Jump to content

Концертите в България 2011


43 replies to this topic

#41 jugulator

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 165 posts
  • Gender:Male

Posted 06 февруари 2011 - 17:34

То такъв фест на който цяла вечер да свирят само Manowar не съществува, така че не се тревожи.

Иначе, според wikipedia, през 2010 година фестът се е провел като част от фестивала Метълкамп, но само последния ден от Метълкамп. По тази логика, тази година започва съвсем реално да ми изглежда възможността да е примерно единия ден от Каварна феста.
Гледам, че лайнъп-а за 2010 е бил:
* Arch Enemy
* Crosswind
* HolyHell
* Kamelot
* Manowar
* Metalforce
* Virgin Steele

Демек Manowar не са единствената известна банда.

#42 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 06 февруари 2011 - 21:00

Мдам, този списък звучи сравнително добре.
Аз визирах иначе оня случай с 5 часовия концерт на Manowar, това не бих го понесъл, дори и да има други групи :yes:

#43 Тигър

    кардинал

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1987 posts
  • Gender:Male

Posted 06 февруари 2011 - 21:05

Петчасовият им концерт беше еднократно явление във време, когато почти нямаха концертна дейност, бтв. Честно казано, много силно се съмнявам да направят нещо такова отново.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

#44 eddie

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 400 posts

Posted 12 февруари 2011 - 10:37

Определено концертният живот през 2011-а се очертава да бъде наситен. За Iron Maiden e ясно вече, едно птиченце ми каза за концерт на Сантана в София, интересно е само какво ще се появи в Каварна това лято - слуховете за Ози са много настоятелни, да видим...

P.S. За мое съжаление, колкото по-известни групи пристигат в България, толкова вероятността да се появят по-малко известните състави и изпълнители клони към абсолютната нула. За пример: John Waite, Jimi Jamison и Magnum правят европейски турнета, но едва ли някой от промоутърите ще рискува с подобен концерт при наличието на толкова известни групи лятото.

Edited by eddie, 12 февруари 2011 - 10:53 .






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users