Jump to content

MANOWAR в България!!!ПАК!!!


64 replies to this topic

#21 NWOBHM

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 57 posts

Posted 04 август 2007 - 21:36

Дано! Този път няма да пропусна! :harhar: :no: :metal:

#22 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 04 август 2007 - 21:53

шокиран съм! благодаря, че изровихте материалите от нова тв и вестника! Майко, явно на Джоуи наистина му е харесало много тук, което може да означава по-чести концерти...такова нещо не съм вярвал просто.. асдки много ни зачитат...то нема да е двд, химн, фланелки, концерт на Нова Година!!! Аз след концерта преди месец се зарекох, че няма да пропусна концерт на Меноуор за нищо на света, ако ще и да заобикалят България и свирият наоколо по Балканите... ще ме извините за фенщината може да ви дойде малко в повече, но това ми е най-любимата група...нямам търпение! :harhar:

#23 Джуджето_GIMLY

    анонимен човеколюбец

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1378 posts
  • Gender:Male

Posted 04 август 2007 - 22:02

Чакай бе човече не залагай още, че ще има концерт на Нова Година :harhar:
Дай да изчакаме малко,а не рибата в морето, олиото в тигана :no:
И аз много бих се израдвал на тази новина и с радсот ще отида но нов техен концерт ама да не прибързваме, че после може да се разочароваме, а на практика никой нищо да не е обещал :metal:
Кироо, бегай оттука, оти че те изпапурчим с копачо!

#24 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 05 август 2007 - 08:28

да, прав си, нещо се развълнувах кекеке..

#25 Frodo

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 7 posts

Posted 05 август 2007 - 12:26

Супер! Там сме, ако ще и в село Селце да е ;)
ама... мислите ли, че ще повторят 3-часовото си изпълнение и химна? :)

#26 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 05 август 2007 - 12:48

View PostFrodo, on Aug 5 2007, 13:26, said:

Супер! Там сме, ако ще и в село Селце да е :D
ама... мислите ли, че ще повторят 3-часовото си изпълнение и химна? :)
знае ли човек, но ако наистина е на нова година може и някоя друга изненада да се очаква ;)

#27 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 05 август 2007 - 16:11

View PostFrodo, on Aug 5 2007, 13:26, said:

Супер! Там сме, ако ще и в село Селце да е ;)
ама... мислите ли, че ще повторят 3-часовото си изпълнение и химна? :)
Не, но няма и нужда :D
Ако е през зимата, и леко облечени мадами на сцената няма да има, освен ако не са група гостуващи руски моржки, ама айде и от това нема нужда :)
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#28 Blackiel

    Bastard

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 755 posts
  • Gender:Male
  • Location:Düsseldorf, DE

Posted 05 август 2007 - 16:28

View PostFrodo, on Aug 5 2007, 13:26, said:

Супер! Там сме, ако ще и в село Селце да е :D
ама... мислите ли, че ще повторят 3-часовото си изпълнение и химна? :)
Този път може да направят новогодишно дунавско хоро в метъл вариант. ;)
\m/

#29 Happy Little Boozer

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 13 posts

Posted 05 август 2007 - 19:22

ще е страхотно, ако Manowar свирят пак на нова година!!! пак ще отидем! и пак ще се разцепим! кофти само, че ще е студено и малко ще е проблемен въпроса със палатките...

#30 Satyr

    Администратор

  • Велики Магистри
  • PipPipPipPipPip
  • 7521 posts

Posted 05 август 2007 - 22:41

View PostHappy Little Boozer, on Aug 5 2007, 20:22, said:

кофти само, че ще е студено и малко ще е проблемен въпроса със палатките...
А на палатките хималайки що им викат така? Не е щот се спи с тях на Хаваите, а на Хималаите - в сняг, студ и вятър свиреп :huh:
WeRock.bg - сайт за Праведна музика

#31 Geddy

    Спасителя в RUSH-та

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1053 posts
  • Gender:Male
  • Interests:Progressive Rock, Progressive Metal, Heavy Metal, Hard Rock, Jazz, Jazz-Rock, Prog-Folk, Folk-Rock...

