Jump to content

"Срамът" на ЦСКА!Всички чакат евроPAYското.


14 replies to this topic

#1 Code187

    Средник!

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 344 posts

Posted 06 юни 2008 - 00:07

Интересно ми е мнението на съФорумците.


За мен като привърженик на ЦСКА вече стана прекалено смешно и унизително това което става в клуба. Унизителни са делата и на оправата, и на фенклуба на ЦСКА (дучето - този човек и "ултрасите" на ЦСКА са е-бати лумпените)



ХОРА! Приемете, че ЦСКА ще играе в трета група на Българското първенство по футбол. Приемето го и мислете за "утре", защото направихте хубавия отбор за смях.Какви по-големи отбори, по света са изпадали в долните нива на футбола. В крайна сметка може и да е по-добре за самия отбор. Без пари, може пък някой да забележи момчетата, които играят в младежките формаций. Приемете го мъжката, защото вече става смешно. То аз си пиша, не че някой чете.


P.S. Затишие пред буря! ЕвроPAYското дойде и ние сме в европата май само на приказки и по тв-то. Айде коментирайте ЦСКА, левскари сега е момента да тъпчете, защото когато ЦСКА играе всички си мълчите. Хайде наздраве с надеждата, че съдийте няма да опорочат поредния световен футболен ФОРУМ :)

Edited by Code187, 06 юни 2008 - 00:17 .

Rock n' Roll

#2 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 06 юни 2008 - 13:11

Аз хванах скандалите от средата и така и не разбрах първопричините за всичкото това :harhar:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#3 Warlord

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 181 posts

Posted 06 юни 2008 - 13:18

И аз така. Не че ми пука от пране на пари и мафиотски далавери де, поради тези причини отдавна не ме вълнува бг футбола. Но иначе ще е интересно тая година - Миньор Пк отново в "А" група (пак няма да може да се припари до Перник, барикадите и засадите ще започват още от Владайския проход) :yes:
А ЦСКА в Югоизточна "С" група ако не се лъжа ще обикалят села и паланки да играят върху картофени ниви :harhar:

#4 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 06 юни 2008 - 14:26

Формалните причини са в неизчистени данъчни задължения за 2007г.

За да получи един футболен клуб лиценз е необходимо да представи в БФС документи доказващи липсата на данъчни задължения за годината предхождаща лицензирането. ЦСКА представи удостоверение от НАП в което са отразени неизчистени задължения за периода до 31.12.2007г. По правилниците на БФС и УЕФА това води до отказ на лицензионната комисия да допусне този отбор до участие във всички турнири под егидата на УЕФА.

Засега ЦСКА е аут от евротурнирите и квалификациите за Шампионската лига, но по презумпция на този етап отборът е и аут от "А" група, поради липса на лиценз за участие в професионалния футбол. Със сигурност последното няма да се случи и ЦСКА ще играе в "А" група, но авторитетът и най-вече цената на отбора се сринаха главоломно надолу.... :harhar:

Въпросите без отговор на този етап поне за мен са три:

1. Защо Томов не предприе действия за разсрочване на задълженията с НАП, тъй като подписването на споразумение от този род е честа практика и законен начин да се избегне горната катастрофа довела до огромни финансови загуби на клуба?
2. Защо БФС мълча и с мълчанието си подпомогна Томов, защото ако тази информация бе достигнала до медиите по-рано обществения натиск щеше да предотврати случилото се?
3. Има ли пръст в цялата тази завера Борат и представлявания от него клуб?
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#5 Kristin

    (баш) философ

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 628 posts

Posted 06 юни 2008 - 21:17

Много... жалко, наистина...

Един приятел каза: Мафия на много високо ниво. И честно казано с това изчерпа почти всичко, което може да се каже...
Aз конструирам всеобщото като избирам себе си!

#6 Abadon

    приятел на Чубака

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 577 posts

Posted 08 юни 2008 - 00:11

Quote

2. Защо БФС мълча и с мълчанието си подпомогна Томов, защото ако тази информация бе достигнала до медиите по-рано обществения натиск щеше да предотврати случилото се
абе за криза в ЦСКА се говори от доста време
аз като крайно незаинтересуван от родния футбол, съм забелязал че по разните му спортни портали и форуми се говори поне от 2-3 месеца и ако това за теб не са ясни признаци, какво да кажем за слонските ушички на една тренировка. така че не се прави че тва е паднало изведнъж
а че е крайно срамно и неприятно за целия БГ футбол няма две мнения
Знаете ли че ...

