Jump to content

Steven Seagal в София25.06.2014 г. - "Маймунарника"

steven seagal sofia bulgaria блус borisova gradina

10 replies to this topic

#1 alarmapunk

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 168 posts
  • Gender:Male

Posted 13 май 2014 - 12:31

Поканил съм Стивън Сегал да ни посвири в Борисовата градина с неговата Блус Банда, с която са на 40 дневно турне с 30 дати общо. Официално инфо ще има идните дни. Нямам намерение да правя голям ПР и по скоро леко ъндърграунд ще го караме фейса върши чудна ралта.
Промоционалните билети за концерта на Стивън Сегал в Борисовата Градина са в продажба!
Първите 200 билета са на цена от 35лв. След изчерпване на промо стоката цените ще бъдат следните:
Стандартен билет - 50лв, "Билет за двама" - 80лв.
Могат да бъдат поръчани, резервирани или закупени преди официалното обявяване на концерта както следва:
1) Билетната каса на НДК-то | Маймунарника | Обичайните места за продажба на билети - бензиностанците със зелените табели и магазините за Офис консумативи със синьо-жлтото лого.
2) online (онлайн) от сайтовете на Тикет Про, Тикет Лоджик и Тикет Портал

Из София днес плъзнаха плакатите, които изглеждат така:
https://www.facebook...152031944031526
Ще се радвам, ако имате желание да споделите на стените си атуорка, защото си играх специално да го напправя да изглежда като видео касетка под наем от края на 90те. И с удоволсвтве чета коментари, от които има такива като например този:
"Is this the actual poster for it? If so, the designer deserves an award. - how mad is it! The designer has gone all out on font selection and angles here. And the 4D effect really makes you feel like you are right there in that forest with Steven, immersed in the Seagal blues magic."

фейсбук евент:
https://www.facebook...66753740062598/
форумците могат да следят там за ъпдейт, въпреки, че ще изправя до werock.bg

ето и едно промо видео за турнето:



Ше се радвам ако имате допълнителни въпроси, на които бих могъл да отговоря относно промоцийката.

#2 alarmapunk

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 168 posts
  • Gender:Male

Posted 16 май 2014 - 09:26

Софийската дата вече и на сайта на SS.

http://stevenseagal.com/?page_id=24

June, 25, 2014 Majmunamika Theatre, Sofia, Bulgaria

#3 alarmapunk

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 168 posts
  • Gender:Male

Posted 23 юни 2014 - 08:26

променя се датата на концерта с един ден. новата дата е 26 юни, четвъртък.
мястото на провеждане и часа същите - маймунарника, борисова градина.
врати: 19:00
начало: 21:00

#4 stivan

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 137 posts
  • Gender:Male

Posted 03 юли 2014 - 21:34

Quote

Стивън Сегал набива пици на изпроводяк




Posted Image
Стивън Сегал вечеря на крак пици след концерта си, който имашe в столичен клуб миналия петък. Майсторът по бойни изкуства посети страната ни като част от европейското си турне заедно със своя Steven Seagal Blues Band.Освен музикантите, актьорът замъкнал да похапнат тестените изкушения и своите мениджъри, техници, осветители - общо към 16 човека. Пиците били купени от българските домакини на Сегал. Общата сметка, която БГ промоутърите платили, заковала 65 лева. Майсторът на айкидото вечерял на крак посред нощ на спирката на тролеите в тунела на НДК.

Един от известните ловци на автографи – учителят по география Тодор Петров, проследил Сегал по време на нощните му митарства ден преди и веднага след изявата му в клуба. Оказало се,че звездата от „Белязан да умре” се прибрал пеш до хотела, в който бил настанен - „Хилтън”.Актьорът блусар не ползвал специален превоз и докато отивал към единствената си тв изява, която имаше у нас - в „Шоуто на Слави”. След предаването изникнал лек проблем къде да вечеря Сегал. В крайна сметка той бил настанен в ресторант край НДК, с чиито собственик бил приятел на Слави. Звездата доста се ядосал на неуредиците около визита си. Единствено прелестната компания на две чернокоси дами, с които се запознал в ресторанта, била причината БГ домакините му да не изпитат на гърба си прословутия буреносен нрав на актьора. /БЛИЦ/
:shok:
"Металистите - това е най-развитата и напредничава класа и никой не може да отрича, че тъкмо те са предния отряд на целия пролетариат. (В.И.Ленин,"Събрани съчинения", том 24)"

#5 stivan

    кюре

  • Енориаши
  • PipPip
  • 137 posts
  • Gender:Male

Posted 08 юли 2014 - 19:28

Quote

Posted Image
Холивудската звезда Стивън Сегал от вчера е в Свети Влас по покана на строителните предприемачи Йордан и Динко Диневи.
"Имаме идеи за благотворителна дейност. Правя турнета с моята група. Смятаме да изнесем такива и в България", каза Сегал пред журналисти на летище „Бургас". Той имал готовност да се включи и в бизнес проекти на Диневи, свързани с туризма. Един от тях бил да доведе в България повече туристи от Азия, пише „24 часа".
Сегал сам каза, че избрал за почивка нашето Черноморие, защото България му харесва, а гледката от самолета към Бургас и първите му впечатления при кацането били, че това е много красиво място.
Плевенският художник Петър Мичев – Педро сподели в страницата си във Фейсбук своя снимка с актьора в „Марина Диневи". Първоначално публикувахме информация, че лично художникът е подарил картината на Сегал, но се оказва, че подаръкът е направил не Педро, а неговият приятел - домакинът на Сегал Йордан Динев.

http://www.posredniknews.com/site/

Edited by stivan, 08 юли 2014 - 19:29 .

