Jump to content

"Ловеч Парти Фест" - Twisted Sister & W.A.S.P.10&11.05.2008г. - Градски площад


81 replies to this topic

#1 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 13 March 2008 - 13:28 PM

Цък...
I don't know how I managed it...

#2 Emperor

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 398 posts

Posted 13 March 2008 - 14:49 PM

Ще се ходи на УАСП няма как. Прекалено е близо и е прекалено без пари за да се изпусне това събитие. За Туистед незнам още. Пък и със сигурност сцената и озвучаването ще са на ниво, като се има предвид, че Жокер медия ще се занимават с това!
Nothing to prove
Just a hellish rock n' roll freak
You call your metal black?
Its just plastic lame and weak
We're too old too cold
Too old and too cold

#3 Nemesis

    Tormentor of Christian Souls

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 240 posts
  • Location:Where it's cold and it's dark ...

Posted 13 March 2008 - 16:27 PM

Колко пари ще е билета че нещо... не можах само това да разбера?! :yes:
Every time this year

this dark fog will appear

up from the tombs it comes

to take one more life that

can be near ...

#4 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 13 March 2008 - 16:31 PM

Всички концерти са на Градския площад. Безплатно е :yes:
I don't know how I managed it...

#5 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 13 March 2008 - 16:31 PM

Както винаги, фестът е напълно безплатен :yes:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#6 Tejuk Metalist

    Angel Of Death

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 552 posts
  • Location:South Of Heaven

Posted 13 March 2008 - 20:54 PM

Бравооо! :yes: Там съм! :drinks:

#7 Guest_TON_*

  • Гости

Posted 14 March 2008 - 00:23 AM

I'm Sick Mother Fucker :yes:

#8 Javor

    кардинал

  • Тамплиeри
  • PipPipPipPipPip
  • 1411 posts
  • Gender:Male

Posted 14 March 2008 - 10:52 AM

Поне Twisted Sister ще гледам да посетя :yes: Много бях впечатлен от изпълнението им в Каварна преди 2 години. WASP май ми стига едно гледане преди няколко години в София. А и както е казал Том Сойер - неделя е гаден ден, защото след него идва понеделник :D

Edited by Javor, 14 March 2008 - 10:53 AM.


#9 Pinky

    a pig

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 365 posts
  • Gender:Female

Posted 19 March 2008 - 14:10 PM

"Стопа до Ловеч винаги върви ! По пътя реди ги ти на free ! " както казва един познат :lol: ей ми го къде е на 30 км. , няма да ходя зарад музиката, определено не съм фен, ама ще си е купонче. 2006 феста беше най-як :blush:
walk into the jaws of hell.

#10 Scorpio

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 23 posts

Posted 19 March 2008 - 14:56 PM

Ренегат и Twisted Sister e комбинация, която лично за мен е нездравословна :D :blush: :lol: :(

#11 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 19 March 2008 - 15:54 PM

View PostPinky, on Mar 19 2008, 14:10, said:

2006 феста беше най-як :)
ПОДКРЕПЯМ!!!!!!!!! Slade... ;) :ninja: :wacko: :yes: :P бяха невероятни, толкова живот и майсторство, перфектен контакт с публика, перфектно изсвирени песни, и всичките-любими...абсолютно никаква схематичност, пресказуемост и рутинност, човек оставаше с впечатлението, че импровизират...не съм вярвала, че ще ги видя, този концерт ми е любимият за 2006, въпреки че гледах и Whitesnake, и Depeche, и Twisted/Helloween/Testament, че и Trash Till Death, че и още доста неща :D който не го е гледал, е изпуснал много...
никога няма да забравя и как на Sweet аз бях единственият човек, който знаеше всички текстове и съответно ги ревеше с пълен глас от първия ред, а Фил Ланзън ме "дирижираше"...ееех... :)
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#12 Pinky

    a pig

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 365 posts
  • Gender:Female

Posted 19 March 2008 - 18:52 PM

хех за мен не беше толкова заради самата музика... любими банди нямаше, но самата емоция беше нещо невероятно :wacko: доколкото си спомням на подгряващите се разцепвахме тотално, а докато минеше и основната група оставахме буквално без глас и сили :ninja: тази година, ако се организираме, и получа разрешение от родителските тела, оставаме на палатки ;)
walk into the jaws of hell.

