Jump to content

Foreigner в София12.07.2009г. - стадион "Академик"


30 replies to this topic

#21 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 31 July 2009 - 10:54 AM

На сайта на Ticketstream се появи следното съобщение:

Quote

Във връзка с отмяната на събитието - Foreigner Live in Sofia и липсата на каквото и да било официално становище от организаторът на събитието Wonder Music Agency, се налага следното изявление :
Тикетстрийм България е превела част от сумата от продадени билети на Wonder Music Agency. Пари за продадени билети се връщаха от Тикетстрийм България до момента, в който се изчерпа наличната сума при нас.
Останалата част от сумата за продадените билети се намира в организатора на събитието Wonder Music Agency. Молим клиентите, които още не са получили обратно сумата за закупените билети, да се обърнат директно към организатора на концерта:

Уондър Мюзик Ейджънси ЕООД
Адрес: гр. София, ул. Ангел Кънчев 29 А, ет.3, ап.13
ЕИК: 175394040

Управител: Александър Ясенов Васев
Тел.: 0899 46 88 51
Който взел - взел, пари няма - действайте :angel:
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#22 jstefanov

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 7 posts

Posted 04 August 2009 - 11:58 AM

На касата на НДК казаха че ще връщат пари на 5 септември

#23 The_Snake

    наполовина инженер

  • Енориаши
  • PipPip
  • 110 posts

Posted 04 August 2009 - 12:38 PM

View Postjstefanov, on Aug 4 2009, 11:58, said:

На касата на НДК казаха че ще връщат пари на 5 септември

Аз от НДК си взех парите на 31 Юли. Тогава бяха получили само половината средства. Хубаво е, че ще върнат и парите на другата половина от хората.
Love and hate and human sexual nature
This power is sustained by endless violence and pain
A cycle I can't understand...

#24 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 04 August 2009 - 13:21 PM

View PostThe_Snake, on Aug 4 2009, 13:38, said:

Аз от НДК си взех парите на 31 Юли. Тогава бяха получили само половината средства. Хубаво е, че ще върнат и парите на другата половина от хората.
И аз хванах първата половина, но на Тикетстрийм. За останалите перспективата да си върнат парите не е много ясна:

Quote

Промоутърската компания е сменила и адреса на офиса си в София, както и телефонните номера...
Не е ясно кога ще бъдат върнати парите за другите билети.
http://mysound.bg/?act=article&id=6298
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#25 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7522 posts

Posted 11 August 2009 - 14:13 PM

http://www.katehizis...ws.php?id=12338
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#26 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 10 September 2009 - 12:37 PM

http://www.katehizis...s.php?id=12580
I don't know how I managed it...

#27 Seaborn

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 124 posts
  • Gender:Male

Posted 06 October 2009 - 17:13 PM

Сагата с връщането на парите се оказва класическа измамна схема! Днес звъннах на ticketstream, за да ми кажат как става връщането, те ми казаха да отида на ул. "Ангел Кънчев" 29А или да се обадя на едикойски GSM номер! Обадих се на въпросния номер, откъдето отговори любезен женски глас А, който ми каза, че вече не работи в ticketstream, но ми продиктува друг номер, на който да говоря с настоящия управител. Звъннах. Отново любезен женски глас Б, който бързо смени тона като разбра за какво се обаждам. Каза ми, че това е личен телефонен номер и че е пълно безобразие някой да го разпространява за такива неща. Пита кой ми го е дал и после ми обясни, че въпросната жена А, е тази, която е била в ticketstream по това време => тя (А) носи цялата отговорност (!?), а Б не носи никаква. Тук се ядосах и отидох до въпросния адрес "Ангел Кънчев" 29А (официалния адрес на Wonder Music Agency), където се оказа, че единствената агенция наблизо се занимава с недвижими имоти. На въпросния трети етаж кротко си живеят сем. Трънкови, Глогови и Къпинови (примерно). Вратата долу беше заключена, натиснах звънеца на агенцията за недвижими имоти, за да ми отворят, при което се появи леко отчаян човек с изстрадал вид, който попита и аз ли съм от измамените, след което за малко да се разплаче при спомена колко хора са го притеснили напразно същия ден. Извиних се и отново се обадих на женски глас А, който пак учтиво ми обясни, че въпросният човек от Wonder Music (Александър Тасев) се е покрил вдън земя и го търсят три синджира прецакани барабар с прокуратурата, полицията, защита на потребителя и Батман. Благодарих и отидох до съседното кафе да пия една студена вода, през което време отново се чух с глас А, който ме попита откъде съм взел номера и. Сега чакам от офиса на ticketstream да ми се обадят, за да питат откъде съм взел техния номер!

Няколко въпроса:
1. Има ли шанс да си получим парите (480 лв. в моя случай)?
2. Защо ticketstream пращат хората за зелен хайвер на Ангел Кънчев като е ясно, че става въпрос за измама?
3. Носят ли ticketstream някаква вина и може ли да им се търси и на тях отговорност при условие, че от Wonder изчезнаха?
Windy bus-stop. Click. Shop-window. Heel.

#28 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 06 October 2009 - 20:37 PM

Обади се на Господари на ефира :)

#29 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 07 October 2009 - 08:28 AM

Писа ли на tickets_foreigner@wma-bg.com? Искат някакви лични данни, за пратят парите за билетите с пощенски запис.

Quote

Важи и за всички закупили билети в София от касата на НДК и Тикетстрийм!
Доста невероятно звучи (никъде не пише как да си върнеш билета?!), но като за последен опит...
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#30 duende

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1149 posts
  • Gender:Male

Posted 08 October 2009 - 17:07 PM

View PostSeaborn, on Oct 6 2009, 18:13, said:

...Сега чакам от офиса на ticketstream да ми се обадят, за да питат откъде съм взел техния номер!...

Съчуствам на твоята ситуация, но ако трябва да бъда честен умрях от смях докато четох оригиналното ти описание на този абсурд. Трябва да се пробваш да пишеш хуморески в някой журнал. :worship:

Иначе, шегата настрана, дано всички, закупили билети, успеят да си върнат парите.

#31 jstefanov

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 7 posts

Posted 21 October 2009 - 10:02 AM

Е някой все пак успял ли е да си вземе парите от билетите?





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users