"Металистите - това е най-развитата и напредничава класа и никой не може да отрича, че тъкмо те са предния отряд на целия пролетариат. (В.И.Ленин,"Събрани съчинения", том 24)"

#6 alarmapunk

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 168 posts
  • Gender:Male

Posted 14 юли 2014 - 09:44

Това в блиц е ташак. неква натегачка журалистка прояви активост за ъпдейът и понеже първия път написа супер много глупости решихме, че трява да я бъзикаме. планирарано измислихме, че трябва в информацията да има глагола "набивам" и да е храна, която може да се набива, като пица а парче например.
вече съм уеден, че ако и бях казал, че е6ал циганки аранжирани от бул. ботев-мария луиза щеше да го драсне.

#7 andro

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 48 posts
  • Gender:Male

Posted 14 юли 2014 - 22:31

Това в БЛИЦ може и да е пълен ташак, но как би коментирал това - шоуто започна с прилично закъснение, г-н Сегал беше видимо недоволен, пианиста (не му помня името) коментира след края на първата песен, че има проблем с организаторите, но г-н Сегал е помолил музикантите да свирят заради събралата се публика. Аз лично си изкарах чудесно, звукът беше на добро ниво, публиката беше почти адекватна(особено за блус концерт), не ядохме шамари с крак, понеже не познаваме парчетата. Дори бирата, която случайно разлях не ми помрачи настроението. Това е моята гледна точка, но г-н Сегал едва ли споделяше моя ентусиазъм. :)

#8 Ozzy

    All England Lawn Tennis Club Single Handed Champion of the World

  • Тамплиери
  • PipPipPipPipPip
  • 9471 posts
  • Gender:Male

Posted 15 юли 2014 - 08:01

^
Колко хора имаше?
I don't know how I managed it...

#9 andro

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 48 posts
  • Gender:Male

Posted 15 юли 2014 - 08:14

Не съм добър в пипълметрията, както и не знам колко човека побира клубът. Масите бяха заети всичките, баровете също, отпред не беше претъпкано, хората от масите се приближиха по някое време и това създаде усещането за концерт, а не за театър. Може би около 150-200 човека, но това е повече усещане отколкото статистика. :)
Интересно беше на масата за мърч. Тениските, които се продаваха бяха с размерите на 4 местна палатка, при това малките. Приятел от компанията се спазари за 2, но той е двуметров, 130 килограмов мъж и каза че са му тамън, малкия размер. :D

#10 alarmapunk

    епископ

  • Енориаши
  • PipPipPip
  • 168 posts
  • Gender:Male

Posted 08 август 2014 - 10:10

Започването на гига закъсня по много причини, щото първо сменихме венюто и се оказа, е тур буса е 4 метра и 30 см висок и не може да влезе в гаража на НДК и правихме някакви си сложни схеми за разтоварване на апаратурата, което ни отне 2 часа и половина.
Наложи се да я разтоварим на спирката на тролеите в тунела пред НДК и от там да я катерим и влачим през линиите на трамвая и площадката пред СЛК и през цялото заведение. Това промени леко цялата програма.
Саунд чека приключи в осем. После екшън звездата изчезна и се появи в клуба в десет без двайсет, ходил да хапва. Бандата се оплака, че сцената им била тясна, незнам си кво. В бакстейджа им било тясно, мрън, мрън. Некви от антуража дойдоха да ме юркат да им(му) търся балерини тип мажоретки да ги слагам пред сцената да поддържат настроението на публиката и неговото. И ходих да обикалям някви места да селектирам модели. Общо взето това е. Проблема с организаторите е, че организаторите не бяха съгласни с някои от изискванията и прищявките на артиста.
Отделно, всеизвестен факт е, че сегал независимо от емоцията си, изглежда винаги еднакво http://www.imooge.net/i/c2092535.jpg
и не се знае какво му е било настроението. Според мен беше ок. след като каза "тенкю брадър".
(За ози) Имаше 249 продадени билети.

#11 andro

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 48 posts
  • Gender:Male

Posted 24 август 2014 - 21:27

Не знам доколко са капризни Сегал и колегите му от групата. Оценявам майтапа с желязната физиономия. Не видях мажоретки пред сцената, имаше подпийнали англичани и няколко красиви девойки (хвала на някой бог, че все още се намират и такива 'дето слушат блус). 250 билета са продадени, като сложиш и класическите навлци, значи е стигнало до към 300 човека. Концерчето беше забавно, въпреки късния час. Аз съм доволен, но все пак остава неприятното усешане, че бандата не се е забавлявала и това е било просто рутинно изпълнено задължение.
https://braveblog.fi...ven-seagal1.jpg - Това изражение го нямаше.
Ще ми се и някой друг съфорумец да коментира, че ще излезе, че или само аз съм бил на този концерт, или че мрънкам, или че кой знае какво още.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users