Jump to content

Amorphis, Edguy и Benediction, в София03.11.2007, Тангра Мега Рок 7 - Зимен дворец


285 replies to this topic

#21 MartinOwaR

    TrueInside

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 420 posts
  • Interests:True, trueeeeee

Posted 04 September 2007 - 12:39 PM

View PostAlica, on Sep 4 2007, 13:27, said:

С мега-участието на ххх, EDGUY, ххх, ххх, ххх и ххх!

Нещо ме бодна в сърцето, и продължава да чегърка и сгрява... <_< Не предполагах, че е възможно музикална новина да ме разтупти!

#22 Lord Vickeron

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 58 posts

Posted 04 September 2007 - 12:59 PM

View PostMartinOwaR, on Sep 4 2007, 13:39, said:

Нещо ме бодна в сърцето, и продължава да чегърка и сгрява... <_< Не предполагах, че е възможно музикална новина да ме разтупти!

Същото изпитвам и аз, но заради Benediction. На всичкото отгоре, мероприятието е събота, така че дано се съберат достатъчно хора.

#23 Blacky

    Дунавски вълк

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1005 posts

Posted 04 September 2007 - 13:07 PM

ТАМ СМЕ !!!
Едгай не се връзват много с останалите, но пък ще докарат и те публика, така че сме там и сме МНОГО.
Искаше ми се benediction с dave ingram, но...каквото дойде...
още не мога да повярвам, че ще видя едновременно и benediction И amorphis, че и малко agathodaimon< щото са ми интересни

Edited by Blacky, 04 September 2007 - 13:10 PM.

...I can hear the silence,
see invisible emptiness...
Pasi Koskinen

#24 Fester Addams

    True Poser

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 277 posts

Posted 04 September 2007 - 13:21 PM

Страхотна новина,но сега трябва да избирам между този концерт и Gamma Ray/Hellowwen,защото май няма да мога да ги посетя и двата <_<
Шоу да става!

#25 spurjata

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 36 posts

Posted 04 September 2007 - 14:40 PM

Време беше в нашата мила Родина да се случи подобен концерт. Групите тук идваха по единично, но такова нещо като този концерт до сега не сме виждали в БГ. Edguy предполагах от много време, че ще дойдат, вече си им беше ред, Agathodaimon много ги харесвах преди време, но с тоя последния албум се поизложиха малко. Amorphis ако бяха дошли преди няколко години щях да се изкефя повече. Определено групата ми фаворит на този концерт са Benediction, любимия ми тип дет метъл, нищо, че в момента са малко в застой. Искрено се надявам всичко да протече както трябва и да се случват повече такива концерти у нас.

#26 Ilith

    Pale Enchantress

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 275 posts
  • Interests:sadness and hate

Posted 04 September 2007 - 14:49 PM

Amorphis и Edguy - Готова съм да умра. <_<

#27 iilnd

    поручик Гешанов

  • Енориаши
  • PipPip
  • 111 posts

Posted 04 September 2007 - 15:02 PM

Better Unborn, ако не го посетя! :harhar:

дано няма скелета, удобни за катерене, че оня лудия от Едгай, пак ще се изживява като в планината. Как не падна на Вакен 2005, още се чудя.

Опитвам да си представя как Тони Дж. куфее с тез расти като на оназ фамозна снимка... <_<

Edited by iilnd, 04 September 2007 - 15:03 PM.

"но май църквата трябва да не търси врагове само в официално регистрираните сатанински секти"

#28 Guest_Alica_*

  • Гости

Posted 04 September 2007 - 15:30 PM

Определено си заслужава да се посети <_<
А оня лудия ще го дава по-кротко ми се струва, нали го оперираха наскоро и отмениха няколко концерта и забавиха Авантазията...

#29 iilnd

    поручик Гешанов

  • Енориаши
  • PipPip
  • 111 posts

Posted 04 September 2007 - 15:40 PM

той умора нема, само се поти. :D
"но май църквата трябва да не търси врагове само в официално регистрираните сатанински секти"

#30 wiktory

    empathy

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1079 posts

Posted 04 September 2007 - 15:41 PM

ох, 1ви - Пърпъл, 3-ти - Аморфис, Ривендж, Едгай.... наистина ще се мре!!! :D
Хелуинче пропускам, но тогава летя към Бразилия
хех, силна есен, браво

#31 Змей Горянин

    стъписващо зъл

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 892 posts
  • Gender:Male

Posted 04 September 2007 - 15:59 PM

Сбирка на уважавани от мен групи в близкото минало. Ако бяха дошли поединично едва ли щях да ги посетя, ама като са на куп смятам да уважа мероприятието :D
... Through dreams I influence mankind...

