Jump to content

Tuffata's Content

There have been 28 items by Tuffata (Search limited from 03-May 23)


By content type

See this member's


Sort by                Order  

#8734 Sounds from the Shadow Hall

Posted by Tuffata on 11 September 2007 - 14:22 PM in Концерти и фестивали в България

View PostSvil, on Sep 11 2007, 14:45, said:

Адски ми е любопитно колко билети ще бъдат продадени :shout:

Е чакай де - днес почваме да ги продаваме... като продадем нещо ще кажем :P



#8503 Sounds from the Shadow Hall

Posted by Tuffata on 09 September 2007 - 18:20 PM in Концерти и фестивали в България

View PostSatyr, on Sep 9 2007, 17:46, said:

Да оставим географията.
Защо на логото на "Тритон медия" има... сатир :harhar:

Защото не е тритон... и защото - рам-ти-ри-рам.... :D



#8480 Sounds from the Shadow Hall

Posted by Tuffata on 09 September 2007 - 15:03 PM in Концерти и фестивали в България

View Postspurjata, on Sep 9 2007, 15:58, said:

Добре, ама защо в Ловеч? Като се има предвид концерта на Мардук, който не е в много голям диапазон от този, няма ли притеснение за малка посещаемост?

За мен риска е оправдан. Ловеч е прекрасно място за подобни неща. Плюс това е доста по-близо до Стара Загора, Бургас, Русе, Плевен, Варна от София.



#8464 Sounds from the Shadow Hall

Posted by Tuffata on 09 September 2007 - 12:32 PM in Концерти и фестивали в България

View PostSatyr, on Sep 9 2007, 13:31, said:

Дори и с логото ни на него, плакатът трябва да отговаря на общото изискване за постване на картинки - макс. 500 пиксела ширина.

А заглавията на подобни теми за предстоящи събития не бива да са изцяло с главни букви :D

;) Добре де - поулях се малко...



#8461 Sounds from the Shadow Hall

Posted by Tuffata on 09 September 2007 - 12:07 PM in Концерти и фестивали в България

Tritonus Media & The Other Side
представят:
Sounds From The Shadow Hall
Black Metal Night

с участието на британската легенда

HECATE ENTHRONED

участват още :
CIRITH GORGOR (Холандия)
GROND (България)
MORIA (България)


Мястото: Ловеч, Младежки дом
Дата: 5 октомври, петък
Начало: 20:00 ч.

Билети:
предварителна продажба: 25 лева в магазините на O4З, Тангра, Оzz Music и др.
Билети в деня на концерта: 28 лева



#5278 Купувате или теглите?

Posted by Tuffata on 17 August 2007 - 17:43 PM in Общ музикален форум

Тегля, за да купя :D



#5259 Най-добрата банда от 90сете- насам

Posted by Tuffata on 17 August 2007 - 14:05 PM in Общ музикален форум

Хм...

За мен има една доста добра група извън вече споменатите... и тя е Satyricon... Пропуск - никой нищо не казва за тях :ser:

...иначе - In Extremo - също доста сериозна група ... разбира се доста по-малко влиятелна.
Cruachan - но те все още са в дълбокия ъндърграунд.

За по-комерсиална група - The Gathering - (пък и съм стар фен на Анеке :D )



#4958 Какво слушаш в момента?

Posted by Tuffata on 15 August 2007 - 10:34 AM in Общ музикален форум

Roadrunner United - In The Fire...


Абе King Diamond кърти...



#4654 Шстид Ден Ден на МартинОВар

Posted by Tuffata on 13 August 2007 - 18:16 PM in Поздравления

View PostMartinOwaR, on Jul 29 2007, 23:01, said:


Абе честито и от мен - ей "братко" или както си викате феновете на ManOwaR следващия път да не ми цъфнеш като фен на противниковия отбор - нали знаеш, че ловчанлии сме гостоприемни...



#4613 С какъв спорт се занимавате през свободното си време

Posted by Tuffata on 13 August 2007 - 14:56 PM in Други

1. Маратонско пиене+салатка
2. Спортно простеене - двойки и отборно...
3. Петобой с фамилия Ушеви
4. Спортно ходене с препятствия
5. Катерене на ... маси
6. Прескочи кобила (обикновено аз съм кобилата)
7. Пазене на равновесие
8. Повръщане на дълги разстояния
9. Спортно лазене
10. Маратонско спане по масите...



