Jump to content

Класация на форума 2010-та година!Място за обсъждане.


241 replies to this topic

#241 Velvet Thorns

    jedi knight

  • Енориаши
  • PipPipPipPip
  • 599 posts
  • Gender:Female
  • Location:Glee Anselm
  • Interests:paradise lost | doom metal | death metal | stoner metal | sludge metal | progressive metal | black metal | gothic metal | scandinavian metal | drone metal | post metal | industrial metal | cyber erotica | photography | body modification

Posted 31 януари 2011 - 15:07

View PostMor-Rioghain, on Jan 31 2011, 13:49, said:

Не разбрах какво толкова му харесвате на този албум ^ и това си е. :lol: T.G. Warrior е уникално култова фигура, към текстовете нямам забележки, обаче, толкова досадно и изтъркано ми звучи, и вокалите - едни такива безинтересни... И някак не ми прилича на блек, изобщо. :fans: Последният Celtic Frost беше такъв шедьовър, съвсем ме хваща яд, че едва ли ще чуем нещо такова повече.

За формата на класацията, моето скромно мнение е, че на когото не са му харесали в достатъчна степен двадесет албума, е по-добре да не се мъчи да запълва бройката с ... пълнеж, много моля. Точкуването от Формула 1 може и да помогне, надявам се - за мен наистина е по-важна музиката, която е впечатлила поне някого, а не това, което "всички" са прослушали ... по задължение.
аз точно тва му харесвам, че повече от всичко друго напомня на Monotheist, и че звучи ретро/олдскуул, и че не прилича на блек, защото най-близкото до блек, което аз слушам е Moonspell... :yes:
in my head this all is in my head this all is in my head this all is in my head this all is in my head...

#242 Shellshock

    послушник

  • Енориаши
  • Pip
  • 17 posts

Posted 16 февруари 2011 - 00:50

Вече мина доста време, но все пак ще постна моята класация за 2010:


1. Bring Me The Horizon -There is a hell, believe me I've seen it, There is a heaven, let's keep it a secret -Впечатляващ напредък.

2. Avenged Sevenfold -Nightmare -Следващите големи.

3. Nevermore -The Obsidian Conspiracy -Едва ли някога ще издадат нещо слабо.

4. Sinister -Legacy of Ashes -Те са ми клиенти :)

5. Anathema -We're here because we're here - Красота.

6. Lostprophets -The betrayed -Тийн музика Просто не мога да я израстна!

7. Misery Index -Heirs to thievery -Така се прави истински дет с хардкор и грайнд влияния!!!

8. Soilwork -The panic broadcast - Не е мелодет, но звучат точно така както ги харесвам. И няма слаба песен!

9. Dark Tranquillity -We Are the void - Магия.. Само така мога да си го обясня.. Имам чувството че каквото и да направят няма да ме разочароват. Чакам следващия !!

10. Pendulum -Immersion -Steven Wilson работи само с гении! Това тук май дръм ен бейс се води, но много рок отношение има на масата!

11. Enslaved -Axioma ethica odini - Дори и не-блекър като мен умря от кеф на това нещо !

12. Cephalic Carnage -Misled By Certainty -АЙЕАРЪГЪКХХ!!

13. The Crown -Doomsday King - Не знам какво не му харесват, всичко си е наред в този албум. The Crown мачкат както винаги!!!!!

14. Murderdolls -Women and children last -MURDER TO THE LEFT, MURDER TO THE RIGHT, HELLO, GOODBYE, DIE DIE DIE!!

15. Slash -Slash - Много приятен рок албум.

16. Cradle of filth -Darkly Darkly Venus Aversa - Тежест -тук. Звуков простор характерен за бандата -тук. Квичене-пискане-грухтене-грачене-мрънкане -тук. Някой дрънка в началото на песните -тук. Всичко е точно

17. My Chemical Romance -Danger Days: The fabulous lives of the killjoys - Ако предния албум беше за тийновете, то този е за децата.. Но има страхотни песни, няма спор в това.

18. KoЯn -KoЯn III - Почнаха да се съвземат.

19. Sodom -In war and pieces - Дали е по -добър от едноименния не знам, но има нещо...

20. Coheed & Cambria -Year of the black rainbow -Очаквах много повече, но и така става.


B)

Edited by Shellshock, 16 февруари 2011 - 00:55 .






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users