Jump to content

Най-голямото НЕЩО на Балканския полуостровЩо е то?


9 replies to this topic

#1 Joey

    Psychosocial

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 868 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Posted 21 юни 2009 - 11:56

Най-голямата сцена на Балканския полуостров ще бъде построена специално за тазгодишния "Kaliakra Rock Fest от" 1 до 3 юли в Каварна.

Гответе се за най-голямата дискотека на Балканите! - Yellow.bg

Столичното езеро Ариана ще се превърне в най-голямата на Балканите ледена пързалка! - segabg.com

Дискотека Спейс Най - Голяма На Балканите!!! - заглавие на клипче от Vbox7.com

България се превърна в най-голямата военна сила на Балканите - от форуми на data.bg
:) ;) :lol: ооохххааа-ааааа, боже, боже.

Скоро Стара Загора ще се гордее с най-голямата кланица на Балканите. вестник Стандарт

Най-големия СПА център на Балканите с 4980 масажни маси, 12000 терапевта и 8000 зомбита отвори врати в България в село Черепово. :yes:

Та тъй, примери милиони и аз все така не мога да го разбера този израз. Дали е избиване на някакъв комплекс за малодържавие, та винаги всичко ни е "най-голямото" на Балканите или е просто наложен израз тип "евтини цени". Може би както Айфеловата кула компенсира малката мъжественост на французите, така и този израз разкрива българската грандомания. А най-голямата сцена на Балканите вече е строена няколко пъти за последните 10 години и все в различни размери, трябва вече да се разберат нашите "велики" промоутъри, чия е най-голяма на Балканите. :metal:

Edited by Joey, 21 юни 2009 - 12:20 .


Insane in my brain

#2 darky

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 32 posts
  • Location:Hangar 18
  • Interests:Rusting in peace

Posted 21 юни 2009 - 22:07

е .. кое те ядосва? Опита за популяризация или лошата реклама :р

#3 Joey

    Psychosocial

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 868 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Posted 21 юни 2009 - 22:19

View Postdarky, on Jun 21 2009, 22:07, said:

е .. кое те ядосва? Опита за популяризация или лошата реклама :р

Израза ме ядосва. Chapish? :D

Insane in my brain

#4 darky

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 32 posts
  • Location:Hangar 18
  • Interests:Rusting in peace

Posted 24 юни 2009 - 09:00

да де ... неуспешния опит за реклама.
Еми какво да ти кажа, ние сме наивно общество, което се връзва на подобни неща :worship:

#5 Joey

    Psychosocial

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 868 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Posted 24 юни 2009 - 09:04

View Postdarky, on Jun 24 2009, 09:00, said:

да де ... неуспешния опит за реклама.
Еми какво да ти кажа, ние сме наивно общество, което се връзва на подобни неща :angel:

:worship: :good: :lol2: :D :blush: 10X

Insane in my brain

#6 Minstrel in the Gallery

    Too Old To Rock'N'Roll, Too Young To Die!

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 592 posts
  • Gender:Male

Posted 24 юни 2009 - 09:29

Най-големите смешки правят кметовете на Шумен с идеите си за концерти на Депеш Мод, АЦ/ДЦ и кой ли още не... Вероятно ще направят и най-голямата сцена до Мадарския конник, за да се наслаждаваме хем на концерта, хем да усещаме духовното :lol: И аз си мисля като Джоуи, че това с "най-големите" е избиване на комплекси и е смешно и жалко дори ... :P

#7 Joey

    Psychosocial

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 868 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Posted 24 юни 2009 - 17:05

View PostMinstrel in the Gallery, on Jun 24 2009, 09:29, said:

Най-големите смешки правят кметовете на Шумен с идеите си за концерти на Депеш Мод, АЦ/ДЦ и кой ли още не... Вероятно ще направят и най-голямата сцена до Мадарския конник, за да се наслаждаваме хем на концерта, хем да усещаме духовното :D И аз си мисля като Джоуи, че това с "най-големите" е избиване на комплекси и е смешно и жалко дори ... :D

А мен ми е най-смешно, че всички си мислят, че AC/DC са в момента от ранга на Юрая Хийп (те горките вече идват да свирят за една топла вечеря, Sad but true :lol: ). И в последните години всички кметчета на по малки български градове се биха в гърдите, че ще докарат AC/DC, хахахахахаха :)

Но пък ако ги докарат, със сигурност ще бъде обявен като Най-големия концерт превен на Балканите, някога. Jusus crihst, virgin Marry and Josiff :P :metal: :metal:

Edited by Joey, 24 юни 2009 - 17:08 .


Insane in my brain

#8 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 26 юни 2009 - 22:34

Просто не сме излезли от социализма. Това го е имало тогава. Петилетката за три години...Преди седмица гледах репортаж по новините как заплатите ни са "скочили" с 30% (май такова беше числото) за последната година и всякакви копелдаци от сега управляващите се биеха в гърдите как едва ли не си измисляме кризи-мризи, ниско заплащане и т.н., а точно на следващия ден румънската държава оповести с колко десетки процента са паднали заплатите на румънците. И как става това на румънците да им смъкват заплатите, а нашите да скачат като отвързани магарета напролет? Пропаганда. 1984.
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#9 NEVERMORE

    Schecterist

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 270 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Carramba, Carajo e Wiskey \m/ \m/

Posted 06 август 2009 - 08:57

Най-големият МОЛ на Балканите се строи точно до нас :blink:
От година денонощно биене на бетона, търкалящи се мортус майсторета пред блока, задръстване до Сусурлево заради стеснен път и тн... Ужасна история.

#10 Тигър

    кардинал

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 1987 posts
  • Gender:Male

Posted 14 август 2009 - 21:43

Бтв, "Най-голямата сцена на Балканите" по-голяма ли е от сцената на AC/DC в Сърбия, примерно? `щото това, което съм виждал по записите на техни концерти, е нещо страшно, хм, огромно, а и петдесетметровата пътека навътре в публиката би трябвало да е част от сцената, мисля.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users