ

  • Отлъчени
  • PipPipPip
  • 245 posts

Posted 13 August 2007 - 13:23 PM

Е, че то на теб Букурещ ти е почти 2 пъти по-близо от София (260км : 460км) :ninja: :clapping:

#3 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 13 August 2007 - 13:31 PM

Май този път няма да издържа и заедно със съпругата ще си направим една разходка до Букурещ...
Тези момчета не са за изпускане, където и да свирят, още повече два пропуска за една година ще ми дойдат в повечко. :clapping:

Благодаря за инфото!!
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#4 Suffer Me

    Passenger

  • Енориаши
  • PipPip
  • 80 posts

Posted 13 August 2007 - 13:46 PM

И аз сърдечно благодаря!
Ако има шанс да гледам Tool и Muse на живо в една и съща година... то той не е за изпускане! :clapping:
И след това ще нарека с чиста съвест 2007 годината на КОНЦЕРТИТЕ! :ninja:

#5 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 13 August 2007 - 20:02 PM

View PostArthurDent, on Aug 13 2007, 14:23, said:

Е, че то на теб Букурещ ти е почти 2 пъти по-близо от София (260км : 460км) :P :D
Така си е ;) Само дето там ми идва по-скъпо B) Пък ни ми е за друго, ама вече съм ходила в Букурещ, освен да хвана екскурзията "Уикенд в Румъния", която включва и посещение на замъка на Дракула, че да видя и нещо повече от Румънско :victory:
P.S. Открих плаката за концерта в Букурещ - тук. На него се виждат сайтовете, които ще продават билети. Концертът ще бъде на националния стадион за ръгби :ninja:

Edited by Metal Heart, 13 August 2007 - 22:02 PM.

It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#6 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 19 August 2007 - 23:07 PM

Билети за концертите на MUSE в Букурещ и Белград, съответно на 6 и 7 октомври, вече могат да се купят и от България чрез мрежата на www.eventim.bg :harhar:
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#7 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 19 August 2007 - 23:54 PM

View PostMetal Heart, on Aug 20 2007, 00:07, said:

Билети за концертите на MUSE в Букурещ и Белград, съответно на 6 и 7 октомври, вече могат да се купят и от България чрез мрежата на www.eventim.bg ;)

Благодаря ти за инфото...

Май отново ще се водят преговори в къщи. :harhar:
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#8 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 24 August 2007 - 12:40 PM

View Postmarillion, on Aug 19 2007, 23:54, said:

Благодаря ти за инфото...

Май отново ще се водят преговори в къщи. :)
Бързо ги водете, че от Eventim вече са спрели продажбата на билети за Белград :) Може би капацитетът на залата е запълнен... За стадиона в Букурещ все още има, тъкмо взех за Field A :)
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#9 Suffer Me

    Passenger

  • Енориаши
  • PipPip
  • 80 posts

Posted 25 August 2007 - 19:37 PM

Не успях да си взема билет днес, ТикетПро май мързелуват през уикендя? :harhar:
Взех да се притеснявам - има доста българчета, избрали точно Букурещ за концерта, даже се организират в специален форум, посветен на мюз фенщината... :huh:
Ето каква изненада получих в ластефема: :D :no:

http://daekpower.web...ewtopic.php?t=2

#10 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 25 August 2007 - 20:18 PM

Остави ги ТикетПро, аз си взех от Ивентим :harhar:
daekpower е фен голям, той беше основният двигател за пътуването ни до Уембли. Вече се е заформила агитка от около 10 фена, които са си взели билети за Букурещ и броят им нараства прогресивно с времето :D
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#11 Yanni

    I Am Colossus

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1816 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Discordant System

Posted 08 October 2007 - 15:46 PM

MUSE на живо къртят мивки! :)

Това ми стана ясно в Събота вечер, 6 Октомври, насред Букурещ :P
Надявам се скоро дамите Metal Heart и Suffer Me да се включат с по-"професионални" впечатления и малко фото матриЯл ;)
Аз като не чак такъв фен на групата се счупих от кеф, представям си на тях кво им е било :P
Адски зрелищно шоу правят господата, а почти сигурен съм, дори и на концерт на KOЯN не се скача толкова :D
Румънците ме разочароваха като публика - добре че бяхме трийсетината Българи, та да се чува чат-пат мощното СЛЕЪЪЪР пред стадиона и изобщо по улиците на Букурещ :no:
Куките ни се правеха на много страшни - било забранено да се порка бира по улиците :( Майната им, ние ги финтирахме, разбира се :rolleyes:
Абе като цяло беше адски доволно трипчето :D Надявам се в близките 10-11 години някой от великите БГ промоутъри, които иначе се надпреварват да ни карат Дийп Пърпъл, Юрая Хийп и Назарет; все пак се посабуди малки и вземе че покани у нас - с удоволствие бих гледам MUSE отново B)
A new level reached, where the absence of air lets me breathe...

#12 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 08 October 2007 - 17:19 PM

Като чета горното ме обзема едно особено чувство на invincible и много благородна завист... :rolleyes:
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#13 MartinOwaR

    TrueInside

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts
  • Interests:True, trueeeeee

Posted 08 October 2007 - 22:01 PM

Ъъъъъ, бат' Яни, защо не анонсира предварително това твое ходене до Букурещ :harhar: И аз бях в града, не за концерта, а в кръчмата, The Jack, до 5 сутринта, щеше да е супер да се сберем тукашните сред тамошните :harhar: Малко преди да си тръгнем, се появиха три българки, и те били на Muse, много доволни от групата, румънската публика за нищо не ставала.

