Jump to content

Brendan Perry Tour 2010....Dead Can Dance...


4 replies to this topic

#1 duende

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1149 posts
  • Gender:Male

Posted 03 ноември 2009 - 12:47

Posted Image

На официалния сайт на Brendan Perry - легендарният мозък и глас и могъща половина на Dead Can Dance - се е появило потвърждение за предстоящо турне през 2010 година.


Турнето (съвместно с Peter Murphy от Bauhaus) ще започне в началото на март 2010 година след премиерата на новия албум на любимия ни друид - "Ark". Очаква се Европейският Рейд да последва след обиколка на Америките. Датите ще бъдат обявени преди Коледа тази година.

Повече информация:
http://www.brendan-perry.com/#/news

Инфо за предстоящия албум на Brendan, както и кратък видео - мейкинг:

http://www.ark.brendan-perry.com/

#2 wiktory

    empathy

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1079 posts

Posted 05 ноември 2009 - 00:50

отваряйки си мейла такъв писък нададах при новината, че колегата ми се поля с кафето: ))
представям си какво ти е и на теб.. тази мечта да си сбъднем само.. дано.. !
странното е, че го знаех, усещах го някак още юни месец. дори го споменах като предстоящо събитие за тази зима..и докато разпалено обяснявах, че изненадата ще е - Брендън, компанията си помисли за предстоящо нещо на Гилмор или Гейбриел.. еех! ще се побъркам от кеф! исках да кажа, че в мое лице имаш страстен фен и почитател на този змей, остава само да свирнеш за дата или нещо такова.. ъм.. и вълнението ми е в повече и отдавна не съм скачала така, ще ме извиняваш затова емоционално нахълтване.. от днес почвам да броя дните: )

#3 duende

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1149 posts
  • Gender:Male

Posted 05 ноември 2009 - 01:39

View Postwiktory, on Nov 5 2009, 00:50, said:

отваряйки си мейла такъв писък нададах при новината, че колегата ми се поля с кафето: ))
представям си какво ти е и на теб.. тази мечта да си сбъднем само.. дано.. !
странното е, че го знаех, усещах го някак още юни месец. дори го споменах като предстоящо събитие за тази зима..и докато разпалено обяснявах, че изненадата ще е - Брендън, компанията си помисли за предстоящо нещо на Гилмор или Гейбриел.. еех! ще се побъркам от кеф! исках да кажа, че в мое лице имаш страстен фен и почитател на този змей, остава само да свирнеш за дата или нещо такова.. ъм.. и вълнението ми е в повече и отдавна не съм скачала така, ще ме извиняваш затова емоционално нахълтване.. от днес почвам да броя дните: )


Song to the siren

#4 wiktory

    empathy

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1079 posts

Posted 19 януари 2010 - 19:03

ъм.. броя ли броя аз, ама нещо Пери се отказал ми се струва? :angry3:

#5 duende

    кардинал

  • Енориаши
  • PipPipPipPipPip
  • 1149 posts
  • Gender:Male

Posted 19 януари 2010 - 21:00

View Postwiktory, on Jan 19 2010, 19:03, said:

ъм.. броя ли броя аз, ама нещо Пери се отказал ми се струва? :angry3:

Той винаги се мотае страшно много. Албумът му първоначално беше обявен да излезе миналата година, а го отложи за тая. Все още има шанс премиера пролетта и лятно или есенно турне.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users