#32 spiritt1974

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 149 posts

Posted 04 September 2007 - 16:13 PM

View PostSatyr, on Sep 3 2007, 20:18, said:

Това ще е един от редките случаи, в които сравнително любима моя банда идва без последният й албум да "смуче" бая. Металика няма какво да ги споменавам; Първото идване на Dio беше след "Angry Machines" (пфу!); Slayer - след "God Hate Us All" (гр-р-р); Evergrey - след "Morning Morning Глупокалайпс"; Iron Maiden - след "A Matter of Life and ДОФ*" (*Доброволен пенсионен фонд); Manowar - след недоразумението "Gods of чвор" и т. н. Приятни изключения бяха втория път Apocalyptica, King Diamond и Masterplan.
Може новият Аморфис да го смятам за по-слаб от предния, но по принцип го харесвам :D


OТ "Gods of War" имаше само една песен все пак, не виждам какво му беше лошото на концерта.

#33 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 04 September 2007 - 16:32 PM

View Postspiritt1974, on Sep 4 2007, 17:13, said:

OТ "Gods of War" имаше само една песен все пак, не виждам какво му беше лошото на концерта.
Аз не съм казал, че са лоши концертите, а че групите идват след лоши албуми :D
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#34 spiritt1974

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 149 posts

Posted 04 September 2007 - 18:10 PM

Аха, разбрах :D
Междудругото Benediction май не са издавали нищо ново наскоро. Поне след 2001 година

#35 Digger

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 430 posts

Posted 04 September 2007 - 18:22 PM

Обявявам официално, че напускам :D
Това не се издържа! :D
Буквално не знам вече къде, кого, как да видя и чуя. Лудницата е пълна. То ако продължава така ще трябва да живея едновременно в 4-5 града.

Но те на този фестивал ще отида. Поне да видя лудницата. И разбира се ще участвам дейно в нейното създаване. Казах! :D

#36 Blacky

    Дунавски вълк

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1005 posts

Posted 04 September 2007 - 19:35 PM

View PostDigger, on Sep 4 2007, 19:22, said:

Но те на този фестивал ще отида.
А, Марто, нали не ти харесваше новия Аморфис? Или смяташ да си тръгнеш преди тях :harhar: Това знай, че няма да го допусна, само да те мерна, че последния път се покри като виетнамец.
Казах! :harhar:
...I can hear the silence,
see invisible emptiness...
Pasi Koskinen

#37 Digger

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 430 posts

Posted 05 September 2007 - 08:00 AM

View PostBlacky, on Sep 4 2007, 20:35, said:

А, Марто, нали не ти харесваше новия Аморфис? Или смяташ да си тръгнеш преди тях :harhar: Това знай, че няма да го допусна, само да те мерна, че последния път се покри като виетнамец.
Казах! :harhar:

Къде съм се покрил? Бях твърде ангажиран :P
Но с кеф ще послушам тез финландци :P
Все пак фестивал е туй, не е концерт ;)
Бе то до Белене не можах да отида, за да се видим, ама в София със сигурност ще дойда.

П.П. към администратора на форума: защо под това нещо в ляво ми стоят някакви предупреждения, пък под тез неща на другите в ляво не стоят?

#38 Kristin

    (баш) философ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 628 posts

Posted 05 September 2007 - 09:23 AM

Оувърдаун са русенци :wub: Хехе... да бях музикант, да бях с такива групи на една сцена... сигурно щеше да ми се пръсне сърчицето крехко...
Aз конструирам всеобщото като избирам себе си!

#39 Blacky

    Дунавски вълк

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1005 posts

Posted 05 September 2007 - 15:24 PM

View PostKristin, on Sep 5 2007, 10:23, said:

Оувърдаун са русенци ;) Хехе... да бях музикант, да бях с такива групи на една сцена... сигурно щеше да ми се пръсне сърчицето крехко...
мда, ако не се лъжа, Ники-басиста им, преди свиреше с една формация, наречена Deadlock, на кяото дори съм бил на концерт на Митака по случайност. :)

@Дигъра - само ти си го виждаш, че да не ти гледат и останалите сеира, то и мойто само аз си го виждам <_<
...I can hear the silence,
see invisible emptiness...
Pasi Koskinen

#40 sodom

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 143 posts

Posted 05 September 2007 - 17:17 PM

Както се казва: Ши съ мре!!!!
Amorphis & Benediction са ми любими банди! ЕдГей можеше и да ги прескочат-ама нейсе!;)))
Евала на организаторите, че са избрали ден СЪБОТА, за да можем и ние "провинциалистите" да посетим събитието!!!! <_< :)

Утр-вдругиден ще постна и отзиви от GOTTHARD!
НАздраве за NUCLEAR BLAST!!!!! ;) :P





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users