#14 Yanni

    I Am Colossus

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1816 posts
  • Gender:Male
  • Location:The Discordant System

Posted 09 October 2007 - 11:29 AM

Ха, да не си бил там за концерта на The Revenge Project? B)

Ние тамън се изсипваме от автобуса насред Букурещ и веднага фиксирам плакат на някъв фест. Разглеждам го с повишено внимание и кво виждам - TRP забиват на същата дата :harhar: А я сега познай точно в този момент каква тениска носех гордо насред Румънско :worship: Позна - на TRP :harhar: За съжаление беше невъзможно да се посетят и двете културни мероприятия :D

Eeee, можеше да спретнем някой грандиозен БГ джумбиш, досущ като хъшове :lol:

:harhar:
A new level reached, where the absence of air lets me breathe...

#15 MartinOwaR

    TrueInside

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts
  • Interests:True, trueeeeee

Posted 09 October 2007 - 12:26 PM

Ба, изобщо не съм разбрал за такъв фест, ние заради кръчмата се изсипахме в Букурещ. Също и да разгледаме, де :harhar: Не ми се смята, но в процентно отношение път:кръчма:забележителности май най-много време прекaрахме в THE JACK :harhar:
Букурещ вече ми е първенец като място за посещение на близки концерти, хъшовете не са попаднали случайно там, имали са вътрешна информация за нощния им живот :worship:

#16 valя

    интересуваща се

  • Енориаши
  • PipPip
  • 85 posts

Posted 09 October 2007 - 16:06 PM

View PostMartinOwaR, on Oct 9 2007, 13:26, said:

Ба, изобщо не съм разбрал за такъв фест, ние заради кръчмата се изсипахме в Букурещ. Също и да разгледаме, де :D
Е, нали беше заради концерт на Rage, де :P ("д" - то го чети като "б" :) ). Кръчмар такъв -_-

#17 MartinOwaR

    TrueInside

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts
  • Interests:True, trueeeeee

Posted 09 October 2007 - 20:06 PM

На Rage бях миналия месец, сега в събота ходих заради кръчмата :metal: :) :metal: Критикарка такава (и кръчмарка) :metal:

Edited by MartinOwaR, 09 October 2007 - 20:08 PM.


#18 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 09 October 2007 - 22:48 PM

К`во става тука бе, кръчмарски истории в темата за Muse :pardon: Вече не мога да си представя тема за мойте любимци без вездесъщото присъствие на Martinowar, скрита тръпка са му май :lol2:
Съжалявам, че не успях да се довлека до сборния пункт след концерта, краката едва ме носиха до метрото, с което се стигаше до хотела, а мускулната треска от подскоците и болките във врата от протягане и куфеене ме държаха съвсем доскоро...
Няма такова изживяване - за трети път ги гледах и пак се радвах като дете, все едно ми е за първи път :angel: Началото беше очаквано с рицарската песен, всичко тръгна по план, докато не стигнаха до Citizen Erased - мечтата ми да я видя, изпълнена на концерт, най-после се сбъдна :not_i: Тотално размазване на Newborn, като всеки път :metal: Plug In Baby с огромните балони, които се спускаха над главите ни (този номер го правят отскоро), маршируващите роботчета на декора на Supermassive Blackhole и рифовите импровизации на Матю, които винаги ме хвърлят в луд възторг :o За финал - Stockholm Syndrome - може би най-любимата ми песен, както и най-очакваната! Какво повече да желае човек? По-централно място, естествено :lol2: Не можахме да тръгнем с първия автобус от Русе поради липсата на нощен превоз от Варна, а предният ден беше работен. Поради тази причина пропуснахме срещата на българската агитка и заехме по-задни позиции, макар и пак в зоната пред сцената. Маркираха ни с бели лентички, като на фестивал. Почти всеки беше вирнал ръце да снима и видимостта беше силно ограничена, докато на повечето не им отмаляха ръцете и всичко си дойде на мястото :D Когато нямаше как, големите екрани бяха на наше разположение...
Ужасна публика са тези румънци, признавам! Болшинството си стоят мирно и зяпат, лампите загасват, хедлайнерите ще излязат всеки момент, а онези мълчат като да не казвам какво :angry3: Добре, че бяха откъслечните викове на подивели фенове, които да внесат малко първоначален шум, че не се траеше! За влизането на стадиона пък да не говорим - една вита опашка с няколко допирни точки и почти никой не се сеща да премине от единия й край в другия :lol: Ние, разбира се, го направихме с кеф. В обедния автобус се срещнахме с още фенове и всички без един влязохме с ваучерите от България, обаче на едното момиче му направиха голям проблем и го държаха в неведение отвън, докато ние се чудихме какво става вътре. Така изтървахме началото с Брет Андерсън, а човекът наистина подгря стабилно, не се сещам за по-подходящ съпорт. Останалото бяха дребни капки дъжд, които ни държаха в известно напрежение до края, но до по-сериозни валежи, слава Богу, не се стигна. Чак на следващия ден ни застигна пороят в Русе, но на кой ли му пукаше вече. Напълнихме сутрешния автобус от Букурещ, повечето още не бяха на себе си от това, което им се случи... И хайде пак в мечтите за следващия концерт, който най-после трябва да стане и у нас!
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users