Jump to content

KISS и Radiohead се хванаха за гушите


87 replies to this topic

#81 Journeyman

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted 24 June 2008 - 22:35 PM

View Postmarillion, on Jun 24 2008, 23:33, said:

Абе, казвам ви аз тази тема е КУЛТ!!! :bye: :D :P
Слушайте специалиста!
Той знае! Той е казал!
Той е той!
www.etarfans.org

#82 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 24 June 2008 - 22:36 PM

View Postmarillion, on Jun 24 2008, 23:13, said:

Тази тема постепенно и методично придобива статус КУЛТ в новата история на форума и предлагам ръководството да вземе мерки за увековечаването и в златните архиви!! :bye:
Не, тази тема се превърна в доказване на висока музикална култура чрез оплюване и отричане на Кис. Еми аз, тъй като съм прост глух необразован тъпоумен и кух плебей, вече сериозно се засегнах (от цялата насока на темата), защото ми омръзна да чета колко незначителна, маловажна, глупава и т.н. е една от любимите ми групи на фона на някакви превзети интелектуалщини, които явно не мога да разбера поради плебейското си естество.
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.

#83 Pinky

    a pig

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 365 posts
  • Gender:Female

Posted 24 June 2008 - 22:41 PM

marillion, не, не, абсолютно съм съгласна с тебе :D това стана и аз не съм сигурна какво :P :bye:
walk into the jaws of hell.

#84 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 24 June 2008 - 22:47 PM

Скъпа foreigner, моля те не се дръж като чужденец на гости на третата планета. :bye: Не мога да повярвам, че на теб точно трябва да подсказвам, че в тази тема някои хора включително и аз се забавляваме и то нескрито, дори на моменти истерично, но в никакъв случай за сметка на една от двете групи, още по-малко с цел да обиждаме някой от почитателите и във форума. Никъде не съм видял някой от хората които визирам да си е послужил с оскърбителни думи насочени срещу KISS или Radiohead. За жалост обаче част от хората останаха с впечатление, че темата е зададена и проведена напълно сериозно в което няма нищо лошо разбира се, но моля те, не ни вменявай грехове които нямаме. Забавлявай се, понякога форумът е място за забава... :D
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#85 Lazy

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 22 posts

Posted 25 June 2008 - 08:27 AM

View Postforeigner, on Jun 24 2008, 23:36, said:

Не, тази тема се превърна в доказване на висока музикална култура чрез оплюване и отричане на Кис. Еми аз, тъй като съм прост глух необразован тъпоумен и кух плебей, вече сериозно се засегнах (от цялата насока на темата), защото ми омръзна да чета колко незначителна, маловажна, глупава и т.н. е една от любимите ми групи на фона на някакви превзети интелектуалщини, които явно не мога да разбера поради плебейското си естество.

Напълно съм съгласен с това мнение. Това, че някой има други верии за случващото се в темата не променя същността й.

#86 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 25 June 2008 - 09:15 AM

View PostLazy, on Jun 25 2008, 09:27, said:

Напълно съм съгласен с това мнение. Това, че някой има други верии за случващото се в темата не променя същността й.

А всъщност, каква е същността на темата?
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#87 Svil

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 3368 posts

Posted 25 June 2008 - 09:46 AM

Ех... още малко и ще се върнем в зората на времето, когато във форума на Про-рок се водеха епични битки и се раждаха изрази, чийто смисъл граничеше с божественото вдъхновение :bye:
Справка: Storm Warrior с култовото: Мри в лайна :D

#88 foreigner

    cream puff

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 posts

Posted 25 June 2008 - 10:14 AM

View PostSvil, on Jun 25 2008, 10:46, said:

Ех... още малко и ще се върнем в зората на времето, когато във форума на Про-рок се водеха епични битки
Така е, ние от Кис армията вече наточихме брадвите :bye:
А това неодобрение стана направо демонстративно, когато кепето започна да говори злорадо за рязане на глави и стъпкването им в калта, нищо че - или по-скоро, още повече поради факта, че са се накичили със сиви цилиндери. Това, доколкото лорд Ходсдън можеше да проследи мисълта му, беше начинът, по който би действал Сталинг в Москва, а което е добро за Сталинг, признаваше си открито кепето, бе добро и за него.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users