Posted 06 август 2007 - 05:20

View PostSatyr, on Aug 5 2007, 23:41, said:

А на палатките хималайки що им викат така? Не е щот се спи с тях на Хаваите, а на Хималаите - в сняг, студ и вятър свиреп :huh:
Има и подходящи чували за минус 20 градуса (примерно), ама наистина на Каварна това е големия проблем-настаняването...ако нещата продължават все така (а аз съм сигурен че ще) би трябвало да се помисли за някакви по големи места за къмпингуващи, както и за някакви хижи, които да могат да приютяват по голям брой хора

View PostHeathenHeart, on 28 януари 2013 - 13:29 , said:

Бира, водка и прогресив са вредни за здравето. В най-добрия случай водят до тенис. :harhar:

#32 sabinnna

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 37 posts
  • Location:Sofia Hate City

Posted 06 август 2007 - 11:55

Ебати позьорите са няма що! Ще идват пак, ама този път феновете да не се надяват на добър концерт защото едва ли пак ще снимат DVD! Според мен на тях не им идва от вътре а само се правят на некви великите метали :metal: сега като идваха бях в Каварна имах възможност да прескоча и да ги гледам но просто неисках!!! Дори да дойдат в София и ако ще концерта да е безплатен пак няма да отида! :metal:

#33 Code187

    Средник!

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 344 posts

Posted 06 август 2007 - 12:15

View Postsabinnna, on Aug 6 2007, 12:55, said:

Ебати позьорите са няма що! Ще идват пак, ама този път феновете да не се надяват на добър концерт защото едва ли пак ще снимат DVD! Според мен на тях не им идва от вътре а само се правят на некви великите метали :metal: сега като идваха бях в Каварна имах възможност да прескоча и да ги гледам но просто неисках!!! Дори да дойдат в София и ако ще концерта да е безплатен пак няма да отида! :metal:


Че някой да те кара да ходиш. Като не ти харесват прав ти път. Слушай к'вото те кефи.


Концерта няма да е 3 часа, но ще е към 2 часа и 15 минути както е стандартно. И се надявам, да не е на нова година, че ми се струва голяма тъпня искам да е самостоятелен хубав и добре организиран концерт, не на площада като чалгаджий. И да не дойдат на Нова година ще дойдат пролетта или лятото. Май сляпата фенщина, не е на добре.
Rock n' Roll

#34 sabinnna

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 37 posts
  • Location:Sofia Hate City

Posted 06 август 2007 - 14:20

Ми разбира се, че ще си слушам квото ме кефи! И не съм казала, че някой ме кара да ходя просто изразявам мнение по въпроса, защото прекалено много ги прехвалвате се едно са ебати боговете :rolleyes: некви пълни позьори на сцената, който са излезнали да си показват мускулите и т.н.
Успех на всички фенове................

Edited by sabinnna, 06 август 2007 - 14:21 .


#35 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 06 август 2007 - 14:36

Брех, откъде чак пък толкова негативизъм? И то в тема, където всички мнения са позитивни...
Ще те помоля да понамалиш използването на думи като "ебати", "позьори" и пр. Като не ги харесваш толкова и няма да ходиш на евентуалния им концерт няма нужда да ни го съобщаваш. Тук едва ли много хора се вълнуват от това. Просто остави тези, които са фенове и ги харесват да си пишат тука. Естествено, че това не означава, че нямаш право на мнения. Напротив - дори то да е обратно на повечето мнения тука, е винаги добре дошло. Но това твойто не са мнения, а директно хулене на групата. Темата обаче не е такава. Няма лошо ако искаш да ни обясниш какви "позьори" са Manowar и как не можеш да ги дишаш, но не е тука мястото :rolleyes:
I don't know how I managed it...

