Jump to content

Снимките на минувача


103 replies to this topic

#101 wiktory

    empathy

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1079 posts

Posted 15 март 2010 - 21:14

ъм.. шоту си те обичам!:) и чакам запечатани моменти не само тук:) и не само по Флойд!
а за алюзията, повярвай ми просто така се роди на моментА:harhar: всъщност ти си един от хората, които ме връщат изобщо в нет пространствата. и които наистина обичам. като Сатир, Ози, Вио, Свил, Дуенде, Яни, уилплаш, Викерона, Найден, илънд.. Метално сърчице, рийдър, Нел, Лори, Мерилиън, Гео... къде го тоз Гео.. бря,амаха!))))))
лелеееее, колко ми липсва този човек.. !
много ми липсва.

Edited by wiktory, 15 март 2010 - 21:14 .


#102 Ясмина

    Тъмна земя

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 338 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Will I always be here?

Posted 15 март 2010 - 21:23

:)))) още малко работа имам по снимките :) ...и съм горд да ме наредиш сред таквизите светила извънземни! :harhar: прегръд! ...а Гео е любим манипулатор :)

Edited by Ясмина, 15 март 2010 - 21:23 .

...и покапаха жълти капки...

#103 wiktory

    empathy

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1079 posts

Posted 17 март 2010 - 10:26

извънземни.. еле по фОрми!))))
да питам - случайно да снима и All Saints Church Hall Notting Hill, Clydesdale Road, та да направя ощи една алюзия вместо с Флойд с Дейвид Бауи примерно:))
и като споменах последния се сещам и за Heddon Street, Oxford Circus и the rise and fall of ziggy stardust and the spiders from mars
http://www.5years.com, сто на сто си я щракнала, знам аз!; ))))) прегръщ и от мен:)

Edited by wiktory, 17 март 2010 - 10:40 .


#104 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 19 март 2010 - 08:25

View Postwiktory, on Mar 15 2010, 21:14, said:

ъм.. шоту си те обичам!:) и чакам запечатани моменти не само тук:lol: и не само по Флойд!
а за алюзията, повярвай ми просто така се роди на моментА:D всъщност ти си един от хората, които ме връщат изобщо в нет пространствата. и които наистина обичам. като Сатир, Ози, Вио, Свил, Дуенде, Яни, уилплаш, Викерона, Найден, илънд.. Метално сърчице, рийдър, Нел, Лори, Мерилиън, Гео... къде го тоз Гео.. бря,амаха!))))))
лелеееее, колко ми липсва този човек.. !
много ми липсва.
Благодаря B)





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users