#13 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 19 March 2008 - 19:08 PM

View PostPinky, on Mar 19 2008, 18:52, said:

хех за мен не беше толкова заради самата музика... любими банди нямаше, но самата емоция беше нещо невероятно :yes: доколкото си спомням на подгряващите се разцепвахме тотално, а докато минеше и основната група оставахме буквално без глас и сили :wacko: тази година, ако се организираме, и получа разрешение от родителските тела, оставаме на палатки :ninja:
никой не може да ме накара да спя на палатка, да вземе да ме полази някаква буболечка, блях! ;) но че ще се ходи, ще се ходи :P и дано W.A.S.P. изпълнят целия Crimson Idol, че иначе мъка, мъка...бе каквото и да свирят ще е яко, тях мога да ги гледам и по 5 пъти на година :)

Edited by foreigner, 19 March 2008 - 19:08 PM.

А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#14 Scorpio

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 23 posts

Posted 20 March 2008 - 00:38 AM

А ве комай ще свирят "най-доброто", въпреки че и аз повече бих се изкефил на Crimson Idol ако въобще остана, че не са ми от най-любимите, а ще трябва да търпя и Соларис, блях !!! Иначе тая година купувам и аз палатка, че се наложи в Берковица и Ловеч 2007-ма да спя на земята на открито ;) :ninja: :wacko: Поне компания си имах :yes:

Edited by Scorpio, 20 March 2008 - 00:40 AM.


#15 Pinky

    a pig

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 365 posts
  • Gender:Female

Posted 20 March 2008 - 06:25 AM

абе омазвам се яко, за да не тровя иначе толкова чувствителните си ушите, и айдеее :D и аз досега на палатка не съм спала, имам някфа непоносимост към гадини, но ще го преживея някак си; както го описа един познат: няма такова нещо като палатката, много народ, тясно ти е, ръчкат те в ребрата и смърди на КОЧ :harhar: :harhar:
Но аз лично съм свикнала, в повечето случаи аз съм единственото момиче в ко-то :harhar:

Edited by Pinky, 20 March 2008 - 06:25 AM.

walk into the jaws of hell.

#16 Jimmy Pop

    пишман-естет

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1122 posts
  • Gender:Male

Posted 20 March 2008 - 07:25 AM

View PostPinky, on Mar 19 2008, 15:10, said:

"Стопа до Ловеч винаги върви ! По пътя реди ги ти на free ! " както казва един познат :D ей ми го къде е на 30 км. , няма да ходя зарад музиката, определено не съм фен, ама ще си е купонче. 2006 феста беше най-як :harhar:

Право думаш, голяма тръпка беше рок феста 2006 (че дори някои около мен изтръпнаха повече от необходимото :harhar: ). И аз се радвам много най-вече на самата атмосфера, независимо от поканените групи, и на купона около концеритите (особено на автър партитата в парка с китарка :harhar: ). А тия 30 км до Плеен Д'ге ли водят или до някои друг от китните околни провинции на нашия щат? :D

#17 Jimmy Pop

    пишман-естет

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1122 posts
  • Gender:Male

Posted 20 March 2008 - 07:33 AM

View Postforeigner, on Mar 19 2008, 16:54, said:

ПОДКРЕПЯМ!!!!!!!!! Slade... :harhar: :harhar: :D :D :wub: бяха невероятни, толкова живот и майсторство, перфектен контакт с публика, перфектно изсвирени песни, и всичките-любими...абсолютно никаква схематичност, пресказуемост и рутинност, човек оставаше с впечатлението, че импровизират...

И на мен много ми харесаха тия старчета. Признавам си не бях ги чувал дори преди това, но на концерта не спрях да подскачам и да правя несекващи опити да налучкам текстовете. :D (Бях си свалил все пак Cum On Feel the Noize и Cuz I Luv You малко преди това де, от любопитство). А китариста им ме изуми с енергията си и рейдовете и подскоците по сцената предвид, че тоя човечец ми изглеждаше поне около седемдесетака. :harhar:

#18 Pinky

    a pig

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 365 posts
  • Gender:Female

Posted 20 March 2008 - 13:58 PM

ее че до Плевен мноо ясно:harhar: къде иначе :harhar:
walk into the jaws of hell.

#19 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 23 March 2008 - 10:46 AM

Интервю с кмета на гр. Ловеч по повод фестивала, може да прочетете тук.
I don't know how I managed it...

#20 U.D.O.

    Bulgarian LionHeart

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 325 posts

Posted 23 March 2008 - 11:08 AM

Остава проблема със спането. :metal:
"It's your problem if you can't accept ACCEPT, not mine." (Joe Schlared, 1993)





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users