Jump to content

"Kavarna Rock 2012"13-15.07.2012 г.


451 replies to this topic

#21 stormbringer

    архиепископ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 535 posts
  • Gender:Male

Posted 30 януари 2012 - 21:08

View PostMetal Heart, on Jan 30 2012, 20:00, said:

Преди малко по Радио Варна имаше интервю с Цонко, в което той каза, че Глен Хюз ще бъде с групата си на втория ден на фестивала - 14 юли.

Glenn Hughess с групата си означава точно Glenn Hughes и банда наемници, а не Black Country Communion
Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner.

#22 THE DEADMAN

    Bultras

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 390 posts
  • Gender:Male
  • Location:Paradise City

Posted 30 януари 2012 - 21:14

Тази година фестивалът ще е пълно разочарование.

#23 Metal Heart

    silent water(s)

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • Gender:Female
  • Location:deepest sea

Posted 30 януари 2012 - 21:16

View PostOzzy, on Jan 30 2012, 21:07, said:

99 лева за ТОЗИ ТИП групи? Смело! Респект!!!
Очаквам сред останалите 8 групи да има и такава от по-различен тип B) В общи линии стана ясно, че ще има за всекиго по нещо.
It's in your heart, it's in my soul, in your own reality
Vanquish the pain
Don't want to see it fail!

#24 Veron

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 150 posts
  • Gender:Male

Posted 30 януари 2012 - 23:22

View PostMetal Heart, on Jan 30 2012, 21:00, said:

. За последния ден не пожела да каже име, а само намекна, че групата е с млад американски вокалист B)

И ако не става дума за Justin Bieber тепа на :D:D
Иначе банда с млад американски вокалист - ако не се лъжа в момента Слаш е с точно такъв !!!
Cannot the Kingdom of Salvation take me home...

#25 Дамаджан Петров

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 47 posts
  • Gender:Male

Posted 31 януари 2012 - 12:48

View PostMetal Heart, on Jan 30 2012, 22:00, said:

За последния ден не пожела да каже име, а само намекна, че групата е с млад американски вокалист

Тези?
http://katehizis.com...s.php?id=20808

Но не допускам, че се вписват по какъвто и да било начин в разбиранията на кмета за тазгодишния фестивал.

#26 ferari359

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 11 posts

Posted 01 февруари 2012 - 07:41

Ами хора човекът който възроди рокфестивалите в България сигурно знае кого да покани и колко може да струва билета така че да е поносим за нас и да оправдава очакванията за групите Ако някъде в България има по безрезервна подкрепа за РОКЪТ моля поправете ме ,а това че софия се мъчи да открадне всичко що е стойностно и да го превърне във фарс просто се сете те за миналата година аз така не отидох да слушам Мейдън И името на наща селска столица го пиша нарочно с малка буква защото амбицийте и са големи но там живеят дребни душички виж Каварна ще напиша с главна буква там хората се мъчат да оцеляват и успяват въпреки напъните на държавата!!!!! :) Кметъла нека да продължава все така аз с кеф посещавам този малък град и на 6 май пак ще бъда там Дерзайте !!! :P

#27 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 01 февруари 2012 - 09:01

^
Следващият ти постинг с подобен правопис и язвителни нападки, ще ти е последен в този форум.
I don't know how I managed it...

#28 Dimi

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 47 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pernik

Posted 01 февруари 2012 - 10:30

Към Глен Хюз - респект. Странното е, че отдавна вече има възможност, едва ли не да го поканиш да свири на сватбата ти и то в двора на собствената ти къща. По отношение на пишещите небивалици и нарушаващи добрия тон и нрави - трябва да предприемете действителни рестриктни мерки, а не само предупреждения. За човек влизащ за първи път във форума, резултатът е направо "да плачеш ли, да се смееш ли". :)

Edited by Dimi, 01 февруари 2012 - 10:31 .


#29 violator

    Malloy

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2234 posts
  • Gender:Male
  • Location:Brickleberry

Posted 01 февруари 2012 - 10:56

View PostDimi, on Feb 1 2012, 10:30, said:

По отношение на пишещите небивалици и нарушаващи добрия тон и нрави - трябва да предприемете действителни рестриктни мерки, а не само предупреждения.

Къде пък във форума видя несанкционирани нарушаващи добрия тон постове!? Такова нещо тук никога не се е случвало, повярвай ми.

