Jump to content

bagator's Content

There have been 2 items by bagator (Search limited from 26-April 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#81422 Riverside в София

Posted by bagator on 10 May 2011 - 21:25 PM in Концерти и фестивали в България

View PostOzzy, on May 10 2011, 19:24, said:

Един вид, че авторът на репортажа смята, че Jethro Tull СА титани на прог метъла, докато marillion смята това твърдение за, да го наречем, доста погрешно.
Така поне аз го разбирам :blink:

Е, хайде следващият път да НЕ коментирате какво някой "смята" или евентуално е имал предвид. В репортажа НИКЪДЕ не са написани думите Jethro Tull. Следователно, вие не просто предполагате, а чисто и просто лъжете. Но не просто лъжете, а се смеете дебелашки, правейки се на експертите, каквито не сте.
И като сте решили да плюете, имайте елементарната доблест поне да се позовавате точно на написаното, а не да се смеете тъпашки и да правите глупавите си заключения.
Хайде, експерти, със здраве.



#81415 Riverside в София

Posted by bagator on 10 May 2011 - 17:51 PM in Концерти и фестивали в България

View Postmarillion, on May 10 2011, 15:34, said:

Знаете, не съм от тези, които злорадстват на чужд гръб, но-о-о... Но, няма как да пропусна този миг! 22 години по-късно, отново доживях да прочета, че Jethro Tull не са това, което са, а всъщност са "титани на прог метъла"! :blink:

Уникален репортаж, който по същество не казва абсолютно нищо...

Многоуважаеми и многознаещи!

Моля, обърнете внимание на тези две парчета:


и



След като прилежно ги изслушате (както съм уверен, че ще направите), моля, отговорете на въпроса: какво е общото между тях, освен очевидното съвпадение в имената. И откъде ви хрумна, прощавайте, да намесвате в злобничките си коментари Jethro Tull?