#36 Nosferatu

    Vampire Demigod

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 813 posts
  • Location:ye entrancemperium

Posted 06 август 2007 - 15:02

View Postsabinnna, on Aug 6 2007, 15:20, said:

Ми разбира се, че ще си слушам квото ме кефи! И не съм казала, че някой ме кара да ходя просто изразявам мнение по въпроса, защото прекалено много ги прехвалвате се едно са ебати боговете :pogranichnik: некви пълни позьори на сцената, който са излезнали да си показват мускулите и т.н.
Успех на всички фенове................
1. Ми разбира се, че ще си слушаш каквото те кефи!
2. Не харесваш групата, но няма смисъл да се изказваш така, защото аз съм фен на групата, а не харесвам други, които може да са твои любимци, за едни тези са богове, за други онези. ТОЧКА!
3. Не си била на концерта, от къде знаеш дали е било позиорско и дали само са си показвали мускулите? (бтв, Джоуи е окльощавел, а Ерик е зел а качва мас, или поне така ми се стори :П, Карл винаги си е бил слаб, а Скот май е единстения по-мускулест)
4. Много хора, които не харесваха Manowar (някои дори ги мразеха) бяха на концерта и си промениха коренно мнението за групата, и определено се изказаха, че концерта е велик. Малцина са тези, които не харесаха концерта, а аз не познавам такива въобще, от моя град имаше маса народ там. Това само показва колко велик е бил концерта.
5. Нужно ли е да свирият всеки път по 3 часа и да снимат всеки път DVD за да покажат, че не са позиори, както ти ги кориш? Това беше първия път в България, и беше специален! Даваш ли си сметка колко изтощително е да си над 3 часа на сцената? Била ли си въобще на сцена?
6. Не виждам смисъла на безсмисленото хейтене, аз не коментирам в теми, които не ме интересуват, защото НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВАТ И Е БЕЗСМИСЛЕНО!

#37 sabinnna

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 37 posts
  • Location:Sofia Hate City

Posted 06 август 2007 - 15:09

Първото което е не задължавам никой с моето мнение то си е МОЕ !!! Написах това мнение защото ме издразни това , че прекалено много ги прехвалвате. И второто все си мисля, че форумите са за това всеки да се изкаже и за дискусия. Щом сте яко фенове кефете се мен тва не ме грее....

#38 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 06 август 2007 - 15:18

И мен не ме грее какво ти е мнението за Manowar. Както не ги грее и всички, които пишат в тази тема. Между другото не ме грее хич и за Manowar, но не съм тръгнал да бълвам тука змии и гущери. Преди да продължиш да го правиш, моля те, прочети още веднъж /този път по-внимателно/ какво съм ти написал в предишния си пост.
I don't know how I managed it...

#39 feather

    пер(к)о

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 272 posts

Posted 06 август 2007 - 15:22

View PostOzzy, on Aug 6 2007, 15:36, said:

Като не ги харесваш толкова и няма да ходиш на евентуалния им концерт няма нужда да ни го съобщаваш. Тук едва ли много хора се вълнуват от това. Просто остави тези, които са фенове и ги харесват да си пишат тука.

Това е прекалено. Разбира се, че всеки, който има някакво отношение към темата би трябвало да може да се включи със своя коментар - пък бил той и негативен. Нали това е идеята на форумите? :pogranichnik:
И това все пак са мнения - никой не е задължен да мисли като другия.
What you feel is what you are.
And what you are is beautiful.

#40 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 06 август 2007 - 15:31

View Postfeather, on Aug 6 2007, 16:22, said:

Разбира се, че всеки, който има някакво отношение към темата би трябвало да може да се включи със своя коментар - пък бил той и негативен. Нали това е идеята на форумите? :pogranichnik:
И това все пак са мнения - никой не е задължен да мисли като другия.
Разбира се. И аз съм го написал:

Quote

Естествено, че това не означава, че нямаш право на мнения. Напротив - дори то да е обратно на повечето мнения тука, е винаги добре дошло. Но това твойто не са мнения, а директно хулене на групата. Темата обаче не е такава. Няма лошо ако искаш да ни обясниш какви "позьори" са Manowar и как не можеш да ги дишаш, но не е тука мястото
Което ще рече, че обективното и културно мнение е винаги добре дошло и желано тук. Но в тема, в която се обсъжда даден концерт, изведнъж някой да се намеси с изрази от сорта на "ебати позьорите", "тия са ебаси нещастниците", "тези смешници не мога да ги дишам", "ебати некадърниците, и в София /примерно/ да дойдат няма да ида" просто не се толерират тук.
И предлагам: нека офтопика да спре СЕГА.

Edited by Ozzy, 06 август 2007 - 15:31 .

I don't know how I managed it...





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users