Quote

За човек влизащ за първи път във форума, резултатът е направо "да плачеш ли, да се смееш ли". :)

Подобно мнение е несъстоятелно. Този форум категорично и вече от много години е най-чистото, интелигентно, относително грамотно и антисеирджийско музикално място в българското интернет пространство. И това е повече от очевидно. :P
-----------------------------------------
Слушай силно!

#30 Dimi

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 47 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pernik

Posted 01 февруари 2012 - 11:07

View Postviolator, on Feb 1 2012, 10:56, said:

Къде пък във форума видя несанкционирани нарушаващи добрия тон постове!?



Подобно мнение е несъстоятелно. Този форум категорично и вече от много години е най-чистото, интелигентно, относително грамотно и антисеирджийско музикално място в българското интернет пространство. И това е повече от очевидно.

Да, като модератор трябва да отстояваш позиция.
Въпрос: Къде ти видя, че изразявам мнение относно достойнствата на сайта? Получава се нещо, като "гузен негонен бяга".
Относно репликата ти /интелегентно, грамотно и т.н./ не искам да дават примери /много време отнема/, тъй като две публикации по -горе се вижда колко са грамотни потребителите. НО - не си избираш потребителите, цензурата също не е вариант. Влизам във форума, културно публикувам, това което ме интересува и след това чета и се забавлявам. Като открия нещо интересно, пращам линкове на колеги и те да се посмеят - няма лошо нали?

#31 Digger

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 430 posts

Posted 01 февруари 2012 - 11:26

View PostOzzy, on Feb 1 2012, 09:01, said:

^
Следващият ти постинг с подобен правопис и язвителни нападки, ще ти е последен в този форум.


Човекът просто си казва мнението. Язвителни нападки - мисля, че по-скоро е по-рязък, ама чак нападки...

Донякъде съм склонен да се съглася с него по отношение на концертите - поне при мен - все по-рядко имам желанието да пътувам за концерт в София (освен ако не е по работа).

За правописа си прав - адски дразнещо!

п.п. и Ози - объркал си цитата в подписа си за 22 март :) :P :metal:

#32 violator

    Malloy

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2234 posts
  • Gender:Male
  • Location:Brickleberry

Posted 01 февруари 2012 - 11:29

View PostDimi, on Feb 1 2012, 11:07, said:

Да, като модератор трябва да отстояваш позиция.
Въпрос: Къде ти видя, че изразявам мнение относно достойнствата на сайта? Получава се нещо, като "гузен негонен бяга".
Относно репликата ти /интелегентно, грамотно и т.н./ не искам да дават примери /много време отнема/, тъй като две публикации по -горе се вижда колко са грамотни потребителите. НО - не си избираш потребителите, цензурата също не е вариант. Влизам във форума, културно публикувам, това което ме интересува и след това чета и се забавлявам. Като открия нещо интересно, пращам линкове на колеги и те да се посмеят - няма лошо нали?

Май не говорим на един и същ език.

По отношение на горното - няма никакво значение, че съм модератор. Години преди да поема тези функции форумът си беше същия в обсъждания аспект.

И за какъв сайт ми говориш? Аз не съм говорил за достойнствата на сайта. Пределно ясно е написано, че в случая говоря за форума. Пък и едва ли е нужно да се доуточнява, нали все пак се намираме в него.

Повтарям - мнение от рода на "влизам тук и първото което забелязвам са мнения, нарушаващи добрия тон и от това си правя генерални изводи, че на такива не се обръща внимание" е несъстоятелно. Да не говорим, че е повърхностно. И ако продължиш в този тон, ще ме накараш да мисля, че е провокативно. :yes:
-----------------------------------------
Слушай силно!

#33 BeerMe

    бирена фея

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 863 posts
  • Gender:Female

Posted 01 февруари 2012 - 11:35

Quote

ПРАВИЛА НА ОФИЦИАЛНИТЕ ДИСКУСИОННИ ФОРУМИ НА "METAL KATEHIZIS"
Не прекалявайте с офтопик мнения (несвързани с конкретната тема) и чат (безсмислен разговор между двама или няколко потребители)!
:yes:

#34 Dimi

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 47 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pernik

Posted 01 февруари 2012 - 11:40

Хихихи - чак пък провокация - този акт винаги има някаква цел, а аз просто изказвам мнение.
Добре, разбрах, че мненията ми се приемат, като някакъв вид критика. Какво следва след това - забрана?. Да ви е честита Новата........1960 г.
П.П. Тогава така е било, а си надал глас, а си на първия влак за един остров в Дунав./малко по-късно съм роден от 60 г. /

Не виждам тона ми на писанията да е обиждащ, против правилата на форума и т.н.
Ако нещо не ми харесва ще изразявам мнение.