Мириса на пламъка от запалката мирише на изгорели косми от носа.

#7 insider

    скиталец

  • Енориаши
  • PipPip
  • 135 posts

Posted 08 юни 2008 - 08:08

Струва ми се, че ЦСКА ще бъде оставен в А група, защото иначе ще се стигне до гражданска война. Атаката срещу сградата на БФС беше първият признак за това.
Иначе личното ми мнение е че законите трябва да се спазват и ЦСКА трябва да започне новото първенство от В група. Голям или не един клуб трябва да спазва разпоредбите.
По-лошото за ЦСКА е сриването на имиджа, граден толкова дълги години. Дори и да остане в А група, клеймото ще остане завинаги
Унеси меня, дорога,
От шутов и дураков,
От сумы и от острога,
От друзей-врагов

#8 Hard rock fan

    Self Portrait

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1036 posts
  • Location:The land of no tomorrow

Posted 08 юни 2008 - 10:17

View Postinsider, on Jun 8 2008, 09:08, said:

По-лошото за ЦСКА е сриването на имиджа, граден толкова дълги години. Дори и да остане в А група, клеймото ще остане завинаги

Аз пък си мисля, че у нас всяко клеймо е за три дни, слабопаметни сме...

А инак, аз също мисля, че ЦСКА трябва да ходят във "В" група...понеже категорично съм на мение, че е време поне един селски тарикатлък, разчитащ на "ако мине номерът"да бъде санкциониран.
За него необходимото и достатъчно доказателство за съществуването на Бог беше музиката.

#9 Code187

    Средник!

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 344 posts

Posted 08 юни 2008 - 10:36

View PostHard rock fan, on Jun 8 2008, 11:17, said:

Аз пък си мисля, че у нас всяко клеймо е за три дни, слабопаметни сме...

А инак, аз също мисля, че ЦСКА трябва да ходят във "В" група...понеже категорично съм на мение, че е време поне един селски тарикатлък, разчитащ на "ако мине номерът"да бъде санкциониран.


Аз си мисля, че като всички други хора сме слабопаметни, само когато ни изнася. Ако трябва да се направи на някой гадно ще се сетим и за най-малките подробности.


Съгласен съм, че ЦСКА (въпреки че съм им фен) трябва да отидат във "В" група. Ювентус може да го направи, а ЦСКА не! С тази шумотевица, впрягане на цялата държава, реномето и достйнството на този отбор бяха подкопанми здраво. И шампион на УЕФА да беше пак, щеше да се помни тази глупост и хленцане на "ултрасите" по телевизията. Вече става смешно и с извинение пу.кинска работа.
Rock n' Roll

#10 Hard rock fan

    Self Portrait

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1036 posts
  • Location:The land of no tomorrow

Posted 08 юни 2008 - 10:40

Аргументирам се веднага за "слабопаметността".

Управлението на комунягите при Жан Виденов бе катастрофа. Клеймо не...ами клеймо.
И кво...пак ни управляват след няколко години същите идиоти.
За него необходимото и достатъчно доказателство за съществуването на Бог беше музиката.

#11 Code187

    Средник!

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 344 posts

Posted 08 юни 2008 - 11:44

View PostHard rock fan, on Jun 8 2008, 11:40, said:

Аргументирам се веднага за "слабопаметността".

Управлението на комунягите при Жан Виденов бе катастрофа. Клеймо не...ами клеймо.
И кво...пак ни управляват след няколко години същите идиоти.



Не мисля, че нещата имат нещо общо, но това е моето виждане. Просто смятам, че едни ще забравят други ще помнят (както ти помниш за описаните събития). Както се помнят много други неща и много се забравят. Но въпроса е, че ЦСКА се унижава в момента и така наречените "радетелеи за ЦСКА" унижават, съзнателно или не, клуб с история и минало, за бъдеще от доста време в България не се говори и МИСЛИ (според мен грешка). А каква е реалната истина за клуба, парите и всичко останало около резила ние няма да разберем за съжаление. Факта е факт и "Европа" не гледа с добро око на държавната намеса, борбата за оставане на ЦСКА в "A" група против всякакви закони и наредби. Някой хора в желанието си да се направят на "ултраси" се самозабравят, за съжаление след време, ще са пак на гребена на вълната по някакви неписани закони, но такъв е живота.