#4612 Между ангели и демони

Posted by Tuffata on 13 August 2007 - 14:50 PM in Хумор и забава

View PostSatyr, on Aug 13 2007, 15:39, said:

И сега не се знае кой е бащата, нали :clapping:

Знаят, ама не щат да кажат :ninja:



#4611 FFL 2 кръг прогнози

Posted by Tuffata on 13 August 2007 - 14:46 PM in Футбол

View PostYanni, on Aug 13 2007, 15:18, said:


Това като гражданин на Ловеч (иначе наистина много готин град :blink: ) с оранжеви очила ли го твърдиш, или като човек, който е гледал мача в Събота и може да обективно да прецени събитията на терена :clapping: Щом "син" вестник като 7 дни спорт излезе със заглавие Срам! Закопаха ЦСКА, значи явно си гледал друг мач... С липса на морал и дисциплина да изравниш като гост в Ловеч, с човек по-малко (без да броим "реферите")...??? :ninja: Айде малко по-реално да гледаме на нещата, кво ше кажете :lol:

Много се радвам, че няма вестник, който да обслужва Литекс - на нас това в Европа не ни помага особено. Очакванията ми за Там-пере се потвърдиха, а сега съвсем с основание очаквам и изпадналият в криза ЦСКА (много нефутболни и много неспортни личности управляват отбора) да достигне дъното преди да започне да се качва нагоре. Тройчо е доказал себе си като нескопосан треньор. Благодарение и на него самия дълго време в Литекс нямаше стабилност и достатъчна дисциплина... Има много причини поради които да смятам, че прехвалената в медиите селекция на ЦСКА ще се издъни.

А и JimmyPop е прав относно гола на ЦСКА... Не знам защо трябва да тръгвате да защтавате отбор, който не може да спре един-единствен футболист - и не ми говорете за симуланти...



#4604 И ний сме дали нещо на света...

Posted by Tuffata on 13 August 2007 - 14:35 PM in Хумор и забава

Е, той дедо ти Вазов и така си и замина :clapping:



#4597 Най-големите обиди в спорта

Posted by Tuffata on 13 August 2007 - 14:13 PM in Други

Не е класирано, но е добро:

На въпрос относно кой е по-добрият отбор на Мърсисайд - Ливърпул или Евъртън, великият треньор на червените Бил Шенкли отговаря:

- В Ливърпул има два велики отбора - Ливърпул и Ливърпул резерви - за други отбори наоколо не се сещам... :clapping:



#4592 Между ангели и демони

Posted by Tuffata on 13 August 2007 - 13:54 PM in Хумор и забава

Че всички ли сте фенове на Мейдън бре?



#4591 Вицове....

Posted by Tuffata on 13 August 2007 - 13:50 PM in Хумор и забава

Един леко "музикантски":

...не може да свири на китара, а като пие вода тече от 25 места, що е то?

(Euronymous, Mayhem)



#4584 Между ангели и демони

Posted by Tuffata on 13 August 2007 - 13:31 PM in Хумор и забава

View PostJimmy Pop, on Aug 13 2007, 02:47, said:


Хората са се събрали да разискват проявите на свръхестественото в цялата страна, не гледай, че срещата се е провела в Лесидрен. Ама то и в Троян има зли СПИРиТс .



Не подозирай, а бъди убеден! Реки от зло текат там, освен ВитЯ (не нашия дългуч :blink: ). Казва ти го човек с 50% тетевенска (респективно върколашка) кръв във вените си. И 0,5 промила стартова позиция в кръвта, по рождение. :clapping:

Ех... съдба... казва ти го човек с 1.2 промила кръв в алкохола... това е перманентно състояние... :ninja:



#4580 FFL 2 кръг прогнози

Posted by Tuffata on 13 August 2007 - 13:19 PM in Футбол

17:30 [EUROPE (UEFA)] 3QR TOULOUSE - LIVERPOOL 1:2 (Ливърпул почват да бият с повече от гол разлика навън едва в началото на октомври)
18:00 [EUROPE (UEFA)] 2QR BESA - LITEX 0:3 (както винаги възможните противници на Литекс се отстраняват с големи резултати)
20:00 [EUROPE (UEFA)] 2QR OMONIA - CSKA SOFIA 3:2 (с тази игра и липса на каквато и да е дисциплина и морал, дори и двата вкарани гола ще бъдат доста)
20:30 [EUROPE (UEFA)] 2QR LOKOMOTIV SOFIA - OTELUL GALATI 1:1 (Оцелул в момента са доста напред - дори очаквам да поднесат пълна изненада - не защото в този мач не съм за Локото - просто съм обективен)



#4573 Почва се

Posted by Tuffata on 13 August 2007 - 12:48 PM in Футбол

View PostJimmy Pop, on Aug 13 2007, 13:37, said:


Познавам ги почти всичките... СФЛТ, на Гошо обкръжението и т.н. Това не са в никакъв случай хулигани според моята представа за такива. Аз лично се радвам на този факт. А за това, че не малко от тях слушат праведна музика сме напълно единодушни. :ninja:

Фактът, че са ти познати не означава задължително, че не са хулигани... има доста хулгани, които са над средното ниво на интелект, възпитание и поведение в ежедневието, както може би се досещаш заниманието им с футболно хулиганство е единствено в резултат от нужда от отдушник...

...а и виж аватара ми :clapping:



#4568 Почва се

Posted by Tuffata on 13 August 2007 - 12:13 PM in Футбол

View PostJimmy Pop, on Aug 13 2007, 13:03, said:


В Ловеч никога не е имало хулигани и няма и да има. Все пак сме цивилизован европейски град.