Първоначално писах по темата, изразих мнение - но после нещо се засегнаха някои хора и се получи разговор между двама, а не трима.

Edited by Dimi, 01 февруари 2012 - 11:41 .


#35 U.D.O.

    Bulgarian LionHeart

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 325 posts

Posted 01 февруари 2012 - 11:53

Цонкича има предвид аксел Руди Пел - сигурен съм.
Идвали са , миналата година пък отпаднаха заради късно финансиране на фестивала .....
Мен ми е интересно, бидейки голям рок фен какво друго ще покани.
Залагам на Джеф Скот Сото, Кен Хенсли ииии Лоутън. А забравих Смоуки и Назарет :yes:


грешен цитат

Edited by U.D.O., 01 февруари 2012 - 11:53 .

"It's your problem if you can't accept ACCEPT, not mine." (Joe Schlared, 1993)

#36 violator

    Malloy

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2234 posts
  • Gender:Male
  • Location:Brickleberry

Posted 01 февруари 2012 - 11:54

View PostDimi, on Feb 1 2012, 11:40, said:

Хихихи - чак пък провокация - този акт винаги има някаква цел, а аз просто изказвам мнение.
Добре, разбрах, че мненията ми се приемат, като някакъв вид критика. Какво следва след това - забрана?. Да ви е честита Новата........1960 г.
П.П. Тогава така е било, а си надал глас, а си на първия влак за един остров в Дунав./малко по-късно съм роден от 60 г. /

В критиката няма нищо лошо, стига да се основава на обективни фактори. Да е конструктивна и обоснована, а не самоцелна.

Генерализация на база на повърхностни наблюдения и случайни извадки не е критика. :yes:
-----------------------------------------
Слушай силно!

#37 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 01 февруари 2012 - 11:54

View PostDigger, on Feb 1 2012, 11:26, said:

п.п. и Ози - объркал си цитата в подписа си за 22 март
Напротив. Объркани сте онези, които бихте си сложили за 22 март друг подпис :yes: B)
I don't know how I managed it...

#38 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 01 февруари 2012 - 11:56

View PostDigger, on Feb 1 2012, 11:26, said:

Я ми припомни кой беше Добротица (чийто паметник краси центъра на Каварна)? Феодал, който откъсва Добруджа от България, когато тя е в криза, доколкото помня. Само, че когато София е в (концертен) подем, да се опиташ да изтъкваш Каварна, която е в криза, е кауза пердута :yes:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#39 Dimi

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 47 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pernik

Posted 01 февруари 2012 - 12:00

View Postviolator, on Feb 1 2012, 11:54, said:

В критиката няма нищо лошо, стига да се основава на обективни фактори. Да е конструктивна и обоснована, а не самоцелна.

Генерализация на база на повърхностни наблюдения не е критика. :yes:

Повярвай ми, като юрист НИКОГА не извършвам "повърхностни наблюдения".


Взех си поука и "повече няма да правя така".

А, сега ми кажи някой като прочете тия нашите писаници, какво ще си помисли?
Потребител изразява мнение, модератор му се нахвърля - упс това прилича на нещо друго, но не и на свободно слово - или пък обичате да си спорите и да си пишете безкрай.
Е, аз си и мам и друга работа.
Спирам дотук.
Погледни колко мнения имам от 2010 г. и си задай въпроса защо не са повече?!!!

От "повърхностните наблюдения" си спомням, че и друг го бяхте набедили за провокатор!!!??? Параноя се казва това.

Edited by Dimi, 01 февруари 2012 - 12:06 .


#40 violator

    Malloy

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 2234 posts
  • Gender:Male
  • Location:Brickleberry

Posted 01 февруари 2012 - 12:09

View PostDimi, on Feb 1 2012, 12:00, said:

Повярвай ми, като юрист НИКОГА не извършвам "повърхностни наблюдения".

Наблюдение, че за всеки новодошъл форумът е "направо "да плачеш ли, да се смееш ли"." е повърхностно. И за юрист, и за икономист, и за военен, и за космонавт, и за боклукджия. :yes:


Quote

Погледни колко мнения имам от 2010 г. и си задай въпроса защо не са повече?!!!


Мога само да гадая защо не са повече, но като им гледам качеството, форумът едва ли щеше да пророни сълза, ако не красяха страниците му.
-----------------------------------------
Слушай силно!





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users