P.S. И стига с тези комуняги :) седесарите са същите (просто са се боядисали в синьо за камофлаж). Май и комплекса (освен всички други) от комунизма ни погребва тотално. Това, не е добре за Бългрия и за мен, защото искам да живея тук, а не някъде на майната си.

Edited by Code187, 08 юни 2008 - 11:46 .

Rock n' Roll

#12 marillion

    I'm a Marquee veteran...

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 6135 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock

Posted 08 юни 2008 - 11:52

View PostCode187, on Jun 8 2008, 12:44, said:

P.S. И стига с тези комуняги :D седесарите са същите (просто са се боядисали в синьо за камофлаж). Май и комплекса (освен всички други) от комунизма ни погребва тотално. Това, не е добре за Бългрия и за мен, защото искам да живея тук, а не някъде на майната си.

Моля те, за комуняги на мен и на Фенката не говори, защото ще станем на кълбета, а определено няма смисъл от тази работа... :)

Както сам по-горе си посочил:

View PostCode187, on Jun 8 2008, 12:44, said:

Просто смятам, че едни ще забравят други ще помнят (както ти помниш за описаните събития).

Е, ние с Фенката за наша жалост помним и не можем да забравим!!
Така, че моля те не бъркай в раната... ;)
18.06.2017 - Phil Collins
19.06.2017 - Phil Collins
15.07.2017 - U2
13.10.2017 - marillion

#13 Code187

    Средник!

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 344 posts

Posted 08 юни 2008 - 13:40

View Postmarillion, on Jun 8 2008, 12:52, said:

Моля те, за комуняги на мен и на Фенката не говори, защото ще станем на кълбета, а определено няма смисъл от тази работа... :harhar:

Както сам по-горе си посочил:
Е, ние с Фенката за наша жалост помним и не можем да забравим!!
Така, че моля те не бъркай в раната... ;)



Честно да ти кажа аз предпочитам да помня ако за теб е жалко, че помниш, значи има нещо збъркано някъде -_- (може и да е в мен). Някой път не ви ли писва да се правите на репресирани от комунизма. Само, че това е тема на друг разговор и оправдания от типа, ти не си живял тогава не вървят.

Повече ме е яд, че засега нищо не мога да направя за глупостта в ЦСКА. А в бъдеще може и за провелен МоР държавата да се намесва така помежду другото, за да не стават издънки (толкова е смешно всичко).
Rock n' Roll

#14 wolfy

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1086 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Mother Nature

Posted 10 юни 2008 - 23:57

ЦФКА "Средец" ще останат в А група. Ще правят, ще струват, но накрая БФС ще им ударят едно рамо. Иначе идеята за В група е привлекателно примамлива. Вълнуващи дербита с ФК Люлин, Струмска слава и Сливнишки герой. Но надали. Орезилени в Европа и с отнет лиценз, но признати в България и в първия ешелон. Да бяха живи Милко БалеФ и Добри ДжуроФ да видят любимия си соц-тим на какво е дередже. Предричам закриване до няколко години и забравяне след още няколко :metal: Шегувам се, разбира се, до 2-3 сезона ще си стъпят на краката и ще възстановят двуполюсния модел в България. После всичко по старому... И така.
Non Nobis Domine, Non Nobis... Sed Nomini Tuo Da Gloriam!

#15 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 12 юни 2008 - 14:40

Направо не ми се коментира по темата. Аз съм ЦСКА-р и ми е някво...болно, абе всъщност щеше да ми е, ама отдавна не ми пука за БГ футбола. Всички са пълни бездарници и нещастници. Ако можех да имам власт (примерно да съм президент aвторитарен тоталитарист :metal: ) щях да забраня българския футбол, защото те не заслужават. ай сиктир. като гледам премиершип примерно и пусна някой мач от бг-"първенството" и като ги гледам какви са спрели, лошо ми става :worship:





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users