:clapping: Тва е по-готино и от чупенето на стадиони.

Ех, граждани, гражданииии... (на село раждани).

Тук хич не си прав за хулиганите - вече ги има........ и над 80-90% слушат праведна музика...



#4566 Почва се

Posted by Tuffata on 13 August 2007 - 12:09 PM in Футбол

View Postwolfy, on Aug 13 2007, 12:47, said:


Баси мамата! :ninja: Ма вие сте големи хулигани, бре :clapping: А що не кажеш как големи мъже на по 40 години са си събличали фланелките на литекс с насрани гащи? Щото тая измислена историйка с великите хулигани от ловеч си я разправяйте помежду си, супер смешно звучи и очевидно е за форум "Фантастика" :blink:

Тук си 100% прав само за 40 годишните... но рано или късно и с тах ще се оправим. Плюс това аз ти казах - това е разказ на участник в побоя... Аз съм в Слънчев бряг и изобщо не знам какво е станало. Въпросната групичка е налетяла първа... а умишлено към цифрата ловчанлии забравих да добавя и някой друг бокс...



#4498 Почва се

Posted by Tuffata on 13 August 2007 - 02:02 AM in Футбол

View PostJimmy Pop, on Aug 13 2007, 02:37, said:


Остави тенденциозното съдийство и надиграването (отборът им игра на марсианско ниво, но пустите съдии... :metal: ). Чете ли статията в 7 дни спИрт. Според тях Литекс са клали и бесили на терена и като по чудо някой цесекар не се е споминал, при това статията изобилства от махленски език и каруцарски жаргон. И всичко това, на фона на безбройните балтии срещу Том (който пък, ако не знаете, е симулант ;) ) и СЕЛЯНДУРСКОТО изпълнение на Янчев срещу същият този Том в 80-та минута, звучи повече от смешно. ;) B) :D :P


За твое успокоение - истинска история от центъра на град Ловеч, около час преди мача - група съвсем пияни запалянковци на Литекс (около 15 бройки - без шизофренните им форми) среща група от около 40-50 запалянковци на ЦСКА. Последвал дъжд от бутилки от страна на "розовите" запалянковци... минути по-късно цскарите се отправят към болницата а ловчанлии с песен към стадиона...

...не ми се говори за 7 дни спирт, Тъпспорт, Донбалон и другите спортни таблоиди... фактите говорят сами за себе си... лошо е, че не бихме, но това може да се поправи съвсем скоро...



#4497 Железният Феро

Posted by Tuffata on 13 August 2007 - 01:54 AM in Хумор и забава

http://topsport.ibox...79098617/#clist

Треньорът на ловчанлии съжалява, че не е успял да отиде на концерта на "Айрън Мейдън"

И в Германия Феро е останал верен на името си, се разбра вчера. Както е известно, "Феро" на български означава "железен".

Спасов не изневери на музикалния си вкус и за пореден път се обърна срещу масовата безвкусица, завладяла съзнанието на по-голямата част от българската младеж, която слуша поголовно чалга. В един от преходите за даден мач, който продължил по-дълго, отборът бил разделен на два лагера.

Разбрали се в определен момент едните да пускат песни по свой вкус, а после другите да сторят това. Примирието в автобуса между рока и чалгата било за не повече от половин час. Видимо изнервен от маанетата и пискливите гласове на натруфените фолкдевойчета, Феро започнал с желязно спокойствие да изхвърля от автобуса за ужас на чалгаманиаците дисковете с любимите им звезди.

Накрая си пуснал хардроккласиките на любимите "Пърпъл" и "Лед Зепелин". А за десерт, както си му е редът, минал и на класически хевиметъл с "АС/DC". Пред част от медиите Феро с умилителен глас разкри: "Много ме е яд, че когато "Айрън Мейдън" бяха в София, не можах да ги гледам, защото бяхме започнали подготовката. Сто на сто щях да отида на концерта им. Дори можех да отскоча после и до Каварна за шоуто на Меноуър."

На въпрос дали би отишъл на концерт на "Кис", "железния" Спасов отговори: "Много са ми меки..."



Е как после да не си фен на Литекс?



#4491 Между ангели и демони

Posted by Tuffata on 13 August 2007 - 00:54 AM in Хумор и забава

View PostJimmy Pop, on Aug 9 2007, 06:39, said:




Върколаците в Тетевенско са много опасни създания, ама и много ги боли глава на сутринта. И те като своите американски и румънски събратя са все със синя кръв (кръв от синя слива, с концентрация на предела на границите на човешкото :P ), червени очи и излизат след 12, ама наобяд (ракиено време в Тетевен). ;)

Абе Лесидрен си е баш Троянско ама айде...

...аз от години подозирам, че там витае злото... ;)



#4490 Архив СССР

Posted by Tuffata on 13 August 2007 - 00:38 AM in Хумор и забава

Хм... Много интересно е мнението за Кисс - неонацизъм... ама те май бяха евреи... ;)